Aydın Uluslararası Evden eve Nakliyat

Aydın uluslararası evden eve nakliyat hizmeti konusunda avantajlı bir şehrimizdir. Türkiye’den eşyaların alınıp yabancı ülkedeki adrese yerleştirilmesine uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri denir. Nakliyat hizmetlerine aracın ülkemize geri dönmesi dahil edilmektedir. Uluslararası nakliyat, detaylı işlemlerin bulunduğu bir hizmettir. Eşyaların sigortalanması, gümrükleme, sözleşme, paketleme uluslararası nakliyat hizmetleri arasındadır. Nakliyatın sorunsuz ve hasarsız gerçekleştirilebilmesi için tecrübe gereklidir.

Yıllardır uluslararası nakliyat sektöründe hizmet veren firmaların hizmet kalitesi genellikle daha yüksektir. Personelin tecrübesi, bilgisi verilen hizmetin kalitesini etkileyen unsurlardır. Dünyanın dört bir tarafına gerçekleştirilen nakliyatın güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için bütün tedbirler alınır. Eşyaların paketlenmesi ve araçlara istiflenmesi özenli bir şekilde yapılır. Yapılan eşya sigortası, olası hasarı karşılayarak müşterilerin maddi olarak zarar görmesini engeller.

Aydın Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Aydın Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Aydın Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Ülkemizden her yıl çok sayıda insan çeşitli nedenlerle yurtdışına taşınmaktadır. Yurt dışına taşınma nedenleri arasında iş, eğitim ve evlilik yoğun olarak görülmektedir. Taşınma nedeni ne olursa olsun taşınma düşüncesi insanları tedirgin etmektedir. Eşyaları gidilen ülkeden almak düşüncesi maliyetinden dolayı genellikle kabul görmez. Ülkemizdeki eşyaları taşımak çok daha ekonomiktir.

Yurtiçindeki taşınmalarda maddi olarak daha uygun olduğundan bazı kişiler nakliyat firması kiralamaz. Kendi imkanlarıyla kamyon kiralayıp birkaç kişiyle taşınmayı gerçekleştirir. Eski usullerle taşınma çok zahmetli ve düşünüldüğü kadar ekonomik değildir. Yurtdışına eski usullerle yani nakliyat firması kiralamadan taşınmak imkansızdır. Uluslararası taşımacılığın prosedürleri çok fazladır. Kişinin bu prosedürleri bireysel olarak gerçekleştirilip taşınması mümkün değildir. Uluslararası evden eve nakliyat firmalarının tercihlerine dikkat etmek gerekmektedir.

Uluslararası nakliyat hizmeti veren her firmanın hizmet kalitesi yüksek değildir. Aydın uluslararası evden eve nakliyat firmalarından hizmet kalitesi yüksek olan tercih edilerek taşınma sorunsuzca gerçekleştirilir. Profesyonel firmalar sorun yaşamamak için her türlü tedbiri alırlar. Ülkelerin yasa ve kurallarına uygun hareket edilir.  Fakat uluslararası taşınmada hesapta olmayan aksiliklerin ve sorunların yaşanması imkan dahilindedir. Şayet taşıma firması profesyonelse sorunlar müşteriye yansımadan çözülür.

Uluslararası nakliyat hizmetleri sadece karayoluyla gerçekleştirilmez. Gerekli durumlarda demir, deniz ve havayolu da kullanılır. Ülkelerin hava, demir ve deniz yollarında uyguladığı özel kurallar olabilir. Bu kuralları bilmeden hareket eden firmaların nakliyatında sorunlar yaşanır. Kuralları bilen profesyonel firmaların nakliyatı ise seri bir şekilde gerçekleşir. Bu da tam olarak üst düzeyde bir hizmetin alınması anlamına gelmektedir.

Uluslararası ev taşıma, eşyalarınızı bir ülkeden diğerine taşımanıza izin veren bir hizmettir. Bu, nakliye şirketlerinin yardımıyla veya kendiniz tarafından yapılabilir. Her iki durumda da, eşyalarınızı nasıl taşımak istediğinize karar vermeden önce göz önünde bulundurmanız gereken birçok şey vardır. Tam da bu kapsamda firmamız bu tarz hizmetlerin sorunsuz bir şekilde sunulmasında kritik bir etkiye sahiptir.

Aydın Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bir ülkeden farklı bir ülkeye taşınma çok masraflıdır. Hesapta olmayan masraflar da eklenince taşınma bütçesi her kalemde kabarır. Yurtdışına taşınması gerekenler en çok nakliyat ücretinin ne kadar olacağını merak etmektedir. Aydın uluslararası evden eve nakliyat fiyatları için net ve tek bir rakam vermek doğru değildir. Uluslararası taşınma çeşitli etkenlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Fiyatları etkileyen etkenler şunlardır;

 • Taşınmanın gerçekleştirileceği ülkenin ülkemize olan uzaklığı
 • Taşınmada kullanılan araç çeşitliliği
 • Taşınmanın gerçekleştirildiği dönem
 • Eşyaların kapladığı alan, hacmi
 • Sunulan hizmetin çeşitliliği
 • Firmaların fiyat politikası

Net bir fiyat almak için uluslararası nakliyat firmasıyla görüşülmelidir. Görüşme sırasında nakliyatın bütün detayları ve alınacak hizmetler kesinleştirilmelidir. Detaylar kesinleştikten sonra net fiyat belirlemesi yapılır.

Aydın Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Taşınma harcamaları yükseldikçe bazı kişiler nakliyat firmasını daha düşük fiyata kiralamaya karar verir. Ucuza kiralanan firmaların sundukları hizmetler genellikle düşük kalitededir. Hizmet kalitesinin düşük olması eşyaların hasar görmesine, taşınmada sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Uluslararası nakliyatta eşyalar kilometrelerce yol kat ederler. Yolculuk sırasında eşyaların zarar görmemesi için tedbirlerin alınması gerekir.

Profesyonel Aydın uluslararası evden eve taşımacılık firmaları eşyaların zarar görmemesi için bütün tedbirleri alır. Diğer firmalar ise bu ve benzeri konularda çok özenli davranmayınca eşyalarda zararlar oluşur. Nakliyat firması kiralama ücretinden kısılan paralar zarar gören eşyalar için harcanır. Eşyalara harcanan ekstra harcamalar hesaplanınca masrafın katlandığı görülür. Eşyaların zarar görmemesi ve sorunsuz taşınma için profesyonel firmalar tercih edilmelidir.

Uluslararası ev taşıma, ev eşyalarının bir ülkeden diğerine taşınması sürecini ifade eder. Uluslararası yer değiştirme ve yabancı yer değiştirme olarak da bilinir. Çoğu durumda, bu tür bir taşınma, insanlar iş veya eğitim amacıyla seyahat ettiklerinde ve uzun bir süre farklı bir ülkede yaşamak zorunda kaldıklarında gerçekleşir. Örneğin, bir kişi değişim programına giderse ve başka bir ülkede üç aydan fazla kalmak zorunda kalırsa, bu kişinin orada yeni bir ev kurmak için eşyalarını bir yerden taşıması gerekir.

Aydın Uluslararası Evden Eve Nakliye

Profesyonel uluslararası evden eve nakliye firması adresinde açıklanan kaliteli hizmetleri sunar. Linkte yer alan bilgiler okunduğunda doğru firma seçmenin zor olmadığı anlaşılır. Profesyonel firmayı diğerlerinden ayıran özellikleri vardır. Profesyonel Aydın uluslararası evden eve nakliye firmalarının özellikleri, müşterilerinin aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlar. Profesyonel firmaların hizmetlerinin kaliteli olmasını sağlayan özellikleri şunlardır;

 • Kurumsal bir yapıda olmaları
 • Elemanlarının bilgili ve deneyimli olması
 • Araç filosunun geniş olması
 • Gümrükleme dahil işlemleri eksiksiz yapması
 • Paketlemede eşyalara özel ve gelişmiş materyaller kullanması
 • Eşyaları sigortalaması
 • Müşteri yorumlarının olumlu olması
 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermesi
 • Müşterisiyle sözleşme yapması
 • Yetki belgelerinin eksiksiz olması
 • Yurtdışında acentesi olması
 • Depolama hizmeti vermesi

  Aydın Uluslararası Evden Eve Nakliyat

  Aydın Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Aydın Uluslararası Evden Eve

Uluslararası nakliyatta doğru firmanın seçimi kişiyi rahatlatır. Eşyaların taşınması hususu problem olmaktan çıkar. Çünkü güvenilir ellere teslim edilmiştir. Sorunsuz ve aksaklık olmadan taşınacağını bildiği için taşınma stresini üzerinden atar. Doğru firmayı seçmek için biraz araştırma yapmak yeterlidir. Aydın uluslararası evden eve nakliyat firmalarından bazılarının adından sıklıkla bahsedilir. Ünlenmiş firmalardan başlanarak bütün firmaların internet sayfaları incelenmelidir. İnceleme sırasında sundukları hizmetler ve müşteri yorumları özel olarak değerlendirilmelidir.

Firmanın internet sitesinde müşteri yorumlarına yer vermesini hizmet kalitesine güvenme olarak yorumlanabilir. Hizmetine güvenmeyenler müşteri yorumlarına sitelerinde yer vermezler. Müşteri yorumları verilen hizmetlere dair değerli bilgiler içerir. Hizmetler konusunda merak edilen hususlar varsa müşteri hizmetleri aranarak detaylı bilgi edinilebilir.

Yurt dışına taşınma zamanınızın geldiğine karar verdiyseniz ancak bunu tam olarak nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, şirketimiz size yardımcı olabilir! Tüm süreç boyunca tüm eşyalarınızla ilgilenecek güvenli ve güvenilir uluslararası taşıma hizmetleri sunuyoruz! Bugün bize ulaşın ve nasıl yaptığımız hakkında daha fazla bilgi edinin. Böylece tam olarak beklediğiniz özelliklere sahip bir şekilde evden eve nakliyat hizmetini alabilirsiniz.

Aydın Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası evden eve taşımacılığında zati eşyaların nakliyatı yapılır. Uluslararası nakliyat hizmetlerinde iki türlü eşya taşınır. Taşınan eşya türleri; zati ve ticari eşyalardır. Uluslararası zati eşya taşıma hizmetine giren eşyaların listesine firmamızdan ulaşılabilir. Ticari eşyalar, satılarak kazanç elde edilen mallardır. Ticari eşyalara gümrükte vergi uygulanır. Zati eşyalarda ise vergi uygulaması yoktur. Bu aşamada firma tercihine de dikkat etmelisiniz.

Güvenilir Aydın uluslararası zati eşya taşımacılığı özenli bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyaların hepsi firma elemanları tarafından titizlikle paketlenir. Paketleme, eşyaların özelliklerine ve ebatlarına uygun gelişmiş malzemelerle yapılır. Paketlenen eşyalar araçlara yerleştirilir. Sınır kapılarındaki gümrükleme işlemleri de firmaya aittir. Uluslararası nakliyat firması, müşteriden bazı belgeler ister. Müşterinin belgeleri ve firmanın evraklarıyla gümrük faaliyetleri gerçekleştirilir.

Aydın Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Aydın Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firması

Aydın Uluslararası Ev Taşıma

Yurtdışına eşya nakliyatı yapmak için hazırlanması gereken belgeler vardır. Türkiye’den çıkış, diğer ülkelere giriş için istenen belgeler farklılık göstermektedir. Profesyonel Aydın uluslararası ev taşıma firmaları istenen belgeleri müşterilerine liste halinde vermektedir. Listede oturum izin belgesi vardır. Oturum izni belgesini almak uzun sürebilir. Bundan dolayı taşınma işlemlerine oturum iznine başvurularak başlanmalıdır. Türkiye çıkışında istenen belgelerle yabancı ülkelerin istediği belgeler farklılık gösterebilir. Hangi ülkeye taşınılacaksa o ülkenin istediği belgeler eksiksiz hazırlanmalıdır. İstenen evraklarda ortak olan belgeler şunlardır;

 • Pasaport ve kimlik fotokopisi
 • Oturum izin belgesi
 • Adli sicil kaydı
 • Tarihli yerleşim yeri bilgileri raporu
 • Vekaletname
 • Müşterinin varsa uçak bileti

Belgelerin hazırlanmasından sonraki bütün aşamalarla uluslararası nakliyat firması ilgilenmektedir.

Aydın Uluslararası Eşya Taşıma

Ülkemizin yasalarına göre bir firmanın yurtdışına nakliyat yapabilmesi için C3 belgesine sahip olması gerekir. CE belgesi, firmanın yurtdışına nakliyat yapabilecek kapasitede ve özelliklerde olduğunu gösterir. Aydın uluslararası eşya taşıma hizmeti vermek isteyen firmalar C3 belgesi için Ulaştırma Bakanlığı’na başvurmalıdır. Ulaştırma Bakanlığı, firmanın özelliklerini ve şartlarını inceler. Şartları uygun olanlara C3 belgesini verir. Uygun olmayanlara verilmez.

Uluslararası eşya taşımacılığında araçların bakımlı olması önemlidir. Nakliyata başlanmadan önce araçlar kontrolden geçirilir. Süspansiyon sistemlerinin sorunsuz olması eşyalarda hasar oluşmaması için önemlidir. Süspansiyonunda sorun olan araçların taşıdığı eşyalarda büyük ihtimalle hasar oluşur. C3 belgesi, firmanın aracından elemanına kadar bütün hizmetleri için verilen bir belgedir. Firma tercihi yapılırken C3 belgesi sorgulanmalıdır.

Aydın Yurtdışı Evden Eve Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyatın sorunsuz gerçekleşmesi için hizmetler, planlı ve disiplinli yapılmalıdır. Aydın yurtdışı evden eve nakliyat hizmetleri belli bir sistem içinde gerçekleştirilir. Profesyonel uluslararası nakliyat hizmetleri sistematiğinin aşamaları şöyledir;

 • Müşteriyle yapılan sözlü anlaşmanın maddeleri yazıya dökülerek sözleşme imzalanır.
 • Eşyalar sigorta şirketinin eksperi tarafından sigortalanır.
 • Nakliyatın hasarsız gerçekleşmesi için eşyalar özel materyaller kullanılarak paketlenir.
 • Paketlenen eşyalar nakil araçlarına aktarılır.
 • Paketli eşyalar nakil araçlarındaki ekipmanlarla sabitlenir.
 • Yurtdışındaki ülkeye doğru nakil süreci başlar.
 • Yolculuk sırasında gümrükleme faaliyetleri firma yetkilileri tarafından gerçekleştirilir.
 • Yabancı ülkeye varılınca gerekirse depolama hizmeti kullanılır.
 • Eşyalar adrese aktarılarak yerleştirilir.
 • Yerleştirilen eşyalarda hasar tespiti yapılır. Hasar varsa ödemesi için tutanak tutulur.

Aydın Yurtdışı Evden Eve Nakliye

İnsanlar evlerini dizerken her eşyayı özenerek alırlar. Eşyalara ciddi anlamda paralar harcanır. Eşyaların sadece maddi değeri yoktur. Manevi değerleri de vardır. Maddi ve manevi değerlerinden dolayı insanlar taşınırken eşyalarının zarar görmesini istemezler. Taşınma stresinin önemli bir kısmını eşyaların zarar göreceği düşüncesi oluşturur. Eşyaların hasar görmemesi için geniş tedbirler alan Aydın evden eve nakliye firması daha çok tercih edilir.

Profesyonel uluslararası nakliye firmaları eşyaların sökülmesi, takılması, paketlenmesi için uzman teknik ekip görevlendirirler. Örneğin, mobilyalar, dolaplar mobilyacılar tarafından sökülür ve monte edilir. Bulaşık, çamaşır gibi makineler teknik elemanlar tarafından sökülür ve kurulur. Uzman teknik elemanların görevlendirilmesi eşyaların hasar görmeden paketlenmesini ve taşınmasını sağlar.

Aydın Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Aydın Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firması

Aydın Yurtdışı Evden Eve

Yurtdışına yapılan nakliyatlar genellikle uzun sürer. Avrupa ülkelerine yaklaşık olarak teslimat süresi 14 gün olarak tayin edilir. Kanada, Amerika gibi denizaşırı ülkelere teslimat ise ortalama 40 günde yapılır. Yolculukların uzun sürmesi eşyalarda hasar oluşma riskini artırır. Profesyonel Aydın yurtdışı evden eve firmaları hasar oluşmaması için her türlü tedbiri alır.

Alınan tedbirlere rağmen hasar oluşursa müşterinin maddi kaybı olmaması için eşyalar sigortalanır. Yapılan sigorta çerçevesinde teslimat sırasında hasar tespiti yapılır. Tutulan tutanağa uygun olarak sigorta şirketi maddi hasarı karşılar. Firma seçimi yapılırken sigorta yapılıp yapılmadığı sorulmalıdır. Sigorta yapılması müşterilerin firmaya olan güvenini artır. Sigorta, eşyaları güvence altına aldığı için müşteri memnuniyetini sağlar.

Aydın Yurtdışı Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası nakliyat hizmetlerinde eşyanın mahiyeti önemlidir. Eşyanın ticari veya zati olmasına göre sunulan uluslararası nakliyat hizmetlerinin mahiyeti değişir. Aydın yurtdışı zati eşya taşımacılığı profesyonel elemanlar tarafından gerçekleştirilir. Eşyaların hazırlanmasından teslimine kadarki bütün süreç titizlikle takip edilir. Uluslararası nakliyatta zati eşyalara gümrük vergisi uygulanmaz.

Ticari eşyalara gümrük vergisi uygulanır. Uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmeti alabilmek için eşyaların bireyin kullandığı eşyalar olması gerekir. Ticari eşyalarla zati eşyalar birbirine karıştırılmamalıdır. Zati eşya kategorisinde genel olarak şu eşyalar bulunur;

 • Evde kullanılan salon, yatak odası, oturma odası, televizyon, bilgisayar, dolaplar, mobilyalar gibi eşyalar
 • Ofiste kullanılan masa, sandalye, koltuk ve bilgisayar gibi eşyalar

  Aydın Uluslararası Evden Eve Nakliyat

  Aydın Uluslararası Evden Eve Nakliyat Şirketi

 • Ulaşımı sağlayan vasıtalar

Aydın Yurtdışı Ev Taşıma

Ülkemizden dünyanın çok çeşitli ülkelerine taşınmalar gerçekleşmektedir. Ülkelerin konumuna göre farklı ulaşım vasıtalarının kullanılması gerekir. Bulgaristan’a yapılacak evden eve nakliyat sadece karayoluyla yapılabilir. Ancak Norveç’e yapılacak nakliyatta farklı vasıtaların kullanılması gerekir. MMT Lojistik firması adresinde yer aldığı üzere nakliyatı ülkenin konumuna uygun ulaşım vasıtalarıyla yapar. Kullanılan vasıtalara göre Aydın yurtdışı ev taşıma hizmetleri çeşitlere ayrılmıştır. Uluslararası nakliyat hizmet çeşitleri şunlardır;

 • Karayoluyla uluslararası nakliyat
 • Denizyoluyla uluslararası nakliyat
 • Demiryoluyla uluslararası nakliyat
 • Havayoluyla uluslararası nakliyat

Kullanılan vasıta çeşitliliğine göre uluslararası nakliyat hizmetinin fiyatı değişir. Nakliyat hizmetleri arasında A+ uluslararası nakliyat taşımacılığı da vardır. A+, anahtar teslimi olarak gerçekleştirilen uluslararası evden eve nakliyat hizmetidir.

Aydın Yurtdışı Eşya Taşıma

Yurtdışına taşınacak kişilerin yapması gereken pek çok yasal işlem vardır. Yasal işlemlerin bazıları çok uzun sürmektedir. İşlemlerin uzun sürmesi veya farklı nedenler müşterilerin yurtdışına çıkışını geciktirir. Yurtdışına zamanında çıkan bazı kişiler ev bulmakta zorlanır. Yabancı ülkeye taşınırken bu veya buna benzer aksilikler yaşanabilir.

Yaşanma ihtimali olan aksilikleri dikkate alan profesyonel Aydın yurtdışı eşya taşıma firmaları depolama hizmeti vermektedir. Firmanın yurtdışındaki ülkelerde eşyaları geçici bir süre koyabilecekleri alanlarının olmasına depolama hizmeti denir. Ev bulamama, müşterinin vaktinde gelememesi gibi durumlarda depolama hizmeti devreye girer. Eşyalar depoda bekletilir. Şartlar uygun hale geldiğinde eşyalar depolardan alınır ve adrese götürülür. Eşyaların hepsi yerlerine yerleştirildikten sonra nakliyat tamamlanır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1