Eskişehir Uluslararası Evden eve Nakliyat

Eskişehir uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri gündeme geldiği zaman karşımıza geniş kapsamlı seçenekler çıkar! Her insan hayatında bir kere bile olsa taşınma duygusunu yaşamıştır. Yeni bir yere taşınma heyecan vericidir. Ancak eşyaların hazırlanması ve taşınması çok yorucudur. Daha önce eski yöntemlerle taşınmış olanlar taşınmaktan çok korkarlar. Evden eve nakliyat hizmetleriyle taşınmış olanlar ise taşınmaktan keyif alırlar. Çünkü nakliyat firması taşınmanın her detayıyla ilgilenerek eşya sahibini yormaz.

Evden eve nakliyat firmaları yurtiçine ve yurtdışına evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Yurtdışına taşınmak yurtiçinde farklı bir adrese taşınmaktan daha zahmetli ve yorucudur. Evden eve nakliyat hizmetlerinin yurtdışı taşınmalarında da sunulması büyük bir kolaylıktır. Yurtdışına taşınan kişilerin taşınma dışında yapmaları gereken pek çok işleri olur. İş yoğunluğu arasında taşınma detaylarını düşünmek zorlayıcı olacaktır. Uluslararası nakliyat firmaları, kişilerin taşınma yükünü alarak diğer işlerine vakit ayırmasını sağlar.

Eskişehir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Eskişehir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Eskişehir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Bireyler çeşitli nedenlerle yurtdışına taşınırlar. Yurtdışına taşınma nedenleri arasında iş ve eğitim daha yoğundur. Yurtdışına taşınanlar ev eşyalarını ne yapacaklarına karar vermek zorundadır. Evin yurtdışına taşınmasının zor ve masraflı olacağı düşüncesiyle yeni ülkede yeni eşyalar almayı düşünürler çoktur. Yurtdışında eşya fiyatlarının yüksek olduğunu öğrenince yeni eşya alma kararı değişir. Ülkemizdeki eşyaları nakliyat firmasıyla taşımak çok daha ekonomiktir.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri sistemli bir şekilde yapılmalıdır. Sistemli yapılmayan nakliyat hüsranla sonuçlanabilir. Profesyonel uluslararası evden eve nakliyat firmaları hazırlıklara ön çalışmalarla başlar. Ön çalışmalarda, eşyaların taşınacağı ülkenin istediği belgelerin hazırlanmasıdır. Her ülke farklı belgeler talep edebilir. Ülkenin istediği belgeler öğrenilir ve hazırlığına başlanır.

Ülkeler, eşya sahibinden ve firmadan ayrı belgeler ister. Eskişehir uluslararası evden eve nakliyat firmaları müşterilerine istenen belgelerin listesini verir. Listede, ülkemizden eşyaların çıkarılabilmesi için ve yabancı ülkeye giriş için gerekli olan belgeler bulunur. Ülkelerin ortak olarak istediği belgeler arasında şunlar vardır;

 • Eşya sahibinin kimlik ve pasaportunun fotokopisi
 • Adli sicil kaydı
 • Tarihçeli yerleşim yeri bilgileri raporu
 • Eşya sahibinden alınan vekaletname
 • Uçak bileti
 • Oturum izin belgesi

Oturum izin belgesini almak uzun sürebilir. Diğer belgelerin temini çok zaman almaz. Nakliyatın aksamaması için belge hazırlığına oturum izni başvurusu ile başlanmalıdır. Nakliyatın sorunsuz yapılabilmesi için belgelerin eksiksiz olarak hazırlanması gerekir. Uluslararası bir ev eşyası taşıma şirketi, ev eşyalarını uluslararası sınırlar boyunca taşıyan bir nakliye şirketidir.

Genellikle öğeleri bir ülkeden diğerine taşımak için kullanılırlar. Ancak tek bir ülke içinde öğeleri taşımak için de kullanılabilirler. Uluslararası bir ev eşyası taşıma firması ile yurtiçi ev eşyası taşıma firması arasındaki temel fark, eşyanın taşınması gereken mesafe ve varış noktasına vardıklarında gümrükten geçirilip geçirilmeyeceğidir.

Eskişehir Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yurtdışına uluslararası nakliyat firmadan alacağı hizmetle taşınmaya karar verenler fiyat araştırmasına başlarlar. Eskişehir uluslararası evden eve nakliyat fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Profesyonel firmalar yurtdışı nakliyatına tek bir fiyat vermezler. Daha doğrusu veremezler. Çünkü yurtdışı nakliyatlarında değişen çok fazla unsur vardır. Örneğin eşyanın taşınacağı ülke Bulgaristan da olabilir Japonya da olabilir. Japonya ile Bulgaristan’ın ülkemize uzaklığı çok farklıdır. Bundan dolayı fiyatın netleştirilebilmesi için nakliyatın detaylarının netleştirilmesi gerekir. Fiyatı etkileyen değişkenler şunlardır;

 • Nakliyatın yapılacağı ülkelerin ülkemize olan uzaklığı
 • Eşyaların yoğunluğu, kapladığı alan
 • Nakliyat firmalarının fiyat politikası
 • Nakliyat firmasından alınan hizmet çeşitleri
 • Nakliyatın yapılacağı sezon

Profesyonel bir uluslararası ev eşyası nakliyecisi, nerede olursanız olun, tüm taşıma ihtiyaçlarınızı karşılayabilecektir. Eşyalarınız için paketleme ve paket açma hizmetlerinin yanı sıra nakliye hizmetlerinde size yardımcı olabilirler. Gerekirse, eşyalarınızı tekrar sevk edilmeleri veya doğrudan yeni yerlerine teslim edilmeleri gereken zamana kadar depolayarak depolama hizmeti de sağlayabilirler.

Eskişehir Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Ülkemizin yasalarına göre nakliyat hizmeti verebilmek için belli şatları taşımak gerekiyor. Şartları taşımayan veya kapasitesi yurtdışı taşımacılık hizmetine uygun olmayanlara nakliyat izni verilmez. Uluslararası nakliyat yapabilmek için Ulaştırma Bakanlığı’ndan yetki belgesi alınmalıdır. Yetki belgesi olmayan firmalar yurtdışına eşya taşıyamaz. Ulaştırma Bakanlığı, başvuranları inceler. Şartları uygun olanlara C3 belgesini verir. Eskişehir uluslararası evden eve taşımacılık firmaları C3 belgeleriyle kapasitesinin yurtdışına eşya taşımaya yeterli olduğunu ispatlamıştır.

Yetki belgesinin olması firmadan hizmet satın alınabileceğini göstermez. Her C3 belgesi olan firmanın sunduğu hizmet kaliteli değildir. Firma araştırmasında mutlaka yetki belgesi sorgulanmalıdır. Yetki belgesinden sonra firmanın hizmet kalitesi araştırılmalıdır. Hizmet kalitesi baz alınarak firma kararı verilmelidir. Eşyalarınızı ülke içinde veya yurt dışında taşımak göz korkutucu bir görev olabilir. Ancak, bu tür taşınma konusunda uzmanlaşmış birçok şirket olduğunu göreceksiniz.

Eskişehir Uluslararası Evden Eve Nakliye

Yurtdışına taşınmalar artınca uluslararasına nakliyat firmalarına olan ihtiyaç da arttı. Talep olunca nakliyat sektöründe yeni uluslararası nakliyat firmaları boy göstermeye başladı. Uluslararası nakliyat firmalarının sayısı artınca karar vermek daha zor olmaya başladı. Firmalar, sundukları hizmetlerin detaylarını internet sitelerinde açıklamaktadır. Kaliteli uluslararası evden eve nakliye hizmetlerinin detayları firmamızın internet adresinde açıklanmıştır.  Adreste yer alan bilgiler çerçevesinde diğer firmaların siteleri incelenebilir.

İnternet siteleri incelenirken özellikle müşteri yorumları kısmına bakılmalıdır. Şayet firma sitesine müşteri yorumları kısmını eklediyse hizmet kalitesine güvendiği şeklinde yorumlanabilir. Profesyonel Eskişehir uluslararası evden eve nakliye firmaları hizmetleri ileriye taşımak için müşteri yorumlarına değer verirler. Müşteri yorumları, yaşanmış tecrübeleri yansıttığından firma tercihlerinde çok etkili olmaktadır.

Eskişehir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Eskişehir Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Eskişehir Uluslararası Evden Eve

Şehir içinde bir evin taşınması saatler için tamamlanır. Yurtiçinde bir ilden diğerine eşya taşıma en fazla iki gün sürer. Yurtdışına taşınma ise günler hatta haftalarca sürer. Nakliyatın ne kadar süreceği ülkenin uzaklığına bağlıdır. Nakliyat süresinin çok uzun olması eşya sahiplerini tedirgin eder. Hiç tedirginlik yaşamadan yurtdışına taşınmak isteyenler, profesyonel Eskişehir uluslararası evden eve nakliyat firmalarından yardım alabilir.

Profesyonel firmalar müşterilerine WhatsApp iletişim desteği vermektedir. Nakliyatın devam ettiği haftalar içinde 7 / 24 bilgi akışı sağlamaktadır. Müşterilerin düzenli olarak nakliyat bilgilerine ulaşabilmesi tedirginliği ortadan kaldırır. Bilgi alınmaması nakliyatın kötü gittiği anlamına gelmez. Ama bilgi verilmesi müşteriyi rahatlatır ve firmasına olan güvenini artırır.

Eskişehir Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

İnsanlar yurtdışına taşındıklarında yanlarında ev eşyalarını götürürler. Evde yaşamın devam edebilmesi için kullanılan temel eşyalar, nakliyat sektöründe zati eşya kapsamına girer. Her nakliyat firması zati eşya taşıma hizmeti vermez. Yurtdışına taşınmak için firma arayışında olanlar zati eşya taşımacılığı yapan firmaları incelemelidir. Zati eşya taşımacılığı, ticari eşyalara göre daha kapsamlıdır. Uluslararası zati eşya taşıma kapsamına giren hizmetler firmamızın internet sayfasında açıklanmıştır.

Profesyonel Eskişehir uluslararası zati eşya taşımacılığı yapan firmalar nakliyatı titizlikle gerçekleştirir. Zati eşyaların nakliyat hazırlanması ve nakliyatın her aşaması çok detaylıdır. Eşyaların özel paketlerle paketlenmesi gerekir. Paketlemenin sorunlu olması eşyalarda hasar oluşturabildiği için titiz davranılmalıdır. Araca yerleştirilmesi, taşınması ve yerleştirilmesinde de aynı titizlik devam etmelidir. Nakliyat şirketleri genellikle paketleme, depolama, paketten çıkarma ve hatta mobilya montajı dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunar. Ayrıca, tüm mallarınızın güvenli bir şekilde sevk edilmesini ve varış noktasına zamanında ulaşmasını sağlayacaklardır.

Eskişehir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Eskişehir Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firması

Eskişehir Uluslararası Ev Taşıma

Her yıl yüzlerce insan yurtdışına taşınmaktadır. Eskişehir uluslararası ev taşıma firmaları kent halkına ve yakın bölgesindeki kentlere hizmet vermektedir. Uluslararası nakliyat firmalarının hizmetleri, gelen ihtiyaçlara ve taleplere göre çeşitlendirilmiştir. Profesyonel firmaların sunduğu hizmetler arasında şunlar vardır;

 • Zati eşya taşımacılık
 • Karayolu taşımacılığı
 • A+ ev taşıma
 • Denizyolu taşımacılığı
 • Eşya depolama hizmetleri
 • Demiryolu taşımacılığı
 • Havayolu taşımacılığı

Eşyaların taşındığı ülkelerin konumları farklı farklıdır. Eşya taşımacılığı Kıbrıs’a da Kanada’ya da yapılır. Her firma dünyanın dört bir köşesindeki ülkelere eşya taşıyamaz. Firmalar imkanları dahilinde nakliyat hizmetleri sunarlar. Yurtdışına taşınacak kişiler, firmaları araştırırken hizmet ağında taşınacağı ülkenin olup olmadığına dikkat etmesi gerekir.

Eskişehir Uluslararası Eşya Taşıma

Yurtdışına taşınmaya karar verenler için firma tercihini doğru yapmak çok önemlidir. Profesyonel firmaların nakliyatı sorunsuzdur. Firma, taşınmanın her aşamasını dikkatlice planlar ve takip eder. Yurtdışına yapılan taşınmaların çok fazla prosedürü vardır. Prosedürlerin firma tarafından takip edilmesi gerekir ki aksamalar ve sorunlar yaşanmasın. Hiçbir prosedürün atlanmaması firmanın planlı ve programlı çalışmasına bağlıdır. Plansız hareket eden firmaların nakliyatında sorunlar mutlaka yaşanır.

Profesyonel Eskişehir uluslararası evden eve taşıma firmaları nakliyatı net bir plan çerçevesinde gerçekleştirirler. Plana göre önce müşteriyle sözleşme imzalanır. Eşyaların sigortaları yapılmadan asla nakliyat yapılmaz. Sözleşmedeki tarihte eşyaların paketlemesi yapılmış, araçlara yerleştirilmiş olur. Nakil tarihini aksatmamada gösterilen özen teslimat tarihi için de geçerlidir.

Uluslararası bir ev eşyası taşıma şirketinin temel işlevi, eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşımaktır. Bu, aynı şehir içinde veya dünya çapında olabilir. Şirket, eşyalarınızın nereye gitmeleri gerektiğine ve nerede yaşadığınıza bağlı olarak kamyon, tren veya tekne ile taşınmasının yanı sıra paketleme ve paketten çıkarma gibi taşınmanın tüm yönleriyle ilgilenecektir.

Eskişehir Yurtdışı Evden Eve Nakliyat

Eşyalar yurtdışına taşınırken araçlar farklı ülkelerin topraklarından geçerler. Geçilecek ülke sayısı, eşyaların taşınacağı ülkenin konumuna göre değişir. Ne kadar fazla ülke geçilecekse o kadar fazla hazırlık yapılması gerekir. Nakliyatı her ülkenin şartlarını taşır hale getirmek uzmanlık gerektirir. Yurtdışı taşıma uzmanlığını her firma gösteremez. Sorunsuz ve kusursuz taşınmada seçilen firmanın etkisi çok fazladır. Eskişehir yurtdışı evden eve nakliyat firmalarından en doğrusunu seçebilmek için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Dikkat edilmesi gereken noktalar şunlardır;

 • Firma kurumsal yapıda hizmet vermeli
 • Firmanın araç filosu geniş olmalı
 • Yetki belgeleri tam olmalı
 • Firmanın personelleri deneyimli ve yetişmiş olmalı
 • Firma müşteri memnuniyeti odaklı hizmet etmeli
 • Yurtdışında acentesi olmalı

Eskişehir Yurtdışı Evden Eve Nakliye

İnsanlar yurtdışına ev eşyalarını taşıyacak olan firmayı seçerken çok düşünür ve araştırırlar. Yapılan araştırmanın temel nedeni insanların firmaya ne kadar güveneceklerini bilememeleridir. Güven, yurtdışına yapılacak nakliyatlarda çok önemlidir. Günlerce, haftalarca sürecek nakliyata gözü kapatıp evet diyebilmek için firmaya güvenmek gerekir. Eskişehir yurtdışı evden eve nakliye firmaları güven oluşturabilmek için müşterileriyle sözleşme imzalarlar.

Sözleşme, eşya sahibiyle firma arasında yapılır. Sözleşmede her iki tarafın haklarını koruyacak maddelere yer verilir. Sözleşmenin altında tarafların imzası olur. Anlaşmazlık çıkması durumunda imzaların atıldığı sözleşme maddelerine göre hareket edilir. Örneğin, eşya sahibiyle fiyat konusunda anlaşmazlık yaşanırsa sözleşmede bulunan fiyatın ödenmesi gerekir. Anlaşmazlıkların devam etmesi durumunda sözleşme resmi belge olarak kullanılır.

Eskişehir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Eskişehir Uluslararası Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Eskişehir Yurtdışı Evden Eve

Evin eşyalarını alırken özenmeyen yok gibidir. Herkes yaşayacağı yeri güzelleştirecek eşyalar almaya dikkat eder. Ciddi miktarda paralar verilerek alınan değerli eşyaların zarar görmesi istenmez. Taşınma sırasında zarar görme riski maalesef vardır. Yüksek hizmet kalitesiyle hizmet sunan Eskişehir yurtdışı evden eve firmaları eşyaları hasar görmeden taşımaktadır. Eşyaların zarar görmemesi için;

 • Eşyaların paketlemesi modern ve gelişmiş malzemelerle yapılır.
 • Paketlemeyi deneyimli ve yetişmiş elamanlar yaparlar.
 • Paketlenen eşyaların nakil araçlara planlı bir şekilde yerleştirilmesi ve sabitlenmesi özel ekipler tarafından yapılır.
 • Nakil aracının içinde paketlerin sallanmasını ve düşmesini engellemek için özel ekipmanlar kullanılır.
 • Eşyaların sökülmesi, montesi ve kurulumu uzman ekipler tarafından yapılır.

Eskişehir Yurtdışı Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası nakliyatında eşyaların kategorileri vardır. Her eşya kategorisine uygun olan taşımacılık sistemiyle taşınmalıdır. Uluslararası kanallarda eşya kategorilerine konulan kurallar bile farklılık gösterir. Örneğin zati eşyalardan gümrük vergisi alınmazken ticari eşyalardan alınır. Konulan kurallara uygun olarak hareket edebilmek için eşyaların kategorilerine uygun olarak taşınmasına özen gösterilmelidir. Eskişehir yurtdışı zati eşya taşımacılığı yapan firmalar zati eşya kategorisine giren eşyaları belirlemiştir. Zati eşya kategorisinde şu eşyalar bulunur;

 • Evlerde kullanılan temel eşyalar; Koltuk takımları, salon takımları, mobilyalar, çamaşır gibi makineler, televizyon, bilgisayar, mutfak araç ve gereçleri
 • Ofislerde, işyerlerinde veya firmalarda çalışma için kullanılan eşyalar; masa, sandalye, bilgisayar ve çeşitli ekipmanlar
 • Ulaşımı sağlamak için kullanılan araçlar; arabalar ve motosiklet gibi diğer vasıtalar

  Eskişehir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

  Eskişehir Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Eskişehir Yurtdışı Ev Taşıma

Ev taşımanın eşyalarda çok ciddi hasarlar meydana getirdiği konusunda genel bir kanaat vardır. Eski klasik yöntemlerle taşınmalarda eşyalar zarar görüyordu. Modern evden eve nakliyat hizmetleri eşyaları koruma konusunda çok hassastır. MMT lojistik firması eşyaları korumak için aldığı tedbirleri açıklamıştır. Eşyaları korumak için alınan en önemli tedbir, elemanların tecrübeli ve yetişmiş olmasıdır. Nakliyatın bel kemiğini elemanlar oluşturur.

Profesyonel Eskişehir yurtdışı ev taşıma firmaları hizmetlerini günlük elemanlarla vermez. Profesyonel firmaların elemanları kendi sigortalı personelleridir. Günlük elemanlar firmanın adına yakışan davranışı gösteremeyebilirler. Sigortalı elemanlar, firmanın kurumsal yapısında yetiştiğinden profesyonelce davranırlar. Eşyaları paketlemesinden müşteriye güler yüz gösterilmesine kadar her davranışı kuruma yakışacak şekildedir.

Eskişehir Yurtdışı Eşya Taşıma

Nakliyat firmaları müşteri adayı kitlenin ihtiyaçlarına cevap verebilecek hizmetler geliştirmektedir. Kentlerde yaşayan pek çok kişinin fazlalık eşyalarını koyabileceği mekanlara ihtiyacı vardır. Kömürlük şartlarındaki depolarda eşyaları saklamak hiç mantıklı olmadığından daha güvenli ve temiz mekanlar aranır. Nakliyat firmalarının bazıları müşterilerine eşya depolama hizmeti sunmaktadır.

Depolarda çeşitli büyüklüklerde alanlar vardır. Bir evin bütün eşyasını veya tek bir parça eşyayı alabilecek çeşitlilikte alanlar bulunur. Depolar, temiz, bakımlı ve güvenliği sağlanan yerlerdir. Belli bir ücret karşılığında eşyalar belirlenen süre muhafaza edilir. Eskişehir yurtdışı eşya taşıma firmaları eşya depolama hizmetini yurtdışında da vermektedir. Yurtdışına taşınan eşyalar evin tutulamaması, sahibinin gelememiş olması gibi nedenlerle bazen depolara konulması gerekir. İşte bu aşamada firmaların eşya depolama hizmeti devreye girer.

Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. Halide dedi ki:

  Merhaba Eskişehirden Azerbaycana 30 metrekare kaç fiyata ?? Mobilya BEYAZ Eşya koltuklar fiyatı yaza bitirmisiniz? ??

  1. Halide Hanım Merhabalar,
   Sizlere taşımacılık işlemleri ve fiyat noktasında yardımcı olabilmemiz adına lütfen 0850 550 8580 – 0533 972 9749 iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle irtibata geçiniz. Dilerseniz info@mmtlojistik.com.tr E-mail adresimize iletişim bilgilerinizi iletebilir müşteri temsilcilerimizin tarafınıza dönüş yapmalarını sağlayabilirsiniz.
   SAYGILARIMIZLA

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1