İzmir Uluslararası Evden eve Nakliyat

İzmir uluslararası evden eve nakliyat sürecinin mutlaka profesyoneller tarafından sunulması şarttır. İzmir’de yaşayanlardan yurtdışına taşınan çok sayıda insan vardır. İnsanların yurtdışına taşınma nedenleri birbirinden farklılık göstermektedir. Eğitim, evlilik, atama gibi nedenlerle yurtdışına taşınmalar yaşanmaktadır. Neden ne olursa olsun yurtdışına taşınmanın verdiği bir heyecan ve stres yaşanır. Yeni bir hayat kurmak heyecanını taşınma stresinin engellememesi için uluslararası nakliyat firmalarından yardım alınmalıdır.

Uluslararası evden eve nakliyat firmaları, bir ülkeden aldıkları eşyaları farklı bir ülkedeki yeni adrese naklederler.  Taşınma işlemi bir sistem ve planla gerçekleştirilir. Disiplinli iş yapan firmalar, müşterinin üzerindeki taşınma yükünü tamamen omuzlarlar. İzmir’de çok sayıda nakliyat firması vardır. Ancak bütün nakliyat firması yurtdışı taşımacılığı yapmaz. Her yurtdışı taşımacılığı yapan firmanın hizmet kalitesi iyi değildir. MMT Lojistik bu tarz hizmetlerin sunulmasında titiz bir çalışmanın içerisinde yer almaktadır.

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Sorunsuz, hasarsız bir şekilde yurtdışına taşınmak için profesyonel nakliyat firmalarından hizmet alınmalıdır. İzmir uluslararası evden eve nakliyat hizmeti veren çok sayıda güvenilir ve profesyonel firma vardır. Profesyoneller olduğu kadar amatörlerin olduğunu da unutmamak gerekir. Amatör firmalardan alınan hizmetin büyük bir kısmı sorunludur. Yurtdışına taşınanlar, taşınma stresinden kurtulmak ve yorulmamak için nakliyatlardan hizmet alırlar. Amatör firmalar, daha çok sorun çıkararak kişiyi yorarlar. İzmir uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerini mutlaka profesyonellerden almak gerekir!

Profesyonel firmalar, yıllardır nakliyat sektöründe hizmet verdiklerinden tecrübelidirler. Tecrübe, disiplin ve sistemli çalışmak nakliyatın sorunsuz gerçekleştirilmesinin temellerini oluşturur. Profesyonel firmaların hizmetleri çeşitlilik gösterdiğinden daha fazla kişiye hitap eder. Uluslararası nakliyat firmaları arasından profesyonel ve kaliteli hizmet veren firmayı tespit edebilmenin çeşitli yolları vardır. Bunlar;

 • İzmirliler arasında popüler olan firmaları araştırmak
 • Firmaların internet sitelerini incelemek
 • Şikayet sitelerinde şikayetlerin olup olmadığına bakmak
 • Yakın zamanda yurtdışına taşınanlardan öneriler almak

Uluslararası nakliyat firması çok fazla olduğundan sayıları azaltmakta fayda vardır. Sayının az olması araştırmayı kolaylaştırır. Araştırmalara İzmirlilerin beğendiği firmalardan başlanabilir. Firmaların internet siteleri incelenmelidir. Sitenin olmaması bir dezavantaj olarak değerlendirilmelidir. Firmaların sitelerinde hizmetler ve müşteri yorumları bölümleri daha dikkatli incelenmelidir. Müşteri yorumlarına yer verilmesi hizmet kalitesine güvenin bir göstergesidir.

Müşteri yorumları ve şikayet sitelerindeki bilgiler bir arada değerlendirilmelidir. Yurtdışına taşınanlardan tavsiye alınacaksa yakın zamanda taşınmış olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü firmalar zaman içinde hizmetlerini ilerletebilmektedir. Firmamız İzmir uluslararası evden eve nakliyat fiyatları konusunda da nitelikli bir hizmete imzasını atmaktadır.

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yurtdışına taşınacaksanız öncelikle taşınma bütçenizi ayarlamanız gerekir. Taşınma bütçesinde çok fazla kalem bulunur. Bu kalemler arasında nakliyat firmasına ödenecek ücret de bulunur. Taşınma bütçesinin önemli bir kısmını nakliyat firması ücreti oluşturur. İzmir uluslararası evden eve nakliyat firmaları, taşınma arifesinde olanlar tarafından sıklıkla araştırılır.

Uluslararası nakliyat için net ve tek bir rakam vermek mümkün değildir. Çünkü nakliyat fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak hesaplanır. Etkenlerin hepsi bir arada değerlendirildikten sonra fiyat konusu netleştirilir. Fiyatları etkileyen etkenler şunlardır;

 • Taşınmanın gerçekleşeceği ülkenin eşyaların bulunduğu ülkeye uzaklığı
 • Taşınmada sunulacak hizmet çeşitliliği
 • Eşyaların araçlarda kaplayacağı hacim
 • Taşınmanın gerçekleşeceği dönem
 • Taşıma firmasının fiyat politikası
 • Döviz kurlarındaki değişmeler

İzmir uluslararası evden eve nakliyat hizmetini alırken mutlaka alanında uzman olanlardan hizmet almak şarttır!

İzmir Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Yurtdışına taşınmanın ortaya çıkardığı kaygı ancak profesyonel bir firmayla sözleşme yapıldıktan sonra kaybolur. Çünkü profesyonel firmalar, müşterilerini her şeyin yolunda gideceğine ikna ederler. Müşterinin ikna olmasında daha önceki taşımaların sorunsuz ve hasarsız yapılması etkili olmaktadır. Profesyonel İzmir uluslararası evden eve taşımacılık firmasıyla iletişime geçerek nakliyatın ilk adımı atılır. İletişim, telefonla, maille veya yüz yüze yapılabilir. İletişimde müşteri adayları, firma yetkilisine her türlü detayı sormalıdır. En ufak bir soru işareti kalmayacak şekilde bütün sorularına cevap bulmalıdır.

Hizmetler konusunda bilgi alındıktan sonra sıra fiyat konusunda anlaşmaya gelir. Eşyaların analizleri yapılarak fiyatlandırma netleştirilir. Fiyat belirlendikten sonra sözleşme yapılır. Eşyaların sigortalanması, evrakların hazırlanması aşaması gerçekleşir. Nakil günü geldiğinde eşyalar, firma elemanları tarafından paketlenir, araca yerleştirilir ve nakil yolculuğu başlar. Nakil yolculuğu sırasındaki gümrük işlemleri gibi işlemler tamamen firma elemanları tarafından yapılır.  İzmir uluslararası evden eve taşımacılık hizmeti konusunda firmamız profesyonel çözümleri sizlerle buluşturur!

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliye

Profesyonel İzmir uluslararası evden eve nakliye firmaları, müşterilerinin kendisine güvenmesini çok fazla önemser. Nakliyat, güven üzerine kurulan bir hizmettir. Profesyonel firmalar, müşteri güvenlerini resmileştirmek için müşterileriyle sözleşme imzalar. Sözleşme, nakliyatın bütün detaylarını içerir. Sözleşmenin altında tarafların içeriği kabul ettiğini gösteren imzaları bulunur. Sözle yapılan anlaşmaların bir resmiyeti yoktur. Ancak altında imza bulunan sözleşmelerin resmiyeti vardır. Tarafların haklarını korur. Sözleşmenin içeriğinde şunlar bulunur;

 • Nakliyatın yapılacağı adreslerin açık bilgisi
 • Nakliyatın ne zaman, hangi tarihte ve saatte yapılacağı
 • Eşyaların sigorta poliçesi
 • Nakliyatın fiyatı

Sözleşmeden iki nüsha çıkarılır. Nüshalardan biri müşteride diğeri nakliyat firmasında kalır. Olası bir sorunda taraflar sözleşmeyi resmi bir belge olarak kullanabilmektedir. İzmir uluslararası evden eve nakliye sürecinin profesyonel bir çapta yönetilmesi konusunda firmamız titiz bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Böylece tam olarak beklediğiniz niteliklere sahip bir hizmeti almanızı mümkün kılmaktadır.

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İzmir Uluslararası Evden Eve

Hayatlarına yurtdışında devam edecek kişiler eşyaları konusunda karar vermelidir. Eşyalarını taşıyabilir veya yurtdışında yeni eşya alabilirler. Yurt dışında eşya fiyatları döviz kuru farkından dolayı oldukça yüksektir. Bundan dolayı ülkemizdeki eşyaları taşımak daha ekonomik bir karar olmaktadır. Eşyaların taşınması mevzusunda insanların zarar göreceği korkusu ve kaygısı vardır. İzmir uluslararası evden eve nakliyat sürecinin profesyonel bir çapta yönetilmesi konusunda firmamız titiz bir çalışmaya imzasını atmaktadır.

Eski klasik yöntemlerle yapılan taşınmalarda eşyalar çok fazla zara görürdü. Ortaya çıkan zararın telafisi de olmazdı. Güvenilir İzmir uluslararası evden eve nakliyat firmaları eşyaların zarar görmemesi için her türlü tedbiri alır. Alınan tedbirlere rağmen uzun yolculuk sırasında hasar oluşma riskine karşı eşyaları sigortalar. Sigorta, eşyaların hasar görmesini engellemez belki ama müşterinin maddi hasar görmesini engeller. İzmir Uluslararası zati eşya taşıma hizmeti söz konusu olduğundan firmamız en mantıklı çözümleri sizlerle buluşturmaktadır.

İzmir Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası nakliyat firmaları iki farklı eşya türü taşımaktadır. Taşınan eşya türleri; zati eşya ve ticari eşyalardır. Zati eşyalar, insanların yaşarken veya çalışırken kullanmaları gereken temel eşyalardır. Zati eşyalara ülkelerin gümrüklerinde vergi uygulanmaz. Zati eşyalar ve nakliyat belgeleri gümrükte kontrolden geçirilir. Ticari eşyalar, satılarak üzerinden gelir ve kazanç elde edilen eşyalardır. Ticari eşyalara, gümrük vergisi uygulanmaktadır.

Zati ve ticari eşyaların uluslararası nakliyat prosedürleri birbirinden farklıdır. Hazırlanması gereken evraklar ve belgeler her iki eşyalar için farklılık gösterir. Nakliyat firmasının eşya kategorilerine göre sunduğu hizmetler de farklılık gösterir. Zati eşyaların uluslararası nakliyat hizmetleri daha detaylı ve zahmetlidir. Zati eşyaların paketlenmesinden yeni adrese eksiksiz yerleştirilmesine kadar her ayrıntısıyla firma ilgilenir.  Firmamız İzmir uluslararası zati eşya taşımacılığı konusunda titiz bir çalışmaya imzasını atmaktadır.

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İzmir Uluslararası Ev Taşıma

İnsanlar, eşyaların hasar göreceğinden ve kullanılmaz hale gelebileceğinden korktukları için taşınmak istemezler. Kaliteli İzmir uluslararası ev taşıma firmaları, eşyaların zarar görmemesi için gerekli olan bütün önlemleri almaktadır. Eşyaların hasar görmemesi için alınan önlemler arasında şunlar vardır;

 • Eşyalar yapılarına ve özelliklerine uygun olan özel malzemelerle paketlenir. Cam eşyalarla halılar aynı malzeme ile paketlenmez.
 • Paketleme işlemi, tecrübeli elemanlar tarafından sistemli bir şekilde gerçekleştirilir.
 • Paketlenen eşyalar nakil araçlarına özel bir ekip tarafından yerleştirilir.
 • Araçlar eşyaların zarar görmemesi için yoğunluklarına uygun büyüklükte ayarlanır.
 • Eşyalar, araç içinde birbirine zarar vermeyecek şekilde yerleştirilir. Sivri uçlu metal eşyalar, beyaz eşyalardan, mobilyalardan uzak yere konumlandırılır. Bilgisayar, tablet gibi elektronik eşyalar özel bir bölmeye yerleştirilir.
 • Mobilyalar, beyaz eşyalar uzman ekipler tarafından sökülerek monte edilir.

İzmir Uluslararası Eşya Taşıma

Uluslararası nakliyat hizmetlerinde eşyalar çok uzun süre yolda olur. Eşyaların yolculuğu ülkemizde karayolunda başlar. İzmir uluslararası eşya taşıma hizmetlerinin devamı, ülkenin konumuna göre farklı ulaşım vasıtaları kullanılarak gerçekleştirilir. Karayolu taşımacılığında eşyaların zarar görmemesi için araçların özellikleri çok önemlidir. Araçların içi özel ekipmanlarla donatılmıştır. Ekipmanlar, aracın içine konulan eşyaların sabitlenmesi için gereklidir. İzmir uluslararası evden eve nakliye hizmeti söz konusu olduğu zaman firmamız tam da aradığınız bir hizmetin içerisinde yer alır.

Profesyonel firmalar, yolculuğa çıkmadan önce araçlarına bakım yaptırırlar. Araçların süspansiyon sistemi eşyaların sarsılmadan taşınması için önemlidir. Süspansiyon sisteminde sorun olan araçlar bakıma alınır. Profesyonel firmaların araç filosu geniştir. Her yoğunlukta eşyayı taşıyabilecek büyüklükte araç bulunmaktadır. Eşyalar yoğunluğuna uygun büyüklükteki araçlarla taşınmalıdır. Çünkü fazla eşya küçük araçta üst üste zarar görür. Az eşya büyük araçta sallanarak zarar görür.

İzmir Yurtdışı Evden Eve Nakliyat

Yurtdışına taşınmanın sorunsuz ve hasarsız gerçekleştirilmesine seçilen firmanın çok etkisi vardır. Profesyonel İzmir yurtdışı evden eve nakliyat firmaları sundukları hizmetlerle müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Müşteri memnuniyeti, uluslararası nakliyat hizmetlerinin en öneli referansıdır. Müşteri memnuniyeti için firmanın kaliteli hizmet sunması gerekir. Kaliteli hizmet sunan firmaların genel özellikleri vardır. Profesyonel, tecrübeli firmaların genel özellikleri;

 • Firmalar kurumsal bir yapıda hizmet vermelidir.
 • Nakliyat hizmetini yapanlar firmanın sigortalı personelidir.
 • Personeller tecrübeli ve bilgilidir.
 • Firmanın araç filosu geniştir.
 • Eşyalar özel malzemeler kullanılarak paketlenir.
 • Eşyalar teknik gelişmeler kullanılarak taşınır.
 • Firma müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.
 • Müşteri yorumlarına çok önem verilir.
 • Eşyaların sökülmesi ve montesi uzman ekipler tarafından yapılır.
 • Sözleşme imzalanır.
 • Eşyalar sigortalanır.

İzmir Yurtdışı Evden Eve Nakliye

Nakliyat firmaları çeşitli hizmetler sunmaktadır. Nakliyat firmalarının bazıları sadece yurtiçi taşımacılığı yapar. Bazı firmalar sadece yurtdışı, bazıları ise yurtiçi ve yurtdışı nakliyatlarını birlikte yapmaktadır. İzmir yurtdışı evden eve nakliye firmalarının profesyonel olanları sundukları hizmet çeşitliliğiyle bilinirler. Profesyonel uluslararası nakliyat firmalarının sunduğu hizmetler şunlardır;

 • Karayolu ile eşya taşıma
 • Deniz yolu ile eşya taşıma
 • Hava yolu ile eşya taşıma
 • Demir yolu ile eşya taşıma
 • A+ ev taşıma
 • Zati eşya taşımacılığı
 • Eşya depolama

Profesyonel firmaların hizmet ağı çok daha geniştir. Dünyanın farklı noktalarındaki ülkelere taşımacılık yaparlar. Dünyanın farklı noktalarına ulaşım sağlayabilmek için deniz, kara, hava, demir yolu vasıtalarının kullanılması gerekir. Firmayla sözleşme yapmadan önce nakliyatın yapılacağı ülke belirtilmelidir. İzmir yurtdışı evden eve nakliye sürecinin sorunsuz bir şekilde yönetilmesinde MMT Lojistik titiz bir çalışmaya imzasını atmaktadır.

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İzmir Yurtdışı Evden Eve

Büyük kentlerde apartmanlarda yaşayanlar, fazla eşyalarını koyacak yer bulamamaktan dertlidir. Fazlalık ama sonrasında kullanılabilecek durumdaki eşyaları pek çoğumuz atmak istemeyiz. Koyacak yeri olmayanlar mecburen atar veya çok ucuza satmak zorunda kalır. İzmir yurtdışı evden eve nakliyat firmaları eşya depolama hizmeti vermektedir. Profesyonel firmaların yurtiçinde ve yurtdışına eşya depolama merkezleri vardır.

İnsanlar fazlalık bir ev dolusu veya tek bir eşyasını getirip depoya koyabilir. Eşya depoları, aylık ve yıllık ücretlerle kiralanmaktadır. Depoların temizliği, bakımı, güvenliği tamamen nakliyat firmasına aittir. Güvenlik kameralarıyla korunan depolar, her türlü haşere ve böcekten arındırılmıştır. Eşyalar uzun süre hiçbir zarar gelmeden korunur. Kira süresi bitince sahibine teslim edilir.

İzmir Yurtdışı Zati Eşya Taşımacılığı

Yurtdışına taşınırken uluslararası nakliyat firmasının hangi hizmetinden yararlanılacağı belirlenmelidir. Ev eşyasını taşımak isteyenler İzmir yurtdışı zati eşya taşımacılığı hizmetlerinden yararlanmalıdır. Uluslararası piyasalarda zati ve ticari eşyaların taşıma şartları ve kuralları farklılık göstermektedir. Bundan dolayı taşınanlar önce eşyalarının kategorisini belirleyip sonra nakliyat hizmeti almalıdır. Zati eşyalar kategorisine şu eşyalar girer;

 • Evlerde kullanılan salon takımları, koltuk takımları, mobilya takımları, dolaplar, kişisel kıyafetler, TV, bilgisayar, mutfak eşyaları
 • Ofislerde, işyerlerinde çalışırken kullanılan bilgisayar, tablet, çeşitli ekipmanlar, dolaplar, masa, sandalyeler
 • Ulaşımda kullanılan her çeşit taşıt ve arabalar

Ticari eşyalar, satılarak kazanç elde edilen ürünlerdir. Fabrikaların ürettiği ve yurtdışına pazarladığı ürünler ticari eşyadır. Gümrük vergisi uygulanan ticari eşyalara sunulan nakliyat hizmeti zati eşyalardan farklıdır. Firmamız İzmir yurtdışı zati eşya taşıma hizmetleri konusunda tam da aradığınız bir hizmetin içerisinde yer almaktadır.

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İzmir Yurtdışı Ev Taşıma

Yurtiçinde taşınmak stresli ve yorucudur. Yurtdışına taşınmanın stresi ve zahmeti, yurtiçine nazaran çok daha fazladır. Yurtiçindeki taşınma saatler veya en fazla iki gün sürer. İki gün sürecek taşınma ülkemizin bir ucundaki Edirne’den diğer ucundaki Kars’a yapılandır. Yenilikler iki günlük taşınma süresini dahi bir güne indirmiş durumda. Yurtdışına taşınmalar ise günler hatta haftalar sürmektedir.

Avrupa ülkelerine yapılan taşınma ortalama 14 gün sürmektedir. Deniz aşırı ülkelere nakliyat ise 40 günü bulmaktadır. Günlerce süren yolculuk süresinde eşya sahipleri nakliyatın durumunu merak edebilirler. Profesyonel İzmir yurtdışı ev taşıma firmaları, müşterilerine 7 /24 iletişim imkanı sunmaktadır. Nakliyatın durumu hakkında her zaman bilgi alabilmek müşterilerin memnuniyetini artırmaktadır.

İzmir Yurtdışı Eşya Taşıma

Ülkemizde evden eve nakliyat firmalarına olan rağbet son zamanlarda çok fazla arttı. Talebin artması nakliyat firmalarının sayısını artırdı. Çok sayıdaki nakliyat firmasının hepsi yurtdışına taşımacılık yapmazlar. Yurtdışı taşımacılığı yapabilmek için yetki belgesine sahip olmak gerekiyor. Yetki belgesi Ulaştırma Bakanlığı’ndan alınmaktadır. Yurtdışına nakliyat yapmak isteyen firmalar, Ulaştırma Bakanlığı’na başvurmalıdır. MMT lojistik  tam da bu noktada özellikle İzmir uluslararası evden eve nakliyat hizmetinde üst seviyede bir çalışmaya imzasını atmaktadır.

Ulaştırma Bakanlığı, firmaların başvurusunu inceler. Uygun özellikte ve kapasitede olan firmalara yetki belgesi verilir. İzmir yurtdışı eşya taşıma hizmeti veren bütün firmaların yetki belgesi vardır. Her yetki belgesi olan firma yüksek kalitede hizmet sunamamaktadır. Bundan dolayı sorunsuz, hasarsız ve güvenli taşınma için yetki belgesi olan ve kaliteli hizmet veren firmalar tercih edilmelidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1