Sıkça sorulan sorular

Anasayfa » Sıkça sorulan sorular
 
SSS
Mmt Lojistik Müşterileri, Uluslararası evden eve nakliyat, Eşya depolama, Ambalajlama hizmetleri ve firmamız hakkında aklınıza takılabilecek veya takılması mümkün olabilen tüm soruları bu sayfada cevaplamaya özen gösterdik. Sıkça sorulan sayfamızda eksik olarak gördüğünüz bir durumu bilgi@mmtlojistik.com.tr adresinden veya 0533 141 7343 nolu whatshap hattımızdan iletmenizi rica ediyoruz.
 
Paketleme Yapıyormusunuz ?
 

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerimiz de müşterilerimizin istekleri doğrultusunda profesyonel personellerimiz ile kaliteli ve modern eşya ambalajlama hizmetleri sunuyoruz. Eşyalarınızın eski konumundan yeni konumuna sağlıklı taşınabilmesi adına yapılması gereken detaylı paketleme ve ambalajlama hizmetleri tarafımızca eksiksiz bir şekilde yapılabilmektedir.

 
Taşınma süreci ne kadar sürüyor ?
 

Uluslararası evden eve nakliyat sektörün de taşınma işlemleri, Taşımanın yapılacağı yerin km uzaklığına ve taşıma esnasında kullanılması düşünülen güzergaha göre 24 saat – 30 gün arasında değişiklik gösterebilmektedir. Bu sürecin sizler için en aza indirgenebilmesi için firmamız yetkilileri ile yapacağınız anlaşma anında bu durumunuzu belirtmenizi tavsiye ve rica ederiz.

 
Ne tür ambalajlama malzemesi kullanıyorsunuz?
 

Eşya Ambalajlama hizmetlerin de kansorojen madde içermeyen Dünya sağlık örgütleri tarafından onaylanan ambalaj ürünleri kullanımı gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın eski konumundan yeni konumuna sağlıklı, modern ve profesyonel bir şekilde taşınabilmesi için ambalajlama hizmetlerinin profesyonel yapılması oldukça önemli bir etken olarak bilinmektedir. Firmamız tarafından sunulan profesyonel eşya ambalajlama hizmetleri sayesin de eşyalarınızı gönül rahatlığı ile taşıtabilirsiniz.

 
Uluslararası taşımacılık için gerekli belgelere sahip misiniz?
 

Mmt Lojistik İnternational Movers şirketimiz, Uluslararası evden eve nakliyat sektörün de karayolu, deniz yolu ve hava yolunda faaliyet göstermeye yönelik bütün yetki belgelerine sahiptir. Firmamız sektör içerisin de her zaman kontrollü ve deneyimli hareket ederek, profesyonel hizmetler sunan şirketler arasındaki yerini almıştır.

 
Ekspertiz hizmeti nedir?
 

Mmt Lojistik A.Ş. çalışanlarından birinin evinize veya iş yerinize gelerek taşınmasını istediğiniz eşyalarınız hakkında şirketimiz yetkililerine rapor bildiren personellerimize verilen isimdir. Expertiz faaliyetlerimiz sayesin de sonradan oluşabilecek hata ve problemlerin saf dışı kalarak ideal bir taşınma ile memnun kalmanızı sağlıyoruz.

 
Expertiz Hizmetiniz Ücretlimi ?
 

Mmt lojistik şirketimizi arayan bütün vatandaşlarımıza ve müşteri adaylarımıza sunmuş olduğumuz expertiz ücretinin maddi anlamda hiç bir karşılığı olmayıp, bu sistem firmamızın sizlere ücretsiz sunmuş olduğu + bir durum olarakta bilinmektedir.

Ziyaretçi Yorumları (3)
  1. arzu dedi ki:

    mrh biz istanbuldan isviçre ye kolı gönermek istiyoruz. ilk etapta numune kıyafet ama şirket olarak gitmeyecek özel gidecek fiat istiyoruz

  2. Tülay dedi ki:

    Merhabalar, Londradan 20 Karton, bir dolap, bir masa ve iki kücük masa Bodruma ve Münihden 15-20 Karton Bodruma gönderilecek. Fiyat verebilirmisiniz? Simdiden tesekkürler

  3. ARİF dedi ki:

    İZMİR KARŞIYAKA DAN İNGİLTERE LEEDS 20 METREKARE EV EŞYASI TAŞIYANACAK.HER ŞEY DAHİL FİAT VEREBİLİRMİSİNIZ?

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1