tr

Hakkımızda Ne Dediler ?

4.023

MMT Lojistik olarak müşterilerimizin düşünceleri bizler için her zaman önemli olmuştur. Uluslararası evden eve nakliyat sektörün de sunduğumuz profesyonel hizmetlerimiz hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi eksiksiz bir şekilde dile getirebileceğiniz sayfamız hizmetinize açılmıştır. MMT Lojistik firmasından aldığınız Uluslararası evden eve nakliyat, eşya depolama vb. hizmetler hakkında düşüncelerinizi dile getirmenizi önemle rica ediyoruz. Firmamızdan belirli bir hizmet almak isteyen vatandaşlarımıza ve müşterilerimize düşünceleriniz ile yol gösterebilirsiniz.

MMT LOJİSTİK İnternational Movers şirketi ile her zaman güvende olacağınızı ve almış olduğunuz hizmetlerin her zaman kaliteli bir şekilde gerçekleşeceği garantisini sizlere sunuyoruz. Garantili, sözleşmeli, ultra lüx Uluslararası taşınma ayrıcalıklarımızdan sizlerde dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Müşteri Yorumları Sayfamıza Yazılan Yazılar Direk Onay Almaktadır. Her Vatandaşın Duygu ve Düşüncelerini Toplum ile Paylaşabilmesi için elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz. Uluslararası evden eve nakliyat sektörün de Değişim ve Gelişimin Öncüsü olan şirketimiz sayesin de eşyalarınızın Ülkeler arası sevkiyat ve taşıma işlemlerinde sorunsuz nakil edilmesini sağlıyoruz. Sizler de bu profesyonel başarının bir parçası olmak istiyorsanız 444 9 642 Santral iletişim hattından hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

DÜŞÜNCELERİNİZİ KISITLAMIYORUZ, BİZİMLE PAYLAŞMANIZI İSTİYORUZ!

Ziyaretçi Yorumları (142)
 1. Mutluhan Günay dedi ki:

  Mmt Lojistik ile Almanya Türkiye arasında yaptığımız eşya taşıma işlemlerinden bir hayli memnun kaldık, gerçekten uluslararası evden eve nakliyat sektöründe tavsiye edebileceğim başarılı bir şirket olduklarını da ayrıca dile getirmek isterim. Her şey için teşekkür ederim.

 2. Ender Sönmez dedi ki:

  Uluslararası evden eve nakliyat sektöründe Denizaşırı bir ülkeye gitmem gerekiyor, işimin yoğunluğuylamı ilgileneyim yoksa eşya taşıma işlemleri için firmamı ariyim bilemedim ? bu sorun ve sıkıntılar ile mücadele içerisindeyken İnternet aracılığı ile kendilerine ulaştığım Mmt Lojistik A.Ş. ile görüşme sağladım. Yapılan görüşmede herşey o kadar açıklayıcı ve net geldiki hayır diyemedim ve anlaştık. Kendilerine çokça teşekkürlerimi ilettim lakin buradan da ayrıca paylaşmak istedim. Gerçekten işleri konusundan oldukça profesyonel ve başarılı bir şirket kesinlikle tavsiye ediyorum. Türkiye’ye dönüş gibi bir durumum olacak olursa kesinlikle tereddütsüz arayıp anlaşabileceğim kalitede bir yapılanma.

 3. Nermin Türksoy dedi ki:

  İlk görüşme ve anlaşma,
  Mmt Lojistik ile yaptığımız İstanbul Berlin taşınma işlem detayları sonrasında tereddütsüz firma ile anlaşma sağladım. Güven verme konusunda bir hayli başarılı olan yetkililer verdikleri sözleri tutma konusunda da bir hayli cevval insanlar.emeğinize sağlık Mmt Lojistik Ailesi.

  1. Emel Sazak dedi ki:

   Merhaba Nermin hanım,ben de Hollandadan Giresuna taşınma kararı aldim.Bir cok nakliyat şirketleriyle görüştüm,fakat daha sonra araştırma motorunda müşteri şikayetlerini okuyunca vaz gectim. Tesadüf olarak MMT Lojistik nakliyat şirketine rast geldim ve müşteri memnuniyetini okuyunca rahatladım ve aralarinda sizin de yorumunuzu okuyunca sizden bilgi almak istedim.Siz paketleme ve eşyalarınızın taşınmasından memnun kaldığınızı yazmişsiniz.Gercekten tavsiye ediyormusunuz? Şimdiden teşekkür ederim

   1. Nermin Türksoy dedi ki:

    Emel Hanım merhaba,
    MMT lojistik ile yaptığım taşımadan son derece memnunum. Şöyle ki gerçekten eşyalarım konusunda çok titizim taşıma esnasında paketleme işlemini güzel yapmalarına rağmen oldukça müdahale ettim personelleri çok saygılı işini bilen güler yüzlü insanlar. Bütün samimiyetimle dile getiriyorum taşımadan sonra eşyalarımızı açtığımızda 2 adet çay setimden tabağın kırık olduğunu gördüm hiç dile getirmeme rağmen personelleri not tutmuşlar, yaklaşık 20 gün sonra kargo geldi baktım ki çay setimin çok benzer bir ürününü alıp göndermişler. Sanırım aynısını bulamamışlar 🙂 Gerçekten son derece memnun kaldık gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebileceğiniz kaliteli bir şirket.

 4. Demir Aklanmaz dedi ki:

  Türkiye’den İlgiltere’ye taşınmam gerekiyordu, Maliyet ve hesaplamarı bitirdikten sonra eşyalarımı da götürmeye karar verdim, bununla beraber firma arayışları içerisine girdim. İnternetten üzerinden bir çok firma ile görüştüm fakat benim için konuşma esnasında güven alabilme durumu bir hayli önemlidir. Mmt Lojistik yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler hem güven açısından hemde kafamdaki soru işaretlerini bitirmeye yönelik bir hayli olumlu geçti. Bir kaç görüşmeden sonra doğru kararın Mmt olduğuna kanaat getirdim ve taşımacılık işlemleri için anlaşma sağladık. Çok doğru bir karar aldığımı taşımadan 1 gün önce anladım; Müşteri Temsilcisi + paketlemeci personeller beraberlerinde ambalaj ürünleri ile sabah kapıya geldiler, öncelikle konuştuğumuz şartlar ve detaylarda sözleşme imzaladık arkadaşlar bunun sonrasında ambalajlama işlemlerine başladılar ben bu kadar profesyonel bir ambalaj sistemi daha görmedim. Gerçekten yaptıkları işi layıkıyla yapan kapasiteli bir firma Çok teşekkür ederim emeğinize sağlık.SAYGILARIMLA

 5. Hasan Yelgeldik dedi ki:

  İsveç Zürih’ten Antalya Alanya’ya yapmış olduğumuz taşımacılık faaliyetlerinden bir hayli memnun kaldık. Mmt lojistik firmasına teşekkür ederiz.

  1. Firmamızı tercih ettiğiniz için bizler Teşekkür ederiz Hasan bey.
   SAYGILARIMIZLA

 6. Natalia mednex dedi ki:

  İstanbul’a tatile geldiğim de şehre aşık olup Türkiye’de yaşamaya karar verdim gerekli resmi prosedürleri tamamladıktan sonra Mmt Lojistik ile taşıma işlemleri için görüşme sağladım. Gerçekten o kadar başarılı ve güler yüzlü insanlar ki Hem istanbul’a gelmeye hemde Mmt Lojistik ile eşyalarımı taşıttığım için çok şanslıyım. Teşekkür ederim.

  1. Şehrimize ve Ülkemize Tekrardan Hoşgeldiniz Natalia Hanım, Düşünceleriniz için teşekkür ederiz.
   SAYGILARIMIZLA

 7. İsmail Şenuzunlar dedi ki:

  Google arama motorunun personel alımları için başvurumun onaylandığını duyduğumda çok sevinmiştim, fakat ben o başvuruyu 4 yıl önce yapmış ve bekardım. Şuanda ise evli 2 çocuk babasıyım nasıl gidecektim nasıl düzen kuracaktım hadi bunları yaptım diyelim eşyalarımı ne yapacaktım nasıl götürebilirdim ki ? diye düşünürken bir arkadaşımın tavsiyesi ile Mmt lojistik ile görüştüm. Ücretsiz expertiz hizmetinden faydalandım ve gelen personel taşımayla alakalı istediğim her bilgiyi verdi bana. Taşıma işlemleri için gerekli evrakları hazırlayıp kendilerine ilettiğim de gümrükleme işlemlerinin de firma tarafından bana yansıtılmadan yapılacağını öğrendim. Uzun lafın kısası taşıma harika bir şekilde istediğimiz sürede sorunsuz gerçekleşti. Canı gönülden teşekkür ederim, İrlanda da mutluyum taşınmak gibi bir durumum olursa güvenebileceğim bir firmamda var rahatım yani 🙂

  1. Memnuniyetiniz bizim için oldukça kıymetlidir, vaktinizi ayırıp düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Güle güle oturun yeni evinizde İsmail bey.
   SAYGILARIMIZLA

 8. Çağla Doğrul dedi ki:

  Mmt lojistik firmasıyla yaptığımız 3 taşıma işleminden de gayet memnun kaldık. Şirket yetkilileri ve bütün personellerine sonsuz teşekkürler.

 9. Hasan süha doğan dedi ki:

  İstanbuldan Almanya Münihe eşya taşıtma işlemleri için anlaşma sağladığımız Mmt Lojistik firmasına çok teşekkür ederim. Gerçekten eşyalarım hiç taşınmamış gibi sorunsuz ve profesyonel bir şekilde adresime teslim edildi. canı gönülden herkese tavsiye ediyorum.

 10. Emre Veziroğlu dedi ki:

  Uluslararası evden eve nakliyat ihtiyacımızdan ziyade yurtdışındaki evimizin kesinleşmeyen durumu sebebi ile eşyalarımızın 2 ay süre ile depolanma ihtiyacı vardı. Mmt Lojistik ile yaptığımız anlaşma sonrasında ücretsiz eşya depolama hizmetleri sayesinde fazla para ödemekten kurtuldum ve eşyalarım tarafıma sorunsuz eksiksiz bir şekilde teslim edildi. Kendilerine çok teşekkür ederim.

 11. Mesut ÖZDİLEK dedi ki:

  MMT Lojistik ailesine sundukları başarılı, profesyonel ve kaliteli ev taşıma hizmetleri için teşekkür ederim. Türkiye Fransa arası yaptığımız uluslararası eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldık. Çok başarılı ve profesyonel bir taşıma hizmeti almak beni ve ailemi bir hayli memnun etti. Firma yetkilileri ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi iletirim. Bundan sonra yapacağımız bütün uluslararası eşya taşıma faaliyetlerinde firmanızı tereddütsüz tercih edeceğim. SAYGILARIMLA

 12. Dilek Cansız dedi ki:

  Aydın Hollanda arası aldığımız profesyonel hizmetlerden çok memnun kaldım. Eşyalarım 1 yıllık olduğu için oldukça tereddüt ve önyargı ile yaklaşmama rağmen firma yetkililerinin güven veren konuşmaları ve yansıttıkları profesyonellik ile bu sıkıntıdan çıkıp taşıma işlemleri için anlaşma sağladık. Aldığımız profesyonel hizmetlerden son derece memnun kaldık. Bütün samimiyetimle dile getirmem gerekiyor ki kafanızda hiç bir soru işareti kalmadan tereddütsüz tercih edebilirsiniz. Çok başarılı bir şirket Teşekkür ederim

  1. Ferda mutlu dedi ki:

   Uluslararası evden eve konusunda gayet başarılı bir şirket, Aydın’dan Almanya’ya eşyalarımı taşıttım MMT lojistik şirketinden gayet memnun kaldım gösterdiğiniz özen için teşekkür ederim.?

 13. Mustafa YİĞİT dedi ki:

  Mersin’den Fransa Paris’e 3+1 kapasiteli ev eşyalarımın evden eve nakliyat standartlarında taşınmasını istiyorum fiyat alabilirmiyim, iletişim numaramı E-mail adresinize ilettim. Geri dönüşünüzü beklemekteyim.

  1. Berdan Yılmaz dedi ki:

   Hollanda Lahey’e Diyarbakır’dan 3+1 eşyamı taşıttım.Uluslararası evden eve konusunda MMT lojistik başarılı bir şirket titiz bir insan olduğum için başta biraz tedirgindim ama istediğimden daha güzel bir iş çıkarttılar teşekkür ederim

 14. Ali Şentürk dedi ki:

  Arama motoruna zati eşya taşımacılığı yazdım ve karşıma mmt lojistik çıktı, yorumları okudum olumlu yorumlar neticesinde size ulaştım ve Van ‘dan Irak’a anlaştık ve gerçekten çok memnun kaldım uluslararası evden eve taşımacılık konusunda işinizin ehlisiniz göstermiş olduğunuz özen için teşekkür ederim ?

 15. Cemal tekin dedi ki:

  Uluslararası evden eve konusunda güvenilir adres sizsiniz bunu anladım titiz çalışmanız için teşekkür ederim MMT lojistik

 16. Kartal Balkan dedi ki:

  Uluslararası evden eve taşımacılık konusunda MMT lojistik başarılı bir şirket özenli çalışmanız için teşekkürler ?

 17. Yasin ekin dedi ki:

  İstanbul’dan Almanya Münih’e 3+1 ev eşyamı taşıttım tam gününde ulaşması benim için önemliydi ve MMT lojistik bu konuda özenle çalıştı bunun için çok teşekkür ederim uluslararası evden eve taşımacılıkta işin en iyisi

 18. Nazım TEMİZYÜREK dedi ki:

  Kopenhag İstanbul taşıma işlemleri için Mmt lojistik ile yaptığımız anlaşmadan son derece memnun kaldık. Eşya paketleme, taşıma sistemleri ile istediğim hizmeti aldım gerçekten çok teşekkür ederim. emeğinize sağlık Taşıma işlemleri için sorunsuz güvenip eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

 19. Nesrin Lale Kurt dedi ki:

  Daha önce taşımacılık faaliyetleri için yurt içi evden eve nakliyat faaliyetlerinden faydalandım fakat Uluslararası Evden eve nakliyat hizmetleri oldukça detaylı ve ayrıntılı bir sektör olduğu için profesyonel bir yapılanmayla anlaşmam gerekiyordu. İnternetten yaptığım araştırmalar sonrasında birden çok lojistik firması ile anlaştım laki aldığım fiyatlar ve konuşmalarından aldığım güven doğrultusunda Mmt Lojistik ile anlaşmak istedim. Anlaşma öncesinde detaylı expertiz faaliyetleri ve tüm detayları en ince ayrıntısına kadar açıklayan çalışma prensibleri beni ve ailemi oldukça etkiledi. Gün geldi taşımamız yapıldı eşyalarımız Avusturalya Sidney şehrine teslim edildi, her ne kadar güvenerek anlaşmış olsakta kafamızda eşyalarımızın hasarsız gelip gelemeyeceği ile alakalı soru işaretleri yer alıyordu. Eşyalarımızın eve teslimatı ve kurulum işlemleri yapıldığında anladım ki çok doğru bir Firma ile çok doğru bir anlaşma kararı almışız. Eşyalarımda nokta hata olmadan tam teşekküllü profesyonel bir hizmet aldım gerçekten çok memnun kaldım. Uluslararası zati eşya taşıma işlemleri için tereddütsüz güvenip eşyalarımı teslim edebileceğim tek Kurumsal firma, Teşekkürler Mmt Lojistik Ailesi.

  1. Hünkar Boydak dedi ki:

   Nesrin Hanım Merhabalar, Yorumunuzun bu kadar ayrıntılı ve dikkatli olması bilhassa benimde dikkatimi çekti. Bahsettiğiniz yorumları dikkate alarak Mmt Lojistik ile bende eşya taşıma işlemleri için görüşme sağladım. Amerika’dan Türkiye’ye eşya taşıma işlemleri ayrıntı ve zorluk açısından Uluslararası eşya taşıma sektörü içerisinde ayrıca zorluğa sahip bir olay. Mmt Lojistik ile yaptığım anlaşma ve gerçekleşen taşıma hizmetlerinden son derece memnun kaldım. Gerçekten bu güzel taşınma için Öncelikle güzel yorumları ile dikkatimi çeken Syn: Nesrin Lale KURT hanımefendiye, taşıma işlemleri ve taşınma süreciyle alakalı hiç bir sorun sıkıntıya maal vermeyen Mmt Lojistik yetkilileri ve bütün çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sağlıcakla Kalın. Saygılarımla

   1. Sayın: Hünkar BOYDAK, Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri için firmamızı tercih ettiğiniz teşekkür ederiz, Firmamız ile yapmış olduğunuz taşıma faaliyetlerinden memnun kalmış olmanız firmamız çalışanları ve yetkililerini ayrıca memnun etmiştir.Öncelikle Yeni Ülke’nizde Yeni evinizde size ve sevdiklerinize mutluluklar dileriz ayrıca Güzel düşüncelerinizi bizlerle ve diğer müşteri adaylarımız ile paylaştığınız için ayrıca Teşekkür ederiz.
    SAYGILARIMIZLA

  2. Sayın: Nesrin Lale KURT MMT LOJİSTİK – İnternational Movers olarak öncelikle taşıma işlemleri için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ayrıca Güzel düşüncelerinizi bizlerle ve diğer müşteri adaylarımız ile paylaştığınız için ayrıca Teşekkür ederiz.
   SAYGILARIMIZLA

 20. Akif bayram dedi ki:

  Eşyalarım konusunda fazla hassas bir insanım bunu içinde uluslararası evden eve taşımacılık şirketlerinin çoğuyla görüştüm ama hiç bir şirket bana o güveni veremedi taki MMT lojistik şirketiyle görüşene kadar paketleme,zamanında teslimat ve güvenilirlik konusunda beni ikna ettiler,o hissiyatı bana verdiler.Antalya’dan Fransa’ya nakliyem gerçekleşti tabiki ister istemez insanda bi tedirginlik oluyor acaba sundukları güveni yerine getirebildilermi diye ve evet gerçekten eşyalarım açıldı kurulum yapıldı ve gerçekten işlerinde gayet profesyoneller uluslararası evden eve taşımacılık konusunda rahatlıkla terçih edilebilicek bir şirket ve rahatlıkla çevremdekilere tavsiye edeceğim bir şirket MMT lojistik teşekkür ederim temiz çalışmanız için ?

  1. Sayın: Akif BAYRAM, MMT LOJİSTİK – Uluslararası Ev & ofis taşıma hizmetlerimizden yararlanmış olup ve hizmetlerden memnun kalmış olmanız bizleri ayrıca mutlu etti. Güzel düşüncelerinizi bizlerle ve müşteri adaylarımız ile paylaştığınız için teşekkür ederiz.
   SAYGILARIMIZLA

 21. Mehmet Ünal dedi ki:

  Gaziantep’ten Belçika’ya anlaştık tavsiye üzerine MMT lojistiği aradım sundukları imkanlar neticesinde anlaştık ,ama zamanında teslim edilmesiyle ilgili aklımda soru işaretleri vardı ,ama o konudada anlaştık bana o güveni verdiler eşyalarımın hasar görmeden ulaşmasıda benim için önemliydi bu konuda sigortalı çalıştıklarını söylediler paketleme konusundada beni detaylıca bilgilendirdiler çalışmalar sırasındaki fotoğraflarla kullandıkları malzemelerin kalitesiyle beni bu konudada rahatlattılar ve taşıma işlemi gerçekleşti , ama ne kadar olsada bi şüphe oluyor acaba verdikleri garantiyi yerine getirebildilermi diye ve eşyalarım adrese ulaştı taşıma ve kurulum yapıldı ve o zaman anladımki uluslararası eşya taşıma konusunda MMT LOJİSTİK bir numara hem bana MMT lojistiği tavsiye eden arkadaşıma hemde özenli ve titiz çalışmaları için MMT lojistik ekibine ve bana bu konuda çok yardımcı olan mmt lojistik Serdar bey’e çok teşekkür ederim gönül rahatlığıyla terçih edilebilir bir şikrket

  1. Sayın: Mehmet ÜNAL bey MMT LOJİSTİK – İnternational Movers firması olarak öncelikle taşıma işlemleri için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamız uluslararası evden eve nakliyat ve zati eşya taşımacılığında sizlere her zaman profesyonel hizmetler sunmak istemindedir. Güzel düşüncelerinizi bizlerle ve diğer müşteri adaylarımız ile paylaştığınız için ayrıca Teşekkür ederiz.
   SAYGILARIMIZLA

 22. Selim KANITEMİZ dedi ki:

  Ben 1 ay önce eşimle beraber ani bir kararla Fransa’nın başkenti Paris’e taşınmayan kara verdik. Kayseri’de yaşıyorduk Biz 1hafta öncesinden 2 valizle gitmek istiyorduk eşyalarım taşınırken burada olamayacağım için güvenilir bir şirket olsun istiyordum Arama motoruna uluslararası eşya taşıma yazdık ve karşımıza MMT lojistik firması çıktı yorumları okudum ve etkilendim müşteri memnuniyetinden aradım anlaştık ve biz anahtarı teslim edip gittik ve eşyalarımın taşınması oldu yeni evimde kurulumu yapıldı ve gerçekten çok mutlu oldum herşey gayet yolunda olduğu için eşyalarımda her hangi bir hasar yoktu göstermiş olduğunuz özen için çok teşekkür ediyorum MMT lojistik ekibine ?

 23. Nesrin mar dedi ki:

  Uluslararası Zati eşya taşıma olarak girdim karşıma MMT lojistik firması çıktı aradım anlaşmanız yapıldı.taşıma işlemi gerçekleşti gayet temiz bir iş çıkarıldı uluslararası evden eve taşımaçılık ta başarılı bir şirket başarılarınızın devamını diliyorum ?

 24. Alaquş Durgud dedi ki:

  Selamlar men Azerbaycan Bakü’den yazirem daha onceden türkiyede yaşırdim tekrar memleketime daşındım bunuda MMT lojistik şirketiyle yaptım gayet de memnun kaldım teşekkür ediyorum ekibinize sağlıcakla kalın ?????

 25. İzel Şener dedi ki:

  Bilecik’ten Londra’ya anlaştık daha önce başka bir nakliye firmasıyla şehirlerarası taşınmıştım ve eşyalarımın tamamı hasar görmüştü ve istediğim zamanda evim taşınmamıştı bayağ sorunlar yaşamıştım onun için uluslararası beni çok korkuttu bu yüzden anlaşma yapıcağım firmanın profesyonel ve güvenilir olması benim için çok önemliydi MMT lojistikle karşılaştım bayağ araştırdım daha önce bu MMT lojistikle çalışmış müşterilerle yazıştım hepsinde gayet memnun kaldıklarını yazdılar ve bende buna istinaden aradım detaylıca konuştuk ve anlaştık taşıma işlemlerim gerçekleşti hala içimde bi tedirginlik vardı acaba diğer seferki gibimi olucak diye ama gerçekten sonuç beni oldukça memnun etti kurulum yapıldı eşyalarımı hiç taşınmamış gibi aynı görünce çok sevindim güvenilirlik konusunda bir numara MMT lojistik ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ???

 26. Selim Bingöl dedi ki:

  Ülkeler arası taşımacılığın nasıl yapılacağı konusunda herhangi bir bilgi sahibi değildik. İnternet üzerinden araştırmalar yaptığımızda MMT lojistik ile karşılaştık. Türkiye’den Almanya’ya taşınmamız için gerekli olan tüm nakliyat işlemlerini yaptılar. Nakliyat sürecinde herhangi bir olumsuzluk yaşamadık. Yurtdışına taşınacak olan arkadaşlarımıza MMT nakliyat şirketini öneriyoruz. Gönül rahatlığıyla başvuru yapabilirler.

 27. Ayşegül Çelik dedi ki:

  Geçtiğimiz hafta Norveç’ten Türkiye’ye geri dönme kararı aldık. Ailemle birlikte ülkeye kesin dönüş yapma sevinci yaşarken nakliyat işlemlerimizin nasıl olacağı hakkında endişeye kapıldık. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile MMT lojistik firmasına başvurdum. Tüm eşyalarımızı güvenli bir şekilde kısa bir sürede Türkiye’ye taşıdılar. Güvenliğin yanında uygun fiyatlarla hizmet sunmaları da bizim için ayrı bir avantaj oldu. Teşekkür ediyoruz.

 28. Zafer Demirel dedi ki:

  Uzun zamandır yurtdışında iş bakıyordum. İngiltere’ye kabulümüz gerçekleştikten sonra yoğun bir süreç geçirdik. Her ne kadar en başında taşınma işinin çok zor geçeceğini düşünsem de MMT lojistik sayesinde bu işler çok kolay bir şekilde halledildi. Hem dürüst hem de becerikli insanlarla çalışıyorlar. Tüm personeller ne ihtiyacımız varsa karşılıyor. Aynı zamanda istediğimiz zaman arayıp her konuda bilgi alabiliyoruz. Yurtdışına taşınma durumunuz varsa hiç düşünmeden bu nakliyat firmasıyla çalışmanızı öneriyorum.

 29. Mehmet Yiğiter dedi ki:

  Uluslararası eşya taşıtma işinde tecrübenin çok önemli olduğunu biliyorum. Yıllardır bu tür işlere ihtiyaç duyduğum için farklı firmalar ile çalıştım. Birçok firma ile çalıştığımda çeşitli sorunlar yaşamıştım. İlk defa MMT lojistik gibi bir şirket görüyorum. Hem iletişime hem de memnuniyete önem veriyorlar. Çok temiz bir şekilde eşya nakliyatı yapıyorlar. Uluslararası taşımacılık için Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri olarak gösterebilirim.

 30. Şahin Yıldırım dedi ki:

  Merhaba, yaklaşık 2 ay önce yurtdışına taşınma kararı almıştık. Almanya’daki akrabalarımızın yanına taşındık. Eşyalarımızın Almanya’ya taşınması için yardımcı olabilecek firma arıyorduk. Almanya’da tanıdığımız arkadaşlarımız da daha önce MMT nakliyat şirketi ile taşınmış. Başvuru yaptığımız günden itibaren her türlü ihtiyacımızla ilgilendiler. Bizim daha rahat bir şekilde taşınmamızı sağladılar. Tüm ekibe emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

 31. Ömür ozan dedi ki:

  Almanya’ya Türkiye’den ev eşya getirttim. Önceleri pek de emin değildim. Ancak sağolsun arkadaşlar, oldukça ilgiliydi. Bundan dolayı özellikle benim eşyamı İzmir’den alıp Almanya’ya kadar getiren Mmt ekibine teşekkürler ediyorum

 32. esra özer dedi ki:

  Uzun zamandan bu yana Türkiye’den mobilya alıp Fransa’daki evime getirmeyi istiyordum. Ama bu kadar ev eşyasını ta Türkiye’den buraya kadar nasıl getiririm diye düşünüyordum. İnternetten karşımıza Mmt Lojistik çıktı. Nihayetinde mobilyalarımı Bursa İnegöl’den gittim kendim seçtim. Ve Mmt Lojistiğe teslim ettim. Oldukça kısa bir süre sonra evime kadar getirdiler. Teşekkürler.

 33. Uğur Akdağ dedi ki:

  Hollanda’da oturuyorum. Emeklik de oldum. Buradaki eşyalarımı Türkiye’de aldığım yeni evime nasıl taşıtacağım diye araştırırken; karşıma MMT lojistik çıktı. Aradım konuştum. Söyledileri gibi kısa sürede geldiler. Eşyalarımın tamamını yeni adresime taşıdılar. Yukarıda yorumda bulunan arkadaşları şimdi gördüm. Bende teşekkür etmek istedim.

 34. Ahmet kurt dedi ki:

  Natalia mednex, Ben de İstanbul’dan Hollanda’ya eşya taşıttım. Söylediğniz gibi mükemmel kalitede bir taşımacılık hizmeti sundular. Ben de MMT personeline teşekkür etmek istedim. Tavsiye ederim, arayın

 35. şengül turan dedi ki:

  evden eve taşımacılık zor iş. Hele bir de yurtdışına eşya göndermek tam anlamıyla büyük bir sorun. Ben Türkiye’de bile bir şehirden başka bir şehre taşınırken çok telaş eden bir insanım. Hele Fransa’ya nasıl taşınacağım diye düşünürken, bir arkadaşım Mmt lojistiği önerdi. Hiç bir sorun yaşamadım. tavsiye eder.m

 36. Zeynep dedi ki:

  Uluslararasi düzeyde hizmet sunan Mmt lojistik sayesinde evimizi Almanya’ya taşıdık. Uzman ekipleriniz sayenizde eşyalarımız özenle taşındı.

 37. Muzaffer dedi ki:

  Türkiyede bulunan evimizi taşımak adına MMT lojistik finansından destek aldık. Ekipler ve taşıma sistemi oldukça güzel. Çok memnun kaldım emeğinize sağlık

 38. Tuna dedi ki:

  Ankara da yer alan evimizi İngiltere’ye taşıma kararı aldık. Taşıma için gerekli evrakları Mmt lojistik sayesinde tamamladık. Eşyalarımızı gem güvenilir hemde hızlı bir biçimde taşıdılar. Teşşekür ederimm

 39. Taner dedi ki:

  Aradığım ululararası nakliye hizmetini sonunda Mmt lojistik ile buldum. Evimi Almanyadan Türkiyeye sorunsuz bir şekilse taşıdılar. Çok memnun kaldım saygılarımla

 40. Zafer dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile Mmt lojistik firmasından yardım aldım. Evimi çok özel bir şekilde Fransaya taşıdılar. Taşıma hizmeti ve herşey çok güzeldi

 41. Ender Yılmaz dedi ki:

  Güvenilirlik söz konusu olduğunda MMT lojistik bir numara diyebilirim. Her ne kadar uluslararası taşımacılık işlemleri zor olsa da firma sayesinde kolay bir şekilde taşındık. Bir önceki taşınmamızda yaşadığımız sorunların hiçbirini yaşamamızı sağladılar. Tüm yardımcılarından dolayı personellere teşekkür ediyoruz.

 42. Hasan Gündoğan dedi ki:

  İsviçre’ye taşınması gereken zati eşyalarım vardı. Bir süre boyunca hangi firma ile taşıtabileceğimi araştırdım. En sonunda MMT taşımacılık şirketini tercih ettiğim. Aldığımız hizmetten sonra iyi ki bu firma ile karşılaştığım dedim. Gerçekten güvenli ve dürüst bir şekilde hizmet veriyorlar. Tüm eşyalarım kaybolmadan yeni adresime taşındı. Teşekkür ediyorum.

 43. Serdar Ünlü dedi ki:

  MMT lojistiğin sahiplerine ve personellerini teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm hizmetlerini resmi sözleşmelerle birlikte sunuyorlar. Hem Türkiye’de hem de yurtdışında aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Güvenilirlik ve dürüstlük gibi konularda on numara hizmet sunuyorlar. Taşınma sürecimiz boyunca çok rahat bir şekilde iletişim kurabildik.

 44. Nazan Şanlısoy dedi ki:

  Yalnız yaşadığım için yurtdışına nasıl taşınacağım konusunda büyük endişe içerisindeyim. MMT lojistik sayesinde tüm süreci kolay bir şekilde geçirdim. İşlemlerin hepsini çok kısa bir süre içinde gerçekleştirdiler. Kurumsallık konusunda önemli bir yol kat etmişler. MMT taşımacılık firmasına her şey için teşekkür ediyorum.

 45. Dorukhan Şanlı dedi ki:

  Üniversite öğrenimime İngiltere’de devam edeceğim ve orada kalıcı olacağım için taşınma kararı aldım. Ailemin de desteğiyle birlikte MMT lojistiğe başvurdum. Nakliyat sırasında nelerin gerekli olacağını nasıl işlemler yapmam gerektiğini ayrıntılı bir şekilde açıkladılar. Hem tecrübe hem de profesyonellik konusunda gerçekten başarılılar. Tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunuyorum.

 46. Tuğberk Demir dedi ki:

  Yurtdışına taşınma hayalimi sonunda gerçekleştirdim. Taşınma kararı verdikten sonra firma arayışındayken MMT lojistiği keşfettim. Kendilerinden çok memnun kaldım herkese bu kaliteli hizmeti öneriyorum.

 47. Ali Arslan dedi ki:

  Yüksek lisans eğitimim için İsviçre’ye yerleşmem gerekiyordu MMT lojistik firmasına benimle ilgilendikleri ve verdiklerim tüm emekler için teşekkür ediyorum. Benim gibi öğrenci tüm arkadaşlar MMT lojistiği tercih edebilir.

 48. Elif Demir dedi ki:

  Kocam ile yurtdışına taşınmak uzun süredir bizim için hayaldi. Sonunda hayallerimiz gerçekleşti. Sizde sorunsuz ve problemsiz bir taşınma süreci geçirmek isterseniz kesinlikle MMT lojistiği tercih edin. Amerika’dan hepinize selamlar.

 49. Mustafa Çokyılmaz dedi ki:

  Almanya’da yaşayan akrabalarımın yanına taşınmak için tercih ettiğim firma MMT lojistik. Bana sorunsuz bir dönemi atlatmamda yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum.

 50. Muhammed Eren Kürkçü dedi ki:

  Ailem ile beraber Fransa’ya taşınmamıza olanak sağlayan firma MMT lojistiği tercih ettiğimiz için çok memnunum. Ailem için firma araştırmasını ben yaptım ve MMT firmasını tercih ettiğim için çok mutluyum. Herkese bu firmayı öneriyorum.

 51. Feyza dedi ki:

  Türkiye’den Almanya arasında taşıma işlemimizi kusursuz olarak yaptırdık. Muhteşem bir taşıma hizmeti aldık. Gerçekten sizlere çok teşekkür ederim

 52. Zafer dedi ki:

  Uluslarasi taşıma işimiz vardı. MMT lojistik sayesinde kusursuz bir taşıma hizmeti aldık. Eşyalarımız güvenle taşındı. Açıkcası bu kadar hızlı beklemiyorduk.

 53. Muhterem dedi ki:

  Lojistik hizmetlerini hızlı bir şekilde sunan firmanız ile özel bir taşıma hizmeti aldık. Eşyalarımız özenle paketlendi ve belirlenen adrese sorunsuz bir şekilde teslim edildi. Çok güzel bir deneyim oldu.

 54. Ayşe dedi ki:

  Acil olan lojistik sıkıntımızı anında giderdiniz. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Evimi taşırken bir başka ülkeye yerleşmek oldukça korkutucuydu. Lakin sizi keşfedince bu sorundan kurtulduk.

 55. Mete dedi ki:

  Evimizi Türkiye dışında bir yere taşırken çok tereddüt yaşadık. Mmt lojistik sayesinde bu sorunu çözdük. Firmanın uzman ekipleri bizlere çok yardımcı oldu. Elinize sağlık.

 56. Gül dedi ki:

  Lojistik sorunumuzu ortadan kaldıran Mmt lojistik ile evimizi kısa sürede taşıdık. Gerçek anlamda özel bir nakliye hizmeti ile karşılaştık. Eşyalar ve kaliteli paketleme içimi son derece rahatlattı. Emeğinize sağlık.

 57. Büşra Karaman dedi ki:

  Uluslararası taşınma ihtiyacımız için başvuru yaptığımız MMT lojistik firmasından çok başarılı bir hizmet aldık. Sundukları güler yüzlü hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Uluslararası evden eve nakliyat firması arayan kişiler bu hizmetlerden yararlanabilir.

 58. Hilal Yıldız dedi ki:

  Avrupa ülkesine taşınmak durumunda kaldığımız için nakliyat firması araştırıyordum. Yoğunluktan dolayı işimi hafifletecek bir firma olduğunu duyduğum MMT lojistiğe başvurdum. Gerçekten çok başarılı hizmetler veriyorlar. Personellere teşekkür ediyorum.

 59. Asım Şanlı dedi ki:

  Geçtiğimiz hafta Kıbrıs’taki bir şirketteki iş başvurum kabul edilmişti. Kısa bir süre içinde Kıbrıs’a yerleşmem ve işe başlamam gerekiyordu. MMT lojistik firmasının uluslararası nakliyatı çok profesyonel bir şekilde yaptığını duyduktan sonra bu firmaya başvuru yaptım. Tüm ihtiyaçlarımla yakından ilgilendiler.

 60. Bora Yıldırım dedi ki:

  Almanya’da yaşayan akrabalarımız aracılığıyla o ülkeye yerleşmeye karar verdik. Türkiye’den Almanya’ya taşınmak için nakliyat firması araştırıyorduk. Daha önce MMT firması ile taşınmış olan arkadaşlarımızın önerisiyle firmaya telefonla ulaştık. Tüm hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi vererek rahat bir süreç geçirmemize yardımcı oldular. Emeklerinize sağlık.

 61. Cemal Gülsoy dedi ki:

  Uluslararası evden eve nakliyat arayışları yaptığımızda birçok arkadaşımızın tavsiye ettiği MMT lojistiği tercih ettik. Farklı bir ülkeye taşınma sırasında gereken ne varsa yaptıkları için çok başarılı bir firma olduklarını söyleyebiliriz. Personellere güler yüzlü hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

 62. Deniz Ardıç dedi ki:

  İstanbul’dan Amerika’ya taşınma kararı aldık. Hem eğitim hem de iş hayatımızı farklı bir ülkede sürdüreceğimizden dolayı ev eşyalarımızı da götürmeye karar verdik. Farklı bir yere nasıl taşınacağımız hakkında bilgileri araştırırken MMT firmasıyla tanıştık. Lojistik konusunda çok gelişmiş hizmetler verdiklerini söylediler. Hizmetleri aldıktan sonra doğru bir karar verdiğimizi anladık.

 63. Emre İlhan dedi ki:

  Yurtdışındaki iş başvurumun kabul edilmesinden sonra hem sevinmiş hem de endişeye kapılmıştım. Türkiye’den farklı bir ülkeye nasıl eşya taşınacağını düşünüyordum. MMT lojistik ile tanıştığım zaman boşuna endişelendiğimi fark ettim. Başarılı hizmetlerinden dolayı tüm çalışanları tebrik ediyorum.

 64. Fehmi Mardin dedi ki:

  Uluslararası nakliyat için hizmet veren MMT lojistiğe teşekkür ediyoruz. Verdikleri tüm hizmetlerden memnun kaldık. Ülkemizin en iyi firmalardan biri olarak gösterebiliriz. Farklı ülkelere taşınacak olan kişiler, bu firmaya başvurabilir.

 65. Gamze Tekbaş dedi ki:

  İstanbul’dan Norveç’e taşınmak istediğimiz için MMT firmasına ulaşım sağladık. Kısa bir süre içinde ulaştığımız firmadan hizmet almaya karar verdik. Tüm eşyalarımızı uygun fiyatlarla taşıdılar. Yeni evimizdeki yerleşmemize de yardımcı oldular. Teşekkür ediyoruz.

 66. Hazal Salihli dedi ki:

  Daha önce farklı uluslararası evden eve nakliyat firmalarından hizmet almıştık. Çeşitli sorunlar yaşadığımız için yeni bir firma arayışındaydık. Uluslararası nakliyatı güvenli bir şekilde yaptığını öğrendiğimiz MMT firmasını tercih ettik. Gerçekten başarılı hizmetler sundular. Firma çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

 67. Muhterem dedi ki:

  Bütün nakliye işlemlerimi firmanızın oluşturduğu eksiksiz ve uzman ekip sayesinde hallettim. Taşınma öncesinde çok korkuyor olsam da, MMT Lojistik ile artık nakliyenin ne kadar kolay olduğunun bilincine vardım. Herkese düşünmeden tavsiye edeceğim. Teşekkür ederim

 68. Gülenay dedi ki:

  Uluslararası nakliye işlemim vardı. Fakat bu sürecin zorluğundan çekindiğim için sürekli olarak ertelemeye gidiyordum. Ama MMT Lojistik ile taşınma sürecimi neredeyse anlamadım bile. O kadar keyifli ve o kadar rahat bir nakliye yaşadım ki, size ne kadar teşekkür etsem azdır.

 69. Zenan dedi ki:

  Gereken belgeler ve uzman ekibiniz sayesinde, uluslararası nakliye işlemlerimi kolaylıkla gerçekleştirdim. Sayenizde İspanya’daki ailemin yanına kolaylıkla taşındım. Teşekkürler

 70. Abdullah dedi ki:

  Avrupa’ya taşınma düşüncem vardı fakat Türkiye’den çok zor ve sıkıntılı olacağını düşünüyordum. Sizin sayenizde artık tüm sıkıntılarımdan kurtuldum. Teşekkür ederim

 71. Kevser dedi ki:

  Siz gerçekten muhteşem bir lojistik firmasısınız. Uluslararası nakliye işlemlerini en kolay nasıl gerçekleştirebiliyorsanız, müşterilerinize de onu yaşatıyorsunuz. Sizin sayenizde kızımın yanına yerleşebildim ve hiçbir sorun yaşamadım. Teşekkürler

 72. Murat dedi ki:

  Tüm düzenimi Almanya’ya taşımak gibi bir düşüncem vardı. Ofisimi, evimi kısacası hayatımı oraya taşımak istiyordum. Bu süreçte çok fazla firma araştırdım. Fakat sizin firmanız gibi kusursuz çalışan bir firma görmedim. Çok teşekkür ederim

 73. Gülçin dedi ki:

  Yunanistan’a taşınmayı düşünüyordum fakat şartlar zor olduğu için ertelemek mecburiyetinde kalıyodum. Ama sizin sayenizde tüm taşınma işlemlerini sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde tamamladım. Teşekkürler MMT Lojistik.

 74. Arda dedi ki:

  Ailem Almanya’da yaşıyor. Fakat ben İstanbul’daydım. Ailemin yanına taşınma gibi bir fikrim vardı, orada işimi yeniden kurmak istiyordum. Kusursuz ekibiniz sayenizde hem ofisimi hem de evimi Almanya’ya taşıdım. Çok teşekkürler

 75. Nilgün dedi ki:

  Eğitimime devam etmem için İtalya’ya gitmek orada yaşamak istiyordum. Fakat lojistik konusundan endişe ediyordum. Tavsiye ve araştırmalarım üzerine MMT Lojistik ile tanıştım. Artık İtalya’dayım, üstelik nakliye işlemlerimin tamamı kusursuz halloldu. Teşekkür ederim

 76. Sebahat dedi ki:

  Sizin sayenizde tüm hayatımı Bulgaristan’a taşıdım.. Üstelik hiçbir sıkıntı ile de karşı karşıya gelmedim. Ekibiniz tamamen kusursuz. Çok sağolun

 77. Nuri dedi ki:

  Kızım Türkiye’den Hollanda’ya taşındı. Çanakkale’de bulunan evinin eşyalarını Hollanda’ya MMT Lojistik taşıdı. Eşyalar sağlam bir şekilde Hollanda ya vardı çok memnun kaldık

 78. Aydan dedi ki:

  Eşimin işi nedeniyle Kanada ya taşınmaya karar verdiğimizde ilk aklıma gelen nasıl taşınacağımız oldu. Ama MMT Lojistik ile o kadar uzak mesafede sorun olmadan taşındık. Kanada dan sevgiler

 79. Bilgihan dedi ki:

  Kızkardeşim Dubai’de yaşıyordu. Türkiye’ye dönmeye karar verdi ve Dubai deki eşyalarını getirmesi için Mmt Lojistik firması ile çalıştık. Verdikleri hizmetten çok memnun kaldık teşekkürler

 80. Azime dedi ki:

  Türkiye de yaşarken çok ev değiştirmiştim ve her taşınmamda taşıma şirketleri ile sorun yaşamıştım. İsviçre ye taşınacağım zaman önceden yaşadığım sorunların kar kat fazlasını yaşarım diye düşündüm. Ama MMT lojistik bu düşüncemi boşa çıkardı ve ilk defa sorunsuz bir taşınma yaptım Mmt Lojistik sayesinde. geç de olsa taşıma şirketimi buldum

 81. Tahir dedi ki:

  1 yıllık evliyiz ve ani bir değişiklik ile Almanya da çalışma hayatım devam edecekti. Ev eşyalarımızı da Almanya ya götürme kararı aldık ama eşyalar yeni olduğu iiçin taşınırken zarar görecek diye korktuk. Ama eşyalarda hiç zarar olmadan MMT Lojistik sayesinde taşındık. teşekkürler

 82. Kaan dedi ki:

  Mmt Lojistik ile Kanada ya sorunsuz taşındık. Teşekkürler

 83. Yasemin dedi ki:

  Kuzenim evlendkten sonra Almaya’da yaşayacaktı. Türkiye’den çeyiz eşyası gönderirken MMT Lojistik ile gönderdik ve çok memnun kaldık. İşlerini iyi yapıyorlar

 84. Sefer dedi ki:

  Yeni bir ülkeye taşınırken sinirlenmek istemiyorsanız MMT Lojistik işe taşının Teşekkür ediyorum her şey için

 85. Esra Hazal dedi ki:

  Kıbrıs a taşınırken eşyalarımın taşınmada zarar göreceğine emindim. Ama MMT Lojistik ile hiçbir eşyam zarar görmeden Kıbrıs’a vardı ve çok mutlu oldu. teşekkür ederim MMT Lojistik

 86. Pelin dedi ki:

  Amerika’daki 10 yıllık eğitim hayatım bitince Türkiye’ye dönmeye karar vermiştim. Amerika’da severek aldığım ve hatırası olan eşyalarımı Türkiye’ye getirmek için MMT Lojistik firmasını buldum. İyiki bulmuşum. Eşyalarım sağlam olarak Türkiye deki evime geldi

 87. Reyhan dedi ki:

  Kaliteli ve profesyonel hizmet için Mmt Lojistik 1 numaradır

 88. Aslı Nehir dedi ki:

  Bu işi layıkıyla yapıyorsunuz. Bir yorumu fazlasıyla hak ettiniz. Almanya’ya eşya taşıttım. Çok memnun da kaldım. Kapıya kadar eşyalarımı getirdiler, tam da istediğim zamanda eşyalarımı getirdiler.

 89. Osman Kurt dedi ki:

  Kararsız bir insan olduğumu söylerler. Ama Mmt Lojistikle ilgili hiçbir kararsızlık yaşamadım. Çünkü yakın zamandan bu yana düzenli olarak çalıştığım harika bir firmasınız. İlgili davranışlarınız için teşekkür ederim. Ben Fransa’dan Osman

 90. Mahmut Yıkılmaz dedi ki:

  Hem personel yapısı hem de araç donanımı konusunda mükemmelsiniz. Neden mi böyle yazdım? Çünkü ciddi ciddi oturup araştırma yaptım. Uluslar arası nakliyatta sizin kadar ilgili bir firma yok. Başarılarınızın devamını dilerim.

 91. Orhan Aslan dedi ki:

  Mmt Lojistik firmasına ev eşyası taşıttım! Hem de Almanya’ya, ilk başlarda tereddütlerim yok değildi. Ancak bir arkadaşım tavsiye etti. O da daha önce Türkiye’den İngiltere’ye eşya taşıtmış. Eşyalarım tam da istediğim zamanda geldi.

 92. Çisem Irmak dedi ki:

  Ben her zaman güven isterim. Özellikle nakliyat işlerinde. Çünkü bu alanda çok uzun süreden beri sürekli olarak hizmet alıyor. Mmt Lojistik firması aracılığıyla çok iş yaptım. Bursa’dan aldığım mobilyaları Almanya’ya düzenli olarak getiriyorlar. Teşekkürler

 93. Kenan Çağrı dedi ki:

  Burada yani Belçika’da ev eşyası beyaz eşya pahalı. Ben de kendi kendime Türkiye’den bu eşyaları alsam nasıl getirtirim diye soruyordum. İnternetten Mmt Lojistik firmasını buldum. Beklediğimden de ucuza mal ettim. Sorunsuz hizmet için teşekkürler

 94. Mümtaz Onur dedi ki:

  Esasında daha önceden birkaç farklı firmayla konuşmadım değil, sonunda Mmt Lojistik firmasında karar kıldım. İyi de kılmışım. Eşyalarım gümrüğe falan takılmadan tam da istediğim zamanda geldi.

 95. Ömer Yankı dedi ki:

  Biz Mmt Lojistik firmasıyla nasıl anlamışsak, öyle davrandı. Verdiği sözlerin de sonuna kadar arkasında durdu. Bundan dolayı bir teşekkürü çoktan hak etti. Seneye yazın Türkiye’den yine eşya alacağım ve sizi mutlaka arayacağım.

 96. Osman bayrakçı dedi ki:

  Ta Almanya’ya kadar evden eve nakliyat yapan Mmt Lojistik ile güvenli bir şekilde eşyalarımı taşıdık. Paketlemeye ciddi bir önem veren bu firmaya tekrar teşekkür ederim

 97. esra kömür dedi ki:

  Kayın biraderim sayesinde Mmt Nakliye firması ile tanıştık. Bütün eşyalarımızı Arnavutluk’a sorunsuzca getirdiler. Kesinlikle öneriyorum

 98. Meryem Tunç dedi ki:

  Ayrıca eşyalarda kırılma, ezilme ve çizilme adına hiçbir sorun yaşamadık! Bütün eşyaları oldukça titizlikle paketlediler. Mmt Lojistik tam anlamıyla profesyonel bir firma tavsiye ederim.

 99. Yavuz kaya dedi ki:

  Kayseri’ evden eve nakliyat firması ararken Mmt Lojistik denk geldim ve 2+1 evimi hiçbir sorun yaşamadan Mmt Lojistik firmasına taşıttım. Üstelik eşyalarımız yurt dışına taşıttım. Herhangi bir sorun da yaşamadım.

 100. mihri kara dedi ki:

  Bir sürü eşyam var olduğu için yurt dışına bu kadar eşyayı nasıl taşıtacağım diye düşündüm. Mmt Lojistik hepsini tek tek paketledi. Ve bize söz verdiği zamanda eşyalarımızı belirttiğimiz adrese teslim etti.

 101. ercan tütüncü dedi ki:

  Mmt Lojistik uluslar arası taşımada 1 numara! Neden mi? Çünkü bu firma her zaman bu işi yapan ve her zaman müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Buna kendim şahit oldum.

 102. Kiraz çiğdem dedi ki:

  Eşyalarımızın tamamını oldukça güzel bir şekilde paketlediler. Sonrasında hızlı bir şekilde ve zamanında teslim taaa Almanya’ya kadar getirdiler. Tekrar taşınırsam hiç düşünmeden Mmt Lojistik firmasını ararım.

 103. özlem aslan dedi ki:

  Türkiye’den Belçika’ya kadar hiçbir problem olmadan eşyalarımızı taşıdıkları için teşekkür etmek amaçlı yazıyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 104. şener genç dedi ki:

  Mmt Lojistik ile anlaştığımda ne yalan söyleyeyim, bu kadar iyi bir hizmet alacağımı hiç düşünmedim. Mmt Lojistik üstelik çok uzak mesafeli olmasına rağmen Fransa’ya kadar eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdı.

 105. ali özer dedi ki:

  Eşyalarımı taşırken firma tarafından düzenli aralıklarla arandım. Aracın nerede olduğunu ve tahmini teslim saatinin ne olduğu sürekli bildirdiler. Teşekkür ediyorum.

 106. Selin Korkmaz dedi ki:

  25.10.2020 tarihinde Türkiye’den eşyalarımı Mmt Lojistik firmasıyla getirttim. Oldukça hızlı bir şekilde eşyaları teslim ettiler. Özellikle buraya kadar gelen ekibe teşekkür ediyorum.

 107. Betül doğru dedi ki:

  Mmt Lojistik ile eşyalarımı İngiltere’ye getirttim. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma kesinlikle tavsiye ediyorum.

 108. Görkem becerikli dedi ki:

  Oldukça uygun fiyat verdikleri için Mmt Lojistik firmasını tercih etmiştim. Hakikaten aldıkları paranın hakkını verdiler. Teşekkürler Mmt Lojistik!

 109. Kağan onurlu dedi ki:

  Kızımın evini Mmt Lojistik firmasıyla yurt dışına götürdük. Bizim için zor bir süreçti. Ama bu süreci Mmt Lojistik firması kolaylaştırdı. Sağolsunlar.

 110. Selman Öğüten dedi ki:

  Yurt dışına taşınma kararı aldığımda eşyalarımı nasıl taşıtacağımı düşünürken Mmt Lojistik ile karşılaştım. İyi de karşılaşmışım. İlgileri alakaları mükemmeldi.

 111. Aslı Türkyılmaz dedi ki:

  Mmt Lojistik çalışanları oldukça ilgili insanlar. Bunu henüz firmayla ilk tanıştığımızda dahi fark ettim. Nakliyat işlerinde de bir numaralar. Tavsiye edilir.

 112. Mustafa Bülbül dedi ki:

  İlk başta bir görüşelim görüşmekten ne çıkar! Diye düşündüm. Mmt Lojistik nakliyat firmasıyla görüştükten sonra yurt dışına eşyalarımı onların taşımasına karar verdim. İyi ki de bu kararı vermişim. Çok memnun kaldım.

 113. Sevgi ilhan dedi ki:

  Yaklaşık 1 hafta önce Mmt Lojistik firmasıyla yurt dışına taşındık. Hiçbir sorun yaşamadığımız gibi taşınma sürecinin her aşamasında da bilgi aldık.

 114. Deniz güleryüz dedi ki:

  Oldukça kibar ve saygılı insanlar tavsiye ederim. Ben Almanya’ya Mmt Lojistik ile eşya taşıttım. Çok memnun olduğum için yazdım.

 115. Ekrem Bakırcı dedi ki:

  Mmt Lojistik yaklaşık 4-5 kez iş yaptık. Eşyalarımızı Türkiye’den Mmt Lojistik ile getiriyoruz. Hem uygun fiyatlılar hem de sorunsuz bir şekilde hizmet sunuyorlar.

 116. Yıldıray Kaya dedi ki:

  28.10.2020 tarihi itibariyle eşyalarımı Mmt Lojistik firmasına teslim ettim. Belçika’ya eşyalarımı getirmeleri için anlaştım. Tam söyledikleri zamanda eşyalarımı getirdiler. Tüm aile olarak teşekkür ediyoruz.

 117. Esra kırkağaç dedi ki:

  Kesinlikle sıcak kanlı ve özverili bir ekibi var. Yakın zamanda eşyalarımı taşıttığım için biliyorum. Özellikle bizim eşyaları taşıyan ekibe özel olarak teşekkürlerimi sunuyorum.

 118. Güngör Sefa dedi ki:

  Profesyonel bir firma olduklarını rahatlıkla söyleyebilirim. Mmt Lojistik ile eşyalarımı Almanya’ya kadar getirdim. Güzel bir işti.

 119. Melek Ünlü dedi ki:

  Konuşma tarzları güven vermeleri hoşuma gitti. Bundan dolayı da Mmt Lojistik firmasıyla anlaşma kararı aldım. Eşyalarımı Fransaya kadar sorunsuz bir şekilde teslim ettiler

 120. Atilla kazak dedi ki:

  Taşınma işleminin her aşamasında bilgi verdiler. Mmt Lojistik firmasının ekibi de oldukça iyiydi. Memnun kaldım. Tüm tanıdıklarıma tavsiye ederim.

 121. Ayşe çiğli dedi ki:

  Sonbaharda taşındım. Yurt dışına eşyalarımı Mmt Lojistik ile getirdim. Uygun fiyat verdiler. Oldukça hızlı bir şekilde de eşyalarımı istediğim adrese teslim ettiler.

 122. müyesser altın dedi ki:

  Yurt dışı nakliyat zor iştir biliyorum. Çünkü ben de bir süre nakliyat işinde çalıştım. Sektördeyken zaten Mmt Lojistik firmasının ne kadar iyi olduğunu biliyordum. Taşınırken de onları tercih ettim.

 123. Hüsret ekmekçi dedi ki:

  Fiyat ve kalite dengesi gözetildiğinde kesinlikle Mmt Lojistik 1 numara diyebilirim. Almanyaya taşınırken sizinle tanıştım. Teşekkürler Mmt Lojistik

 124. Salih Beyoğlu dedi ki:

  Verdiği sözleri tuttular. Bize bir hafta içerisinde eşyalarımızı getirdiler. Herhangi bir sorunla da karşılaşmadım. Herkese tavsiye ediyrm

 125. Alperen Korkmaz dedi ki:

  Saati saatine verdikleri tarihte eşyalarımı Hollandaya kadar getirdikleri için teşekkür ederim. Bir de sürekli arayarak bilgi verdiler

 126. Mesut dedi ki:

  01.05.2021 tarihinde türkiyeden almanya taşınan eşyalarım sorusuz bi şekilde gelmiştir çok teşekür ederim😊

 127. Murat dedi ki:

  Türkiyeden hollandaya eşyalarımı size taşıttığım için çok memnun kaldım hiçbir zarar görmeden geldi profosyönel bir kadronuz var ve sürekli her konuda bilgi verdiğiniz için bütün eşyalarımı sıkıntısız bi şekilde getirdiğiniz için teşekürlerimi sunarım

 128. Aydın mert dedi ki:

  Ev taşıtırken seçiminizi yapmadan önce mmt lojistik’e başvurmanızı tafsiye ederim dedikleri saatler içerisinide bütün eşyalarımı güzel bi şekilde sarıp paketleyip dedikleri vakitte adresime getirip kurup teslim ettiler eşyalarım hiçbir zarar görmeden geldi profosyenel bir taşımacılık yapıyorlar ve eleman kadrosu harika profosyenel bir ekip çok teşekür ederim herşey için😊

 129. Gizem kara dedi ki:

  Sizi seçtiğim için çok şanslıyım güzel bir kadro temiz bir taşımacılık herşey uygununda güzel bir kadro fiyatlar uygun güler yüzlülük dedikleri saat içerisinde güzel bir taşımacılık çok teşekür ediyorum çok memnun kaldım.

 130. Cansu demir dedi ki:

  Türkiyeden fransaya taşıttığım eşyalarımda hiçbir sorun olmadan dediğiniz tarih içerisinde getirdiğiniz için uygun fiyatlarla karşıladığınız için güler yüz gösterip her konuda bilgi verdiğiniz için çok teşekür ediyorum çok memnun kaldım

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?