Burdur Uluslararası Evden eve Nakliyat

795

Burdur uluslararası evden eve nakliyat firmaları bu tarz hizmetleri profesyonel düzeyde sunabilmektedir. İnsanlar, hayatları boyunca defalarca taşınırlar. Taşınmalar yurtiçi veya yurtdışına olabilir. Taşınma, genel olarak zahmetli ve yorucu bir iştir. Yurtdışına taşınmanın çok fazla prosedürü olduğundan dolayı daha yorucu ve zahmetlidir. İnsanlar, yurtdışına taşınacakları zaman halletmeleri gereken çok fazla iş olur. Yoğun iş trafiği içinde taşınma için ekstra zaman ayırmak kolay olmayacaktır.

Taşınma yükünü hafifletmek ve diğer işlerine zaman kalmasını isteyenler uluslararası nakliyat firmalarını araştırmaya başlamalıdır. Uluslararası nakliyat firmalarının sayısı, yurtdışına taşınmalar artınca arttı. Sayının artması beraberinde amatör firmaları doğurdu. Yurtdışına taşımacılık yapan firmalar, hizmet kalitesine göre profesyonel ve amatör olarak ikiye ayrılabilir. Eşyalarını yurtdışına sorunsuz taşımak isteyenler tercihlerini profesyonel firmalardan yana kullanmalıdır.

Burdur Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Burdur Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Burdur Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Yurtdışına ev eşyalarını nakliyat firması hizmetleriyle taşınmayı düşünenler uluslararası evden eve nakliyat firmalarından yardım almalıdır. Uluslararası evden eve nakliyat, ülkemizdeki adresten belli bir alınan eşyaların yurtdışındaki adrese taşınarak yerleştirilmesidir. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri sistemli bir şekilde yapılmalıdır. Uluslararası nakliyat, planlı ve programlı yapılmazsa çeşitli sorunlar yaşanır.

Profesyonel uluslararası nakliyat firmalarının taşımayı sorunsuz gerçekleştirmesinin arkasında planlı hareket etmeleri yatar. Yurtdışına taşınma çok fazla prosedürü olan bir iştir. Prosedürlerin hiç biri atlanmamalıdır. Bir tane prosedürün atlanması nakliyatın yapılmamasına bile neden olabilir. Nakliyatın aksamaması ve sorunsuz yapılması için planlı hareket eden profesyonel firmalar tercih edilmelidir. Profesyonel Burdur uluslararası evden eve nakliyat firmaları yurtdışı taşımacılığı için ön hazırlık yaparlar.

Ön hazırlık aşamasında, uluslararası nakliyat sırasında sorulacak belgelerin ve evrakların hazırlığı yapılır. Ülkemizden eşya çıkarmak ve yeni ülkelere eşya girişi yapabilmek için hazırlanması gereken belgeler vardır. Bu belgelerin büyük çoğunluğunu hazırlamak çok zaman almaz. Ancak oturum izin belgesi zaman alan bir işlemdir.

Oturum izin belgesini almadan uluslararası nakliyat firmalarına başvuru yapılmamalıdır.  Oturum izni olmadan firmayla görüşmeye gidenler başvuru için yönlendirilir. Oturum izni olmadan nakliyatın yapılması imkansızdır. Zaman alacak bir işlem olduğundan oturum izni başvurusu yapıldıktan sonra diğer taşınma işlemlerine geçilmelidir. Çifte vatandaşlığı olan kişilerin oturum izni için başvuru yapmasına gerek yoktur. Direkt nakliyat işlemlerine başlayabilir.

Uluslararası ev eşyası taşıma şirketleri genellikle büyük gönderileri taşıma konusunda deneyime sahiptir. Bu da onları uluslararası taşımacılık yapanlar için ideal bir seçim haline getirir. Bu tür şirketler ayrıca çeşitli nakliye seçeneklerine erişime sahiptir. Böylece eşyalarınızı mümkün olan en uygun maliyetli şekilde oraya nasıl ulaştıracağınız konusunda size tavsiyelerde bulunabilirler.

Burdur Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşınma, masrafları fazla olan bir işlemdir. Taşınma yurtdışına yapılacaksa masraflar artar. Taşınma kararını verenler hemen taşınma bütçesi oluşturur. Taşınma bütçesinde çeşitli kalemler yer alır. Nakliyat firmalarına ödenecek fiyat, taşınma bütçesindeki önemli kalemlerden biridir. Bütçesini netleştirmek isteyenler uluslararası nakliyat fiyatlarını merak ederler. Burdur evden eve nakliyat fiyatları için net bir rakam vermenin yolu taşıma detaylarının netleştirilmesinden geçer. Uluslararası nakliyat fiyatları, nakliyat detaylarına göre değişmektedir. Tek ve net bir rakam yoktur. Uluslararası nakliyat fiyatlarını etkileyen unsurlar şunlardır;

 • Eşyaların taşınacağı ülkenin ülkemize olan uzaklığı
 • Eşyaların kapladığı hacim, alan
 • Nakliyatın yapılacağı dönem
 • Nakliyat zamanındaki döviz kuru
 • Alınacak nakliyat hizmeti çeşidi

Fiyatları etkileyen en önemli unsur ülkenin uzaklığıdır.

Burdur Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Yurtdışına taşıma masrafları yüksek olunca insanlar düşürmek için çeşitli yollara başvururlar. Masrafları azaltma yollarından birinin nakliyat firmasına daha az ödemek olduğunu düşünürler. Yurtdışına yapılacak nakliyatta hizmet kalitesi çok önemlidir. Düşük kalitede sunulan hizmetler eşya sahiplerinin başını çok ağrıtır. Olmadık sorunlar, pek çok aksilikler yaşanır. Taşınma yükünden kurtulmak isterken daha büyük yüklerin altına girerler.

Sorunsuz hasarsız, rahat bir taşınma yaşayabilmek için fiyata değil firmanın sunduğu hizmetin kalitesine bakılmalıdır. Müşteri memnuniyetine önem veren profesyonel Burdur uluslararası evden eve taşımacılık fiyatları ekonomik seviyelerdedir. Ekonomik fiyatlarla daha fazla kişiye hizmet götürebilmek amaçlanır. Net fiyat alabilmek için uluslararası nakliyat firmalarıyla yüz yüze görüşülerek hesaplama yapılmalıdır.

Uluslararası bir ev eşyası taşıma şirketinin ana işi, yol boyunca gümrük evrakları ve diğer gerekli adımlarla ilgilenirken tüm eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşımaktır. Bu, her şeyi kutulara veya sandıklara koymayı, kamyonlara veya gemilere yüklemeyi ve ardından varış noktasına vardığında her şeyi paketinden çıkarmayı içerir.

Burdur Uluslararası Evden Eve Nakliye

Uluslararası evden eve nakliyatın yapılabilmesi için ülkelerin istediği belgeler değişkenlik göstermektedir. Uluslararası evden eve nakliye belgelerine firmamızın internet adresinden ulaşılabilir. Her ülke farklı belgeler talep edebilir. Belgeleri hazırlamaya başlamadan önce eşyaların taşınacağı ülkenin istediği belgelerin neler olduğu netleştirilmelidir.

Burdur uluslararası evden eve nakliye firmaları, eşyaların taşınacağı ülkenin istediği belgeleri listeleyerek eşya sahiplerine vermektedir. Böylece eksik veya yanlış belgelerin hazırlanmasının önüne geçilir. Ülkeler farklı evraklar isteseler de genel olan bazı belgeler vardır. Genel olarak pek çok ülkenin istediği belgeler şunlardır;

 • Oturum izin belgesi
 • Kimlik fotokopisi
 • Pasaport fotokopisi
 • Vekaletname
 • Tarihçeli yerleşim yeri bilgileri raporu
 • Adli sicil kaydı

Evrakların eksiksiz hazırlanması, nakliyatın sorunsuz gerçekleşmesine katkı sağlar.

Burdur Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Burdur Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Burdur Uluslararası Evden Eve

Yurtdışına taşınmalarda yaşanan artmalar uluslararası nakliyat firmalarının sayısının artmasına neden olmuştur.  Zahmetsiz, kusursuz, hasarsız taşınma için çok sayıdaki firmalar arasından en profesyonelini seçmek gerekir. Burdur uluslararası evden eve nakliyat firmaları hizmetlerindeki kaliteyle profesyonelliklerini göstermektedir. Firmaların hizmet kalitesinin nasıl olduğunu öğrenmenin çeşitli yolları vardır. Hizmetleri kaliteli profesyonel firma arayışında olanların kullanabileceği yöntemler şunlardır;

 • Uluslararası evden eve nakliyat firmalarının internet adreslerini incelemek
 • Şikayet sitelerinde şikayet olup olmadığını araştırmak
 • Yakın zamanda taşınanlardan tavsiye almak

Nakliyat firmalarının internet sitelerini incelemek, hizmetlerine dair çok önemli bilgiler edinmeyi sağlar. İnternet sitesinde özellikle müşteri yorumlarına bakılmalıdır. Firmanın sitesinde müşteri yorumlarına yer vermesi hizmetlerine olan güveni gösterir. Müşteri yorumları incelenerek genel bir kanaat elde edilebilir.

Burdur Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Bireyler ve şirketler yurtdışına eşya taşıtmak isteyebilirler. Uluslararası nakliyat, ticari ve zati eşya taşımacılığı olarak ikiye ayrılır. Her iki kategoriye sunulan nakliyat hizmetinin içeriği farklıdır. Uluslararası zati eşya taşıma hizmetinin içeriğine firmamızın internet adresinden ulaşılabilir. Bireyler, kendi kullandıkları eşyaları taşıtmak isterse, zati eşya taşımacılık hizmetinden yararlanmalıdır. Şirketler veya fabrikalar ürettikleri malları yurtdışına ihraç ediyorlarsa ticari eşya taşımacılığına girer.

Zati eşya taşımacılığı çok kapsamlı ve ayrıntılıdır. Burdur uluslararası zati eşya taşımacılığı, eşya sahibinin firmayla sözleşme yapmasıyla başlar. Sözleşme öncesinde yapılan görüşmeler, karar aşaması olduğundan hizmetin işleyiş aşamasına girmez. Zati eşya taşımacılığı, sözleşmede yer alan detaylara göre gerçekleştirilir. Eşyaların paketlemesinden yeni adreste yerleştirilmesine kadar her ayrıntıyla firma ilgilenir.

Bazı şirketler, nakliye hizmetlerinin yanı sıra paketleme hizmetleri veya depolama hizmetleri de sağlayabilir. Ancak bu, şirketin kendisine ve müşterilerine hangi hizmetleri sunduğuna bağlıdır. Hatta bazıları, cam eşya veya porselen gibi kırılgan öğeler için özel ambalaj malzemeleri sunabilir. Firmamız bu tarz hizmetlerin sorunsuz bir şekilde sunulması konusunda yeni nesil çözümlere imzasını atmaktadır.

Burdur Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Burdur Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firması

Burdur Uluslararası Ev Taşıma

Uluslararası nakliyat hizmetlerinin temeli güvene dayanır. Eşya sahiplerinin firmaya güvenmesi gerekir. Güven vermeyen bir firmaya hiç kimse eşyalarını teslim etmek istemez. Yurtdışı taşımacılıkta eşyalar günlerce yolda olacağı için güven son derece önemlidir. Burdur uluslararası ev taşıma firmaları, müşterileriyle aralarındaki güveni pekiştirmek için sözleşme yaparlar. Atalarımız söz uçar, yazı kalır demişler. Yapılan sözlü anlaşmaların uçup gitmemesi için yazıya dökülmesi gerekir. Uluslararası nakliyat sözleşmesi, iki tarafın haklarını korumak için imzalanır. Sözleşmede nakliyata dair pek çok detaya yer verilir. Sözleşmede;

 • Nakliyatın ne zaman yapılacağı
 • Teslimat tarihi
 • Nakliyat hizmetleri
 • Nakliyatın fiyatı
 • Sigorta poliçesi
 • Tarafların imzası bulunur.

Sözleşmeden iki nüsha çıkarılır. Biri firmada diğer eşya sahibinde kalır.

Burdur Uluslararası Eşya Taşıma

Bir firmanın uluslararası nakliyat yapabilmesi için bazı belgelere sahip olması gerekir. Uluslararası nakliyat yapabilmek için C3 belgesine ihtiyaç vardır. Burdur uluslararası eşya taşıma firmaları C3 belgesiyle hizmet vermektedir. C3 belgesi, Ulaştırma Bakanlığı’ndan alınır. Ulaştırma Bakanlığı, başvurucuların özelliklerini, şartlarını ve kapasitesini inceler. Yapılan incelemeler neticesinde şayet şartları ve kapasitesi uygunsa C3 belgesi verilir. C3 belgesi olmayan firmalar, yurtdışı eşya taşıma hizmeti veremezler.

C3 belgesinin olması firmanın kaliteli hizmet verdiği anlamına gelmez. Yetki belgesi olduğu halde hizmet kalitesi düşük olan firmalar vardır. Taşıma sırasında sorun yaşamak istemeyenler yetki belgesini araştırırken firmanın hizmet kalitesini de sorgulamalıdır. Firma seçiminde yetki belgesi tek başına karar nedeni olmamalıdır.

Uluslararası ev eşyası taşıma şirketleri, uluslararası taşınmaları olan insanlara yardım etme konusunda uzmanlaşmıştır. Bu tür bir iş, okyanusları veya kıtaları aşmış kişiler için çok önemlidir çünkü tüm eşyalarını kendi başlarına taşımaları inanılmaz derecede zor olabilir. Siz de uluslararası evden eve taşımacılık firması tercihlerine dikkat edecek olursanız; sorunsuz bir hizmeti almış olursunuz!

Burdur Yurtdışı Evden Eve Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerinin detayları ve prosedürleri çok fazladır. Hiçbir detayın ve prosedürün atlanmadan nakliyatın gerçekleştirilmesi profesyonellik ister. Burdur yurtdışı evden eve nakliyat firmaları kusursuz hizmet sunmak için prosedürlere dikkat eder. Profesyonel firmalar, nakliyat işlemlerini bir plan dahilinde yaptıkları için atlanan bir detay veya prosedür olmaz. Profesyonel firmalar, uluslararası nakliyatı şöyle gerçekleştirir;

 • Müşteriyle ön görüşmede yapılan anlaşma maddeleri içeren sözleşmenin imzalanması
 • Eşyaların sigortalanması
 • Belirlenen nakliyat tarihinde eşyaların paketlenmesi
 • Paketlenen eşyaların nakil araçlarına yerleştirilmesi
 • Nakil süreci
 • Gümrükleme faaliyetlerinin yapılması
 • Eşyaların taşınacağı ülkeye varış ve eşyaların yeni eve yerleştirilmesi

Eşyalar yerleştirildikten sonra hasar tespiti yapılır. Varsa hasar tutanağı tutulur. Tutanak verilerine göre kırılan veya zarar gören eşyaların tazmini gerçekleştirilir.

Burdur Yurtdışı Evden Eve Nakliye

Yurtdışına daha önce taşınmamış olanlar için nakliyat süresi çok uzun gelebilir. Burdur yurtdışı evden eve nakliye süreleri ülkelerin ülkemize olan uzaklığıyla doğru orantılıdır. Avrupa ülkelerine ev taşıma ortalama 14 gün, denizaşırı ülkelere ise 40 gün olarak belirlenir. Süreler en uzak ülkeler baz alınarak verilmiştir. Ülkenin yakınlığına göre teslimat daha kısa sürede yapılır. Nakliyat süresinin uzun olması nedeniyle eşya sahipleri, nakliyatın durumunu merak ederler.

Profesyonel firmalar, eşya sahiplerinin merakını gidermek için müşterileriyle devamlı iletişim içindedir. WhatsApp başta olmak üzere çeşitli iletişim araçları kullanılarak bilgi akışı sağlanır. 7 / 24 bilgi akışının sağlanması, müşterilerin firmaya olan güvenini artırmaktadır. Bilgi akışı olası sorunların önüne geçerek nakliyatın sorunsuz yapılmasını sağlar.

Burdur Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Burdur Uluslararası Evden Eve Nakliyat Şirketi

 

Burdur Yurtdışı Evden Eve

Uluslararası nakliyat yapılırken araçlar kilometrelerce yol yaparlar. Eşyaların günlerce kilometrelerce yol kat etmesi hasar riskini artırır.  Kaliteli hizmet sunan Burdur yurtdışı evden eve nakliyat firmaları eşyaların hasar görmemesi için tedbirler almaktadır. Eşyaların hasar riskini minimuma çekmek için alınan tedbirlerin başında paketleme gelir. Paketlemenin kim tarafından ve hangi malzemeyle yapıldığı hasar oluşumunu etkiler.

Hasar oluşmaması için paketleme, eşyaların yapısına uygun özel materyallerle yapılmalıdır. Nakliyat sektöründeki gelişmelerden paketleme malzemeleri de etkilenmiştir. Geliştirilen yeni malzemeler, eşyaları daha iyi muhafaza etmektedir. Eşyalar, tecrübeli elemanlar tarafından paketlendiğinde hasar riski azalır. Çünkü tecrübeli elemanlar, eşyaların kırılmaması için hangi malzemeyle sarılması gerektiğini bilirler. Nakil aracına eşyaların planlı bir şekilde yerleştirilip sabitlenmesi de hasar oluşumunu engeller.

Burdur Yurtdışı Zati Eşya Taşımacılığı

Yurtdışına eşya taşıma hizmetleri, eşyanın mahiyetinin belirlenmesiyle başlar. Eşyalar, ticari mi yoksa zati eşya mı olduğu belirlenmelidir. Burdur yurtdışı zati eşya taşımacılığı, şahsın hayatını devam ettirirken kullandığı eşyalar için geçerlidir. Zati eşya kategorisine giren eşyalar şunlardır;

 • Evde kullanılan oturma odası, yatak odası, salon takımları, mutfak gereçleri, koltuklar, mobilya takımları, TV, PC
 • İşyerinde, ofislerde kullanılan masa, sandalye, bilgisayar, dolaplar,
 • Ulaşım için kullanılan arabalar ve diğer vasıtalar

Zati eşyalara gümrükte vergi uygulanmaz. Ticari eşyalara gümrük vergisi uygulanır. Zati eşyalar, gümrükte kontrolden geçirilir. Gümrükte sorun yaşanmaması için zati eşyalarla ticari eşyalar karıştırılmamalıdır. Detaylı bir şekilde nakliyatı yapılan zati eşyaların nakliyatı, yeni adrese yerleştirilmesiyle tamamlanır.

Burdur Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Burdur Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firması

Burdur Yurtdışı Ev Taşıma

Yurtdışına taşınmalar, eşya sahiplerinin istekleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak çeşitlendirilmiştir. MMT lojistik firması sunduğu hizmet çeşitleri adresinde açıklamıştır. Profesyonel Burdur yurtdışı ev taşıma firmaları eşya sahiplerini memnun edecek çeşitlilikte hizmetler sunmaktadır. Profesyonel firmaların sunduğu hizmet çeşitleri şunlardır;

 • Karayolu nakliyat
 • Deniz yolu nakliyat
 • A+ eşya taşıma
 • Eşya depolama
 • Havayolu nakliyat
 • Demiryolu nakliyat
 • Zati eşya nakliyatı

Yurtdışı nakliyatın sadece karayoluyla yapılması taşımanın yapılacağı ülke sayısını çok sınırlandırır. Çünkü sadece karayolu kullanılarak nakliyatın yapılacağı ülke sayısı sınırlıdır. Bulgaristan’a karayolu kullanılarak eşya taşınabilir. Ancak Amerika, Kıbrıs, Norveç, Kanada gibi ülkelere eşya taşıyabilmek için farklı ulaşım araçlarına ihtiyaç duyulur. Hizmet ağını genişletmek için hizmetleri çeşitlendirmek gerekir.

Burdur Yurtdışı Eşya Taşıma

Nakliyat firmalarının eşya depolama hizmetinden haberdar olmayanlar yeni eşya alınca eskilerini ne yapacağını bilemez. Modası geçtiği için değiştirilen ama eskimemiş eşyalar nakliyat firmalarının depolarında muhafaza edilebilir. Eşya depolama hizmeti, Avrupa standartlarında yapılmaktadır. Depolarda, çeşitli ebatlardaki eşyaları koymak için alanlar vardır. Kısa süreliğine yurtdışına taşınanlar evinin bütün eşyalarını depoya koyabilir. Tek bir parça eşyayı alacak küçüklükte alanlar da vardır.

Eşya depolama hizmeti sadece yurtiçinde verilmez. Güvenilir Burdur yurtdışı eşya taşıma firmaları yurtdışındaki ülkelerde de depo hizmeti vermektedir. Uluslararası nakliyat sırasında beklenmedik olaylara yaşanabilir. Örneğin eşya sahibi ev tutamamış olabilir. Profesyonel firmalar, hizmetlerini geliştirirken beklenmedik olayları hesaba kattığından eşya depolama hizmetini yurtdışında da verirler.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1