İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat

48.044

İstanbul uluslararası evden eve nakliyat firmaları bu tarz hizmetlerin üst düzeyde sunulması konusunda profesyonel çözümlerin merkezinde yer almaktadır. İstanbul, ülkemizin en kalabalık kentidir. Kalabalık olması nedeniyle yurtdışına taşınma yüzdesi diğer illere oranla İstanbul’da daha yüksektir. Yurtdışına taşınmaların fazla olması kentte daha fazla uluslararası nakliyat firması olmasına neden olmuştur. MMT Lojistik olarak bu tarz hizmetlerin sorunsuz bir şekilde sunulması konusunda yeni nesil çözümlere imzamızı atıyoruz.

Hatta kentin uluslararası nakliyat firmaları pek çok ile de hizmet vermektedir. Firma sayısının fazla olması rekabete yansımaktadır. Rekabetin fazla olması İstanbul uluslararası nakliyat hizmetlerinin daha ekonomik olmasını sağlamıştır. İstanbul uluslararası evden eve nakliyat firmalarının son zamanlarda bu tarz hizmetlerin üst düzeyde bir kalitede sunulması konusunda profesyonel bir hizmete imza attıkları biliniyor.

İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası ev eşyalarının taşınması ek hususlar gerektirir. Tüm eşyalarınızın, varış yerlerinde kolayca açılabilmesi için uygun şekilde paketlendiğinden ve etiketlendiğinden emin olmanız gerekir. Ayrıca, eşyalarınızın gümrükte bekletilmemesi için gerekli tüm gümrük düzenlemelerine uyduğunuzdan emin olmanız gerekir. İstanbul uluslararası evden eve nakliyat hizmetinin sorunsuz bir şekilde sunulması gündeme geldiği zaman karşımıza titiz bir süreç çıkar!

Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunan birçok farklı firma bulunmaktadır. Bazıları denizaşırı taşınmalarda uzmanlaşırken, diğerleri hem yurtiçi hem de uluslararası taşımaları içeren geniş bir seçenek yelpazesi sunar. Büyük veya küçük gönderilerin yanı sıra antikalar veya sanat eserleri gibi değerli eşyaların taşınması konusunda deneyime sahip uluslararası bir nakliye şirketi aramalısınız. Ayrıca, yerel gümrük yetkilileri ve uluslararası mal nakliyesi ile ilgili diğer devlet kurumlarıyla ilgili deneyime sahip olmalıdırlar.

İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat firmalarının fiyat politikası farklılık göstermektedir. Profesyonel firmalar biraz daha yüksek fiyat isteyebilirler. Taşınmaların yoğun olduğu dönemlerde fiyatlar yüksektir. Uygun fiyat arayışında olanlar yoğun olmayan dönemlerde taşınabilir. Eşyaların yoğunluğu fiyatları değiştirmektedir. Ancak fiyatları en çok etkileyen unsur ülkelerin uzaklığıdır. Bulgaristan ile Kanada’ya yapılan nakliyat aynı fiyatta olması beklenemez.

Uluslararası bir taşınma planlarken ilk adım, eşyalarınızı nasıl göndermek istediğinizi belirlemektir. Hava taşımacılığı, deniz taşımacılığı veya demiryolu, kamyon taşımacılığı hizmetleri dahil olmak üzere birçok seçeneğiniz vardır. Her seçeneğin kendi avantajları vardır. İstanbul uluslararası evden eve nakliyat fiyatları söz konusu olduğu zaman karşımıza tam olarak profesyonel bir süreç çıkar! İstanbul uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri tam da bu noktada profesyonel bir hizmetin merkezinde yer alır.

İstanbul Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Uluslararası hareket etmek genellikle göz korkutucu bir iştir. Tüm eşyalarınızı toplamanız, yeni ülkeye taşımanız ve vardığınızda paketlerini açmanız gerekir. Bu süreç, özellikle çocuklarla veya evcil hayvanlarla taşınıyorsanız stresli olabilir. İstanbul uluslararası evden eve taşımacılık hizmetinden mutlaka profesyonel bir hizmet almak şarttır.

Ev eşyalarınızı uluslararası olarak taşımak da pahalı ve zaman alıcı olabilir. Bununla birlikte, uluslararası bir nakliye şirketi kullanmanın birçok faydası vardır. Bir aracın veya kargo konteynerinin gemi ile taşınmasına kıyasla daha düşük maliyetlidir. Varış noktasına ulaştıktan sonra mallara daha kolay erişim imkanı mevcuttur. Bir de profesyonel paketleme ve paketten çıkarma nedeniyle nakliye sırasında daha az hasar riski azdır.

İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliye

Uluslararası taşıma, ev eşyalarının veya kişisel mülklerin bir ülkeden diğerine taşınmasını ifade eden bir terimdir. Malların varış yerinde paketlenmesi, yüklenmesi, boşaltılması ve paketten çıkarılması gibi birkaç adımı içerdiğinden, tüm uluslararası taşıma süreci dikkatli bir planlama ve uygulama gerektirir. İstanbul uluslararası evden eve nakliye hizmetleri söz konusu olduğu zaman karşımıza son derece titiz bir süreç çıkar!

Uluslararası ev eşyaları nakliyat, değerli eşyalarınız için güvenli ve emniyetli nakliye çözümleri sunar. MMT Lojistik olarak size uygun fiyatlarla güvenilir uluslararası nakliye hizmetleri sunuyoruz. İstanbul uluslararası evden eve nakliye hizmeti almayı istiyorsanız mutlaka kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip ediyoruz olmanız gerekir. Ancak bu sayede tam olarak üst seviyede bir hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul Uluslararası Evden Eve

İstanbul Uluslararası Evden Eve

İstanbul Uluslararası Evden Eve

Uluslararası taşınma karmaşık bir süreçtir. Yoldayken eşyalarınızın emniyette ve emniyette olduğundan emin olmak genellikle gereklidir. Bu, yerel gelenek ve yönetmeliklerinize aşina olmayan uzun mesafeli nakliyecilerle uğraşıyorsanız zor olabilir. İstanbul uluslararası evden eve nakliyat süreci hemen her zaman titiz bir süreci beraberinde getirmektedir. Uluslararası ev eşyası taşıma hizmetinin özellikleri söz konusu olduğu zaman karşımıza son derece titiz bir süreç çıkar.

Her türlü ev eşyasının bir ülkeden başka bir ülkeye taşınması ile paketleme ve paketten çıkarma hizmetlerinin hemen her zaman profesyonel bir sürecin devreye girdiği biliniyor. Nakliye sırasında kayıp veya hasara karşı sigorta hizmetleri söz konusu olduğu zaman karşımıza üst düzeyde hizmet seçenekleri çıkar. Burada uluslararası nakliyat için istenen evraklar şunlardır;

 • Pasaport ve nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Eşya sahibinin seyahat bilgileri veya uçak bileti
 • Yabancı ülkeden alınan oturum izin belgesi
 • Noter tasdikli vekaletname
 • Adli sicil kaydı
 • Kaymakamlıktan alınan ikametgah belgesi
 • Nüfus dairesinden alınması gereken adres bilgisi raporu

İstanbul Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası bir ev eşyasını taşımanın kendine has yararları ve avantajları vardır. Size istenmeyen tüm eşyalarınızdan kurtulma şansı verir ve aynı zamanda biraz para kazanmak için pahalı eşyalarınızı satabilirsiniz. Siz de evinizde yıllardır biriken tüm dağınıklıktan kurtulabilirsiniz. Bunun nedeni, denizaşırı ülkelere taşındığınızda, yeni eşyalarla yeniden başlamanız için size temiz bir sayfa verilecek olmasıdır. İstanbul Uluslararası zati eşya taşıma hizmeti söz konusu olduğu zaman karşımıza profesyonel bir süreç çıkar.

Uluslararası ev eşyası taşıma hizmetinin özellikleri gündeme geldiği zaman zati eşya taşıma hizmetleri tam olarak profesyonel bir hizmetin varlığından söz edebiliriz. İyi bir uluslararası taşıma hizmeti sağlayıcısı, taşınmanız için gerekli tüm donanıma sahip olmalıdır. Tüm yükünüzü sorunsuz bir şekilde taşıyabilecek kamyon ve kamyonetlere sahip olmalıdırlar.  İstanbul uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmetleri söz konusu olduğu zaman karşımıza geniş kapsamlı seçenekler çıkar!

İstanbul Uluslararası Ev Taşıma

İstanbul Uluslararası Ev Taşıma

İstanbul Uluslararası Ev Taşıma

Uluslararası nakliyat, güven üzerine kurulması gereken bir iştir. Tarafların birbirine güvenmesi gerekir. İstanbul uluslararası ev taşıma firmaları, müşterilerinin güvenini artırmak için sözleşme yapmaktadır. Sözleşme, firma yetkilisiyle eşya sahibi arasında yapılan bir anlaşmadır. Anlaşma maddelerini sözlü olarak yapılan kabuller oluşturur. Sözlü olarak yapılan anlaşma maddeleri zamanla unutulabilir ve resmiyeti yoktur. Maddeler sözleşmeye dökülüp altında tarafların imzası olunca resmiyet kazanır. Yani her iki taraf, sözleşmedeki maddelere uymak zorundadır. Sözleşme her iki tarafın hakkını korumak için imzalanır. Sözleşmeden iki nüsha çıkarılarak biri eşya sahibine verilir, diğer firmada kalır. Sözleşmenin içinde şu hususlar bulunur;

 • Nakliyatın hangi adresler arasında yapılacağı
 • Nakliyat tarihi
 • Nakliyatın ücreti
 • Alınacak nakliyat hizmetleri
 • Sigorta poliçesi

Başka bir ülkeye taşındığınızda ev eşyalarınızın yeni evinize gönderilmesini sağlamanız önemlidir. Bunun gerekli olmasının birçok nedeni vardır. Ancak en önemlisi, tüm eşyalarınızı bir uçakta veya teknede almanın zor olabilmesidir. İstanbul uluslararası ev taşıma hizmetleri söz konusu olduğu zaman karşımıza tam olarak profesyonel bir hizmet alanı çıkar!

İstanbul Uluslararası Eşya Taşıma

Uluslararası ev eşyalarını taşımak, onları tek başınıza veya bir arkadaşınız veya aile üyenizle birlikte taşımaya göre birçok avantaj sunar. Uluslararası bir nakliye şirketi kullandığınızda yararlanacağınız avantajlar oldukça fazladır. İstanbul uluslararası eşya taşıma hizmeti gündeme geldiği zaman karşımıza geniş kapsamlı seçenekler çıkar. Nakliyeciler, taşıma sırasında kırılmamaları için eşyaları güvenli bir şekilde kutulara ve kasalara nasıl paketleyeceklerini bildiklerinden, gönderinizde herhangi bir kayıp veya hasarlı ürün olmayacaktır.

Uluslararası nakliyat hizmetini profesyonel bir hizmetten alıyor olmak tüm eşyalarınızı paketleme ve paketten çıkarma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Her şeyin yurt dışına gönderilmesinin ne kadar süreceği konusunda endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Gönderinizdeki ürünler, porselen ve cam eşya gibi kırılgan eşyaları nasıl taşıyacağını bilen profesyonel nakliyeciler tarafından özenle ele alınacaktır.

İstanbul Yurtdışı Evden Eve Nakliyat

Verilen eğitimlerle personel, nakliyat sektöründeki yeni gelişmelerden haberdar edilir. Teknolojik gelişmelerin nakliyat hizmetlerinde nasıl kullanılacağı uygulamalı olarak gösterilir. Böylece elemanlar, firmanın kurumsal yapısına uygun olarak yetiştirilir. Profesyonel firmalar günlük yevmiyeli işçilerle hizmet vermezler. Çünkü günlük işçiler firmanın hizmet kalitesine uygun hareket edemeyebilirler. Nakliyatta görev alanların hepsi firmanın sigortalı personelidir.

Ayrıca taşıma işlemi sırasında hiçbir eşyanın zarar görmemesi için tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketleyebilecek profesyonel kadroya sahip olmalıdırlar. Bu taşıma şirketlerinin en önemli özelliği, hizmetleri için rekabetçi fiyatlar sunacak olmalarıdır, böylece bizim gibi yurt dışına taşınmayı dört gözle bekleyen insanlar bu taşınmaya çok fazla para harcamaz! İstanbul yurtdışı evden eve nakliyat hizmeti söz konusu olduğu zaman karşımıza tam olarak profesyonel bir süreç karşımıza çıkar!

Uluslararası nakliyat türünün en önemli özelliği, dünya çapında iki farklı ülke arasında gerçekleşmesi ve bu nedenle herhangi bir şey olmadan önce çok fazla evrak gerektirmesidir! MMT lojistik tüm bu sürecin sorunsuz bir şekilde yönetilmesi konusunda profesyonel bir hizmetin içerisinde yer alır. Burada nakliyat firması tercihlerine dikkat etmeniz gerekir. Nakliyat firması seçiminde uygulanabilecek çeşitli yöntemler vardır;

 • İstanbullular arasında popüler olan firmaları araştırmak
 • Yakın zamanda yurtdışına taşınanlardan tavsiye almak
 • Uluslararası nakliyat firmalarının sitelerini incelenip karşılaştırmak
 • Şikayet sitelerindeki yorumları incelemek

İstanbul Yurtdışı Evden Eve Nakliye

Uluslararası nakliyat hizmetlerinin işleyişi planlı ve disiplinli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Plansız yapılan yurtdışı taşımacılığında çok fazla sorun yaşanır. Kaliteli İstanbul yurtdışı evden eve nakliye firmalarının işleyiş aşamaları şöyle gerçekleşir;

 • Eşya sahibi, mail veya telefon yoluyla firmayla iletişime geçer. Telefonda gerekli bilgiler alınıp karar verildikten sonra yüz yüze görüşülür.
 • Yüz yüze görüşmede eşyaların yoğunluğu analizi yapılır. Gerekli bilgiler verilerek fiyat konusunda anlaşma sağlanır.
 • Fiyatın ve anlaşmanın netleştirilmesi ile sözleşme imzalanır.
 • Eşyalar sigortalanır.
 • Nakliyat zamanı gelince eşyalar firmanın elemanları tarafından paketlenir.
 • Paketlenen eşyalar nakliyat araçlarına yerleştirilir.
 • Gümrük ve diğer işlemlerin yapılacağı nakliyat süreci başlar.
 • Yeni ülkeye varıldığında eşyaların sahibiyle iletişim kurulur.
 • Eşyalar yeni adrese yerleştirilerek taşınma tamamlanır.
İstanbul Yurtdışı Evden Eve

İstanbul Yurtdışı Evden Eve

İstanbul Yurtdışı Evden Eve

Uluslararası taşınmak çok heyecan verici bir deneyim olabilir. Risk almaya istekli olanlar için yepyeni bir fırsatlar dünyasının kapılarını açar. İstanbul yurtdışı evden eve nakliyat süreci titiz bir süreci beraberinde getirir. Firmanın profesyonel olduğunu gösteren özellikler şunlardır;

 • Firmanın hizmetleri kurumsal bir yapıdadır.
 • Elemanların hepsi firmanın sigortalı personelidir ve deneyimlidir.
 • Paketleme, her eşyanın yapısına ve özelliğine uygun malzemeler kullanılarak yapılır.
 • Nakliyat dünyasındaki teknik gelişmeler yakından takip edilir.
 • Nakil araçları bakımlı ve çeşitli büyüklüktedir.
 • Gümrükleme, paketleme, taşıma gibi bütün işlemlerle firma ilgilenir.
 • Eşyalar sigortalanır.
 • Müşteriyle sözleşme imzalanır.
 • Yurtdışında acentesi vardır.
 • Yurtiçi ve yurtdışında eşya depolama hizmeti verirler.

Uluslararası bir taşıma hizmetini diğer taşıma hizmetlerinden farklı kılan pek çok özellik vardır.  Uluslararası nakliyeciler lisanslı ve gümrüklüdür. İşlerine başlamadan önce tüm eyalet ve federal düzenlemeleri karşılamaları gerekir. Bu aynı zamanda, yasal olarak eşyalarınızı eyalet sınırları veya ülke sınırları boyunca taşımalarına izin verildiği anlamına gelir. MMT Lojistik bu tarz hizmetlerin sorunsuz bir şekilde yönetilmesinde etkili bir hizmetin içerisinde yer alır.

İstanbul Yurtdışı Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası nakliyat firmaları iki farklı kategorideki eşyaları taşımaktadır. Zati eşyalar ve ticari eşyalar, uluslararası nakliyat firmalarının taşıdığı eşyalardır. İstanbul yurtdışı zati eşya taşımacılığı prosedürleri ticari eşyaya göre daha fazladır. Eşyaların paketlemesinden yeni adrese eksiksiz yerleştirmesine kadar her detayla firma ilgilenir. Zati eşyalar, kişilerin yaşamlarında kullandıkları eşyalardır. Evlerdeki eşyalar, ofislerdeki çalışma eşyaları zati eşya kategorisine girerler. Ulaşım için kullanılan araba ve arabalar da zati eşyalardır.

Zati eşyalara gümrük vergisi uygulanmaz. Ülke girişlerinde eşyalar ve belgeleri sadece kontrol edilir. Ticari eşyalar, satılarak kazanç elde edilen ürünler olduğu için gümrük vergisi uygulanır. Kategorileri farklı olduğundan zati ve ticari eşyaların karıştırılmaması gerekir. Karıştırılması ülkelerin çeşitli engellemeler koymasına neden olabilir.

İstanbul Yurtdışı Ev Taşıma

İstanbul Yurtdışı Ev Taşıma

İstanbul Yurtdışı Ev Taşıma

Büyük şehirde yaşayanlar fazlalık eşyalarını koyacak yer bulmakta zorlanırlar. Nakliyat firmaları insanlara yardımcı olabilmek için eşya depolama hizmeti vermektedir. Eşya depolarında, bir evin eşyası da tek bir eşya da muhafaza edilebilir. Depoların bakımı, koruması, temizliğiyle nakliyat firması ilgilenir. Eşya depoları, eşyaların zarar görmeyeceği şekilde yapılmıştır. Fare gibi haşerelerin zarar vermesi diye bir durum söz konusu değildir.

Eşya depoları 7 /24 güvenlik kamerasıyla korunur. Bundan dolayı eşyasını güvenilir bir yere emanet etmek isteyenler için ideal bir hizmettir. Profesyonel İstanbul yurtdışı ev taşıma firmaları, yabancı ülkelerde de eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Evin kiralanamaması, eşya sahibinin zamanında ülkede olamaması gibi durumlarda eşya depolama hizmetlerinden yardım alınır. Eşyalar firmanın deposuna kaldırılır. Zamanı gelince yeni eve yerleştirilir.

İstanbul Yurtdışı Eşya Taşıma

Yurtdışına eşya taşıyan firmalar kapasitelerine göre farklı hizmetler sunmaktadır. Kaliteli İstanbul yurtdışı eşya taşıma firmalarının hizmetleri çeşitlilik gösterir. Profesyonel firmaların hizmetleri arasında şunlar bulunur;

 • Karayolu ile ev taşıma
 • Demir yoluyla ev taşıma
 • Hava yoluyla ev taşıma
 • Deniz yoluyla ev taşıma
 • A+ ev taşıma
 • Eşya depolama
 • Zati eşya taşımacılığı

Ülkelerin konumları farklı olduğundan her ülkeye karayoluyla taşıma yapılamaz. Küçük firmalar sadece karayoluyla taşıma yapabilecekleri ülkeleri tercih ederler. Büyük ve kapasiteli firmalar deniz, demir ve hava vasıtalarını kullanarak dünyanın dört bir tarafına eşya taşımaktadır. A+ ev taşıma, geniş bir hizmet alanına sahiptir. Taşınmanı her aşamasıyla firma ilgilenir. Anahtar teslim taşımacılık olarak da nitelendirilmektedir. İstanbul uluslararası evden eve nakliyat hizmetini mutlaka profesyonellerden almak şarttır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1