Hakkımızda Ne Dediler ?

MMT Lojistik olarak müşterilerimizin düşünceleri bizler için her zaman önemli olmuştur. Uluslararası evden eve nakliyat sektörün de sunduğumuz profesyonel hizmetlerimiz hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi eksiksiz bir şekilde dile getirebileceğiniz sayfamız hizmetinize açılmıştır. MMT Lojistik firmasından aldığınız Uluslararası evden eve nakliyat, eşya depolama vb. hizmetler hakkında düşüncelerinizi dile getirmenizi önemle rica ediyoruz. Firmamızdan belirli bir hizmet almak isteyen vatandaşlarımıza ve müşterilerimize düşünceleriniz ile yol gösterebilirsiniz.

MMT LOJİSTİK İnternational Movers şirketi ile her zaman güvende olacağınızı ve almış olduğunuz hizmetlerin her zaman kaliteli bir şekilde gerçekleşeceği garantisini sizlere sunuyoruz. Garantili, sözleşmeli, ultra lüx Uluslararası taşınma ayrıcalıklarımızdan sizlerde dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Müşteri Yorumları Sayfamıza Yazılan Yazılar Direk Onay Almaktadır. Her Vatandaşın Duygu ve Düşüncelerini Toplum ile Paylaşabilmesi için elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz. Uluslararası evden eve nakliyat sektörün de Değişim ve Gelişimin Öncüsü olan şirketimiz sayesin de eşyalarınızın Ülkeler arası sevkiyat ve taşıma işlemlerinde sorunsuz nakil edilmesini sağlıyoruz. Sizler de bu profesyonel başarının bir parçası olmak istiyorsanız 444 9 642 Santral iletişim hattından hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

DÜŞÜNCELERİNİZİ KISITLAMIYORUZ, BİZİMLE PAYLAŞMANIZI İSTİYORUZ!

Ziyaretçi Yorumları (347)
 1. Mutluhan Günay dedi ki:

  Mmt Lojistik ile Almanya Türkiye arasında yaptığımız eşya taşıma işlemlerinden bir hayli memnun kaldık, gerçekten uluslararası evden eve nakliyat sektöründe tavsiye edebileceğim başarılı bir şirket olduklarını da ayrıca dile getirmek isterim. Her şey için teşekkür ederim.

 2. Ender Sönmez dedi ki:

  Uluslararası evden eve nakliyat sektöründe Denizaşırı bir ülkeye gitmem gerekiyor, işimin yoğunluğuylamı ilgileneyim yoksa eşya taşıma işlemleri için firmamı ariyim bilemedim ? bu sorun ve sıkıntılar ile mücadele içerisindeyken İnternet aracılığı ile kendilerine ulaştığım Mmt Lojistik A.Ş. ile görüşme sağladım. Yapılan görüşmede herşey o kadar açıklayıcı ve net geldiki hayır diyemedim ve anlaştık. Kendilerine çokça teşekkürlerimi ilettim lakin buradan da ayrıca paylaşmak istedim. Gerçekten işleri konusundan oldukça profesyonel ve başarılı bir şirket kesinlikle tavsiye ediyorum. Türkiye’ye dönüş gibi bir durumum olacak olursa kesinlikle tereddütsüz arayıp anlaşabileceğim kalitede bir yapılanma.

 3. Nermin Türksoy dedi ki:

  İlk görüşme ve anlaşma,
  Mmt Lojistik ile yaptığımız İstanbul Berlin taşınma işlem detayları sonrasında tereddütsüz firma ile anlaşma sağladım. Güven verme konusunda bir hayli başarılı olan yetkililer verdikleri sözleri tutma konusunda da bir hayli cevval insanlar.emeğinize sağlık Mmt Lojistik Ailesi.

  1. Emel Sazak dedi ki:

   Merhaba Nermin hanım,ben de Hollandadan Giresuna taşınma kararı aldim.Bir cok nakliyat şirketleriyle görüştüm,fakat daha sonra araştırma motorunda müşteri şikayetlerini okuyunca vaz gectim. Tesadüf olarak MMT Lojistik nakliyat şirketine rast geldim ve müşteri memnuniyetini okuyunca rahatladım ve aralarinda sizin de yorumunuzu okuyunca sizden bilgi almak istedim.Siz paketleme ve eşyalarınızın taşınmasından memnun kaldığınızı yazmişsiniz.Gercekten tavsiye ediyormusunuz? Şimdiden teşekkür ederim

   1. Nermin Türksoy dedi ki:

    Emel Hanım merhaba,
    MMT lojistik ile yaptığım taşımadan son derece memnunum. Şöyle ki gerçekten eşyalarım konusunda çok titizim taşıma esnasında paketleme işlemini güzel yapmalarına rağmen oldukça müdahale ettim personelleri çok saygılı işini bilen güler yüzlü insanlar. Bütün samimiyetimle dile getiriyorum taşımadan sonra eşyalarımızı açtığımızda 2 adet çay setimden tabağın kırık olduğunu gördüm hiç dile getirmeme rağmen personelleri not tutmuşlar, yaklaşık 20 gün sonra kargo geldi baktım ki çay setimin çok benzer bir ürününü alıp göndermişler. Sanırım aynısını bulamamışlar 🙂 Gerçekten son derece memnun kaldık gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebileceğiniz kaliteli bir şirket.

 4. Demir Aklanmaz dedi ki:

  Türkiye’den İlgiltere’ye taşınmam gerekiyordu, Maliyet ve hesaplamarı bitirdikten sonra eşyalarımı da götürmeye karar verdim, bununla beraber firma arayışları içerisine girdim. İnternetten üzerinden bir çok firma ile görüştüm fakat benim için konuşma esnasında güven alabilme durumu bir hayli önemlidir. Mmt Lojistik yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler hem güven açısından hemde kafamdaki soru işaretlerini bitirmeye yönelik bir hayli olumlu geçti. Bir kaç görüşmeden sonra doğru kararın Mmt olduğuna kanaat getirdim ve taşımacılık işlemleri için anlaşma sağladık. Çok doğru bir karar aldığımı taşımadan 1 gün önce anladım; Müşteri Temsilcisi + paketlemeci personeller beraberlerinde ambalaj ürünleri ile sabah kapıya geldiler, öncelikle konuştuğumuz şartlar ve detaylarda sözleşme imzaladık arkadaşlar bunun sonrasında ambalajlama işlemlerine başladılar ben bu kadar profesyonel bir ambalaj sistemi daha görmedim. Gerçekten yaptıkları işi layıkıyla yapan kapasiteli bir firma Çok teşekkür ederim emeğinize sağlık.SAYGILARIMLA

 5. Hasan Yelgeldik dedi ki:

  İsveç Zürih’ten Antalya Alanya’ya yapmış olduğumuz taşımacılık faaliyetlerinden bir hayli memnun kaldık. Mmt lojistik firmasına teşekkür ederiz.

  1. Firmamızı tercih ettiğiniz için bizler Teşekkür ederiz Hasan bey.
   SAYGILARIMIZLA

 6. Natalia mednex dedi ki:

  İstanbul’a tatile geldiğim de şehre aşık olup Türkiye’de yaşamaya karar verdim gerekli resmi prosedürleri tamamladıktan sonra Mmt Lojistik ile taşıma işlemleri için görüşme sağladım. Gerçekten o kadar başarılı ve güler yüzlü insanlar ki Hem istanbul’a gelmeye hemde Mmt Lojistik ile eşyalarımı taşıttığım için çok şanslıyım. Teşekkür ederim.

  1. Şehrimize ve Ülkemize Tekrardan Hoşgeldiniz Natalia Hanım, Düşünceleriniz için teşekkür ederiz.
   SAYGILARIMIZLA

 7. İsmail Şenuzunlar dedi ki:

  Google arama motorunun personel alımları için başvurumun onaylandığını duyduğumda çok sevinmiştim, fakat ben o başvuruyu 4 yıl önce yapmış ve bekardım. Şuanda ise evli 2 çocuk babasıyım nasıl gidecektim nasıl düzen kuracaktım hadi bunları yaptım diyelim eşyalarımı ne yapacaktım nasıl götürebilirdim ki ? diye düşünürken bir arkadaşımın tavsiyesi ile Mmt lojistik ile görüştüm. Ücretsiz expertiz hizmetinden faydalandım ve gelen personel taşımayla alakalı istediğim her bilgiyi verdi bana. Taşıma işlemleri için gerekli evrakları hazırlayıp kendilerine ilettiğim de gümrükleme işlemlerinin de firma tarafından bana yansıtılmadan yapılacağını öğrendim. Uzun lafın kısası taşıma harika bir şekilde istediğimiz sürede sorunsuz gerçekleşti. Canı gönülden teşekkür ederim, İrlanda da mutluyum taşınmak gibi bir durumum olursa güvenebileceğim bir firmamda var rahatım yani 🙂

  1. Memnuniyetiniz bizim için oldukça kıymetlidir, vaktinizi ayırıp düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Güle güle oturun yeni evinizde İsmail bey.
   SAYGILARIMIZLA

 8. Çağla Doğrul dedi ki:

  Mmt lojistik firmasıyla yaptığımız 3 taşıma işleminden de gayet memnun kaldık. Şirket yetkilileri ve bütün personellerine sonsuz teşekkürler.

 9. Hasan süha doğan dedi ki:

  İstanbuldan Almanya Münihe eşya taşıtma işlemleri için anlaşma sağladığımız Mmt Lojistik firmasına çok teşekkür ederim. Gerçekten eşyalarım hiç taşınmamış gibi sorunsuz ve profesyonel bir şekilde adresime teslim edildi. canı gönülden herkese tavsiye ediyorum.

 10. Emre Veziroğlu dedi ki:

  Uluslararası evden eve nakliyat ihtiyacımızdan ziyade yurtdışındaki evimizin kesinleşmeyen durumu sebebi ile eşyalarımızın 2 ay süre ile depolanma ihtiyacı vardı. Mmt Lojistik ile yaptığımız anlaşma sonrasında ücretsiz eşya depolama hizmetleri sayesinde fazla para ödemekten kurtuldum ve eşyalarım tarafıma sorunsuz eksiksiz bir şekilde teslim edildi. Kendilerine çok teşekkür ederim.

 11. Mesut ÖZDİLEK dedi ki:

  MMT Lojistik ailesine sundukları başarılı, profesyonel ve kaliteli ev taşıma hizmetleri için teşekkür ederim. Türkiye Fransa arası yaptığımız uluslararası eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldık. Çok başarılı ve profesyonel bir taşıma hizmeti almak beni ve ailemi bir hayli memnun etti. Firma yetkilileri ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi iletirim. Bundan sonra yapacağımız bütün uluslararası eşya taşıma faaliyetlerinde firmanızı tereddütsüz tercih edeceğim. SAYGILARIMLA

 12. Dilek Cansız dedi ki:

  Aydın Hollanda arası aldığımız profesyonel hizmetlerden çok memnun kaldım. Eşyalarım 1 yıllık olduğu için oldukça tereddüt ve önyargı ile yaklaşmama rağmen firma yetkililerinin güven veren konuşmaları ve yansıttıkları profesyonellik ile bu sıkıntıdan çıkıp taşıma işlemleri için anlaşma sağladık. Aldığımız profesyonel hizmetlerden son derece memnun kaldık. Bütün samimiyetimle dile getirmem gerekiyor ki kafanızda hiç bir soru işareti kalmadan tereddütsüz tercih edebilirsiniz. Çok başarılı bir şirket Teşekkür ederim

  1. Ferda mutlu dedi ki:

   Uluslararası evden eve konusunda gayet başarılı bir şirket, Aydın’dan Almanya’ya eşyalarımı taşıttım MMT lojistik şirketinden gayet memnun kaldım gösterdiğiniz özen için teşekkür ederim.?

 13. Mustafa YİĞİT dedi ki:

  Mersin’den Fransa Paris’e 3+1 kapasiteli ev eşyalarımın evden eve nakliyat standartlarında taşınmasını istiyorum fiyat alabilirmiyim, iletişim numaramı E-mail adresinize ilettim. Geri dönüşünüzü beklemekteyim.

  1. Berdan Yılmaz dedi ki:

   Hollanda Lahey’e Diyarbakır’dan 3+1 eşyamı taşıttım.Uluslararası evden eve konusunda MMT lojistik başarılı bir şirket titiz bir insan olduğum için başta biraz tedirgindim ama istediğimden daha güzel bir iş çıkarttılar teşekkür ederim

 14. Ali Şentürk dedi ki:

  Arama motoruna zati eşya taşımacılığı yazdım ve karşıma mmt lojistik çıktı, yorumları okudum olumlu yorumlar neticesinde size ulaştım ve Van ‘dan Irak’a anlaştık ve gerçekten çok memnun kaldım uluslararası evden eve taşımacılık konusunda işinizin ehlisiniz göstermiş olduğunuz özen için teşekkür ederim ?

 15. Cemal tekin dedi ki:

  Uluslararası evden eve konusunda güvenilir adres sizsiniz bunu anladım titiz çalışmanız için teşekkür ederim MMT lojistik

 16. Kartal Balkan dedi ki:

  Uluslararası evden eve taşımacılık konusunda MMT lojistik başarılı bir şirket özenli çalışmanız için teşekkürler ?

 17. Yasin ekin dedi ki:

  İstanbul’dan Almanya Münih’e 3+1 ev eşyamı taşıttım tam gününde ulaşması benim için önemliydi ve MMT lojistik bu konuda özenle çalıştı bunun için çok teşekkür ederim uluslararası evden eve taşımacılıkta işin en iyisi

 18. Nazım TEMİZYÜREK dedi ki:

  Kopenhag İstanbul taşıma işlemleri için Mmt lojistik ile yaptığımız anlaşmadan son derece memnun kaldık. Eşya paketleme, taşıma sistemleri ile istediğim hizmeti aldım gerçekten çok teşekkür ederim. emeğinize sağlık Taşıma işlemleri için sorunsuz güvenip eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

 19. Nesrin Lale Kurt dedi ki:

  Daha önce taşımacılık faaliyetleri için yurt içi evden eve nakliyat faaliyetlerinden faydalandım fakat Uluslararası Evden eve nakliyat hizmetleri oldukça detaylı ve ayrıntılı bir sektör olduğu için profesyonel bir yapılanmayla anlaşmam gerekiyordu. İnternetten yaptığım araştırmalar sonrasında birden çok lojistik firması ile anlaştım laki aldığım fiyatlar ve konuşmalarından aldığım güven doğrultusunda Mmt Lojistik ile anlaşmak istedim. Anlaşma öncesinde detaylı expertiz faaliyetleri ve tüm detayları en ince ayrıntısına kadar açıklayan çalışma prensibleri beni ve ailemi oldukça etkiledi. Gün geldi taşımamız yapıldı eşyalarımız Avusturalya Sidney şehrine teslim edildi, her ne kadar güvenerek anlaşmış olsakta kafamızda eşyalarımızın hasarsız gelip gelemeyeceği ile alakalı soru işaretleri yer alıyordu. Eşyalarımızın eve teslimatı ve kurulum işlemleri yapıldığında anladım ki çok doğru bir Firma ile çok doğru bir anlaşma kararı almışız. Eşyalarımda nokta hata olmadan tam teşekküllü profesyonel bir hizmet aldım gerçekten çok memnun kaldım. Uluslararası zati eşya taşıma işlemleri için tereddütsüz güvenip eşyalarımı teslim edebileceğim tek Kurumsal firma, Teşekkürler Mmt Lojistik Ailesi.

  1. Hünkar Boydak dedi ki:

   Nesrin Hanım Merhabalar, Yorumunuzun bu kadar ayrıntılı ve dikkatli olması bilhassa benimde dikkatimi çekti. Bahsettiğiniz yorumları dikkate alarak Mmt Lojistik ile bende eşya taşıma işlemleri için görüşme sağladım. Amerika’dan Türkiye’ye eşya taşıma işlemleri ayrıntı ve zorluk açısından Uluslararası eşya taşıma sektörü içerisinde ayrıca zorluğa sahip bir olay. Mmt Lojistik ile yaptığım anlaşma ve gerçekleşen taşıma hizmetlerinden son derece memnun kaldım. Gerçekten bu güzel taşınma için Öncelikle güzel yorumları ile dikkatimi çeken Syn: Nesrin Lale KURT hanımefendiye, taşıma işlemleri ve taşınma süreciyle alakalı hiç bir sorun sıkıntıya maal vermeyen Mmt Lojistik yetkilileri ve bütün çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sağlıcakla Kalın. Saygılarımla

   1. Sayın: Hünkar BOYDAK, Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri için firmamızı tercih ettiğiniz teşekkür ederiz, Firmamız ile yapmış olduğunuz taşıma faaliyetlerinden memnun kalmış olmanız firmamız çalışanları ve yetkililerini ayrıca memnun etmiştir.Öncelikle Yeni Ülke’nizde Yeni evinizde size ve sevdiklerinize mutluluklar dileriz ayrıca Güzel düşüncelerinizi bizlerle ve diğer müşteri adaylarımız ile paylaştığınız için ayrıca Teşekkür ederiz.
    SAYGILARIMIZLA

  2. Sayın: Nesrin Lale KURT MMT LOJİSTİK – İnternational Movers olarak öncelikle taşıma işlemleri için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ayrıca Güzel düşüncelerinizi bizlerle ve diğer müşteri adaylarımız ile paylaştığınız için ayrıca Teşekkür ederiz.
   SAYGILARIMIZLA

 20. Akif bayram dedi ki:

  Eşyalarım konusunda fazla hassas bir insanım bunu içinde uluslararası evden eve taşımacılık şirketlerinin çoğuyla görüştüm ama hiç bir şirket bana o güveni veremedi taki MMT lojistik şirketiyle görüşene kadar paketleme,zamanında teslimat ve güvenilirlik konusunda beni ikna ettiler,o hissiyatı bana verdiler.Antalya’dan Fransa’ya nakliyem gerçekleşti tabiki ister istemez insanda bi tedirginlik oluyor acaba sundukları güveni yerine getirebildilermi diye ve evet gerçekten eşyalarım açıldı kurulum yapıldı ve gerçekten işlerinde gayet profesyoneller uluslararası evden eve taşımacılık konusunda rahatlıkla terçih edilebilicek bir şirket ve rahatlıkla çevremdekilere tavsiye edeceğim bir şirket MMT lojistik teşekkür ederim temiz çalışmanız için ?

  1. Sayın: Akif BAYRAM, MMT LOJİSTİK – Uluslararası Ev & ofis taşıma hizmetlerimizden yararlanmış olup ve hizmetlerden memnun kalmış olmanız bizleri ayrıca mutlu etti. Güzel düşüncelerinizi bizlerle ve müşteri adaylarımız ile paylaştığınız için teşekkür ederiz.
   SAYGILARIMIZLA

 21. Mehmet Ünal dedi ki:

  Gaziantep’ten Belçika’ya anlaştık tavsiye üzerine MMT lojistiği aradım sundukları imkanlar neticesinde anlaştık ,ama zamanında teslim edilmesiyle ilgili aklımda soru işaretleri vardı ,ama o konudada anlaştık bana o güveni verdiler eşyalarımın hasar görmeden ulaşmasıda benim için önemliydi bu konuda sigortalı çalıştıklarını söylediler paketleme konusundada beni detaylıca bilgilendirdiler çalışmalar sırasındaki fotoğraflarla kullandıkları malzemelerin kalitesiyle beni bu konudada rahatlattılar ve taşıma işlemi gerçekleşti , ama ne kadar olsada bi şüphe oluyor acaba verdikleri garantiyi yerine getirebildilermi diye ve eşyalarım adrese ulaştı taşıma ve kurulum yapıldı ve o zaman anladımki uluslararası eşya taşıma konusunda MMT LOJİSTİK bir numara hem bana MMT lojistiği tavsiye eden arkadaşıma hemde özenli ve titiz çalışmaları için MMT lojistik ekibine ve bana bu konuda çok yardımcı olan mmt lojistik Serdar bey’e çok teşekkür ederim gönül rahatlığıyla terçih edilebilir bir şikrket

  1. Sayın: Mehmet ÜNAL bey MMT LOJİSTİK – İnternational Movers firması olarak öncelikle taşıma işlemleri için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamız uluslararası evden eve nakliyat ve zati eşya taşımacılığında sizlere her zaman profesyonel hizmetler sunmak istemindedir. Güzel düşüncelerinizi bizlerle ve diğer müşteri adaylarımız ile paylaştığınız için ayrıca Teşekkür ederiz.
   SAYGILARIMIZLA

 22. Selim KANITEMİZ dedi ki:

  Ben 1 ay önce eşimle beraber ani bir kararla Fransa’nın başkenti Paris’e taşınmayan kara verdik. Kayseri’de yaşıyorduk Biz 1hafta öncesinden 2 valizle gitmek istiyorduk eşyalarım taşınırken burada olamayacağım için güvenilir bir şirket olsun istiyordum Arama motoruna uluslararası eşya taşıma yazdık ve karşımıza MMT lojistik firması çıktı yorumları okudum ve etkilendim müşteri memnuniyetinden aradım anlaştık ve biz anahtarı teslim edip gittik ve eşyalarımın taşınması oldu yeni evimde kurulumu yapıldı ve gerçekten çok mutlu oldum herşey gayet yolunda olduğu için eşyalarımda her hangi bir hasar yoktu göstermiş olduğunuz özen için çok teşekkür ediyorum MMT lojistik ekibine ?

 23. Nesrin mar dedi ki:

  Uluslararası Zati eşya taşıma olarak girdim karşıma MMT lojistik firması çıktı aradım anlaşmanız yapıldı.taşıma işlemi gerçekleşti gayet temiz bir iş çıkarıldı uluslararası evden eve taşımaçılık ta başarılı bir şirket başarılarınızın devamını diliyorum ?

 24. Alaquş Durgud dedi ki:

  Selamlar men Azerbaycan Bakü’den yazirem daha onceden türkiyede yaşırdim tekrar memleketime daşındım bunuda MMT lojistik şirketiyle yaptım gayet de memnun kaldım teşekkür ediyorum ekibinize sağlıcakla kalın ?????

 25. İzel Şener dedi ki:

  Bilecik’ten Londra’ya anlaştık daha önce başka bir nakliye firmasıyla şehirlerarası taşınmıştım ve eşyalarımın tamamı hasar görmüştü ve istediğim zamanda evim taşınmamıştı bayağ sorunlar yaşamıştım onun için uluslararası beni çok korkuttu bu yüzden anlaşma yapıcağım firmanın profesyonel ve güvenilir olması benim için çok önemliydi MMT lojistikle karşılaştım bayağ araştırdım daha önce bu MMT lojistikle çalışmış müşterilerle yazıştım hepsinde gayet memnun kaldıklarını yazdılar ve bende buna istinaden aradım detaylıca konuştuk ve anlaştık taşıma işlemlerim gerçekleşti hala içimde bi tedirginlik vardı acaba diğer seferki gibimi olucak diye ama gerçekten sonuç beni oldukça memnun etti kurulum yapıldı eşyalarımı hiç taşınmamış gibi aynı görünce çok sevindim güvenilirlik konusunda bir numara MMT lojistik ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ???

 26. Selim Bingöl dedi ki:

  Ülkeler arası taşımacılığın nasıl yapılacağı konusunda herhangi bir bilgi sahibi değildik. İnternet üzerinden araştırmalar yaptığımızda MMT lojistik ile karşılaştık. Türkiye’den Almanya’ya taşınmamız için gerekli olan tüm nakliyat işlemlerini yaptılar. Nakliyat sürecinde herhangi bir olumsuzluk yaşamadık. Yurtdışına taşınacak olan arkadaşlarımıza MMT nakliyat şirketini öneriyoruz. Gönül rahatlığıyla başvuru yapabilirler.

 27. Ayşegül Çelik dedi ki:

  Geçtiğimiz hafta Norveç’ten Türkiye’ye geri dönme kararı aldık. Ailemle birlikte ülkeye kesin dönüş yapma sevinci yaşarken nakliyat işlemlerimizin nasıl olacağı hakkında endişeye kapıldık. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile MMT lojistik firmasına başvurdum. Tüm eşyalarımızı güvenli bir şekilde kısa bir sürede Türkiye’ye taşıdılar. Güvenliğin yanında uygun fiyatlarla hizmet sunmaları da bizim için ayrı bir avantaj oldu. Teşekkür ediyoruz.

 28. Zafer Demirel dedi ki:

  Uzun zamandır yurtdışında iş bakıyordum. İngiltere’ye kabulümüz gerçekleştikten sonra yoğun bir süreç geçirdik. Her ne kadar en başında taşınma işinin çok zor geçeceğini düşünsem de MMT lojistik sayesinde bu işler çok kolay bir şekilde halledildi. Hem dürüst hem de becerikli insanlarla çalışıyorlar. Tüm personeller ne ihtiyacımız varsa karşılıyor. Aynı zamanda istediğimiz zaman arayıp her konuda bilgi alabiliyoruz. Yurtdışına taşınma durumunuz varsa hiç düşünmeden bu nakliyat firmasıyla çalışmanızı öneriyorum.

 29. Mehmet Yiğiter dedi ki:

  Uluslararası eşya taşıtma işinde tecrübenin çok önemli olduğunu biliyorum. Yıllardır bu tür işlere ihtiyaç duyduğum için farklı firmalar ile çalıştım. Birçok firma ile çalıştığımda çeşitli sorunlar yaşamıştım. İlk defa MMT lojistik gibi bir şirket görüyorum. Hem iletişime hem de memnuniyete önem veriyorlar. Çok temiz bir şekilde eşya nakliyatı yapıyorlar. Uluslararası taşımacılık için Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri olarak gösterebilirim.

 30. Şahin Yıldırım dedi ki:

  Merhaba, yaklaşık 2 ay önce yurtdışına taşınma kararı almıştık. Almanya’daki akrabalarımızın yanına taşındık. Eşyalarımızın Almanya’ya taşınması için yardımcı olabilecek firma arıyorduk. Almanya’da tanıdığımız arkadaşlarımız da daha önce MMT nakliyat şirketi ile taşınmış. Başvuru yaptığımız günden itibaren her türlü ihtiyacımızla ilgilendiler. Bizim daha rahat bir şekilde taşınmamızı sağladılar. Tüm ekibe emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

 31. Ömür ozan dedi ki:

  Almanya’ya Türkiye’den ev eşya getirttim. Önceleri pek de emin değildim. Ancak sağolsun arkadaşlar, oldukça ilgiliydi. Bundan dolayı özellikle benim eşyamı İzmir’den alıp Almanya’ya kadar getiren Mmt ekibine teşekkürler ediyorum

 32. esra özer dedi ki:

  Uzun zamandan bu yana Türkiye’den mobilya alıp Fransa’daki evime getirmeyi istiyordum. Ama bu kadar ev eşyasını ta Türkiye’den buraya kadar nasıl getiririm diye düşünüyordum. İnternetten karşımıza Mmt Lojistik çıktı. Nihayetinde mobilyalarımı Bursa İnegöl’den gittim kendim seçtim. Ve Mmt Lojistiğe teslim ettim. Oldukça kısa bir süre sonra evime kadar getirdiler. Teşekkürler.

 33. Uğur Akdağ dedi ki:

  Hollanda’da oturuyorum. Emeklik de oldum. Buradaki eşyalarımı Türkiye’de aldığım yeni evime nasıl taşıtacağım diye araştırırken; karşıma MMT lojistik çıktı. Aradım konuştum. Söyledileri gibi kısa sürede geldiler. Eşyalarımın tamamını yeni adresime taşıdılar. Yukarıda yorumda bulunan arkadaşları şimdi gördüm. Bende teşekkür etmek istedim.

 34. Ahmet kurt dedi ki:

  Natalia mednex, Ben de İstanbul’dan Hollanda’ya eşya taşıttım. Söylediğniz gibi mükemmel kalitede bir taşımacılık hizmeti sundular. Ben de MMT personeline teşekkür etmek istedim. Tavsiye ederim, arayın

 35. şengül turan dedi ki:

  evden eve taşımacılık zor iş. Hele bir de yurtdışına eşya göndermek tam anlamıyla büyük bir sorun. Ben Türkiye’de bile bir şehirden başka bir şehre taşınırken çok telaş eden bir insanım. Hele Fransa’ya nasıl taşınacağım diye düşünürken, bir arkadaşım Mmt lojistiği önerdi. Hiç bir sorun yaşamadım. tavsiye eder.m

 36. Zeynep dedi ki:

  Uluslararasi düzeyde hizmet sunan Mmt lojistik sayesinde evimizi Almanya’ya taşıdık. Uzman ekipleriniz sayenizde eşyalarımız özenle taşındı.

 37. Muzaffer dedi ki:

  Türkiyede bulunan evimizi taşımak adına MMT lojistik finansından destek aldık. Ekipler ve taşıma sistemi oldukça güzel. Çok memnun kaldım emeğinize sağlık

 38. Tuna dedi ki:

  Ankara da yer alan evimizi İngiltere’ye taşıma kararı aldık. Taşıma için gerekli evrakları Mmt lojistik sayesinde tamamladık. Eşyalarımızı gem güvenilir hemde hızlı bir biçimde taşıdılar. Teşşekür ederimm

 39. Taner dedi ki:

  Aradığım ululararası nakliye hizmetini sonunda Mmt lojistik ile buldum. Evimi Almanyadan Türkiyeye sorunsuz bir şekilse taşıdılar. Çok memnun kaldım saygılarımla

 40. Zafer dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile Mmt lojistik firmasından yardım aldım. Evimi çok özel bir şekilde Fransaya taşıdılar. Taşıma hizmeti ve herşey çok güzeldi

 41. Ender Yılmaz dedi ki:

  Güvenilirlik söz konusu olduğunda MMT lojistik bir numara diyebilirim. Her ne kadar uluslararası taşımacılık işlemleri zor olsa da firma sayesinde kolay bir şekilde taşındık. Bir önceki taşınmamızda yaşadığımız sorunların hiçbirini yaşamamızı sağladılar. Tüm yardımcılarından dolayı personellere teşekkür ediyoruz.

 42. Hasan Gündoğan dedi ki:

  İsviçre’ye taşınması gereken zati eşyalarım vardı. Bir süre boyunca hangi firma ile taşıtabileceğimi araştırdım. En sonunda MMT taşımacılık şirketini tercih ettiğim. Aldığımız hizmetten sonra iyi ki bu firma ile karşılaştığım dedim. Gerçekten güvenli ve dürüst bir şekilde hizmet veriyorlar. Tüm eşyalarım kaybolmadan yeni adresime taşındı. Teşekkür ediyorum.

 43. Serdar Ünlü dedi ki:

  MMT lojistiğin sahiplerine ve personellerini teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm hizmetlerini resmi sözleşmelerle birlikte sunuyorlar. Hem Türkiye’de hem de yurtdışında aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Güvenilirlik ve dürüstlük gibi konularda on numara hizmet sunuyorlar. Taşınma sürecimiz boyunca çok rahat bir şekilde iletişim kurabildik.

 44. Nazan Şanlısoy dedi ki:

  Yalnız yaşadığım için yurtdışına nasıl taşınacağım konusunda büyük endişe içerisindeyim. MMT lojistik sayesinde tüm süreci kolay bir şekilde geçirdim. İşlemlerin hepsini çok kısa bir süre içinde gerçekleştirdiler. Kurumsallık konusunda önemli bir yol kat etmişler. MMT taşımacılık firmasına her şey için teşekkür ediyorum.

 45. Dorukhan Şanlı dedi ki:

  Üniversite öğrenimime İngiltere’de devam edeceğim ve orada kalıcı olacağım için taşınma kararı aldım. Ailemin de desteğiyle birlikte MMT lojistiğe başvurdum. Nakliyat sırasında nelerin gerekli olacağını nasıl işlemler yapmam gerektiğini ayrıntılı bir şekilde açıkladılar. Hem tecrübe hem de profesyonellik konusunda gerçekten başarılılar. Tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunuyorum.

 46. Tuğberk Demir dedi ki:

  Yurtdışına taşınma hayalimi sonunda gerçekleştirdim. Taşınma kararı verdikten sonra firma arayışındayken MMT lojistiği keşfettim. Kendilerinden çok memnun kaldım herkese bu kaliteli hizmeti öneriyorum.

 47. Ali Arslan dedi ki:

  Yüksek lisans eğitimim için İsviçre’ye yerleşmem gerekiyordu MMT lojistik firmasına benimle ilgilendikleri ve verdiklerim tüm emekler için teşekkür ediyorum. Benim gibi öğrenci tüm arkadaşlar MMT lojistiği tercih edebilir.

 48. Elif Demir dedi ki:

  Kocam ile yurtdışına taşınmak uzun süredir bizim için hayaldi. Sonunda hayallerimiz gerçekleşti. Sizde sorunsuz ve problemsiz bir taşınma süreci geçirmek isterseniz kesinlikle MMT lojistiği tercih edin. Amerika’dan hepinize selamlar.

 49. Mustafa Çokyılmaz dedi ki:

  Almanya’da yaşayan akrabalarımın yanına taşınmak için tercih ettiğim firma MMT lojistik. Bana sorunsuz bir dönemi atlatmamda yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum.

 50. Muhammed Eren Kürkçü dedi ki:

  Ailem ile beraber Fransa’ya taşınmamıza olanak sağlayan firma MMT lojistiği tercih ettiğimiz için çok memnunum. Ailem için firma araştırmasını ben yaptım ve MMT firmasını tercih ettiğim için çok mutluyum. Herkese bu firmayı öneriyorum.

 51. Feyza dedi ki:

  Türkiye’den Almanya arasında taşıma işlemimizi kusursuz olarak yaptırdık. Muhteşem bir taşıma hizmeti aldık. Gerçekten sizlere çok teşekkür ederim

 52. Zafer dedi ki:

  Uluslarasi taşıma işimiz vardı. MMT lojistik sayesinde kusursuz bir taşıma hizmeti aldık. Eşyalarımız güvenle taşındı. Açıkcası bu kadar hızlı beklemiyorduk.

 53. Muhterem dedi ki:

  Lojistik hizmetlerini hızlı bir şekilde sunan firmanız ile özel bir taşıma hizmeti aldık. Eşyalarımız özenle paketlendi ve belirlenen adrese sorunsuz bir şekilde teslim edildi. Çok güzel bir deneyim oldu.

 54. Ayşe dedi ki:

  Acil olan lojistik sıkıntımızı anında giderdiniz. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Evimi taşırken bir başka ülkeye yerleşmek oldukça korkutucuydu. Lakin sizi keşfedince bu sorundan kurtulduk.

 55. Mete dedi ki:

  Evimizi Türkiye dışında bir yere taşırken çok tereddüt yaşadık. Mmt lojistik sayesinde bu sorunu çözdük. Firmanın uzman ekipleri bizlere çok yardımcı oldu. Elinize sağlık.

 56. Gül dedi ki:

  Lojistik sorunumuzu ortadan kaldıran Mmt lojistik ile evimizi kısa sürede taşıdık. Gerçek anlamda özel bir nakliye hizmeti ile karşılaştık. Eşyalar ve kaliteli paketleme içimi son derece rahatlattı. Emeğinize sağlık.

 57. Büşra Karaman dedi ki:

  Uluslararası taşınma ihtiyacımız için başvuru yaptığımız MMT lojistik firmasından çok başarılı bir hizmet aldık. Sundukları güler yüzlü hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Uluslararası evden eve nakliyat firması arayan kişiler bu hizmetlerden yararlanabilir.

 58. Hilal Yıldız dedi ki:

  Avrupa ülkesine taşınmak durumunda kaldığımız için nakliyat firması araştırıyordum. Yoğunluktan dolayı işimi hafifletecek bir firma olduğunu duyduğum MMT lojistiğe başvurdum. Gerçekten çok başarılı hizmetler veriyorlar. Personellere teşekkür ediyorum.

 59. Asım Şanlı dedi ki:

  Geçtiğimiz hafta Kıbrıs’taki bir şirketteki iş başvurum kabul edilmişti. Kısa bir süre içinde Kıbrıs’a yerleşmem ve işe başlamam gerekiyordu. MMT lojistik firmasının uluslararası nakliyatı çok profesyonel bir şekilde yaptığını duyduktan sonra bu firmaya başvuru yaptım. Tüm ihtiyaçlarımla yakından ilgilendiler.

 60. Bora Yıldırım dedi ki:

  Almanya’da yaşayan akrabalarımız aracılığıyla o ülkeye yerleşmeye karar verdik. Türkiye’den Almanya’ya taşınmak için nakliyat firması araştırıyorduk. Daha önce MMT firması ile taşınmış olan arkadaşlarımızın önerisiyle firmaya telefonla ulaştık. Tüm hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi vererek rahat bir süreç geçirmemize yardımcı oldular. Emeklerinize sağlık.

 61. Cemal Gülsoy dedi ki:

  Uluslararası evden eve nakliyat arayışları yaptığımızda birçok arkadaşımızın tavsiye ettiği MMT lojistiği tercih ettik. Farklı bir ülkeye taşınma sırasında gereken ne varsa yaptıkları için çok başarılı bir firma olduklarını söyleyebiliriz. Personellere güler yüzlü hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

 62. Deniz Ardıç dedi ki:

  İstanbul’dan Amerika’ya taşınma kararı aldık. Hem eğitim hem de iş hayatımızı farklı bir ülkede sürdüreceğimizden dolayı ev eşyalarımızı da götürmeye karar verdik. Farklı bir yere nasıl taşınacağımız hakkında bilgileri araştırırken MMT firmasıyla tanıştık. Lojistik konusunda çok gelişmiş hizmetler verdiklerini söylediler. Hizmetleri aldıktan sonra doğru bir karar verdiğimizi anladık.

 63. Emre İlhan dedi ki:

  Yurtdışındaki iş başvurumun kabul edilmesinden sonra hem sevinmiş hem de endişeye kapılmıştım. Türkiye’den farklı bir ülkeye nasıl eşya taşınacağını düşünüyordum. MMT lojistik ile tanıştığım zaman boşuna endişelendiğimi fark ettim. Başarılı hizmetlerinden dolayı tüm çalışanları tebrik ediyorum.

 64. Fehmi Mardin dedi ki:

  Uluslararası nakliyat için hizmet veren MMT lojistiğe teşekkür ediyoruz. Verdikleri tüm hizmetlerden memnun kaldık. Ülkemizin en iyi firmalardan biri olarak gösterebiliriz. Farklı ülkelere taşınacak olan kişiler, bu firmaya başvurabilir.

 65. Gamze Tekbaş dedi ki:

  İstanbul’dan Norveç’e taşınmak istediğimiz için MMT firmasına ulaşım sağladık. Kısa bir süre içinde ulaştığımız firmadan hizmet almaya karar verdik. Tüm eşyalarımızı uygun fiyatlarla taşıdılar. Yeni evimizdeki yerleşmemize de yardımcı oldular. Teşekkür ediyoruz.

 66. Hazal Salihli dedi ki:

  Daha önce farklı uluslararası evden eve nakliyat firmalarından hizmet almıştık. Çeşitli sorunlar yaşadığımız için yeni bir firma arayışındaydık. Uluslararası nakliyatı güvenli bir şekilde yaptığını öğrendiğimiz MMT firmasını tercih ettik. Gerçekten başarılı hizmetler sundular. Firma çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

 67. Muhterem dedi ki:

  Bütün nakliye işlemlerimi firmanızın oluşturduğu eksiksiz ve uzman ekip sayesinde hallettim. Taşınma öncesinde çok korkuyor olsam da, MMT Lojistik ile artık nakliyenin ne kadar kolay olduğunun bilincine vardım. Herkese düşünmeden tavsiye edeceğim. Teşekkür ederim

 68. Gülenay dedi ki:

  Uluslararası nakliye işlemim vardı. Fakat bu sürecin zorluğundan çekindiğim için sürekli olarak ertelemeye gidiyordum. Ama MMT Lojistik ile taşınma sürecimi neredeyse anlamadım bile. O kadar keyifli ve o kadar rahat bir nakliye yaşadım ki, size ne kadar teşekkür etsem azdır.

 69. Zenan dedi ki:

  Gereken belgeler ve uzman ekibiniz sayesinde, uluslararası nakliye işlemlerimi kolaylıkla gerçekleştirdim. Sayenizde İspanya’daki ailemin yanına kolaylıkla taşındım. Teşekkürler

 70. Abdullah dedi ki:

  Avrupa’ya taşınma düşüncem vardı fakat Türkiye’den çok zor ve sıkıntılı olacağını düşünüyordum. Sizin sayenizde artık tüm sıkıntılarımdan kurtuldum. Teşekkür ederim

 71. Kevser dedi ki:

  Siz gerçekten muhteşem bir lojistik firmasısınız. Uluslararası nakliye işlemlerini en kolay nasıl gerçekleştirebiliyorsanız, müşterilerinize de onu yaşatıyorsunuz. Sizin sayenizde kızımın yanına yerleşebildim ve hiçbir sorun yaşamadım. Teşekkürler

 72. Murat dedi ki:

  Tüm düzenimi Almanya’ya taşımak gibi bir düşüncem vardı. Ofisimi, evimi kısacası hayatımı oraya taşımak istiyordum. Bu süreçte çok fazla firma araştırdım. Fakat sizin firmanız gibi kusursuz çalışan bir firma görmedim. Çok teşekkür ederim

 73. Gülçin dedi ki:

  Yunanistan’a taşınmayı düşünüyordum fakat şartlar zor olduğu için ertelemek mecburiyetinde kalıyodum. Ama sizin sayenizde tüm taşınma işlemlerini sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde tamamladım. Teşekkürler MMT Lojistik.

 74. Arda dedi ki:

  Ailem Almanya’da yaşıyor. Fakat ben İstanbul’daydım. Ailemin yanına taşınma gibi bir fikrim vardı, orada işimi yeniden kurmak istiyordum. Kusursuz ekibiniz sayenizde hem ofisimi hem de evimi Almanya’ya taşıdım. Çok teşekkürler

 75. Nilgün dedi ki:

  Eğitimime devam etmem için İtalya’ya gitmek orada yaşamak istiyordum. Fakat lojistik konusundan endişe ediyordum. Tavsiye ve araştırmalarım üzerine MMT Lojistik ile tanıştım. Artık İtalya’dayım, üstelik nakliye işlemlerimin tamamı kusursuz halloldu. Teşekkür ederim

 76. Sebahat dedi ki:

  Sizin sayenizde tüm hayatımı Bulgaristan’a taşıdım.. Üstelik hiçbir sıkıntı ile de karşı karşıya gelmedim. Ekibiniz tamamen kusursuz. Çok sağolun

 77. Nuri dedi ki:

  Kızım Türkiye’den Hollanda’ya taşındı. Çanakkale’de bulunan evinin eşyalarını Hollanda’ya MMT Lojistik taşıdı. Eşyalar sağlam bir şekilde Hollanda ya vardı çok memnun kaldık

 78. Aydan dedi ki:

  Eşimin işi nedeniyle Kanada ya taşınmaya karar verdiğimizde ilk aklıma gelen nasıl taşınacağımız oldu. Ama MMT Lojistik ile o kadar uzak mesafede sorun olmadan taşındık. Kanada dan sevgiler

 79. Bilgihan dedi ki:

  Kızkardeşim Dubai’de yaşıyordu. Türkiye’ye dönmeye karar verdi ve Dubai deki eşyalarını getirmesi için Mmt Lojistik firması ile çalıştık. Verdikleri hizmetten çok memnun kaldık teşekkürler

 80. Azime dedi ki:

  Türkiye de yaşarken çok ev değiştirmiştim ve her taşınmamda taşıma şirketleri ile sorun yaşamıştım. İsviçre ye taşınacağım zaman önceden yaşadığım sorunların kar kat fazlasını yaşarım diye düşündüm. Ama MMT lojistik bu düşüncemi boşa çıkardı ve ilk defa sorunsuz bir taşınma yaptım Mmt Lojistik sayesinde. geç de olsa taşıma şirketimi buldum

 81. Tahir dedi ki:

  1 yıllık evliyiz ve ani bir değişiklik ile Almanya da çalışma hayatım devam edecekti. Ev eşyalarımızı da Almanya ya götürme kararı aldık ama eşyalar yeni olduğu iiçin taşınırken zarar görecek diye korktuk. Ama eşyalarda hiç zarar olmadan MMT Lojistik sayesinde taşındık. teşekkürler

 82. Kaan dedi ki:

  Mmt Lojistik ile Kanada ya sorunsuz taşındık. Teşekkürler

 83. Yasemin dedi ki:

  Kuzenim evlendkten sonra Almaya’da yaşayacaktı. Türkiye’den çeyiz eşyası gönderirken MMT Lojistik ile gönderdik ve çok memnun kaldık. İşlerini iyi yapıyorlar

 84. Sefer dedi ki:

  Yeni bir ülkeye taşınırken sinirlenmek istemiyorsanız MMT Lojistik işe taşının Teşekkür ediyorum her şey için

 85. Esra Hazal dedi ki:

  Kıbrıs a taşınırken eşyalarımın taşınmada zarar göreceğine emindim. Ama MMT Lojistik ile hiçbir eşyam zarar görmeden Kıbrıs’a vardı ve çok mutlu oldu. teşekkür ederim MMT Lojistik

 86. Pelin dedi ki:

  Amerika’daki 10 yıllık eğitim hayatım bitince Türkiye’ye dönmeye karar vermiştim. Amerika’da severek aldığım ve hatırası olan eşyalarımı Türkiye’ye getirmek için MMT Lojistik firmasını buldum. İyiki bulmuşum. Eşyalarım sağlam olarak Türkiye deki evime geldi

 87. Reyhan dedi ki:

  Kaliteli ve profesyonel hizmet için Mmt Lojistik 1 numaradır

 88. Aslı Nehir dedi ki:

  Bu işi layıkıyla yapıyorsunuz. Bir yorumu fazlasıyla hak ettiniz. Almanya’ya eşya taşıttım. Çok memnun da kaldım. Kapıya kadar eşyalarımı getirdiler, tam da istediğim zamanda eşyalarımı getirdiler.

 89. Osman Kurt dedi ki:

  Kararsız bir insan olduğumu söylerler. Ama Mmt Lojistikle ilgili hiçbir kararsızlık yaşamadım. Çünkü yakın zamandan bu yana düzenli olarak çalıştığım harika bir firmasınız. İlgili davranışlarınız için teşekkür ederim. Ben Fransa’dan Osman

 90. Mahmut Yıkılmaz dedi ki:

  Hem personel yapısı hem de araç donanımı konusunda mükemmelsiniz. Neden mi böyle yazdım? Çünkü ciddi ciddi oturup araştırma yaptım. Uluslar arası nakliyatta sizin kadar ilgili bir firma yok. Başarılarınızın devamını dilerim.

 91. Orhan Aslan dedi ki:

  Mmt Lojistik firmasına ev eşyası taşıttım! Hem de Almanya’ya, ilk başlarda tereddütlerim yok değildi. Ancak bir arkadaşım tavsiye etti. O da daha önce Türkiye’den İngiltere’ye eşya taşıtmış. Eşyalarım tam da istediğim zamanda geldi.

 92. Çisem Irmak dedi ki:

  Ben her zaman güven isterim. Özellikle nakliyat işlerinde. Çünkü bu alanda çok uzun süreden beri sürekli olarak hizmet alıyor. Mmt Lojistik firması aracılığıyla çok iş yaptım. Bursa’dan aldığım mobilyaları Almanya’ya düzenli olarak getiriyorlar. Teşekkürler

 93. Kenan Çağrı dedi ki:

  Burada yani Belçika’da ev eşyası beyaz eşya pahalı. Ben de kendi kendime Türkiye’den bu eşyaları alsam nasıl getirtirim diye soruyordum. İnternetten Mmt Lojistik firmasını buldum. Beklediğimden de ucuza mal ettim. Sorunsuz hizmet için teşekkürler

 94. Mümtaz Onur dedi ki:

  Esasında daha önceden birkaç farklı firmayla konuşmadım değil, sonunda Mmt Lojistik firmasında karar kıldım. İyi de kılmışım. Eşyalarım gümrüğe falan takılmadan tam da istediğim zamanda geldi.

 95. Ömer Yankı dedi ki:

  Biz Mmt Lojistik firmasıyla nasıl anlamışsak, öyle davrandı. Verdiği sözlerin de sonuna kadar arkasında durdu. Bundan dolayı bir teşekkürü çoktan hak etti. Seneye yazın Türkiye’den yine eşya alacağım ve sizi mutlaka arayacağım.

 96. Osman bayrakçı dedi ki:

  Ta Almanya’ya kadar evden eve nakliyat yapan Mmt Lojistik ile güvenli bir şekilde eşyalarımı taşıdık. Paketlemeye ciddi bir önem veren bu firmaya tekrar teşekkür ederim

 97. esra kömür dedi ki:

  Kayın biraderim sayesinde Mmt Nakliye firması ile tanıştık. Bütün eşyalarımızı Arnavutluk’a sorunsuzca getirdiler. Kesinlikle öneriyorum

 98. Meryem Tunç dedi ki:

  Ayrıca eşyalarda kırılma, ezilme ve çizilme adına hiçbir sorun yaşamadık! Bütün eşyaları oldukça titizlikle paketlediler. Mmt Lojistik tam anlamıyla profesyonel bir firma tavsiye ederim.

 99. Yavuz kaya dedi ki:

  Kayseri’ evden eve nakliyat firması ararken Mmt Lojistik denk geldim ve 2+1 evimi hiçbir sorun yaşamadan Mmt Lojistik firmasına taşıttım. Üstelik eşyalarımız yurt dışına taşıttım. Herhangi bir sorun da yaşamadım.

 100. mihri kara dedi ki:

  Bir sürü eşyam var olduğu için yurt dışına bu kadar eşyayı nasıl taşıtacağım diye düşündüm. Mmt Lojistik hepsini tek tek paketledi. Ve bize söz verdiği zamanda eşyalarımızı belirttiğimiz adrese teslim etti.

 101. ercan tütüncü dedi ki:

  Mmt Lojistik uluslar arası taşımada 1 numara! Neden mi? Çünkü bu firma her zaman bu işi yapan ve her zaman müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Buna kendim şahit oldum.

 102. Kiraz çiğdem dedi ki:

  Eşyalarımızın tamamını oldukça güzel bir şekilde paketlediler. Sonrasında hızlı bir şekilde ve zamanında teslim taaa Almanya’ya kadar getirdiler. Tekrar taşınırsam hiç düşünmeden Mmt Lojistik firmasını ararım.

 103. özlem aslan dedi ki:

  Türkiye’den Belçika’ya kadar hiçbir problem olmadan eşyalarımızı taşıdıkları için teşekkür etmek amaçlı yazıyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 104. şener genç dedi ki:

  Mmt Lojistik ile anlaştığımda ne yalan söyleyeyim, bu kadar iyi bir hizmet alacağımı hiç düşünmedim. Mmt Lojistik üstelik çok uzak mesafeli olmasına rağmen Fransa’ya kadar eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdı.

 105. ali özer dedi ki:

  Eşyalarımı taşırken firma tarafından düzenli aralıklarla arandım. Aracın nerede olduğunu ve tahmini teslim saatinin ne olduğu sürekli bildirdiler. Teşekkür ediyorum.

 106. Selin Korkmaz dedi ki:

  25.10.2020 tarihinde Türkiye’den eşyalarımı Mmt Lojistik firmasıyla getirttim. Oldukça hızlı bir şekilde eşyaları teslim ettiler. Özellikle buraya kadar gelen ekibe teşekkür ediyorum.

 107. Betül doğru dedi ki:

  Mmt Lojistik ile eşyalarımı İngiltere’ye getirttim. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma kesinlikle tavsiye ediyorum.

 108. Görkem becerikli dedi ki:

  Oldukça uygun fiyat verdikleri için Mmt Lojistik firmasını tercih etmiştim. Hakikaten aldıkları paranın hakkını verdiler. Teşekkürler Mmt Lojistik!

 109. Kağan onurlu dedi ki:

  Kızımın evini Mmt Lojistik firmasıyla yurt dışına götürdük. Bizim için zor bir süreçti. Ama bu süreci Mmt Lojistik firması kolaylaştırdı. Sağolsunlar.

 110. Selman Öğüten dedi ki:

  Yurt dışına taşınma kararı aldığımda eşyalarımı nasıl taşıtacağımı düşünürken Mmt Lojistik ile karşılaştım. İyi de karşılaşmışım. İlgileri alakaları mükemmeldi.

 111. Aslı Türkyılmaz dedi ki:

  Mmt Lojistik çalışanları oldukça ilgili insanlar. Bunu henüz firmayla ilk tanıştığımızda dahi fark ettim. Nakliyat işlerinde de bir numaralar. Tavsiye edilir.

 112. Mustafa Bülbül dedi ki:

  İlk başta bir görüşelim görüşmekten ne çıkar! Diye düşündüm. Mmt Lojistik nakliyat firmasıyla görüştükten sonra yurt dışına eşyalarımı onların taşımasına karar verdim. İyi ki de bu kararı vermişim. Çok memnun kaldım.

 113. Sevgi ilhan dedi ki:

  Yaklaşık 1 hafta önce Mmt Lojistik firmasıyla yurt dışına taşındık. Hiçbir sorun yaşamadığımız gibi taşınma sürecinin her aşamasında da bilgi aldık.

 114. Deniz güleryüz dedi ki:

  Oldukça kibar ve saygılı insanlar tavsiye ederim. Ben Almanya’ya Mmt Lojistik ile eşya taşıttım. Çok memnun olduğum için yazdım.

 115. Ekrem Bakırcı dedi ki:

  Mmt Lojistik yaklaşık 4-5 kez iş yaptık. Eşyalarımızı Türkiye’den Mmt Lojistik ile getiriyoruz. Hem uygun fiyatlılar hem de sorunsuz bir şekilde hizmet sunuyorlar.

 116. Yıldıray Kaya dedi ki:

  28.10.2020 tarihi itibariyle eşyalarımı Mmt Lojistik firmasına teslim ettim. Belçika’ya eşyalarımı getirmeleri için anlaştım. Tam söyledikleri zamanda eşyalarımı getirdiler. Tüm aile olarak teşekkür ediyoruz.

 117. Esra kırkağaç dedi ki:

  Kesinlikle sıcak kanlı ve özverili bir ekibi var. Yakın zamanda eşyalarımı taşıttığım için biliyorum. Özellikle bizim eşyaları taşıyan ekibe özel olarak teşekkürlerimi sunuyorum.

 118. Güngör Sefa dedi ki:

  Profesyonel bir firma olduklarını rahatlıkla söyleyebilirim. Mmt Lojistik ile eşyalarımı Almanya’ya kadar getirdim. Güzel bir işti.

 119. Melek Ünlü dedi ki:

  Konuşma tarzları güven vermeleri hoşuma gitti. Bundan dolayı da Mmt Lojistik firmasıyla anlaşma kararı aldım. Eşyalarımı Fransaya kadar sorunsuz bir şekilde teslim ettiler

 120. Atilla kazak dedi ki:

  Taşınma işleminin her aşamasında bilgi verdiler. Mmt Lojistik firmasının ekibi de oldukça iyiydi. Memnun kaldım. Tüm tanıdıklarıma tavsiye ederim.

 121. Ayşe çiğli dedi ki:

  Sonbaharda taşındım. Yurt dışına eşyalarımı Mmt Lojistik ile getirdim. Uygun fiyat verdiler. Oldukça hızlı bir şekilde de eşyalarımı istediğim adrese teslim ettiler.

 122. müyesser altın dedi ki:

  Yurt dışı nakliyat zor iştir biliyorum. Çünkü ben de bir süre nakliyat işinde çalıştım. Sektördeyken zaten Mmt Lojistik firmasının ne kadar iyi olduğunu biliyordum. Taşınırken de onları tercih ettim.

 123. Hüsret ekmekçi dedi ki:

  Fiyat ve kalite dengesi gözetildiğinde kesinlikle Mmt Lojistik 1 numara diyebilirim. Almanyaya taşınırken sizinle tanıştım. Teşekkürler Mmt Lojistik

 124. Salih Beyoğlu dedi ki:

  Verdiği sözleri tuttular. Bize bir hafta içerisinde eşyalarımızı getirdiler. Herhangi bir sorunla da karşılaşmadım. Herkese tavsiye ediyrm

 125. Alperen Korkmaz dedi ki:

  Saati saatine verdikleri tarihte eşyalarımı Hollandaya kadar getirdikleri için teşekkür ederim. Bir de sürekli arayarak bilgi verdiler

 126. Mesut dedi ki:

  01.05.2021 tarihinde türkiyeden almanya taşınan eşyalarım sorusuz bi şekilde gelmiştir çok teşekür ederim😊

 127. Murat dedi ki:

  Türkiyeden hollandaya eşyalarımı size taşıttığım için çok memnun kaldım hiçbir zarar görmeden geldi profosyönel bir kadronuz var ve sürekli her konuda bilgi verdiğiniz için bütün eşyalarımı sıkıntısız bi şekilde getirdiğiniz için teşekürlerimi sunarım

 128. Aydın mert dedi ki:

  Ev taşıtırken seçiminizi yapmadan önce mmt lojistik’e başvurmanızı tafsiye ederim dedikleri saatler içerisinide bütün eşyalarımı güzel bi şekilde sarıp paketleyip dedikleri vakitte adresime getirip kurup teslim ettiler eşyalarım hiçbir zarar görmeden geldi profosyenel bir taşımacılık yapıyorlar ve eleman kadrosu harika profosyenel bir ekip çok teşekür ederim herşey için😊

 129. Gizem kara dedi ki:

  Sizi seçtiğim için çok şanslıyım güzel bir kadro temiz bir taşımacılık herşey uygununda güzel bir kadro fiyatlar uygun güler yüzlülük dedikleri saat içerisinde güzel bir taşımacılık çok teşekür ediyorum çok memnun kaldım.

 130. Cansu demir dedi ki:

  Türkiyeden fransaya taşıttığım eşyalarımda hiçbir sorun olmadan dediğiniz tarih içerisinde getirdiğiniz için uygun fiyatlarla karşıladığınız için güler yüz gösterip her konuda bilgi verdiğiniz için çok teşekür ediyorum çok memnun kaldım

 131. Adil Gençoğlu dedi ki:

  Merhaba. MMT Lojistik ile Almanya’da kuracağımız firma için ofis eşyalarımızı taşıttık. Eşyalar zarar görmeden ve istediğimiz zaman diliminde istediğimiz yerde oldu. Bunun için bu konuda bize yardımcı olan herkese teşekkür etmek istiyorum. Almanyaya uğradığınızda ofisimize bekleriz.

 132. Mehmet Tekman dedi ki:

  Güzel bir gün diliyorum. yeni evimde yerleştim ve çok mutluyum. Türkiye’deki eşyalarımla farklı bir ülkede yaşamaya devam etmek çok güzel. Bu konuda sizlere teşekkür ediyorum. Özellikle uluslararası taşımacılıkta MMT Lojistik gerçekten çok başarılı. Taşınmayı düşünenlere tavsiye ediyorum. Çalışanlar çok ilgili.

 133. Murak Aydın dedi ki:

  Almanyadan kesin dönüş yapıyorum. Artık emekli oldum. Ülkemde yaşamaya devam edeceğim. MMT Lojistik ile Almanyadaki eşyalarımı güvenli bir şekilde getirdim. Çok güvenilir bir firma. Personeli çok iyi ve deneyimli. Her konuda çözümleri var. Yeni hayatıma sayenizde sıkıntısız başladım.

 134. Hayri Güneç dedi ki:

  merhaba. ben Hayri Güneş. MMT Lojistik ile İstanbul’da iletişim kurdum. Burada arkadaşlarla konuştuk ve Hollanda’ya gönderilecek ürünler için anlaştık. Çok kısa sürede eşyalar paketlendi ve Hollanda’ya doğru yola çıktı. Çok ilgili bir ekip ile çalıştığım için memnunum. Her adımda bilgilendirme yapılması ayrıca çok güzel

 135. Ceren Er dedi ki:

  Ben Ceren. taşınma denilince bi midem bulanır ve çok yorulacağım aklıma gelirdi. Çok taşındım ve hep sorun yaşadım. Bir de yurt dışına taşınma söz konusu olunca yandık dedim. MMT Lojistik ile yaptığım ilk görüşmede bu işi profesyonel birileri ile yapmanın farkını anladım. Eşyalarım nasıl taşında prosedür nasıl halledildi anlamadım. Hiç sıkıntı yaşamadım. Eşyalarım yeni yerine yerleştirildi bile. Sizlere teşekkür ediyorum her konuda.

 136. Mesrure Adak dedi ki:

  Çok fazla eşyam vardı bir de eşyalarım çok değerli ve hassas taşınması gereken cinsten. Bu sebeple yurt dışına götürme konusunda biraz tereddüt yaşadım. MMT Lojistik ile görüşünce uluslar arası taşımacılığın burada başka bir eve taşınmak kadar kolay olduğunu öğrendim.Fransa’da aldığım eve eşyalarımı sıkıntısız bir şekilde taşıdılar. Sorunsuz taşınmak çok güzelmiş. Bunun için ekibinize teşekkür ediyorum

 137. Vedat Kayacı dedi ki:

  Londra’da yaşamaya devam edeceğim hayatımın bundan sonraki kısmında. İlerleyen zaman diliminde döner miyim bilmiyorum ama eşyalarımı ve buradaki ofisimi Londra’ya taşıdım. Eşyalarımın taşınması sırasında tüm prosedür MMT Lojistik tarafından çok hızlı bir şekilde halledildi. Ben sözleşmede yazılan herşeyi tam olarak yaptıklarını düşünüyorum. Profesyonel hizmet sunuyorlar. Çalışanlara teşekkür etmek istiyorum

 138. Selim Gezgin dedi ki:

  Üniversite kariyerime Belçika’da devam edeceğim. Ailemi ve evimi de oraya götürmeye karar verdim. Eşyaların taşınması konusunda sizinle iletişim kurduktan sonra çok rahatladım. Sözleşme yaptık ve tüm işlemleri size devrettim. İletişim konusunda sorun yaşamadım. Eşyalarım kısa sürede Belçikadaki yeni evime ulaştırıldı. MMT Lojistik çalışanlarına verdikleri hizmet için teşekkürler.

 139. Ünal Karaca dedi ki:

  Taşınmanın bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Bir de farklı bir ülkeye taşınmak bu kadar hızlı ve sorunsuz olabilirdi. Ben buradaki eşyalarımı Almanya’ya gönderdim. Orada yeni bir iş kurmaya çalışıyoruz. İşin başında olmam gerekiyor. Çocukları da yanıma aldım. MMT Lojistik ile eşyalarımı taşıttım ve çok çok memnum kaldım. Bu konuda ihtiyacı olanlara MMT Lojistik’i tavsiye ediyorum.

 140. Michele D dedi ki:

  Antalya’dan İngiltereye mobilya göndereceğiz. Biz burada yaşıyoruz. Türkiye’den aldığımız mobilyaları İngiltere’deki çocuğuma göndermek istiyorum. MMT Lojistik olarak sizlerin adı verildi. Sizinle çalışanlar çok memnun kalmış. Ben de güveniyorum. Eşyalarımı size teslim ediyorum

 141. Aydın Güvenç dedi ki:

  Avrupada bir temsilcilik açıyoruz. Bu temsilcilik için sürekli eşya ve ürün taşıma hizmetine ihtiyaç duymaktayız. Bu konuda uygun fiyata ve güvenilir bir hizmet sunan firmaları araştırdık. Bu firmalar arasında MMT Lojistik ilk sıralarda yer alıyor. Sizin bu konuda görüşmelerimizi yaparak birlikte çalışmaya başlamak istiyoruz.

 142. Alparslan A dedi ki:

  Merhaba. MMT Lojistik ile iletişim kurdum ve eşyalarımı Avusturyaya gönderdim. Çok dikkatli ve işini bilen kişilerle çalıştığım için sıkıntı yaşamadım. Yurt dışına eşya taşımada gerekli olan tüm resmi işlerde bana yardımcı oldular. Hepinize teşekkür ediyorum. MMT Lojistik ile çalışmanızı tavsiye ediyorum

 143. Sema Maraş dedi ki:

  Selam. Eşyalarım bugün geldi. Firma çalışanlarına ve benimle iletişim kuran sayın yetkililere çok çok teşekkür ediyorum. Bana çok yardımcı oldunuz. Buradan iletişim kurup eşyalarımı taşıttım. Almanya’da yeni bir işe başladım ve burada olmam gerekiyordu. MMT Lojistik yetkilileri gerekli evrakları alarak tüm işlemleri kendileri yaptılar. Çok teşekkür ediyorum hepinize.

 144. Esra Renk dedi ki:

  Taşınma çok sıkıntılı bir durum. Bunu Türkiye’de çok sık yaşadığım için taşınma firmaları konusunda çok detaylı araştırdım. Yurtdışına eşyalarımı göndereceğim için çok stresliydim. Bu konuda MMT Lojistik ile iletişim kurdum. Çok ilgilendiler ve detaylı bilgi verdiler. Eşyaların paketlenmesinden taşınıp bana teslim edilmesine kadar her aşamada firma yetkilileri bilgilendirme yaptı. Çok memnun kaldım. İlk kez sıkıntısız bir taşınma gerçekleştirdim.

 145. Efecan Asel dedi ki:

  Selam. Ben yurtdışında hizmet veren bir firmanın Türkiye’deki şubesini açtım. Yurtdışında bulunan şubelerden özellikle Almanya ve Hollanda’dan düzenli olarak mal getirmem gerekiyor. Bu konuda sizinle düzenli çalışmak istiyorum. MMT Lojistik adını hem internetten hem de sizinle çalışan firmalardan aldım. Çalışmalarınızı çok profesyonel buluyor herkes. İletişim kurmak ve bir an önce çalışmaya başlamak için sitenizi ziyaret ettim.

 146. Quin dedi ki:

  Ben Fransa’da bir mobilya mağazası işletiyorum. Buradaki mobilyaların hepsi Türkiye’den geliyor. Uzun süredir ürünler MMT Lojistik tarafından Fransa’ya getiriliyor. MMT Lojistik hem çok güzel bir taşıma sistemine sahip hem de uygun fiyatla onlarla çalışıyoruz. Çok memnunum. İletişim konusunda çok iyiler. Her an yetkili birine ulaşabiliyoruz.Çalışmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 147. Ayşe Sena Ay dedi ki:

  Sevgili MMT Lojistik firması yetkilileri eşyalarıma kavuştum. Sizlere çok çok teşekkür etmek istiyorum. Yurt dışı olmasına rağmen hiçbir hasar söz konusu değil. Bu çok güzel bir durum. Verdiğiniz hizmet için sizlere teşekkür ediyorum. İstanbul’dan Berlin’e uzanan taşımacılık hizmetinde herşey güzeldi. Başarılarınızın devamını diliyorum

 148. Emine Dağ dedi ki:

  Çok temiz bir taşıma hizmeti sundunuz. Firma çalışanlarını ve yetkilleri tebrik ediyorum. Eşyaların paketlenmesinden resmiyetinin halledilmesine kadar her aşamada kendinden emin bir kadro vardı. Sorunsuz bir şekilde Köln’deki evime eşyalar geldi.. Teşekkür ediyorum MMT Lojistik olarak hepinize.

 149. Ferhan S dedi ki:

  Uzun süredir Romanya’da çalışıyorum. Buraya yerleşmeye ve ailemi de getirmeye karar verdim. Eşyalarım çok fazla olduğu için biraz tereddüt etsem de MMT Lojistik ile taşınma işini kolayca hallettim. Çocuklarım ve eşim yanıma geldi. Yeni evimize eşyalarımızı sıkıntısız bir şekilde sayenizde yerleştirdik. Tüm MMT Lojistik çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 150. Aydeniz H dedi ki:

  Selam. Ben Almanya’da avukat olarak çalışıyorum. Burada doğdum büyüdüm ve okudum. Kendime bir büro açmaya karar verdim. Büro eşyalarını arkadaşımın tavsiyesi ile Türkiye’den getirtmeyi düşündüm. Bunun için MMT Lojistik ile iletişime geçtim. Mobilyalarımı uygun fiyata aldım taşıma işini de MMT Lojistik ile çok uygun fiyata yaptırdım. Çok teşekkür ediyorum. Çalışmayı düşünenelere MMT Lojistik’i tavsiye ediyorum

 151. Gürkan Kaynarca dedi ki:

  Taşınma işi benim için çok sıkıntılı bir durum. Yurtdışına gittipğim için artık uluslararası bir taşınma söz konusu. Stresim siz düşünün. İnternetten bu işin nasıl yapıldığını araştırırken MMT Lojistik ile karşılaştım. İletişim kurduğumda beniçok rahatlattılar. istanbul içinde taşınırken bile bu kadar kolay olmamıştı. Evraklarımı haızrladım teslim ettim. Bir de baktımki eşyalarım Londra’da. Bu kadar profesyonel olmanız beni çok memnun etti. teşekkürler

 152. Elif-Ali Şerefoğlu dedi ki:

  Çok yoğun bir çalışma hayatım var. Yurtdışında çalışıyorum. Burada geçici olarak bir yerde kalıyordum ama artık kendi evime yerleşmek ve ailemi de getirmek istedim. Bu yoğunluk sebebiyle taşınma konusu ile eşim ilgilenmek zorunda kaldı. MMT Lojistik yetkilileri eşime her konuda yardımcı olmuşlar. Eşyalarımız sıkıntısız bir şekilde buraya getirildi. Hepinize teşekkür ediyorum.

 153. Abdullah K dedi ki:

  Biz Bulgar göçmeniyiz. Bulgaristan’da ailemizin büyükleri vardı. Vefat ettiler. Onlardan kalan eşyaları Türkiye’ye getirmek için internetten araştırma yaparken MMT Lojistik ile karşılaştım. Fiyatları çok uygun geldi bize. Bulgaristan’dan eşyalarımız çokkısa sürede Edirne’ye getiirildi. Yardımlarınız için teşekkür ediyorum

 154. Serhat A dedi ki:

  merhaba. Ben Danimarka’da bir iş kurmuştum ama işlerim pandemi döneminde kötü gitti. Ofisimi kapattım. Ofis ve ev eşyalarımı Türkiye’ye getirmek için MMT Lojistik ile anlaştım. Çok uygun fiyata anlaştık. resmi işler için evraklarımı teslim ettim başka da bir şeye karışmadım. Yeniden yurtdışına gitme kararı alırsam sizinle iletişme geçeceğim. Hizmetlerinizden memnun kaldım teşekkür etmek istiyorum

 155. Melisa L dedi ki:

  Almanya’dan bir firmadan açacağım dans okulu için eşyalar aldım. Bu eşyalar çok özel parçalar okulum için önemli. Bu eşyaları hasarsız bir şekilde Antalya’ya getirmeleri için MMT Lojistik ile anlaştım. Gelen eşyalarda hiç bir hasar yok çizik bile yok. Güzel bir paketleme sisteminiz var. Bu konuda başarılı olduğunuzu ifade etmek istiyorum. Teşekkür ediyorum tümçalışanlarınıza

 156. Fuat C dedi ki:

  Yurtdışına iş bulmak için gittim .iş buldum ama hemen iş başı yapmam gerekti. Bu sebeple eşyalarımın Frankfurt’a getirilmesi konusunda MMT Lojistik ile iletişime geçtim. istanbul’da depoda olan eşyalarımı MMT Lojistik çalışanları çok hızlı bir şekilde buraya getirdiler. Kısa sürede burada düzenimi kurdum teşekkürler.

 157. Kemal Gün dedi ki:

  Almanya’dan emekli oldum köyüme dönmek ve sakin bir hayat yaşamak istiyorum. Almanya’dan Ardahan’a buradaki eşyalarımı taşıtmak istiyorum. Fiyat konusunda biraz tereddüt yaşıyorum. Çok fazla olmazsa hemen taşımak istiyorum. MMT Lojistik ismini daha önce buradan Türkiye’ye eşya taşıtan bir arkadaşım verdi. Sitenizi inceledim. İletişim kurup bir an önce yeni hayatıma başlamak istiyorum

 158. Levent Tunç dedi ki:

  Eskiden şehir içinde bile taşınmak çok zor bir işti. MMT Lojistik sayesinde artık dünyanın bir ucuna taşınmak çok kolay. Ben Amerika’da evlendim. Evimi orada kuruyorum ama burada da bir evim var. Eşyalarımı MMT Lojistik ile Amerikaya getireceğim. Firma yetkilileri ile iletişim kurdum ve evraklarımı hazırladım. Amerikada güzel bir evim var. yeni hayatıma bir an önce başlamak istiyorum.

 159. Tahir A dedi ki:

  Polonya’ya üniversite okumak için geldim. Tam 20 yıl oldu. Burada çalışmaya başladım evlendim. Şimdi Türkiye’den çok uygun bir iş teklifi aldım. Ülkemde çalışmaya karar verdim. Eşyalarımı hazırladım. MMT Lojistik’e internetten ulaştım. iletişim kurdum. Yorumlara baktım çok iyi yorumlar var. Ayrıca firma yetkilileri de çok ilgili. Kısa süre sonra İstanbul’da yeni işime başlayacağım. Taşınma ile ilgili tüm detayları sizlere bırakıyorum.

 160. Ferhunde Akıncı dedi ki:

  Merhaba. Türkiye’den Antalya’dan villadaki eşyalarımı Kıbrıs’a taşıttım. Eşyalar geldi. MMT Lojistik çok güzel ve hassas bir taşıma işlemi gerçekleşitirdi. Taşıma sırasında sadece bir bardak kırılmış onun dışında hiçbir hasar yok. Bu çok büyük bir başarı. Bu kadar başarılı bir taşıma aynı mahallede bile zor yapılıyor. Çok memnun kaldım. Tüm MMT Lojistik çalışanlarına teşekkür ediyorum

 161. Angelina H dedi ki:

  Ben İngiltere’den Antalya’ya tatile geldim. Burayı çok beğendim. Burada çok fazla İngiltere’den arkadaş var. Onlar ev almış buraya yerleşmiş. Ben ve eşim de artık buraya yerleşiyoruz. Evimiz hazır. Eşyaalrımızı İngiltere’den getirmesi için MMT Lojistik ile anlaştık. Bir an önce eşyalarımızı evimize yerleştirmek istiyoruz. İlginize teşekkür ediyoruz.

 162. Burhan Ataç dedi ki:

  Çok kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunuyorsunuz. Bundan önce sizinle çalışan birkaç arkadaşım oldu. onlar çok memnun kaldığı için ben de sizinle iletişime geçtim. Ben de yurtdışına eşya taşıttım. Kanada gibi çok uzak bir ülkeye sorunsuz olarak eşyaalrı taşımanız taktir edilecek bir durum Teşekkür ediyorum. Hizmetlerinizi anlatıyorum ve sizleri tavsiye ediyorum. MMT Lojistik çalışanlarına başarılar diliyorum

 163. Adem Y dedi ki:

  Uzun süre Almanya’ya oğlumun eşyalarını götürecek firma aradım. Konuştuklarım çok güven vermedi. Son olarak bir arkadaşımdan sizin adınızı aldım. İnternetten araştırdım sonra da yetkililerinizle iletişim kurdum. Konuşmalardan işin inceliklerini bilen kişiler olduğunu anladım. Eşyaları uygun fiyata taşıdılar. Hiç bir sorun yaşamadık. MMT Lojistik’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum

 164. Yunus Emre Can dedi ki:

  Ben Ukrayna’da öğrenciyim. Okulum bitince dönüş yapacağım. Burada yurtları beğenmedim ev tuttum. Eşya için para harcamak yerine Türkiye’den eşyalarımı getirmek istedim. MMT Lojistik çok uygun fiyata eşyalarımı kısa sürede getirdiler. 5 yıl sonra dönüş yaparken de sizlerle çalışmak istiyorum. Teşekkür ediyorum

 165. Barış Acar dedi ki:

  MMT Lojistik ile evimi ve ofisimi Letonya’ya taşıdım. Çok ilgili bir ekibi var. Eşyalarım özenle paketlenmiş ve zarar görmeden Letonya’da bana teslim edildi. Bu kadar güzel bir hizmet için ödediğim para da çok fazla değildi. Tüm MMT Lojistik çalışanlarına teşekkürler.

 166. Pelin Faz dedi ki:

  Hollanda’dan evlendim ve oraya gidip yerleşeceğim. Burada hem ev eşyalarım hem de çeyizlerim var. Artık orada yaşayacağıma göre hepsini MMT Lojistik ile Hollanda’ya taşıyorum. Eşyalarım özellikle çeyizlerim çok değerli benim için Çok özenli taşıyacağınız konusunda tereddütüm yok. Taşıma aşamasına çok hızlı geldik. Hollanda’da görüşmek üzere.

 167. Ahmet Tamer dedi ki:

  Taşınma aşamasında çok yorulacağımı düşünmüştüm. Ev taşımak hele de başka bir ülkeye taşınmak çok stresli bir durum. Sağolsunlar MMT Lojistik çalışanları bu dönemde beni rahatlattı. Eşyaların hazırlanmasından kısa sürede taşınmasına kadar çok profesyonel çalıştılar. Firma yetkilileri de çok ilgili.

 168. Selin Evcimen dedi ki:

  Merhaba Ben Selin. Arnavutlukta okuyorum. İlk yıl yurtta kaldım ama çok sıkıldım. Bu sene ev tuttuk arkadaşlarla. Hepimiz Türkiye’den eşya getirerek evimizi kurduk. Eşyalarımızı ailelerimiz MMT Lojistik ile gönderdiler. Firmadaki arkadaşlar çok ilgilendiler ve eşyalarımız getirip bize teslim ettiler. Hepsine teşekkür ediyoruz

 169. Mahir K dedi ki:

  Amerika’da üniversitede göreve başladım. Önceleri geçici çözümlerle burada kaldım ama artık kurulu bir düzen istiyorum. Evimi ve ailemi buraya getirmek için adım atıyorum. Attığım ilk adım MMT Lojistik ile iletişime geçmek oldu. Eşyaları ailemle birlikte hazırlayan ekip çalışanlarınıza teşekkür ediyorum. Resmi işlerde de bize yardımcı olmanızdan dolayı yetkililerinize de çok teşekkürler.

 170. Halime Camcı dedi ki:

  Selam Ben Berlin’de yaşıyorum. Burada bir kuaför işletiyorum. Kuaför dükkanımda yenilik yapmaya karar verdim. Herşeyi özel tasarım olarak Türkiye’de yaptırdım. Bu eşyaların taşınması konusnda ise MMT Lojistik ile anlaştım. Sonuçtan çok çok memnun kaldım. Gelenleri Berlin’de kuaför dükkanıma beklerim. Sizlere de teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık

 171. Adil Kadim dedi ki:

  MMT Lojistik ile yaptığımız ilk işimiz değil. Sürekli çalıştığımız bir firma. Avrupa’da bayileri bulunan bir firmayız ve sürekli bu bayilere sevkiyat yapmamız gerekiyor. MMT Lojistik ile bunu çok hızlı ve güvenli bir şekilde yapıyoruz. MMT Lojistik ile çalışmanızı tavsiye ediyorum

 172. Birol Akarca dedi ki:

  Hepinize iyi akşamlar. MMT Lojistik çalışanlarına da iyi çalışmalar diliyorum. Ben Ankara’dan Frankfurt’a eşya taşıttım ve çok çok memnun kaldım. Bu sebeple sizlere bu firma ile taşınma işlerinizi yapmanızı tavsiye ediyorum. Gerçekten çok iyi bir ekipleri var.

 173. Sadık B dedi ki:

  Ben Avusturya’da yaşıyordum. Buradan emekli oldum. Türkiye’de Antalya’da bahçeli bir ev aldım ve taşınmaya karar vedim. Kısıtlı bir bütçem vardı taşınmak için. MMT Lojistik’ten fiyat aldım. Çok uygun bir teklif sundukları için onlarla anlaştım. Çok profesyonel bir çalışma yaptılar. Antalya’da yeni hayatımıza başladık. Taşınma konusunda MMT Lojistik’i tavsiye ediyorum

 174. Hüseyin Kaya dedi ki:

  Makedonya’dan herkese selam ve sevgiler. Ben burada çalışıyorum. Uzun yıllar oldu buraya yerleşeli. Akrabalar Türkiye’de. Burada ev aldım ve onuniçin yeni mobilyayı Türkiye’den getirtiyorum. MMT Lojistik ile mobilyaların taşınması konusunda anlaştık. Yakında eşyalarım gelecek. MMT Lojistik ile daha önce de iş için malzeme taşınması konusunda çalışmıştık. Çok memnun kaldım. Teşekkür ediyorum tüm çalışanlara

 175. Mehmet Şahan dedi ki:

  Slovenya’da yeni bir kebapçı açıyorum. Buraya malzeme getirmek ve ev eşyalarımı taşıtmak için MMT Lojistik ile iletişim kurdum. Sağolsunlar çok ilgilendiler ve çok uygun bir fiyat verdiler. Eşyalar haızrlandı ve yola çıktı. Gelmesini bekliyorum. İlginize teşekkürler

 176. Hasan Kalın dedi ki:

  Romanya’da bir inşaat firmasında çalışıyorum. Firma buraya şube açınca artık burada kalacağımız kesinleşti. Bu durumda evimi ve çocuklarımı buraya taşımaya karar verdim. Resmi evraklarımızı haızrlayıp taşınma için MMT Lojistik ile anlaştık. Eşyaların paketlenmesi işlemi yapılıyor. Artık Romanya’da yeni hayatımıza başlıyoruz.

 177. Ferhat Adalı dedi ki:

  Taşınma insan için birçok sorunun yaşanabileceği bir iş. Ben de çok kez taşındım ve çok farklı sorunlarla karşılaştım. Ta ki MMT Lojistik ile karşılaşana kadar. MMT Lojistik ile farklı bir ülkeye malzeme taşınması konusunda işbirliği yaptık. İlk kez sorunsuz ve çözüm odaklı bir taşıma işlemi gerçekleştirildi. Bunun için çalışanlara teşekkür ediyorum

 178. Şaban Şahin dedi ki:

  Yurtdışına odaklı çalışma yapan bir firma sahibiyim. Farklı ülkelere farklı zamanlarda ürün teslimi yapmamız gerektiği için düzenli olarak bir firma ile çalışma kararı aldık. Birkaç firma ile denedik sıkıntılar yaşadık. Bir süredir MMT Lojistik ile çalışıyoruz. Şimdilik tek bir sorun bile yaşamadık. karşılıklı anlayış ve iletişim konusnda çok iyi bir ekip

 179. Aydın Kaleci dedi ki:

  Ev eşyalarımı Fransa’ya taşımam gerekti. Bu konuda firma araştırıken MMT Lojistik ile karşılaştım. Eşyaların uygun şekilde paketlenmesinden resmi evrak işlerinin halledilmesine kadar birçok konuda bize rehberlik yapan MMT Lojistik yetkililerine ve çalışanlara tyeşekkür ediyorum

 180. Muhammed L dedi ki:

  Eşyaların evde uygun malzeme ile paketlenmesi ve yeni mekanına teslim edilmesine kadar her aşamada MMT Lojistik yetkilileri sizlerle iletişimhalindeoluyor. Taşınma konusunda daha önce sıkıntı yaşayanlara MMT Lojistik’i öneriyorum. İletişim kurun gerisi onlara ait.

 181. Kayhan Hancı dedi ki:

  Sonunda okul bitti ve Türkiye’ye dönüyorum. Paris’e geldiğimde az az eşya almaya başlamıştım koskoca bir evim oldu. Eşyalarımı dönerken bırakmak istemediğimiçin MMT Lojistik ile anlaşarak onları da Türkiye’ye götürme kararı aldım. firma yetkilileri ile görüşerek planlama yaptık. Evraklarımı hazırladım taşınma gününü bekliyorum. Paris’e elveda…

 182. Meral Aksoy dedi ki:

  Eşim Hollanda’da iş kurdu ve iyi bir duruma geldi. Biz de artık onun yanına gitmeye karar verdik. MMT Lojistik ile anlaştık. Çok hızlı bir hizmet anlayışları v ar. Eşyaların paketlenmesi bitti bile. yakında Hollanda’da yeni evimizde olacağız. Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum

 183. Hande Taşkın dedi ki:

  Selam. Taşınmak için internetten MMT Lojistik olarak sizlere ulaştım. Taşınacağım ülke ve fiyat konusunda bilgi almak istiyorum. evim 3+1 ne kadara taşıyacağınız konusunda bilgi almak istiyorum. nasıl bilgi alabilirim. Uygun olursa telefonla da iletişimkurabilirim. Taşınacağım ülke Bulgaristan Sofya

 184. Akın Engin dedi ki:

  Selam MMT Lojistik çalışanlarına güzellikler diliyorum. ben bugün Almanya’daki yeni evime yerleştim. eşyaları yerleştirince taşınmamızda bize her yönden destek olan MMT Lojistik yetkililerine ve çalışanlarına teşekkür etmek istedim. Çok iyi bir çalışma sisteminiz var. Tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum

 185. Meliha Atak dedi ki:

  Merhaba. Ben Paris’e yerleşme kararı aldım. Eşyalarımı ve müzik aletlerimi de götürmek için MMT Lojistik ile anlaştım. Mobilyalarım ve müzik aletlerim çok değerli. Sizlere çok bu sebeple minnettarım. Hiçbir eşyamda sıkıntı yok. Paris’te sakin hayatıma başlamama yardımcı olduğunuz için de teşekkür ediyorum

 186. Gürbüz Kayhan dedi ki:

  Adım Gürbüz. Ben Viyana’da bir işyeri açtım Mağazanın müşterileri genelde Türkler. Bu sebeple Türkiye’den çok fazla eşya getirmem gerekiyor. Tüm bu eşyalarımı düzenli olarak MMT Lojistik olarak sizinle getiriyorum ve bu güne kadar hiç sorun yaşamadım. İletişiminiz ve güler yüzünüz için teşekkürler

 187. KADİR AYAN dedi ki:

  Güzel bir gün diliyorum herkese. MMT Lojistik ile evimi Köln’den istanbul’a taşıdım. Firma yetkilileri ile iletişim kurmanız yeterli.Tüm çalışmalar profesyonel olarak hallediliyor. Siz sadece sizden istenen evrakları haızrlayıp ödemeyi yapıyorsunuz. Gerisini onlar hallediyor. Çok memnun kaldım. Taşıma işi olanlara tavsiye etmek istiyorum

 188. Elif hayaloğlu dedi ki:

  Biz Almanya’ya yakın zamanda geldik. Ailece işlerimizi ayarladık ve çalışmaya başldık. Bu süreçte evimizin buraya taşınması gerekiyordu. İşte bu aşamada MMT Lojistik ile iletişim kurduk. Tüm planlamayı yapıp bizimle gerekli durumlarda iletişim kurdular. Evimniz sorunsuz olarak Almanya’ya taşındı. MMT Lojistik çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

 189. Hakan Cansız dedi ki:

  Hollanda’dan herkese merhaba. Ben Türkiye’de üst düzey yönetici iken çalışma hayatından çok yorulduğumu anlayıp Hollanda’da yeşillikler ortasında bir ev aldım. Yaşamıma burada devam edeceğim. Türkiye’deki evimi kapatacağım için eşyalarımı MMT Lojistik ile buraya taşıma kararı aldım. Anlaşmamız yapıldı. Kısa sürede eşyalarım paketlendi ve yola çıkıldı. Eşyalarımı alıp teni hayatıma başlayacağım. Herkese selam gönderiyorum

 190. Alper H dedi ki:

  Öğrenci olmak heryerde zor iş. Ben Makedonya’da eğitimime devam edeceğim. Burada uzun süre kalmayı düşünüyorum. Bu sebeple ev tuttum ama mobilya ve ev eşyası kısmı çok pahalıya patlayacağı için çözümü eşyaları buraya getirtmekte buldum. Sağolsunlar MMT Lojistik çok uygun bir fiyatla eşyalarımı getirdi. Dönersem yine sizinleyim

 191. Nagihan Çayan dedi ki:

  Eşimle uzun yıllar farklı ülkelerde kariyer yapmak zorunda kaldık. Çok fazla yol parası ödedik. Sonunda aynı ülkede çalışma imkanı bulduk. İkimizde İsviçre’de çalışmaya başladık. Artık ev kurmanın vakti geldi. İstanbul’daki eşylarımızı MMT Lojistik ile taşıma kararı aldık. Daha öncede taşınma konuısunda onlarla çalıştığımız oldu. Şimdi İsviçre için onlardan performans bekliyorum. Teşekkür ediyorum şimdiden

 192. Ali-Ahmet-Taha dedi ki:

  Biz 3 arkadaş İspanya’da çalışıyoruz. Buraya birlikte geldik. Ev tuttuk ama eşya alamadık henüz. Üçümüzün de Türkiye’de eşyaları vardı. Onları bir araya topalttık ve MMT Lojistik ile buraya getirtiyoruz. Üç kişi olunca fiyat çok çok uygun oldu. Yardımlarınız için MMT Lojistik çalışanları olarak sizlere teşekkür ediyoruz

 193. Kerime A dedi ki:

  Merhaba Ben Kerime. istanbul’da yaşıyorum. Ailenin diğer fertleri İsviçre’ye yerleşti burada bir ben kaldım. Onlar ev işini hallettiler orada ben de burada eşyaları haızrladım. MMT Lojistik ile iletişime geçtim. Tek başıma bu işin üstesinden gelemezdim. MMT Lojistik çalışanlarına ve yetkililerine teşekkür ediyorum

 194. Mahmut S dedi ki:

  Çok panik biriyim. bazı durumlarda bu kontrol edilmez bir hal alabiliyor. Birkaç gün önce bunu yaşadım. Sağolsunlar MMT Lojistik yetkilileri bu durumdan beni çekip aldılar. Evimizi Münih’e taşımamız gerekti. Eşyamız çookkk fazlaydı. Taşıma işi için MMT Lojistik ile anlaştık. Beni sakinleştirip evimiz taşıdılar. Çok çok teşekkür etmek istiyorum

 195. Kağan Yüksel dedi ki:

  merhaba. Bugün ev eşyalarım geldi. Bu sebeple önce MMT Lojistik çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum. Bir bankanın Almanya’daki şubesinde görev almak üzere buraya geldim. Evimin taşınması konuusunda buradaki arkadaşlar MMT Lojistik adını verdiler. Sizinle iletişime geçtim ve çok kısa sürede eşyalarım buraya getirildi. Çok hızlı ve sorunsuz bir taşımacılık hizmeti sunuyorsunuz

 196. Fahri çalış dedi ki:

  50 yıl önce babam Almanya’ya gelmiş. Buraya ilk gelenlerden. Burada malımız mülkümüz var. Babam yaşlılığını memleketinde geçirmek istiyor. Bun un için de orada güzel bir ev aldık. Eşyalarımız oraya taşınacak. Bu konuda MMT Lojistik olarak sizden fiyat almak istiyorum. Eşyalar 2+1 olarak düşünülebilir.

 197. Efe Can Han dedi ki:

  Güzel günler diliyorum. Ben Avrupa’nın çok farklı ülkesinde bulundum ve sürekli de yer değiştiriyorum. İş sebebiyle yaptığım bu değişiklikte evimi de taşıyıorum. Kendi eşyalarım olmadığı zaman rahat olamıyorum. Bu taşınmalarımın son ikisini MMT Lojistik ile yaptımve çok memnun kaldım. Taşınma konusunda sıkıntısız hizmet arayanlar MMT Lojistik’i tavsiye ediyorum.

 198. Fatih Kaya dedi ki:

  Antalya’dan tüm dünyaya selam ve sevgilerimi gönderiyorum. Burası dünyanın en güzel yerlerinden biri. Çokk çok uzun yıllar Avusturya’da çalıştım. Artık yoruldum. sakin hayatıma Antalya’da devametme kararı aldım. Bu konuda MMT Lojistik’ten yardım aldık. Eşyalarımızı paketleyip çok hızlı bir şekilde buradaki evimize getirdiler. Çok kaliteli bir firma. teşekkür ediyoruz

 199. Hansa Laleci dedi ki:

  Sinema televizyon bölümünü bitirdim. Bu konuda kariyer yapmak ve iş tercihimi farklı bir ülkeden yana kullanmak istedim. Arnavutluk’ta eğitimime devam edip orada bir süre kalacağım. Arnavutluğa geldim ev tuttum eşya konusunda kendi eşyalarımı getirmeye karar verdim. Burada kaç yıl kalacağım belli değil. MMT Lojistik olarak sizlerden fiyat bilgiisi ve hizmetleriniz hakkında bilgi rica ediyorum

 200. Sofya Çeyiz dedi ki:

  Ben Sofya’da yeni biz mağaza açıyorum. Buraya İstanbul’dan mal getiriyorum. Nakliye konusunda daha önce sıkıntılar yaşadım. Balkanlar ve Avrupa’da MMT Lojistik’in adı çok geçiyordu. Bu son nakliye işini MMT Lojistik ile yaptık. Gerçekten tavsiye ettikleri kadar varmış. Çok memnun kaldık. Bundan sonra sizinle devam

 201. Kemal Kaynarca dedi ki:

  Burası Norveç. Ben buraya yeni geldim. Görevim sebebiyle bir süre daha kalacak gibiiyim. Gelirken tek başıma bir bavulla geldim ama artık evimi taşımam gerekiyor. Buradaki Türklerden MMT Lojistik’in adını aldım. Taşınma konusunu halletim sanırım. Firma yetkilileri çok profesyonel görünüyor. Bir an önce eşyalarıma ve aileme kavuşmak istiyorum

 202. Tahsin H dedi ki:

  Burası Roma. Roma’dan herkese sevgiler ve saygılar. Buraya şef olmak üzere bir kursa geldim. Kurs bitti. İş teklifi aldım burada kalmaya karar verdim. Şimdi sırada evimi kurmak var. Eşyalarımı taşıtmak için internetten araştırma yaptım ve MMT Lojistik ile iletişime geçtim. Çok ilgilendiler. Buradaki yetkililer ve çalışanlar işlerini çok iyi yapıyor. Eşyalarım yüklendi gelmesini bekliyorum. Herkese teşekkür ediyorum

 203. Ayhan K dedi ki:

  Buraya geleli 5 yıl oldu. İlk geldiğimde kısa süre sonra dönerim diye düşünüyordum. İşler çok iyi olunca kaldım. İyi de kazandım. şimdi İstanbul’daki evimi buraya taşıyorum. MMT Lojistik ile görüştüm. Fiyatları konuştuk. ev eşyaları paketleniyor. Aşama aşama bilgi veriyorlar. Evraklarımı da teslim ettim. Slovakya’da döner işine tüm hız devam

 204. AYTEN G dedi ki:

  Ben Ayten Almanya’da doğup büyüdüm. Burada iyi bir işim var. Evimdeki eşyalarım 10 yıılık falan. Antalya’da bir yazlığım var. Bu eski eşyalarımı oraya taşıtmak istiyorum. Buradaki arkadaşlar sizi tavsiye ettiler. Çok iyi olduğunuzu söylediler. eşyalarımı en kısa sürede taşıtmak için bana yardımcı olmanızı rica ediyorum

 205. Adil Aydınoğlu dedi ki:

  Belçikadan emekli oldum. Buradaki evimi oğluma verip Türkiye’ye taşınıyorum. MMT Lojistik ile anlaştım. Belçikadan Eskişlehir’e gidecek eşyalar. Çok uygun bir fiyat verdiler. Yurtdışında olup taşınmayı düşünenler MMT Lojistik ile görüşmeden taşınmasın

 206. Melis G dedi ki:

  Merhaba. Arnavutlukta üniversite okudum ve master yaptım. Buradaki kariyer hayatım sona erdi. MMT Lojistik ile anlaşarak eşyalarımı Türkiye’ye taşımaya karar verdim. Daha önce birkaç arkadaş sizinle dönüş yapmıştı. Onlar memnun kalınca bende sizinle iletişim kurdum. Şimdilik herşey yolunda. Evraklarımı hazırladım. Yarın eşyalarım paketlenecek. Sizlere teşekkür ediyorum

 207. Kamil Fatsalı dedi ki:

  İngilterede çok fazla iş imkanı var dediler geldim Gerçekten de çalışan burada çok iyi kazanıyor. ben de kazandım. Türkiye’de yeni evlenmiştim ve ev kurmuştum. Şimdi eşimi ve eşyalarımızı buraya getiriyorum. MMT Lojistik bana çok yardımcı oldu. Evraklar konusunda bilgilendirildim. Eşyalar haızrlanıyor. Yakında getirilecek. Teşekkür ediyorum tüm çalışan arkadaşlara

 208. Akın Levent dedi ki:

  Ev taşıma denilince midesi bulanan başı ağıran bir tek ben miyim? Bu konuda gerçekten çok stres oluyorum. Şimdi bir de eşyalarımı işim gereği farklı bir ülkeye götürmem gerekli. MMT Ljistik ile iletişim kurmamı söylediler. ben de sizi aradım. firma yetkilileri çok çok ilgilendi teşekkür ediyorum. Fransa’da yeni işime rahat rahat başlayabilirim

 209. Ali Kaya dedi ki:

  Birgün yurt dışına taşınmak bu kadar kolay olacak deseler inanmazdım. MMT Lojistik ile evimi Almanya’dan Ankara’ya taşıdım. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Çok uygun fiyatlı bir taşıma hizmetiniz var. Çok memnun kaldım. Ankara’daki evime eşyalar birkaç gün içinde3 teslim edildi hem de hasarsız

 210. Cemre K dedi ki:

  Ben Ukrayna’dan Cemre. Burada tıp okuyorum. Okulun bitmesi ve Türkiyeye dönmem biraz zaman alacakgibi. Bu sebeple ailem burada bir ev açtı bana. Eşyaları da MMT Lojistik ile gönderdiler. Bakalım okul bitince yeniden sizinle iletişim kuracağım. Görüşmek üzere

 211. Cafer Şanlı dedi ki:

  MMT Lojistik çalışanları ve yetkilileri gerçekten bu işi bilerek yapıyorlar. Avusturya’dan aldığım eşyaları Mersin’e taşıtmak için onlarla konuştum. Hemen planlama yapıp bana döndüler. Kısa sürede eşyaların Mersin’e ulaşması için yapmam gerekenleri bildirip eşyaların resmi prosedürlerini hallettiler. Teşekkür ediyorum hepinize.

 212. Agah Can H dedi ki:

  Ankara’da bulunan evimi Almanya’ya taşıdım. Bu konuda MMT Lojistik olarak sizinle çalışmak benim için çok iyi oldu. Sorunsuz hasarsız bu işi bitirdiniz. Firma çalışanlarına çok çok teşekkür ediyorum. Sizi herkese tavsiye ediyorum

 213. Ayşenur Sarı dedi ki:

  Ben Fransa’da dil eğitimimi tamamladım. Türkiye’de bir kolejde Fransızca öğretmeni olarak çalışmaya başlayacağım. Kısa süre zarfında Fransa’daki eşyalarım İstanbul’a getirtmek istiyorum. Sizin adresini buldum. İletişime geçmek ve hemen eşyalarımı buraya almak istiyorum.

 214. Duygu Çetinkaya dedi ki:

  Merhaba Saraybosna’dan herkese güzellikler diliyorum. Ben buraya gelin geldim. Eşim burada çalışıyor. Çok güzel bir yer. Burada kendimizi ülkemizde hissediyoruz. Artık evimizi ayarladık aldığımız yeni eşyalarımızı ve çeyizlerimi buraya taşıtacağız. Bunun için MMT Lojistik olarak sizinle iletişim kurmamız çok iyi oldu.Yakında eşyalarımız gelecek evimizi kuracağız. Çalışmalarınız için teşekkürler

 215. DR. İsmail K dedi ki:

  Almanya’da bir hastanede çalışmaya başladım. Ailem ve evim Türkiye’de. Buradaki işimin kesinleşmesini bekledim. Deneme sürem bitti ve artık burada doktorum. Evimi bir an önce getirmem gerekiyordu. MMT Lojistik ile anlaştık ve eşyalarımızı istediğimiz tarihte buraya getirecekler. Teşekkür ediyorum şimdiden

 216. Birgül K dedi ki:

  Merhaba MMT Lojistik. Ben Fransa’dan Türkiye’ye geldim. Burada biraz daha sakin bir hayatımolacağını düşünerek kalmaya karar verdim. Sizden Fransa’daki evimi Muğlaya getirmenizi istiyorum. Aradım yetkili bir arkadaşla konuştum. Çok ilgilendi. Bir an önce eşyalarımla burada deniz kenarında yaşamaya başlamak istiyorum.

 217. aAlim Yıldız dedi ki:

  Ben Ankara’da bir mağaza işletiyorum. Üürünlerimizi beğenenlere toplu olarak gönderiyoruz. İnternetten bize ulaşıp yurtdışından ürün alanlar da oluyor. Özellikle Almanya’ya çok fazla ürün gönderiyoruz. Bu siparişlerimizi MMT Lojistik ile kısa sürede müşterilere ulaştırıyoruz. MMT Lojistik çalışanlarına teşekkür ediyorum

 218. Cem G dedi ki:

  Aileyi bir araya toplamaya karar verdik.Babam ve kızkardeşim yurtdışındalar. Annem ve ben buradaydık. benim okulum bitti burada iş alanım da yok. Biz de Belçika’ya gitmeye karar verdik. Eşyamız çok fazla değil ama buradaki evi kapatacağız. MMT Lojistik olarak sizinle çalışmak istiyoruzEşyaların toparlanması ve taşınma için sizleri bekliyoruz

 219. Serhan G dedi ki:

  taşınırken nakliye firmaları ile hep sıkıntı yaşadım. Bu sefer arkadaşlardan tavsiye alayım ve ona göre karar vereyim dedim. Çünkü eşyalar biraz uzağa Hollanda’ya taşınacak. Sorduklarımın çoğu yurtdışı taşınmalarda sizin adınızı verdi. MMT Lojistik’ten yetkili arkadaşlarla konuştuk Bakalım taşınma işlemleri başlamış oldu. Hayırlısı

 220. Abella H dedi ki:

  Güzel bir ülke burası ama ben artık Fransa’ya dönmem gerek. Burada güzel bir evim vardı. Eşyaları çok sevdim. Bu sebeple eşyalarımı da Fransaya götüreceğim. Güvenilir bir firma aradım siiz buldum. MMT Lojistik ile taşınıyorum.

 221. Mete Aygün dedi ki:

  Merhaba ben Şef Mete. Çok iyi bir eğitim aldım. İyi bir şef olduğumu söylerler. Budapeştede bir restoranda şefim. Çok yoğun çalışıyoruz. Güne erken başlayıp geçbitirince evde dinlenmek istiyor insan Bu sebeple evimi eşimi ve çocukları buraya getirmek istiyorum. Sizi internetten buldum. Eşyalarımın taşınması için yardımistiyorum

 222. Hakan G dedi ki:

  Güzel günler ve hayırlı işler. Yeni açtığım firmam burada çok iyi işler aldı. Çok yoğun olarak çalışıyorum. Bu arada evimin Bükreş’e taşınması gerekiyor. Arkadaşım sizi tavsiye etti. Çok güvenilir ve işinin ehli olduğunuzu söyledi. MMT Lojistik olarak size güveniyorum. Evraklarım hazır. Sıra sizde. Kolay gelsin arkadaşlar

 223. Ahmet Deniz dedi ki:

  Hollanda’da çalıştım ve emekli oldum. Burada çocuklarım torunlarım var ama ben artık biraz dinlenmek istiyorum. Balıkesir’de evim var. Buradaki eşyalarımı MMT Lojistik ile taşıyoruz. Arkadaşlar çok ilgililer. Eşyaları paketlediler yarın yola çıkıyorlar. Bakalım hayırlısı

 224. Fikret L dedi ki:

  ben Ukrayna’da iş buldum ve buraya taşınmak istiyorum. istanbul’da eşyalarım var. Çok fazla değil ama evimi bir an önce kurmak istiyorum. MMT Lojistik ile görüşmelerimi yaptım. gerekli evrakları hazırladığım an eşyalarım gelecek. İliginize teşekkür ediyorum

 225. Sezgin Karan dedi ki:

  Burada çok yoğun çalışıyorum. Lüksemburg’da ilk yılımı tamamladım. yaptığım iş çok ağır. Dinlenebileceğim bir evim olsun istediğim için artık Bursa’daki evimi buraya getiriyorum. Eşyaların taşınması için gerekli prosedür ve belgeler hazır. MMT Lojistik yetkilileri taşınma için çalışmaya başladılar. Şimdiden teşekkürler

 226. Senem Atak dedi ki:

  Selam babam Türkiyeye kesin dönüş yapıyor. Bir süredir biz memlekete geldik ama babamın orada kalması gerekiyordu. Şimdi o da gelecek. Oradaki evi buraya taşımamız gerekiyor. MMT Lojistik ile iletişim kurduk. Herşey tamam.

 227. Cemil Yunus dedi ki:

  MMT Lojistik ile daha önce de çalışmıştık. Öncekinde evimi taşımışlardı şimdi firmanın ürünlerini taşımaları için anlaştık. Çok ilgili arkadaşlar. Hepsi işini çok iyi biliyor. Çözüm yerine bahane bulmuyorlar. İşleri kısa sürede hallediyorlar

 228. Canlı Müzik dedi ki:

  biz müzikle ilgilenen 4 arkadaşız. Ankara’da çalışıyorduk. ŞPandemi döneminde işler bitti. Almanya’dan arkadaşlar burada iş var dediler geldik. Gerçekten burası daha hareketli. Düğünler falan devam burada. Ankara’daki eşyalarımızı MMT Lojistik ile buraya getiriyoruz. Biz süre daha buralardayız. Taşınma konusunda yardımcı olan herkese teşekkürler

 229. Enes Şaban dedi ki:

  Ben Enes. Üniversite için Bulgaristan’a gelmiştim. Okulum bitti artık dönüş yapmak istiyorum. Buradaki eşyalarımı MMT Lojistik ile göndereceğim. Burada güzel günlerim geçti ama yeter artık İstanbul’a dönüp işimi kuracağım. Bu konuda bana yardımcı olmanızdan dolayı nakliye firmasıçalışanlarına teşekkür ediyorum

 230. Nuri Kaya dedi ki:

  MMT Lojistik çalışanları çok samimi insanlar. Sıkıntı yaşamanıza izin vermeden hemen çözümünü buluyorlar. Onlarla çok iş yaptık. Bu güne kadar keşke demedim. Teşekkür ediyorumarkadaşlar

 231. Kerim İlgi dedi ki:

  Ülkemizde iş alanı çok ama maşlar çok az ben de elektrik işi ile uğraşıyorum. Almanya’da akrabam iş buldu buraya geldim. Eşyalarımı da MMT Lojistik ile buraya taşıyıp artık düzenli bir hayata başlayacağım. MMT Lojistik olarak sizlere de teşekkür ediyorum

 232. Günay Akyıldız dedi ki:

  Konya’daki evimi Viyana’ya taşıyorum. Burada çalıştığımyer iflas etti. Mühendisim. Farklı bir ülkede şansımı denemek için akrabaların olduğu Avusturya Viyana’ya gittim. Çok güzel bir iş buldum. Konya’dan Viyana’ya eşyalarımı MMT Lojistik ile taşıyorum. Resmiyet tamam eşyalar yarın yola çıkıyor

 233. Sergen F dedi ki:

  Selam yaşadığım şehirden Almanya’ya taşınıyorum. Eşyam çok ve eşyalarımın çok dikkatli taşınmasını istiyorum. Bunun için çok fazla taşıma firması araştırdım. Arkadaşlarımdan biri MMT Lojistik ile bu işi istediğim şekilde yapabileceğimi söyledi. Onun için de sizi aradım. Yetkili arkadaşla konuştum. Planlamaları yaptık. Bakalım taşıma işlemine yarın başlayacaklar. Eşyalarıma değer veriyorum. Umarım sorunsuz taşırsınız. Görüşmek üzere

 234. Alican Kaya dedi ki:

  Burası Hollanda. Burada çok güzel şirin bir ev aldım. önceki evimdeki eşyalarımı Türkiye’deki yazlığıma taşıtmak istediğim için MMT Lojistik olarak sizinle görüştüm. Eşyalarım sağ salim Sakarya karasu’ya götürüldü. Çok memnun kaldım taşımacılık hizmetinizden. Tüm çalışanlarınıza teşekkür etmek istiyorum. Sizleri bu konuda ihtiyacı olan herkese anlatıyorum telefon numaranızı veriyorum.

 235. Pelin Sude Güneri dedi ki:

  Adım Pelin. Macaristan’da bir üniversitede akademisyenim. Buraya sanırım artık yerleşiyorum. Evimi ayarladım, Türkiyede çok güzel bir evim vardı. Orayı satınca eşyalarımı ya elden çıkaracaktım ya da buraya getirecektim. Eşyalarımı çok özenerek almıştım kıyamadım onlara. İnternetten MMT Lojistik’e ulaştım. Aradım yetkili arkadaşlar konuştum. Çok da zor değilmiş eşyaların yurt dışına taşınması. Hemen bana yol yöntem gösterdiler. Ayarladık eşyalarım birkaç gün içinde burada olacak. Yardımcı olan herkese çok çok teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım hizmetlerinizden

 236. Salih Dane dedi ki:

  Benim Almanya’ya gelişim 40 yıl oldu. Eskiden buraya gelirken eşyalarımızı sayarak bavula koyardık geçişte sıkıntı olmasın diye. Şimdi insanlar buradan eşyalarını Türkiyeye taşıyor. Çok güzel bir şey bu. Ben de buradan aldığım eşyaların bir kısmını Türkiyeye gönderdim. yeni eşya aldım fazlalarını da Eskişehirdeki evimize gönderdik. MMT Lojistik ile bu işleri çok kolay hallettik. MMT Lojistik olarak tüm çalışanlara ve bizimle ilgilenen arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum. Artık mesafelerin bir önemi yok. heryere hemen ulaşabiliyorsunuz.

 237. Ceren Deniz dedi ki:

  Çok güzel bir şey oldu. Bir süredir açmak için uğraştığım müzik okulunu sonunda açtım. Okulun müzik aletlerinin bir kısmını arkadaşım aracılığıyla Paris’ten aldım. Çok mükemmel şeyler. Özellikle piyano eşsiz bir parça. Bu müzik aletlerini getirse getirse MMT Lojistik getirir dediler. ben de sizi aradım. Paris’ten İstanbul’a getirmeniz gereken bu müzik aletleri çok hassas. Paketlemesini çok iyi yapmanız gerekiyor. Bu konuda konuştuğum kişiler ve sizinle yaptığım görüşmelerden sonra sıkıntı olmayacağını düşünüyorum. Sabırsızlıkla istanbul’da bekliyorum

 238. Mehmet Erdeniz dedi ki:

  Merhaba herkese. Burada okuduğum yorumlardan yola çıkarak ve arkadaşımla yaptığım görüşme sonunda evimin eşyalarını size teslim etmeye karar verdim. Eşyalarım Münih’ten Antalya’ya getirilecek. Çok fazla değil eşyalarım ama çok özel parçalar. Onları Antalya’daki yazlığıma yerleştirmek istiyorum. Mobilyalarım çok değerli çizilmesini asla istemem. Bu konuda size güveniyorum. MMT Lojistik olarak sizlerle Antalya’da buluşmak üzere.

 239. Karen H dedi ki:

  Okulumu bitirdim sonunda . Bu sevincimi herkesle paylaşmak istiyorum. pandemi sürecinde Arnavutluk’a gelemediğim için okulum biraz sıkıntılı oldu ama sonunda bitirmeyi başardım. 5 yıldır buradayım. Evim eşyalarım burada. Ben dönüyorum artık eşyalarımı da MMT Lojistik olarak sizlere teslim ederek istanbul’a getirmenizi bekliyorum. Orada yeni bir hayata başlayacağım. Evimi ayaraladım bir tek eşyalarım eksik . görüşmek üzere

 240. Celil Sarıyıldız dedi ki:

  Sonunda Danimarka’daki işe kabul edildim. Ben buraya geldim şimdi sırada evimi taşımak var. Bunun için MMT Lojistik olarak sizin adınızı çok duyduğum için eşyalarımı sizin taşımanızı istiyorum. Aradığımda konuştuğum arkadaş bu konuda çok başarılı biri. Tüm sorularıma cevap verdi. İşlemleri tamamladık. Danimarka’da sizlerin dönüş yapmasını bekliyorum.

 241. Melih Adalı dedi ki:

  MMT Lojistik olarak adınızı çok duydum. Eşyalarım var yurtdışına götürülecek. İnternetten aradım siizin adınıza ulaştım arkadaşlarım da sizin adınızı verdi. MMT Lojistik yetkilileri ile yaptığım konuşma bana çok güven verdi. İnsan eşyalarını herkese teslim edemiyor. Bunun için çok araştırdım sonunda sizinle taşıtmaya karar verdim. Bakalım eşyalarım bıraktığım gibi bana ulaşacak mı. Sizlere güvendiğimi de ifade edeyim. Viyana’da görüşmek üzere.

 242. Güven H dedi ki:

  Muğla’dan herkse selamlar. çok güzel bir yer buldum. Evi çok özel olarak tasarlamışlar. Tatil için gelmiştim buraya yerleşmeye karar verdim. Cennetten bir yer burası. Hemen Almanya’daki evimi satışa çıkardım ve eşyalarımı sizimle buraya getirmeye karar verdim. MMT Lojistik olarak daha önce şirketim bazı işlerinde sizinle çalışmıştık. bu sebeple size güveniyorum. Eşyalarımı bekliyorum. Bir an önce getirirsiniz diye düşünüyorum

 243. Hakan Faruk dedi ki:

  İstanbul’dan Slovenya’ya evimi taşıtmak için MMT Lojistik ile iletişim kurdum. Çok kısa sürede çok güzel bir hizmet sundunuz. Sizleri tebrik ediyorum. Eşyalarım geldi ve hiçbir sorun olmadı. Evimi hemen kurdum. çok güzel oldu. Buradaki işime sorunsuz başlamamda sizlerin çok büyük etkisi var. Bunun için MMT Lojistik çalışanlarına tek tek teşekkür etmek istiyorum.

 244. Macit Aksoy dedi ki:

  Selamlar herkese. Bugün MMT Lojistik ile evimin ve ofisimi taşıttım. Gerçekten çok memnun kaldım. Şehir içinde taşınma bu kadar kolay olamaz. istanbul’dan Hollanda’ya bu kadar eşyayı bu fiyata taşıtmak çok güzel bir durum. Ben aldığım hizmetten çok memnun kaldım sizlere de MMT Lojistik’i tavsiye ediyorum. Eşyalarınızı güvenerek onlara teslim edebilirsiniz.

 245. Hüseyin Tarık dedi ki:

  Şu an evdeki eşyalarım paketleniyor. MMT Lojistik ile ev eşyalarımı İstanbul’a götüreceğim. Eşyalarım çok fazla değil ama yine de onları yanımda istiyorum. Kosova’da işlerim sona erdi. Buradan kesin dönüş yapıyorum. Gelirken eşyalarımı getirmemiştim pahalı olur diye ama buradakileri götürmek istiyorum. Araştırdım çok da pahalı değilmiş. şimdi dönüş zamanı. Bir daha buraya gelmem sanırım. Herşeyimi götürüyorum

 246. Kubat ülgen dedi ki:

  Ben Azerbaycan’da yeni bir iş kurdum. Bunun için çok uğraştım. Türkiye’den ofis eşyaları ve malzeme aldım. Bunları MMTLojistik ile Azerbaycan’a götürdüm. Gerçekten çok kaliteli bir çalışma sisteminiz var. Bu sebeple tebrik ediyorum hepinizi. Çok uygun fiyata bu kadar kaliteli bir hizmet görülmemilş bir hizmet. teşekkürler MMT Lojistik

 247. Naim Vural dedi ki:

  Ben Arnavutluk’ta hukuk eğitimi alacağım. Burada İstanbul’^da evim ve eşyalarım vardı. Arkadaşlarım ısrarla orada yeni eşya almamı söylediler. Kitaplarım eşyalarımbenim için çok önemli. Araştırdım orada yeni eşya almak çok pahalı geldi. İstanbul Arnavutluk arası eşyalarımı MMT Lojistik ile çok uygun fiyata taşıyacağım. Bu beni çok mutlu etti. Teşekkürler

 248. Hürriyet Cansız dedi ki:

  Çok uzun süredir İspanya’da bir üniversitede çalışıyorum.Eşim çocuklar İstanbul’da ben de burada geçici çözümler buldum. Ama çocuklar büyüdü eğitimleri için artık burada onlara da düzen kurmalıydım. Oradaki evimi MMT Lojistik olarak sizlerle buraya taşıdım. Çocuklar da eşim de bu durumdan çok memnun kaldılar. Ülke değiştirdik ama onların uyum süreci çok zor olmadı. Eşyaları onlara gelene kadar Madrit’e gelmişti. Hızlı hizmetiniz için size ve tüm çalışanlarınıza teşekkür ediyorum

 249. Hicran Ciner dedi ki:

  MMT Lojistik ile çok iş yaptık. İki kez evimi taşıdılar. Önce istanbul’dan Almanya’ya oradan da tam 1yıl sonra yeniden istanbul’a taşındım. MMT Lojistik abimlerin evini de Hollanda’ya taşıdılar. Ailemiizin taşıma şirketi diyebiliriz. Çok planlı ve programlı bir çalışma sistemleri var. Aynı zamanda çok da samimiler. taşıma fiyatları da öyle düşünüldüğü gibi çok yüksek değil. ben çok memnun kaldım. Düşünenlere yurtdışı taşımacılıkta MMT LOjistik’i tavsiye ediyorum

 250. Saliha Kaleci dedi ki:

  Yıllar sonra baba ocağına dönüş yapıyorum. Baba ocağına derken babamların yan tarafındaki villayı aldım. Yıllarca Fransa’da çalıştım ve çok yoruldum. Orada yaşantım çok çok iyi ama artık dinlenmek istiyorum. Memleketimde kendi halime anne babam eşimile yaşamak istiyorum. Çocuklar evlendiler orada kaldılar. Evimi buraya taşımada için MMT Lojistik bana yardımcı oldu. Çok kısa sürede tüm işlemleri hallederek evimi buraya taşıdılar. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Yeni hayatıma katkıda bulundunuz.

 251. Mustafa Güzel dedi ki:

  Uzun süredir Polonya’daki şirketten beni istiyorlar. Evden uzak kalmayı çok kaldıramayacağımı düşünüyordum bunun için de kabul etmemiştim. Arkadaşım Polonya’ya evini taşı deyince nasıl giderim diye araştırmaya başladım ve MMT Lojistik olarak sizlere ulaştım. Yurtdışına ev taşımak çok da pahalı ve sorunlu değilmiş. Firmanın istediği belgeleri verdim. yarın taşınıyoruz. Ailemin de gelmesi beni mutlu etti.

 252. Burhan Hazar dedi ki:

  Şu an yeni evimde eşyalarımı yerleştirdim ve kahvemi içiyorum. İngiltereden Alanya’ya bu kadar kısa sürede taşınabileceğimi düşünemezdim. Eşyalarımı topladıktan sonra MMT Lojistik çalışanlarına teslim ettim. Eşyalarımı çok güzel şekilde paketlediler ve Alanya’daki adresime tam zamanında teslim ettiler. Eşyalarımı yerleştirdim şimdi dinlenme zamanı. MMT Lojistik’ten çok memnun kaldım. Gerçekten işlerini güzel yapıyorlar. Ben çok memnun kaldım herkese de tavsiye ediyorum. Sizleri de tebrik ediyorum

 253. Şakir Kutlu dedi ki:

  Herkese memleketim Mardin’den selamlar. Bir zamanlar Mardin Münih Hattı diye bir dizi vardı. İşte onu yaşıyorum şimdilerde. Mardinde çok güzel bir işim vardı. Akrabalarım Almanya’da. orada da bu işin çok iyi gideceğini söylediler. Gittim Münih’te yeni bir mağaza açtım. Gerçekten çok tutuldu. Şimdi Mardin’deki işimi arkadaşa teslim edip evimi çocuklarımı Münih’e götürüyorum. MMT Lojistik’in adını internetten buldum. Aradım konuştum. Arkadaşlar geldiler işelmlere başladık. Ben resmiyeti tamamladım onlar da eşyaları paketledi. Şimdi yola çıkma zamanı. Çok hızlı ve güzel bir taşınma olacak. Almanya’ya yolu düşenleri bekleriz.

 254. Gürhan Kaya dedi ki:

  Farklı bir ülkede tek başına yaşamak çok zor. Artık ailemle düzenli bir hayata geçmek istiyorum. Bunun için MMT Lojistik ile konuştum. Çok pahalı olur düşüncesi ile eşyalarımı getirmeyi çok düşünmemiştim. yeni eşya almak da buralarda çok pahalı. MMT Lojistik yetkilileri ile konuşunca çok da pahalı olmadığını gördüm. Hemen işlemlere başladık. Çok yardımcı oldular. Evraklarımı hazırladım şimdi Hatay’daki evimde eşyalarım hazırlanıyor. Bu konuda bana çok yardımcı oldular. Eşim ve çocuklarım da çok heyecanlı yeni hayatımızın kurulmasında yardımcı olduğunuz için sizlere çok çok teşekkür etmek istiyorum

 255. Davut Aykan dedi ki:

  10 yıldır Romanya’da bir inşaat firmasında inşaat mühendisi olarak görev yapıyorum. Firma Türkiye’den bir firma. Burada kendime ev tuttum ve eşya aldım. Firmanın buradaki projeleri bitti. Artık İstanbul’a dönüyoruz. Dönüş yaparken buradaki 10 yıllık birikimimi de götürmek istiyorum. Eşyalarım, kitaplarım çok fazla. MMT Lojistik’in adını duymuştum. Sizinle iletişime geçtikten sonra gerisini sizlere bırakıyorum. Eşyalarım nereden alınacak nereye bırakılacak sizinle bunun bilgilerini paylaştım evraklarımı da teslim ettim. Bundan sonrası sizlerin. İstanbul’da görüşmek üzere. iletişiminiz ve işinizi profesyonel olarak yapmanız çok güzel. Teşekkürler

 256. Ömer Kayın dedi ki:

  Ben Türkiye’de bir mağaza işletiyorum. Burada sattığım ev eşyası ve çeyiz ürünlerini Bulgaristan’da da akrabalarımla açtığım mağazada satmaya başladım. İstanbul’dan malları Bulgaristan’a düzenli olarak götürmem gerekiyor. Bu konuda uzun süredir MMT Lojistik ile çalışıyoruz. Malları tam zamanında istediğimiz noktadan alarak Bulgaristan’daki mağazaya götürüyorlar. Çok düzenli ve profesyonel bir çalışma sistemleri var. Bunun için teşekkür ediyorum çalışan arkadaşlara. MMT Lojistik ile çalışmayı herkese tavsiye ediyorum.

 257. Rona Lamel dedi ki:

  merhaba. Ben Rona Paris’te moda eğitimi alıyorum. Burada aldığım eğitimimi tamamladım. istanbul’da bir moda ve tasarım merkezi açıyorum. Paris’teki eşyalarımı ve buradan aldığım nazı ofis malzemelerini İstanbul’a taşıtacağım. Burada güvenilir ve kolay iletişim kurabileceğim bir firma adı ararken MMT Lojistik’e ulaştım. Arkadaşlarla iletişim kurdum ve anlaştık. Çok uygun fiyata buradaki eşyalarım taşıyacaklar. İstanbul’da yeni işimde mutlu olmayı umuyorum. MMT Lojistik çalışanlarına teşekkür ediyorum

 258. Ali Hancı dedi ki:

  Merhaba. Ben Ali Hancı. Avusturya’da üst düzey memur olarak çalışıyordum. Emekli oluyorum. Burada çok yoğun bir çalışma hayatım oldu. Çocuklarımız burada evlendi. Eşim ve ben artık ülkemize dönmek istiyoruz. Buradaki evimizi çocuklara bırakıp eşyalarımızı izmir’deki yeni evimize taşıtıyoruz. Bu konuda bizlere MMT Lojistik yardımcı oluyor. Arkadaşlar şu an eşyalarımızı hazırlıyor. 25 yıldan sonra buradan ayrılmak biraz zor gelse de insanın memleketi daha ağır basıyor. Eşyalarımızı kısa sürede evimize yerleştirmek istiyoruz. Arkadaşlar birkaç gün içindeeşyaları evimize yerleştirmiş olacaklarını söylediler. Yeni hayatımıza huzurlu ve sorunsuz başlamak çok güzel bir duygu. Teşekkürler herkese

 259. Aygül Aycan dedi ki:

  Ukrayna’dan selamlar herkese. Burada 5 yıldır üniversite oluyorum. Sonunda okulum bitiyor. Ailem rahat etmem için bana burada ev açıp eşya gönderdiler. Okul bitiyor. Eşyalarımı istanbul’a gönderiyorum. MMT Lojistik bu konuda bana yardımcı oluyor. arkadaşlara teşekküre diyorum. Ukrayna’dan İstanbul’a eşya taşıtmak şehir içinde taşıtmak kadar kolay artık. Bu konuda MMT Lojistik’i sizlere tavsiye ediyorum

 260. Ayla Kayhan dedi ki:

  Sorunsuz bir ev taşıma işleminin ardından eşyalarımı düzenledim ve rahat rahat oturuyorum. Ev taşıtmak özellikle biz kadınlar için çok çok zor bir durum. Bunca yıldır şehir içi şehirdışı çok ev taşıdım ama ilk kez bu kadar rahat bir taşıma yaşadım. Bir de eşyalarım İstanbul’dan İsveç’e getirildi. Buraya eşimin yeni işinden dolayı geldik. Eşyalarımız İstanbul’dan İsveç’e çok hızlı bir şekilde getirildi. Eşyalarda hasar yok kayıp yok. Gerçekten çok profesyonel bir çalışma sisteminiz var. MMT Lojistik çalışanlarını tebrik etmek istiyorum. Bu kadar güzel bir hizmet beklemiyordum. çok memnun kaldım.

 261. Nilgün H dedi ki:

  Çevremde eşyalarını taşıtırken çok sıkıntı çeken arkadaşlarım var. Hepsi eşyalarındaki kırılanları kaybolanları anlatıyordu. Ben de yurtdışından gelen biri olarak onlara sizi anlattım MMT Lojistik ile ben hiç sorun yaşamadım dediğimde inanmadılar. kaç kilometrelik yoldan geldi eşyalar mutlaka hasar vardır dediler ama ben gerçekten çok memnunum sizlerin verdiği hizmetten. Almanya’dan kayseri’ye eşyalarımı benim kadar özenerek getirdiniz. teşekkürler hepinize.

 262. Orhan Bayhan dedi ki:

  MMT Lojistik ile taşınıyoruz. Uluslararası taşımacılık hizmeti sunan birçok firma ile görüştüm. Bunlar arasında MMT Lojistik olarak sizinle anlaşmamın sebebini paylaşmak istiyorum. İlk iletişimimizde bana çok güven verdiniz. Hemen plan çıkararak neyi nasıl yapacağınızı paylaştığınız ve resmiyet olarak yol gösterdiğiniz için sizinle evimi taşımaya karar verdim. Güzel bir iş çıkaracağınızı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

 263. Elif KAYACIOĞLU dedi ki:

  Çok rahat bir taşınma süreci geçirdim. Eşyalarımı evimde nasıl bıraktıysam Türkiye’deki evimde o şekilde buldum. italya’da yaptığım görevim sona erince buradaki görevim için Edirne’ye geldik. Ben buradaki evi ayarladım eşim de MMT Lojistik ile oradaki işlemleri halletti. MMT Lojistik çok profesyonel çalışan bir firma. Eşim evrakları hazırladı başka bir işi karışmadı. Eşyaları arkadaşlar kolileyerek taşıma aracına yüklediler. Çok hızlı ve işlerini bilerek yapan bir ekip. taşınmayı düşünenlere sizleri tavsiye ediyorum.

 264. Ahmet Hamarat dedi ki:

  Ben Eskişehir’de yaşıyorum şu an. Almanya’da bir evlilik yaptım. tüm çalıştığım herşeyimi oradaki evime yatırdım. Eşim Almandı. Çok lüks eşyalar aldım. yakın zamanda boşandık ben Eskişehir’e döndüm. Oradaki eşyaları da paylaştık. Benim eşyalarımı taşıması için MMT Lojistik ile anlaştım. Arkadaşlara tüm resmi evrakları hazırlayıp teslim ettim. Orada kızım onlara yardımcı oldu. Eşyalarım hazırlandı buraya getirilecek. Bu sıkıntılı dönemimde size rastladığım için çok memnun kaldım. Her konuda bana yardımcı oldunuz teşekkür ediyorum. Eşyalarım da gelince burada sakin bir hayata başlamış olacağım.

 265. Ayhan Taşçı dedi ki:

  Selam herkese. Ben Norveç’te çalıştım ve emekli oldum.Burada çok güzel bir hayatım var. Çok büüyük bir ev aldım. Burada yaşamaya devam edeceğim. Antalya’da bir yazlık aldım. yazlığa buradaki eşyalarımdan götürüp Norveçteki eve yeni eşya alacağım. Bu konuda bana MMT Lojistik yardımcı oldu. Eşyalarımız yolda. Kısa süre sonra antalya’da olacak. Bu konuda sizlere teşekkür ediyorum. Çok yardımcı oldunuz. Şehiriçi taşınma kadar kolay oldu bu taşıma bizimiçin

 266. Adil Kahraman dedi ki:

  Herkese Hollanda’dan selamlar. Ben burada yaşıyorum. Oğlum bu yıl Türkiye’de üniversite kazandı ve İstanbul’da okuyacak. İstanbul’da evimiz var. Yeni eşya almak yerine daha uygun fiyat buradaki eşyalarını oraya götürelim dedik. Belki okul bitince orada kalmak ister. Bu sebeple MMT Lojistik ile eşyaları Hollanda’dan istanbul’a taşıttık. Çok uygun fiyat taşıma işlemimizi yaptılar. Oğlum okuluna başladı. Onun sıkıntı yaşamadan okuluna başlayacağı zamana eşyaları yetiştirdikleri için MMT Lojistik’e teşekkür ediyoruz. Çok ilgililer ve çok hızlı bir hizmetleri var.

 267. Tarık Aydın dedi ki:

  Ben Ankara’ya taşınıyorum. Yurtdışında uzun süre çalıştım. memuriyetime Ankara’da devam edeceğim Bu sebeple evimi buraya taşıtmaya karar verdim. Bugün Tiran’daki evimi topladık. MMT Lojistik olarak sizlere eşyalarımı teslim ettim. paketleme işlemi bitince yola çıkacaklar. Firma olarak çok hızlı ve çok profesyonel bir hizmet sunduğunuzu söyleyebilirim. Sorunsuz bir hizmet sunmanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum

 268. Acar Şirin dedi ki:

  merhaba. Uluslararası evden eve nakliyat firmasına ihtiyacım oldu. Biraz araştırınca Size ulaştım. Çok acil olarak evimi taşımam gerekiyor. Evim Tekirdağ’da. Buradan Yunanistan’a taşınacak eşyalar. Yetkili arkadaşla konuştum. Fiyat çok uygun geldi. İstediğim zaman diliminde taşıyabileceğinizi söylediler. çok mutlu oldum. Şimdi eşyalarımı topluyorum. Arkadaşlar yarın eşyaları kolilemek için gelecekler. Hızlı bir şekilde Atina’ya gidip evimi yerleştirip bir an önce işimin başına geçmek istiyorum. Bu konuda yardımcı olduğunuz için de MMT Lojistik olarak sizlere teşekkür ediyorum

 269. Gülşah Barış dedi ki:

  Herkese güzel günler diliyorum. Bugün Prag’da son günüm. Artık Bursa’ya dönüyorum. Yıllardır burada çalıştım. Artık dinlenme zamanım geldi diye düşünüyorum. Memleketimde aldığım evime buradaki eşyalarımı taşıtıyorum. Uluslararası evden eve nakliyat firması olarak MMT Lojistik ile iletişim kurdum ve eşyalarımı paketlediler. Bu gün yola çıkıyorlar. Ben de artık son günümü buradan ayrılıyorum. Bursa’da eşyalarımın gelmesi ile yeni hayatıma başlıyorum. Taşınmama yardım eden herkese teşekkür ediyorum

 270. Hüsna Bayer dedi ki:

  Merhaba. Yeni ve çok şık eşyalar aldım. Bu eşyaları aldıktan sonra diğer eşyalarıma kıyamadım ve onları eşya depolama firması ile görüşerek depoya bıraktım.Firma ile görüştüm ve fiyat aldım. Ayrıca depo şartlarını da konuştuk. Eşyalarımı uygun ve güvenli şartlarda korumak üzere onlara teslim ettim. İlerde bu eşyalarımı başka şekilde değerlendireceğim ama şimdilik size emanet ediyorum. Teşekkür ederim

 271. Cemil Taşkın dedi ki:

  Yaşadığım yerde çalıştığım firma maalesef iflas etti. Burada iş olmayınca başka bir şehre taşınmam gerekti. Bunun için şehirler arası evden eve nakliyat firması olarak sizinle iletişime geçtim ve eşyalarımın taşınması konusunda anlaştık. Arkadaşlar şimdi geldi eşyaları paketlemeye başladılar. Gerçekten çok güzel ve hızlı paketleme hizmeti sunuyorsunuz. Bu konuda çok memnun kaldığımı ifade etmeliyim. Ev taşımayı düşünenlere bu konuda sizleri tavsiye ediyorum.

 272. Çağlar Emre dedi ki:

  Ben üniversite hayatımı Türkiye’de bitirdim. Master için yurtdışına gidip tekrar döneceğim. Evimi kapatacağım ama eşyalarımı satmak istemiyorum. Eşyalarımı depoya koymak ve gelince yeniden ev kurmak istiyorum. Araştırdım ve size ulaştım. Çok profesyonel bir hizmet verdiğinizi konuşmalardan anladım. Eşyaları arkadaşlar gelip paketleyip aldılar. Umarım en kısa zamanda onlara yeniden kavuşurum. Ben burada yokken onlar size emanet.

 273. Bedri Cemal Ar dedi ki:

  Sonunda istediğim şehre tayinin çıktı. Çok uzun süredir bu haberi bekliyordum. Sonunda orada yaşayacağımıza inanamıyorum. Şimdi hızlı bir şekilde eşyalarımı taşıtmam ve işimin başına geçmem gerekiyor. Sizden bir arkadaşla telefonla konuştuk. Birkaç saat içinde de gelip eşyalara bakıp liste çıkardılar. Fiyat aldım. Yarın taşınma işlemi gerçekleşecek. Çok çok teşekkür ediyorum sizlere. Bu kadar kısa sürede şehirlerarası evden eve nakliyat firmasının taşıma kararı aldığını h,ç görmedim. Hızlı ve profesyonel iş yapıyorsunuz. Teşekkürler

 274. Tülay kale dedi ki:

  Güzel bir İzmir akşamından herkese mutluluklar diliyorum. Aslında bugün İzmir’deki evimde ilk akşamım. Buraya Cenevre’den geldim. Oradaki yaşantıma son verip eşyalarımı uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunan firmanız ile buraya getirdim. Bugün eşyalarımı yerleştirdim. Çok yorucu olacağını düşünüyordum ama ekip arkadaşlarını çok kısa sürede eşyalarımı hazırladı ve taşınma işlemim gerçekleşti. Bu konuda sizlerden çok memnun kaldım. Fiyat olarak da beklediğimden çok değildi. Bu konuda da memnunum. Teşekkürler

 275. Meriç Aköz dedi ki:

  Merhaba ben Kerim. Birkaç gün önce işyerimi kapatmak zorunda kaldım. Çok sııntılı günler geçirdik. Hasta oldum iş yapamadık falan derken artık işimde kar yerine zarar etmeye başladım. İşimi devam ettirmek için biraz kendimi toparlamam gerekiyor. İşyerime boş yere kira ödemek yerine eşyalarımı oradan çıkarmaya karar verdim. Arkadaşım sizin numaranızı verdi. Aldığım numarayı aradım. telefona çıkan arkadaş çok ilgilendi. Her konuda sorularıma cevap verdi. Fiyat konusunda da anlaştık. Sonunda eşyalarımı depoya koymaya karar verdim. Sizlere güveniyorum. Kendimi toparlayıp ofisimi yeniden açacağım. O zaman kadar eşyaalrım sizlere emanet.

 276. kaya Güneş dedi ki:

  Bugün 10 yıldır yaşadığım İstanbul’dan artık yeni mekanıma gidiyorum. Sizinle iletişim kurduktan sonra çok kısa sürede arkadaşlar bize ulaştı. Keşif çalışması dedikleri çalışmayı yaptılar. Eşyaların listesi çıkarıldı.Buna göre de fiyat belirlendi. Çok çok planlı bir çalışma yaptı arkadaşlar. Yarın sabah eşyaları paketleyip öğleden sonra da taşınacağız. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini daha önce defalarca farklı firmalardan aldım ama ilk kez bu kadar sakinim. Arkadaşlar tüm işleri tek tek sıralayıp yaptılar. Çok memnunum

 277. Aydın Kandıralı dedi ki:

  Ben Türkiye’de akademisyenim. kariyerimde bir basamak daha yükselebilmek için birkaç yıl yurtdışında bir üniversitede görev alacağım. Bu konuda tüm resmi işlerimi hallettim ama orada ne kadar kalacağım belli olmadığı için evimi de taşımak istiyorum. Eşyalarımı taşımak mı yeni eşya almak mı diye düşündüm. Uluslararası evden eve nakliyat şirketi olarak MMT Lojistik ile iletişim kurup fikir aldım. Eşyalarımı taşıtmak çok çok uygun fiyata geldi. Busebeple eşyalarımı taşıtmaya karar verdim. İlgili arkadaşlar bana taşınma sürecini ve sıralamasını gönderdiler. Bundan sonrası sizlere emanet. teşekkür ediyorum.

 278. Barbaros Bakır dedi ki:

  Bugün artık emekliliğini tamamlamış biri olarak memleketimdeki yeni yaptırdığım evime taşınıyorum. Çok yorucu iş hayatım oldu. Yıllardır emekli olup deniz kenarındaki evimi tamamlayıp oraya taşınma hayali kuruyorum. Bunu gerçekleştirdi. Evime ve huzurlu hayatıma bir adımkaldı. Buradaki eşyalarımı şehirler arası evden eve nakliyat firması ile taşıtacağım. Bu konuda çok tecrübem yok internetten sizlere ulaştım. Arkadaşlar çok yardımcı oldular. taşınma konusunda bilgilendirme yaptılar. Yarın da taşınıyorum. herşey için ekip arkadaşlarınıza teşekkür ediyorum

 279. Seçil Uyar dedi ki:

  Eşya depolama hizmetini ilk kez sizinle tanıdım. Evimde çok fazla eşya var. Yenilerini beğenip aldıkça yer kalmamaya başladı. Açıkcası yeni ve modern eşyalar almayı da seviyorum. Eski ama eskimemiş eşyalarımı sonra kullanmak üzere saklamak istiyorum. Bu konuda arkadaşlarımla konulurken sizin adresinizi verdiler. İlgili arkadaşla iletişim kurdum ve depolama hizmetleriniz hakkında bilgi aldım. Eşyalarımı size emanet olarak bırakmaya karar verdim. Bir süre sonra onları kullanmak üzere alacağım. teşekkürler

 280. Fatih Uyanık dedi ki:

  Avrupanın en güzel şehirlerinden birinde güzel bir iş buldum. Bundan sonra ailemler burada yaşayacağız. Burası Cenevre ve burada çok güzel bir işim var. İş konusunu ayarladım sıra ev eşyalarımı taşımaya geldi. Eşyalarımı uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunan bir firma ile yapmak istedim ama bu firmanın tecrübeli olmasını ve profesyonel olmasını isteddim. Araştırırken size ulaştım. Konuştum ve her konuda anlaştık. 2 gün sonra eşyalarım buradan alınacak ve yeni evimize götürülecek. yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum

 281. Fikret Ş dedi ki:

  Selam arkadaşlar. Benim tayinim çıktı. İstanbul’a geldim. Burada tam olarak nerede görev alacağım henüz belli değil. Diğer evimi sattığım için eşyalarımla ortada kaldım. Burada eşyalarımı eşya depolama hizmeti sunan bir firmaya kısa süreliğine vermek istedim. Araştırdım ve bir arkadaş sizin numaranızı verdi. Eşyalarımı hemen depoya yerleştirdik. Şimdi rahat rahat ev arayabilirim. yardımlarınız için teşekkürler.

 282. Can Taha Andiç dedi ki:

  Bugün eşyalarımı depodan aldım. önceki yıl eşyalarımı pandemi döneminde okullar online yapılınca eşya depolama hizmeti sunan firmanızla anlaşarak depoya yerleştirdim. Şimdi okul yeniden açıldı ev tuttum eşyalarımı aldım. Eşyalarım çok güzel paketlenmiş ve hiçbir sıkıntı yok. Kendi eşyanız gibi koruyacağınızı söylemiştiniz. Doğru söylyormuşsunuz. teşekkür ediyorum sizlere

 283. Levent Hakan dedi ki:

  Ben bugün Finlandiya’ya geldim. Buradaki bir firmada çalışmaya başladım. Mesleğimde 10.yılım. Bilgisayar yazılımları ve programlamaları üzerine çalışmalar yapan bir firmada çalışacağım. Ankara’daki evimi buraya taşıtmak için uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunan MMT Lojistik ile konuştum. Ankara’da eşyalarım hazır. yapmam gerekenleri ve haızrlamam gereken evrakları hazırladım. Eşim orada bekliyor. Firma yetkilileri her konuda yardımcı oldular. Eşyalarımızın kısa sürede burada olacağını ifade ettiler. Teşekkür ediyorum. Eşyalarımı ve eşimi bekliyorum

 284. şermin L dedi ki:

  Eşyalarım geldi arkadaşlar. Buradan verdiğiniz hizmetler ile ilgili birşeyler yazmak istedim. Çünkü daha önce defalarca tayin sebebiyle şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları ile muhatap olduk. Mutlaka bir şeylerde sıkıntı çıktı. Sizinle görüşmemizin hemen ardından planlama yapmak için bir arkadaş geldi ve herşeyi yazdı. Sonra da ne zaman nasıl taşınacağımızı belirtti. Çok profesyonel bir iş çıkardığınızı ifade etmeliyim. ayrıca taşınmayı düşünenlere de sizleri tavsiye ediyorum

 285. Ece Yüksel dedi ki:

  Farklı bir ülkede ayni eşyalarla güne başlamak çok güzel bir duygu. Bu güzel duyguyu bize yaşatan firmanıza çokçok teşekkür ediyoruz. Ailece yeni bir hayata başlamanın stresini yaşıyorduk sizler sayesinde biraz da olsa bunu atlattık. Uluslararası evden eve nakliyat firması olarak sizler bize güzel bir başlangıç yapmamızda destek oldunuz. Eşyaların gelmesi çocukların okul ve yeni hayat stresini biraz azalttı. Bu hizmeti almak isteyenlere sizler tavsiye ediyorum

 286. Verda Hasanbey dedi ki:

  istanbul’dan eşyalarımızı uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunan MMT Lojistik ile Lizbon’a getirdik. Gerçekten artık taşınmak çok kolay Farklı bir ülkeye bile profesyonel bir firma ile taşınızrsanız aynı şehirde taşınmak kadar kolay oluyor. Bu sebeple sizlere çok çok teşekkür ediyorum. İletişim konusunda da resmi işlerin halledilmesi konusunda da çok yardımcı oldunuz. Eşyalarımızı sağ salim teslim alınca mutlu olduk.

 287. Cavit Mahir dedi ki:

  Çok yorucu ve hastalıklı günlerden geçiyoruz. Ben şehrin en işlek noktasında bir mağaza işletyorum. Bir süredir iş yapamadığımızdan ben mağazanın kirasını ödemekte zorlandım. Çok yüksek bir kirası vardı. Ortam düzelene kadar eşyaları eşya depolama hizmeti veren firmanıza teslim ettim. Buraya çok uygun bir ödeme çıkarıldı. Bir yıl sonunda yeniden mağazayı açıyorum. bakalım işler yoluna girecek mi? Bu arada eşyalarım çok güzel korunmuş. Teslime ettiğim gibi aldım. Teşekküre ediyorum sizlere

 288. Ferhat R dedi ki:

  Merhaba. Adresinizi arkadaşımdan aldım. O geçen yıl sizden eşya depolama hizmeti aldı ve çok memnun kaldığını söyledi. eşyaların konulduğu deponun çok iyi olduğunu ve sıkıntısız eşyalarını aldığını belirtti. Ben de şu an elimde bulunan çok sayıda ürünü depoya koymak ve birkaç ay sonra almak istiyorum. Bu konuda iletişim kurdum arkadaşla konuştum. gelip malları alacaklar. teşekkürler şimdiden

 289. Tuğba Kaynar dedi ki:

  Ben Tuğba. Almanya’da bir üniversiteden kabul yazısı aldım. Artık kariyeme yurtdışında devam edeceğim. Eşim ve çocukları önce burada bir süre bırakayım dedim ama uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunan sizlere rastladım internette. Aradım fiyat aldım. Çok çok uygun bir fiyat sununca taşınma kararı aldık. Eşyaları hazırlıyoruz. Yarın firmadan arkadaşlar gelecek kolilemek için. Bu kadar çabuk taşınma kararı almamıza ve taşınuyor olmamıza herkes çok şaşırdı. Yardımlarınız için teşekkür ediyorum

 290. Latif Şengün dedi ki:

  izmir’den herkese selamlar. Burada çok güzel bir hava var. Deniz de çok güzel. Bu güzelikleri yaşamak için tam 25 yıl durmadan çalıştım. Şimdi emekli oldum. izmir’deki bu güzel eve yerleştim. Uzun süredir istanbul’un karmaşası beni yordu. Orayı da çok seviyorum ama artık yaşlandım. Herşeyimi toplayıp buraya yerleştim. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunan firmanız taşınırken bana çok yardımcı oldu. Eşim ve ben hiçbir şey yapmadık diyebilirim. Yakınlığınız ve hizmetleriniz için teşekkürler.

 291. Mirza Hayırlı dedi ki:

  Danimarka’dan selamlar. Biz uzun süredir burada yaşıyoruz. Çok büyük bir aile olduk. Ailemizin kana kısmı Malatya’da yaşıyor. Abim de üniversite için oradaydı. Şimdi okulu bitti bizim yanımıza dönüyor. Kendine iş buldu ev tuttu. Malatya’dan eşyalarını getirmek için MMT Lojistik ile anlaştı. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri artık çok hızlı ve sorunsuz yapılıyor. Abimin eşyları Malatya’dan yüklendi biz burada bekliyoruz. Yetkililer sürekli bilgi veriyor. Çok yardımcı oldular. Buradan teşekkür ediyorum

 292. Şeyda Gülin dedi ki:

  Çok güzel ve değerli eşyalar aldım. Bu mobilyalar gerçekten yeni evime çok yakışacak. Önceki evimdeki eşyalarım da çok güzeldi. Onları evden çıkarmak zorundayım ev satıldı çünkü. Eşyalarımı size teslime ediyorum arkadaşlar. İyiki eşya depolama hizmeti diye bir şey var. Bu konuda eşimle çatışsam da yeni bir şeyler almayı güzel güzel yaşamayı seviyorum. Eşyalarıma iyi bakın onları yazlığıma saklıyorum. yazlık alır almaz onları depodan alıp oraya yerleştireceğim. Şimdiden teşekkür ediyorum

 293. Kürşat A dedi ki:

  Bugün eşyalarımız istanbul’a geldi. Bizim Almanya’ya bağlayan bir şey kalmadı artık. Annem babam yok artık. Onları kaybettikten sonra artık ailemizin diğer fertlerinin bulunduğu İstanbul’a döndük. MMT Lojistik firması uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunuyor. arkadaştan aldık iletişim numarasını aradık ve çok kısa sürede eşyalarımız alındı ve getirildi. Bu kötü günümüzde yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum hepinize

 294. Mithat Bey dedi ki:

  Havalar soğumaya başladı. Burada artık kışa hazırlık yapılıyor. Evimizi tam zamanında taşımışız. Köyümüzdeki yeni evimize Avusturya’daki eşyaları getirdik. Burası da artık yaşanabilecek çok güzel bir ev oldu. Uluslararası evden eve nakliyat firması ile çok kısa sürede eşyalarımızı buraya getirdik. Zaman çok değişti. Eskiden taaa Avusturya’dan eşyaları alıp buraya getireceğimizi hayal edemezdik. Şimdi istediğimiz zaman gidip geliyoruz eşyaları taşıtıyoruz. Çok kolay yapılıyor artık. Bu konuda yardım eden arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum

 295. Hasan Alp C dedi ki:

  Biz yurtdışında bir firmna açtık. Bu firma son 1-2 yıldır iş yapmayınca eşyalarımızı İstanbul’a taşımaya karar verdik. Firmanın satışını yaptığı ürünleri ve ofisimizin eşyalarını MMT Lojistik ile taşıttık. Arkadaşlar çok ilgilendi bizmle. Uluslararası evden eve nakliyat firmaları arasında çok seçkin bir yeriniz var. Bu konuda ihtiyacı olanlara sizi tavsiye ediyorum. Yardımlarınız için teşekkür ediyorum

 296. Kadir Uslu dedi ki:

  Merhaba. Yakın zamanda 10 yıllık evliliğimiz sona erdi. Eşimle boşandık. Eşyalarımı aldım yeni ev tutmam ve bu süreci atlatmam gerekiyor. Bu sebeple şimdilik ailemle kalacağım. Eşyalarımı sizinle iletişim kurarak depoya koydum. Umarım kendimi toparlayıp kısa süre sonra evimi yeniden kurarım O zaman kadar eşyalarım size emanet.

 297. Çetin Çağdaş dedi ki:

  Uluslararası evden eve nakliyat için MMT Lojistik ile anlaştık. Bu firma ile ilk kez iş yapıyorum. Çok farklı bir hizmet politikası var. Farklı bir ülkeden eşya getireceğim ama sanki şehir içi taşımacılık yapacak gibi rahat ve işlerini biliyorlar. Eşyalarımızı kolilediler. resmiyeti tamam eşyaların gelmesini bekliyoruz. Çok hızlı oldu. Teşekkür ediyorum hepinize.

 298. Cevher Güneşli dedi ki:

  Burada çok sayıda Türk aile var. Burası küçük bir Türkiye diyebilirim. Artık insanların ihtiyaçlarını kendi alışık oldukları şekilde gidermek gerekiyor. Burada ben de bir mağaza açtım. Çok fazla müşterim var. Sürekli Türkiye’den mal getirmem gerekiyor. Bu konuda uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunan MMT Lojistik firmasından yardım alıyorum. Düzenli olarak Türkiye’den buraya istediğim malları getiriyorlar. Çok samimi insanlar. teşekkür ediyorum

 299. Hikmet Tak dedi ki:

  Merhaba. Ben Kosova’da bir inşaat firmasında mimar olarak çalışıyorum. Buraya geleli 2 yıl oldu. Konaklama konusunda geçici çözümler buldum ama artık buraya yerleşeceğim. Ailemi ve evimi buraya taşıyorum. Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunan firmanızla birkaç arkadaş eşya taşıdı. Ben de konuştum ayarladık. Resmi evrakları hallettik. Eşyaları paketlemek için gün verdiler. Kısa zaman sonra evimizi dizmiş olacağız. Ben de artık biraz daha rahat edeceğim. Yardımlarınız için teşekkür ederim

 300. Uğur Yıldırım dedi ki:

  Hollanda’dan selamlar. Ben buradan emekli oldum. 2 yıldır burada yaşıyoruz. Emekli olunca buradaki evde biraz sıkıldım. Dışarı çıkıp dolaşmak biraz tabiatla bir arada olmak istiyorum. Eşimle Türkiye’ye dönmeye karar verdik. Sakarya Karasu’da güzel bir ev aldık müstakil. Buradaki evi satarak oraya taşınacağız. Uluslararası evden eve nakliyat firması olarak sizinle taşınma konusnda planlama yaptık. Biz eşyaların kolilenmesini bekliyoruz. Her konuda yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum.

 301. Burak Ayrancı dedi ki:

  Selam eşyalarımı 1yıl önce size teslim etmiştim. Eşya depolama hizmetinden ilk kez sizinle haberim oldu. eşyalarımı farklı bir şehre gitmem gerektiği için depya koymam gerekmişti. Sizinle iletişim kurup eşyalarımı depoya koydum. Biraz tereddütlerim vardı. Eşyalarımı aldığımda b u konuda boşuna sıkıntı ettiğimi anladım. Eşyalarımda hiçbir sorun yoktu. Bu konuda sizlere teşekkür ediyorum. Eşya depolama hizmeti almayı düşünenlere de sizi ısrarla tavsiye ediyorum

 302. Metin Saygın dedi ki:

  Uzun süre aynı şehirde yaşamak insanı bunaltıyor. Evli olmadığım için bu konuda çok rahatı ve görev sürem dolunca farklı şehirlere tayin istiyorum. Son görev yerimden şimdi de şöyle deniz kenarında bir yere gidiyorum. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunan firmanızın yetkilileri ile görüştüm. Eşyaların taşınması ve planlaması ile ilgili bilgi aldım. Hemen planlama yapıldı. Bu gidişle eşyalarım benden önce gidecek. Evi ayarladım. yarın taşınıyorum. Ekip arkadaşlarınıza teşekkür ediyorum çok iyiler.

 303. ümit jale Demet dedi ki:

  Ben Aylin. Fransa’da bir güzel sanatlar merkezinde uzun süredir eğitmen olarak çalışıyorum. Burada aslında çok mutlu olmakla birlikte biraz yoruldum sanırım. Artık İstanbul’a dönmek ve biraz dinlenmek istiyorum. Fransa’dan istanbul’a uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunan MMT LOjistik ile eşyalarımı taşımaya karar verdim. Arkadaşlarla konuştum ayarladık. Ben de buradaki resmi işlemlerimi halledip eşyaları taşıyacağız. yaşlılığımı istanbul’da geçireceğim.

 304. Ali Murat Deniz dedi ki:

  Arkadaşlar ben 2 gün önce evimi sizlere taşıttım. İşlerden dolaytı vakit bulup yazamadım şimdi yazmak istedim. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları arasında size denk geldiğim için çok memnun oldum. Gerçekten eşyalarımı sıkıntısız ve bekletmeden taşıdınız. Bu konuda daha önce çok sayıda kötü tecrübelerim olunca sizlere teşekkür etmek istedim. Yardımcı olan yetkili arkadaşlara da teşekkür ediyorum. iyi çalışmalar

 305. Osman kulat dedi ki:

  Çok sıkışık bir durumda imdadıma yetiştiniz. Eşyalarımla ortadan kaldım derken internetten size ulaştım. Eşya depolama hizmeti sunduğunuzu okuyunca hemen aradım. Durumumu arkadaşlara anlattımhemen yardımcı oldular. Eşyalarımı kısa sürede alıp depoya yerleştirdiler. İşlerimi yoluna koyana kadar eşyalarım depoda kalsın. Teşekkür ediyorumhepinize.

 306. Kibar Kurnaz dedi ki:

  Frankfurttan herkese selam. Ben burada Yöresel ürünler satan bir yer açtım. Buraya memleketim kars’tan yılın belli dönemlerinde topluca mal getiriyorum. Bu konuda MMT Lojistik bana çok yardımcı oluyor.Düzenli olarak KARS Frankfurt arasında ürün getiriyorum. Bu güne kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Çok memnunum. Bu tür eşya taşıma hizmetine ihtyacı olan varsa sizleri tavsiye ediyorum. Teşekkür ediyorum ayrıca

 307. Sinan Ateş dedi ki:

  Merhaba. Arkadaşımla bir çılgınlık yapıp Türkiye’de de yapabileceğimiz bir işi İngiltere’de yapalım dedik. 3 yıldır buradayız. ilk yıl çok çok iyiydi işlerimiz ama son 2 yıldır pandemiden dolayı iş yok yani iflas ettik sayılır. İşyerini kapattık. evi de kapatıp tüm eşyalarımızı Türkiye’ye götüreceğiz. Sizinle iletişim kurduk. Uluslararası evden eve nakliyat firması olarak burada çok biliniyorsunuz. Görüşmeler tamam eşyaların alınması için gün aldık. Taşınıyoruz. Başka maceralarda buluşmak üzere.

 308. Han Ferdi kaya dedi ki:

  İstanbul’da çalışırken doğuda bir şehirde firmanın ofisini açmak için görevlendirildim. Orada ne kadar kalacağım belli olmadığı için eşyalarımı depoya koymak istiyorum. Sizin telefonunuzu buldum arkadaşlarla iletişim kurduk eşyalarımı almaya gelecekler. Depolama hizmeti ile ilgil bazı sorularım vardı. Arkadaşlar çok samimi şekilde cevapladılar. Eşyalarımı almanızı bekliyorum. Dönüşte görüşmek üzere

 309. Burhan Caymaz dedi ki:

  BEN Kürşat. BosnaHersek’te yaşamak üzere karar aldım. Burada çok güzel bir işim var. Kısa süreliğine gelmiştim buraya ama çok beğendim. Avrupa’da bir ülke sonuçta. İşlerim de iyi olunca ailemle buraya yerleşmeye karar aldık. Şimdi evimi ayarladım. Eşyalarımızın Türkiye’den getirilmesi için uluslararası evden eve nakliyat firması ile iletişim kurdum. Eşyalarımız paketlendi. Yola çıkılmasını bekliyorum. Çok teşekkür ediyorum. Bosna’dan selamlar

 310. Hatice K dedi ki:

  Ben Hatice. Burada yani Antalya’da çok güzel bir ortamım var. Burada yabacı olup buraya yerleşen çok fazla arkadaşım var. Hayatımın son demlerinde bu kadar hareketli bir hayatım olacağını düşünmemiştim. Buraya taşınmak isteyen irlandalı bir arkadaş var. Oan uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunan firmanızı ben tavsiye ettim. Arkadaşlar konuşup anlaşmışlar. Pol ve eşi sonunda eşyalarını da getirip bize katılacak. Bunun için size minnettarız.

 311. Suat Haner dedi ki:

  Bugüne kadar saydım 10 kez ev değiştirmişim. her seferinde farklı firma seçtim ve seçerken de çok çok araştırdım. Bugüne kadar şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunan ve sorun yaşamadığım firma yok. ya zamanında gelmezler ya eşyaların perti çıkar. bu sefer öyle olmadı. Sizinle ilk konuşmamda anladım sıkıntı olmayacağınız. Çok düzenli ve hızlı bir ekibiniz var. Umarım bu son taşınmam olur da olayı güzel şekilde kapatmış olurum. Teşekkür ediyorum hepinize.

 312. h.n dedi ki:

  Üniversite bünyesinde özellikle İngilizce alanında akademisyenlerimiz çalışıyor. Birçok yabancı akademisyen Türkiye’ye gelmekten çekiniyor. Bizler onlar için konaklama alanı hazırlıyoruz. isteyenlere de ev ayarlayıp eşyalarını getirmeleri konusunda yardımcı oluyoruz. Uluslararası evden eve nakliyat firmaları yardımı ile eşyalarını getirerek burada rahat bir ortamda çalışmalarına yardımcı oluyoruz. MMT Lojistik olarak bize yardımcı olduğunuz için sizlere teşekkür ediyoruz.

 313. Ahmet Şuayp dedi ki:

  merhaba. ben üniversite okumak için İstanbul’a geldim. Burada uygun bir ev ayarladım ev sahiibi ile anlaştık. eşyalarımı memleketten getirttim. Ev sahibi çok ucuza verdiğini söyleyip vazgeçti. Eşyalarımla ortadan kalmıştım ki eşya depolama hizmetinden haberim oldu. Sizin numaranıza ulaştım. eşyalarımı dürüst bir ev sahibi ile karşılaşıp eşyalarımı eve yerleştirene kadar size emanet ediyorum. Teşekkür ediyorum sizlere

 314. Nesrin Dokumacı dedi ki:

  Ben ailemle İstanbul’da yaşıyordum. üniversite için Ukrayna’ya gidiyorum. Babam orada bir ev ayarladı. iki arkadaş orada kalacağız. Ev çok küçük buradan eşya götürüp eve yerleştireceğiz. Diğer arkadaşım da ben de eşyalarımızı hazırladık. Birkaç firma ile konuştuk açıkçası çok da kaale almadılar. Uluslararası evden eve nakliyat olarak internette sizi bulduk. Yetkili arkadaş yardımcı olacaklarını söylediler. Gerçekten çok çok teşekkür ediyoruz yardımcı olduğunuz için

 315. Abdullah K dedi ki:

  Hatay’dan İngiltere’ye giden yolculuğumuzda bize yardımcı olmanız sebebiyşe sizlere teşekkür ediyorum. Orada açtığımız lokantada çok güzel lezzetler sunuyoruz. Orada birkaç yıldır işlerimiz iyi. Bu sebeple artık 3 arkadaş evlerimizi buraya taşıyoruz. Bu konuda uluslararası evden eve nakliyat firması aradık sizinle karşılaştık. Arkadaşlar yardımcı olacaklarını söylediler. bakalım yeni hayatımıza burada başlayacağız. Sizlere yardımcı olmanızdan dolayı teşekkür ediyorum

 316. Nedim Açar dedi ki:

  Merhaba. Ben bugün eşyalarımı eşya depolama hizmeti sunan arkadaşlara teslim ettim. Uzun süredir hastayım ve yurtdışında tedavi olacağım. Orada akrabalarım var. onların yanında kalacağım. Nezaman döneceğim veya dönüp dönmeyeceğim belli değil. Eşyalarımı size teslim ediyorum. teşekkür ediyorum sizlere

 317. Hüseyin Delil dedi ki:

  Huzurlu bir yaşamın adresi olarak Çanakaleyi verebilirim. Ben uzun yıllar bu şehre tatil için geldim gittim artık bu şehre yerleşmeye karar verdim. Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunan firmanız ile iletişime geçtim eşyalarımı buraya getirmek üzere kolilemeye başlamışlar. Bu kararım ile ilgili hiç pişman olmadım güzel bir hayat bizi bekliyor.

 318. Mehmet Taner dedi ki:

  Almanya’ya gideli 4 yıl olmuş. Arkadaşlarımın çoğu emekli olduktan sonra memlekete döndüler. ben çok inat ettim ama sonunda burada arkadaşım kalmayınca pes ettim. BEN DE dönüş yapıyorum. Eşyalarımı emekli olduktan sonra almıştım bu sebeple burada bırakmak istemiyorum. MMT Lojistik ile iletişime geçtim yardımcı olacaklar. hayatımın son günlerini dostlarla geçirmek üzere geliyorum Türkiye

 319. Nurullah Tamtam dedi ki:

  Merhaba herkese. Ben işyerimi kapattım bu süreçte ofis eşyalarımı eşya depolama hizmeti almak üzere sizlere teslim ettim. 1 yıl oldu. Eşyalarımı almak için gittim. nasıl koyduysam o şekilde buldum eşyalarımı. Bu konuda sizleri herkese tavsiye etmek istiyorum. Çünkü gerçekten işinizi çok güzel yapıyorsunuz. Eşyalarımı aldım ihtiyaç halinde yine sizinle iletişime geçeceğim

 320. Faysal T dedi ki:

  Kayseri’den Bosna’ya taşınıyoruz. Hem ev eşyalarımızı hem de ofis eşyalarımızı uluslararası evden eve nakliyat firması olan MMT Lojiistik ile anlaşarak taşıyacağız. Arkadaşlarla iletişim kurduktan sonra onların gelip eşyalara bakmalarını bekledik. Bu aşamadan sonrası onlara aittti. eşyalar tamam yola çıkmak üzereler. Bosna’da onları bekleyeceğiz. Yardımlarınız için teşekkürler

 321. sermet F dedi ki:

  Biz Bulgar göçmeniyiz. Uzun süredir Edirne’de yaşamaktayız. Sık sık B ulgaristandaki köyümüze gidiyoruz. Orada bulunan akrabalarımız çok iyi durumda değiller. Ben bugünlerde ev eşyamıdeğiştiriyorum. eski eşyalarımda çok iyi. Onları ve etrafımızdan verilen eşyaları biriktirdik. Köyümüzde ihtiyacı olanlara verilsin diye amcama gönderiyorum. Bu konuda uluslararası evden eve nakliyat firması olarak sizin yardımınıza ihtiyacımız oldu. Aradık çok çok yardımcı oldunuz. herkes adına teşekkür ediyorum

 322. Sevinç Çağla dedi ki:

  Selam Ben yeni evime bugün taşındım. farklı bir şehirde yeni işime başladım. Bu süreçte yanımda olan firma çalışanlarınıza teşekkür etmek istiyorum. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetine çok ihtiyacım olduğunda sizlerle karşılaştığım için çok memnunum. nakliyat konusunda ihtiyacıolanlara sizi tavsiye edeceğim.

 323. Serdar L dedi ki:

  Ben internet üzerinden satış yapan bir firma sahibiiyim. Bugünlerde birkaç yerden çok ucuza bazı ürünleri aldım. internetten satış yaptığım için depom yok. Ürünlerin bir kısmını satışiçin ayırdım ama çok fazla ürün var. Önümüzdeki 4-5 ay bu ürünleri depoda saklamam gerekiyor. Firmanızın eşya depolama hizmetini duydum. Aradım arkadaşlarla konuştuk ve çok uygun bir fiyat aldım. Eşyalarrı depoya yerleştirdik.. Gerekli olduğu zaman almak üzere. iyi çalışmalar.

 324. Mihri Neva Hanım dedi ki:

  İnsan bazen birden hayatının değiştiğine şahit olabiliyor. ben Fransa’ya taşındığımda 5 yıl önce asla geri dönmem diye düşünüyordum. pandemi dönemi hayatımızı alt üst etti. herşeyimizi en önemlisi sağlığımızı yitirdik. işte sonunda asla dediğimiz dönüşü de yaşıyoruz. Eşyalarımızı uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunan firmanız ile gönderme konusunda anlaştık. yakında yeniden İSTANBUL’DAKİ evimize yerleşeceğiz. Sağlık olsun geriiisi önemli değil. Arkadaşlar bize çok yardımcı oldu. Onlara buradan teşekkür ediyorum

 325. Kenan Tahir K dedi ki:

  Portekize geleli uzunca bir süre oldu. Burada açtığımız lokanta çok iyi işliyor. İşlerin iyi gittiğinden emin oldum artık ailemi ve evini buraya getirmeye karar verdim. Eşyalarımı daha önce de iş yaptığımız MMT Lojistik ile getireceğiz. Uluslararası evden eve taşımacılık hizmeti sunan firmaya güveniyorum. eşyalarla ilgili resmiyetimizi tamamladık şimdi sırada taşımak var. Ailem ve evim buraya gelince çok daha iyi bir şekilde işlerime sarılacağım

 326. Muhsin Güzel dedi ki:

  İki gündür yeni hayatımızı yaşıyoruz. Çok hızlı bir taşınma oldu. Ankara’dan Atina’ya geldik. Buradaki işime hemen başlamam gerekiyordu. Çocuklar, okulları, ev tutma, eşyalar falan derken çok hızlı bir süreç geçirdik. Bu süreçte uluslararası evden eve nakliyat firması bize çok yardımcı oldu. Eşyaların hazırlanamsından resmiyetin tamamlanmasına kadar her konuda yardımıma koştular. Sonunda eşyaları taşıdık. Şimdi burada yeni hayatımıza başlıyoruz. Yardımcı MMT LOjistik çalışanlarına teşekkür ediyorum

 327. Serhat Nayın dedi ki:

  Çok güzel bir mesleğim var. İşimi en iyi yerde yapmak istiyorum. Bunun için de yurt dışında birkaç yere başvurmuştum. Bunlardan birinden cevap geldi ve gittim işe kabul edildim. Şimdi Türkiye’deyim eşyalarımı topluyorum. Eşyalarımı burada olmadığım süre zarfında eşya depolamaya teslim edeceğim. Bunun için sizinle iletişim kurdum. Eşyalarım size emanet. dönüşte almak üzere.

 328. Devrin Eren dedi ki:

  merhaba. Ben Aylin Belarus’ta çok iyi bir firmada işe başladım. Burada uzun süre kalacağımı düşünüyorum. Ev tuttum ama burada eşya çok pahalı. İstanbul’da evim ve eşyam vardı. Evimi kiraya verip eşyalarımı buraya getireceğim. MMT Lojistik ile konuştum fiyat aldım. Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti veren firmalardan da fiyat aldım. MMT Lojistik ile yakın zamanda taşımak üzere anlaştık. Bu konuda bana yol gösterdikleri için teşekkür ediyorum

 329. Sertaç Uygun dedi ki:

  Bugün uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunan firmaları aradım. Fiyat aldım. Ev eşyalarımı ve ofis eşyalarımı Kosova’dan istanbul’a getireceğim. Birçok firma fiyat veremedi. MMT Lojistik yetkilileri çok ilgilendiler ve hemen gün verdiler. Şimdi eşyalarımı toparladım gelip paketleyecekler. Hizmetlerinizden çok memnun kaldım teşekkürler

 330. Tamer Yunak dedi ki:

  Nuri ben. Bugünlerde çok büyük rahatsızlıklar geçiriyorum. korona geçirdim ama toparlayamadım. Biraz dinlenmem ve kendime geldikten sonra işime dönmek istiyorum. Ofisi kapatarak bir süre ailemin yanında kalcağım ev ve ofis eşyalarımı eşya depolama hizmeti sunan firmanıza teslim ediytorum. Biraz kendime gelince eşyalarımı alacağım inş. Arkadaşlar yarın almaya gelecek. yakın zamanda görüşmek üzere

 331. Ezgi- Kamer UZAN dedi ki:

  Tiranda yeni bir hayata başlıyoruz. Burası deniz kenarında çok güzel bir yer. evimizi ayarladık. Eşyalarımızı MMT Lojistik ile taşımak üzere anlaştık. Eşyaların paketlenmesi ve taşınması için bize plan yaptılar. Taşıyabilecekleri en kısa zamanda taşıyacaklar eşyalarımızı. Bize bu konuda yardımcı olan herkese teşekkür ediyoruz. Görüşmek üzere

 332. Murat Alp KAYA dedi ki:

  Merhaba. Ben siyaset bilimi alanında master yapmak için Saraybosna’da bir üniversiteye geldim. Uuzn zamandır buradayım ve burada kalmaya karar verdim üniversite’den teklif gelince kalmak istedim. Şimdi burada ev kuruyorum. Türkiye’deki eşyalarımı da buraya getireceğim. MMT Lojistik ile konuşup anlaştık. Resmiyeti hallettim simdi sıra onlarda . kısa sürede dönüş yapmalarını bekliyorum. Teşekkürler

 333. Harun Dede dedi ki:

  Berlin’den alınan eşyalarımız sonunda Antalya’ya getirildi. Burada yeni aldığımız eve eşyalarımızı taşıdık. Çok güzel bir evimiz var. yaşlandık artık. Bundan sonra sakin bir hayat bizi bekliyor. Buraya taşınırken bize çok çok yardımcı olan uluslararası evden eve nakliyuat firması MMT Lojistik’e teşekkür ediyorum

 334. Nazlı Çavdar dedi ki:

  Buraya dil eğitimi için gelmiştim ben mutlaka Londrada yaşayacağım diye dsöz vermiştim kendim. 10 yıl geçti sonunda burada taşınıyorum. İşimi kurdum. Evimi taşıyorum. Firma ile görüştüm çok uygun fiyata getireceklerini söylediler. Ben de hemen İstanbul’daki eşyalarımı hazırlattım birkaç güne eşyalarım burada olacak. yeni evimde kendi eşyalarımla yaşamak çok güzel olacak. Taşınma konusunda yanımda olan sizlere teşekkür ediyorum.

 335. Melih Kara dedi ki:

  Merhaba. geçen yıl bu dönemlerde eşyalarımı size teslim etmiştim. 1yıl doldu ve ben yurtdışından döndüm. yeniden ev tuttum eşyalarımı aldım. Eşyalarımla ilgili hiçbir sıkıntı yok. Bu sebeple sizlere teşekkür etmek istiyorum. Açıkcası döndüğümde eşyalarımı biraz daha kötü durumda bulurum diye düşünüyordum ama öyle çıkmadı. İşnizi iyi yapıyorsunuz. Teşekkürler arladaşlar