Giresun Uluslararası Evden eve Nakliyat

593

Giresun uluslararası evden eve nakliyat hizmeti alacaksanız öncelikli olarak firma tercihine dikkat ediyor olmanız gerekmektedir. Giresun ilinden yurtdışına taşınanların sayısı her geçen yıl artmaktadır. Giresunluların yurtdışına taşınma nedenleri arasında en fazla iş ve eğitim vardır. Giresun’dan yurtdışına taşınanlara hizmet veren uluslararası nakliyat firmalar vardır. Yurtdışına taşınmayı ancak uluslararası nakliyat firmaları yapabilmektedir.

Taşınmak zordur ancak yurtdışına taşınmak çok daha zordur. Çünkü yurtdışına taşınmanın detayları ve prosedürleri çok fazladır. Her taşımacılık yapan firmanın bu yükün altından kalkması mümkün değildir. Taşınmanın zorluğu taşınanları strese sokar. Uluslararası evden eve nakliyat firmaları hizmetleriyle kişilerin üzerindeki yükü alır. Strese girmeden, zahmetsiz ve keyifli taşınma için profesyonel uluslararası nakliyat firmalarının hizmetleri satın alınmalıdır. Doğru firmanın seçilmesi nakliyatı kolaylaştırıp eşyaların hasar görmeden taşınmasını sağlayacağı için önemlidir.

Giresun Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Giresun Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Giresun Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Eski zamanlarda evini taşımak isteyenler bir kamyon kiralar, bir iki arkadaşını ayarlayarak taşınırdı. Bu şekilde yapılan taşınmalarda eşyalar çok zarar görürdü. Zamanla nakliyat firmaları hizmet vermeye başladı. Nakliyat firmaları evden eve nakliyat hizmetlerini gelişen teknoloji ve gelişmelere bağlı olarak geliştirdiler. Uluslararası evden eve nakliyat, adresten alınan eşyaların yabancı ülkedeki adrese nakledilerek yerleştirilmesidir.

Yurtdışına taşınmalar artınca uluslararası nakliyat firmalarının sayısı da arttı. Sayıların artması beraberinde hizmet kalitelerinde farklılıkları getirdi. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetini adresindeki gibi çok kaliteli sunan firmalar vardır. Bunun yanında kalitesiz, amatörce hizmet veren firmaların olduğunu da bilmek gerekir. Eşyalarının zarar görmeden, sorunsuz yurtdışına taşınmak isteyenler profesyonel firmalardan hizmet almalıdır.

Profesyonel Giresun uluslararası evden eve nakliyat firmasını seçebilmek için hizmetlerine ve bazı özelliklerine bakılmalıdır. Profesyonel uluslararası nakliyat firmalarının özellikleri şunlardır;

 • Kurumsal yapıda hizmet verirler.
 • Fiyat belirlemesini nakliyat detaylarına ve eşya ölçümlerine göre yapar.
 • Güçlü ve eğitimli bir kadroya sahiptirler.
 • Araç filosu geniştir.
 • Nakliyat hizmetleri çeşitlidir.
 • Yetki belgeleri eksiksizdir.
 • Yurtdışında acenteleri vardır.
 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verirler.
 • Eşyaların paketlenmesinde modern ve özel malzemeler kullanılır.
 • Eşyalar sigortalanır.
 • Nakliyatın başında sözleşme imzalanır.
 • 7 / 24 WhatsApp desteği sunarlar.
 • Eşya depolama hizmetleri vardır.
 • Gümrükleme gibi resmi işlemleri firma elemanları gerçekleştirir.
 • Teslimatı zamanında yapmaya özen gösterir.
 • Müşteri yorumları genellikle olumludur.
 • Zarar gören eşyaların tazmini yapar.

Uluslararası bir ev eşyası taşıma şirketi, ev eşyalarını uluslararası olarak taşıma konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Uluslararası ev eşyası taşıma şirketleri, eşyalarınızı bir ülkeden diğerine taşımak için kullanılır. Bu şirketler, uluslararası taşınmanıza yardımcı olacak doğru deneyime ve bilgiye sahiptir. Uluslararası bir ev eşyası taşıma şirketi, eşyalarınızı bir ülkeden diğerine taşıma konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Uluslararası taşınmanıza yardımcı olacak doğru deneyime ve bilgiye sahipler.

Giresun Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları, yurtdışına taşınmayı düşünenlerin en çok merak ettiği konudur. Daha önce yurtdışına yüksek fiyatlarla kargo gönderenler uluslararası nakliyat fiyatları konusunda kaygılıdır. Giresun uluslararası evden eve nakliyat fiyatları her bütçeye sahip kişilerin ödeyebileceği kadar ekonomiktir. Taşınma bütçesini ayarlayabilmek için nakliyat firmasının net bir rakam vermesi beklenir. Yurtdışına eşya taşıma fiyatının netleşmesi, nakliyat detaylarının netleşmesine bağlıdır. Nakliyatın detayları fiyatların değişmesine neden olur. Uluslararası nakliyat fiyatlarını değiştiren etkenler şunlardır;

 • Eşyaların taşınacağı ülkenin ülkemize uzaklığı
 • Eşyaların kaplayacağı hacim, alan
 • Eşyaların taşınacağı dönem
 • Kullanılacak nakliyat hizmetlerinin çeşitliliği
 • Uluslararası evden eve nakliyat firmasının fiyat politikası
 • Döviz kurlarındaki değişmeler

Nakliyatlar yurtdışına yapıldığı için döviz kurundaki değişmeler fiyatları etkiler. Uluslararası bir ev eşyası taşıma şirketi, taşınmanızın tüm aşamalarında size yardımcı olacaktır. Bu aşamalar; paketleme, yükleme, boşaltma, paketten çıkarma ve yeni evinize yerleşmedir. Müşterilerine mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek için yalnızca uluslararası taşımalarda uzmanlaşmış bir sürücü ekibiyle yakın işbirliği içinde çalışırlar.

Giresun Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Taşınma sırasında hesaba katılmayan çeşitli masraflar çıkar. Masrafların artması, evini taşıyacak kişiyi tedirgin eder. Taşınma bütçesini zorlamamak için nakliyat firmasına daha az ödemeyi ister. Yurtdışına ucuza taşıyacak firma arayışına girer. Yurtdışına yapılacak nakliyatta fiyata değil firmanın hizmet kalitesine bakılmalıdır. Giresun uluslararası evden eve taşımacılık firmaları arasında yüksek kaliteyi uygun fiyata gerçekleştirenler vardır. Özellikle yurtdışına taşınmaların yoğun olmadığı dönemlerde fiyatlar çok daha uygun olur.

Ucuz firma arayışına girmek yerine dönemsel indirimleri değerlendirmek daha doğru olacaktır. Çünkü yurtdışına nakliyat hizmetleri uzmanlık gerektirir. Uzmanlığı olmayan firmalar eşyalara zarar verir.  Ucuza alınan hizmeti eşyalardaki zararın maliyeti yükseltir. Profesyonel firmaların kaliteli hizmetlerinin sorunsuz taşınmasının bütçeye katkısı daha fazla olacaktır.

Giresun Uluslararası Evden Eve Nakliye

Yurtdışına yapılacak nakliyatın sorunsuz gerçekleştirilebilmesi için planlı ve programlı yapılması gerekir.  Profesyonel uluslararası evden eve nakliye firmaları adresindeki program çerçevesinde hizmet verir. Planlı yapılan uluslararası nakliyatta eksik ve kusur olmaz. Plan ve program kusursuz nakliyat için hazırlanmıştır. Plana riayet edilerek nakliyat yapılınca sorun yaşanmaz. Giresun uluslararası evden eve nakliye firmaları programa uygun hareket ederek mükemmel hizmetler sunar. Profesyonel firmaların nakliyat planı;

 • Eşya sahibiyle anlaşma ve ön hazırlık süreci
 • Müşteriyle sözleşme yapılması
 • Eşyaların ölçülmesi, sigorta yapılması
 • Nakil zamanı geldiğinde eşyaların titizlikle paketlenmesi
 • Paketlenen eşyalar nakil araçlarına yerleştirilir.
 • Hazırlanan araçların nakliyat süreci başlar.
 • Nakil sırasında gümrük ve diğer işlemler yapılır.
 • Eşyalar yabancı ülkedeki eve yerleştirilerek teslim edilir.

  Giresun Uluslararası Evden Eve Nakliyat

  Giresun Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Giresun Uluslararası Evden Eve

Evini yurtdışına taşıyacak olanlar kararlarını netleştirdikten sonra firma arayışına geçerler. Firma arayışları uzun sürebilir. Doğru firmayı bulmak nakliyatın sorunsuz geçmesini sağlayacağı için araştırma süreci çok önemlidir. Araştırmalar sırasında müşteri adayları firmalarla görüşürler. Görüşme sırasında nakliyata dair bütün detaylar sorulmalıdır. Tatmin edici cevapları veren firmada karar kılınmalıdır.

Araştırma ve karar aşamasından sonra firmayla nakliyatın detayları netleştirilmelidir. Profesyonel Giresun uluslararası evden eve firmalarının ön hazırlık evresi vardır. Ön hazırlık aşamasında nakliyat için gerekli olan belgelerin hazırlığı yapılır. Nakliyat için ülkemizin ve diğer ülkelerin istediği belgeler vardır. Her ülke farklı farklı belgeler isteyebilir. Belgelerin eksiksiz hazırlanması için eşyanın taşınacağı ülkenin istediği belgelerin listesi nakliyat firmasından alınmalıdır.

Giresun Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Profesyonel uluslararası zati eşya taşıma firmaları bu tarz hizmetleri üst düzeyde bir kalitede sunmak durumundadır. Ülkemizden nakil araçlarının çıkması için hazırlanması gereken belgeler de vardır. Yurtdışına taşınacak kişinin bunları da hazırlaması gerekir. Giresun uluslararası zati eşya taşımacılığı belgeler olmadan yapılamaz. Ülkelerin istediği belgeler farklılık gösterse de ortak olan belgeler vardır. Ortak ve kesinlikle hazırlanması gereken belgeler şunlardı;

 • Oturum izin belgesi
 • Kimlik fotokopisi
 • Pasaport fotokopisi
 • Vekaletname
 • Adli sicil kaydı
 • Uçak bileti
 • Tarihli yerleşim yeri bilgileri raporu

Belgeler arasında en uzun sürede hazırlanacak olan; oturum izin belgesidir. Diğer belgelere geçmeden öncelikle oturum izni için başvuru yapılmalıdır. Diğer belgeler oturum izni alındıktan sonra bile hazırlanabilir. Eskiden ev eşyalarınızı taşımak istediğinizde bunu kendiniz yapmak zorundaydınız. Ancak bugün, taşınmalarında yardıma ihtiyaç duyanlar için birçok seçenek var. Uluslararası bir ev eşyası taşıma şirketi bunlardan biri olabilir. Bu aşamada profesyonel bir firmayı tercih etmek her zaman önerilmektedir.

Giresun Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Giresun Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firması

Giresun Uluslararası Ev Taşıma

Ülkemizde şehir içi, şehirlerarası, yurtdışı nakliyat hizmetleri verilmektedir. Uluslararası ev taşıma hizmeti verebilmek için yetki belgesine sahip olunmalıdır. Giresun uluslararası ev taşıma firmalarının yetki belgesi bulunmaktadır. Yetki belgesi firmalara Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilir. Uluslararası taşımacılık yapmak isteyenler Ulaştırma Bakanlığı’na başvurur. Bakanlık, başvuranın şartlarını ve özelliklerini inceler.

Yapılan incelemelerde şartları uygun, kapasitesi yeterli olanlara C3 yetki belgesi verilir. Yurtdışına taşınacak kişiler firma araştırmaları sırasında mutlaka yetki belgesini sormalıdır. C3 yetki belgesinin olması firmanın hizmetinin kaliteli olduğunu göstermez. Yetki belgesi, firmanın şartlarının ve kapasitesinin uluslararası nakliyat yapmaya uygun olduğunu gösterir. Uluslararası nakliyat firması seçiminde hizmet kalitesine önem verilmelidir. Hizmet kalitesi yüksek firmalar, müşterisinin üzerindeki taşınma yükünü alarak rahatlatır.

Uluslararası bir ev eşyası taşıma şirketi, insanların kişisel eşyalarını bir ülkeden diğerine taşıma konusunda uzmanlaşmış bir işletmedir. Bu işletmeler, ürünlerinizi paketleme ve paketten çıkarma, kasalama hizmetleri, gümrükleme ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok hizmet sağlayabilir. Bu şirketlerin çoğu, taşıma sırasında eşyalarınız için sigorta kapsamı da sunar.

Giresun Uluslararası Eşya Taşıma

Nakliyat sektöründe hizmetler her geçen gün gelişmekte ve ilerlemektedir. Eskiden klasik yöntemler kullanılarak taşınma gerçekleşirdi. Klasik yöntemlerle taşımalar eşyalara ciddi zarar verirdi. Teknik gelişmeler evden eve taşıma hizmetlerini olumlu anlamda etkilemiştir. Nakliyat sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Giresun uluslararası eşya taşıma firmaları kusursuz taşıma yapmaktadır. Nakliyat hizmetinin kusursuz olmasında eşyaların hasar görmemesi baz alınır.

Profesyonel firmalar eşyaların zarar görmemesi için özel malzemeler kullanır. Kullanılan malzemeler eşyaların ebatlarına ve özelliklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Paketlemeyi firmanın tecrübeli ve yetişmiş elemanları yapar. Tecrübeli elemanların yaptığı paketleme eşyalarda hasar oluşmasını engeller. Teknik ilerlemenin göstergesi olan yük asansörleri, evden eve nakliyat hizmetini geliştirmiştir. Yük asansörleri eşyaların zarar görmesini engellerken nakliyatın daha hızlı yapılmasına yardımcı olur.

Giresun Yurtdışı Evden Eve Nakliyat

Yurtdışına yapılan nakliyatlar uzun sürmektedir. Şehir içi nakliyatlar saatler içinde yapılırken yurtdışı taşımaları haftalar sürebilir. Giresun yurtdışı evden eve nakliyat süreleri ülkelerin uzaklığına göre değişmektedir. Teslimat süresi Avrupa ülkeleri nakliyatları için 14 gün, deniz aşırı ülkeler için 40 gün olarak belirlenir. Süreler yol şartları ve diğer etkenlere bağlı olarak bir iki gün oynayabilir. Eşya sahipleri günlerce yollarda olan eşyalarını zaman zaman merak edeler.

Profesyonel uluslararası nakliyat firmaları, müşterilerinin merakını WhatsApp iletişim desteğiyle gidermektedir. İletişim desteğiyle nakliyatın durumu hakkında bilgi akışı sağlanır. Bilgi akışının kesintisiz olması müşterilerin firmaya olan güvenini artırır. Ayrıca nakliyattaki sorunların daha kısa sürede çözülmesine yardımcı olur.

Giresun Yurtdışı Evden Eve Nakliye

Uluslararası nakliyat hizmeti veren firma sayısının artması tercihi zorlaştırmaktadır. Giresun yurtdışı evden eve nakliye firmalarından en iyisini seçmenin yöntemleri vardır. En iyi uluslararası nakliyat firmasını seçmenin yöntemlerini şöyle sıralayabiliriz;

 • Kente hizmet veren bütün firmaların internet siteleri incelenebilir.
 • Yakın zamanda yurtdışına taşınanların tavsiye edeceği firmalar araştırılabilir.
 • Giresunlular arasında popüler olan firmalar araştırılabilir.

İnternetin yaygın kullanılmasıyla birlikte nakliyat firmaları da hizmetlerini anlatmak için siteler açtılar. Uluslararası nakliyat firmaları hizmetlerini siteleri sayesinde daha fazla kişiye ulaştırırlar. Firmaların internet siteleri incelenirken özellikle hizmet detaylarına ve müşteri yorumlarına bakılmalıdır. Müşteri yorumlarını sitesine koyması, firmanın hizmet kalitesine güvendiğini gösterir. Firmaları araştırırken şikayet sitelerine de bakılmalıdır. Varsa şikayetler karar vermede değerlendirilmelidir.

Giresun Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Giresun Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Giresun Yurtdışı Evden Eve

Yurtdışı nakliyat firmaları müşteri adaylarıyla sözleşme imzalamalıdır. Sözleşme, tarafların haklarını korumak için yapılır. Profesyonel Giresun yurtdışı evden eve firmaları sözleşme yapmadan nakliyatı gerçekleştirmez. Sözleşme sadece müşterinin haklarını korumaz. Aynı zamanda firmanın haklarını da korur. Örneğin, müşteriyle firma arasında fiyat anlaşmazlığı yaşanabilir. Anlaşmazlık, sözleşmede yer alan fiyata göre çözülür. Sözleşme yapılması, müşterinin firmaya olan güvenini artırır. Güven, uluslararası nakliyatın bel kemiğidir. Uluslararası nakliyat firmalarına güven tesis edilmesini sağlayan sözleşmede şunlar bulunur;

 • Nakliyatın yapılacağı tarih
 • Teslimatın yapılacağı tahmini tarih
 • Nakliyatta sunulacak hizmet çeşitleri
 • Eşyaların sigorta poliçesi
 • Eşyaların kaplayacağı hacim
 • Tarafların imzası

Yapılan sözleşmeden iki nüsha çoğaltılır. İki nüshanın biri firmada diğeri müşteride kalır.

Giresun Yurtdışı Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası nakliyat firmalarında eşyalar ticari ve zati olmak üzere iki kategoridir. Giresun yurtdışı zati eşya taşımacılığı hizmetleri eşyanın mahiyetine uygun şekilde yapılır.  Zati eşyaların uluslararası nakliyatı çok daha fazla detay içerir. Eşyaların hasar görmeden nakliyatının yapılması için hassas davranılmalıdır. Uluslararası nakliyat sırasında zati eşyalardan gümrük vergisi alınmaz. Ticari eşyalardan ise gümrük vergisi alınır. Gümrük kontrollerinde zati eşya nakliyatının sorun yaşamaması için eşya kategorileri çok iyi bilinmelidir. Zati eşya kategorisine giren eşyalar;

 • Evlerde kullanılan temel eşyalar; mutfak araç ve gereçleri, televizyon, çocuk odası, oda takımları, mobilyalar, koltuk takımları, bilgisayar
 • Ofislerde çalışma için kullanılan eşyalar; masa, bilgisayar, ekipmanlar, dolaplar, sandalyeler
 • Ulaşımı gerçekleştirmek için kullanılan vasıtalar; arabalar ve motosiklet gibi diğer vasıtalar

  Giresun Uluslararası Evden Eve Nakliyat

  Giresun Uluslararası Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Giresun Yurtdışı Ev Taşıma

Ülkemizdeki uluslararası nakliyat firmalarının sunduğu hizmetler çeşitlilik göstermektedir. Hizmetlerin çeşitlenmesinde müşterilerin istekleri ve ihtiyaçları etkili olmaktadır. MMT lojistik firması adresinde hizmet çeşitlerini açıklamıştır. Hizmetlerin çeşitliliği, nakliyatın daha mükemmel ve hızlı yapılmasını sağlar. Giresun yurtdışı ev taşıma firmaları sundukları hizmet çeşitliliği nispetinde talep görürler. Profesyonel firmaların sunduğu hizmet çeşitleri;

 • Zati eşya taşıma hizmeti
 • A+ ev taşıma hizmeti
 • Eşya depolama hizmeti
 • Karayoluyla uluslararası nakliyat
 • Denizyoluyla uluslararası nakliyat
 • Demiryoluyla uluslararası nakliyat
 • Havayoluyla uluslararası nakliyat

A+ ev taşıma, en çok talep gören hizmetlerden biridir. Yurtdışına taşınırken tamamlamaları gereken çok işleri olur. Taşınma işleriyle uğraşırken diğer işleri yetiştirmek çok zor ve yorucudur. Bundan dolayı pek çok kişi anahtar teslim ev taşıma hizmetini tercih ederler.

Giresun Yurtdışı Eşya Taşıma

Eşya depolama, uluslararası nakliyat firmalarının son zamanlardaki en popüler hizmetidir. Fazla eşyalarını koyacak yer bulamayanlar nakliyat firmalarının yolunu tutar. Nakliyat firmalarının eşya depolarında çeşitli ebatlarda alanlar vardır. Kiralayacak ev bulamayanlar evinin eşyasının tamamını depoya koyabilir. Tek bir parça eşya bile depoya konulabilir. Farklı ebatlardaki alanlar daha çok kişiye ve daha fazla eşyaya hizmet eder.

Eşya depolarının bakımı, temizliği ve güvenliği nakliyat firması tarafından yapılır. 7 / 24 güvenliği sağlanan depolarda eşyalar belli bir ücret karşılığında muhafaza edilir. Ücretlendirmeler aylık veya yıllık olarak yapılır. Profesyonel Giresun yurtdışı eşya taşıma firmaları yurtiçi ve yurtdışında eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Yurtdışındaki depolar, nakliyat aracı geldiği halde evini tutamayan müşterileri için kurtarıcı bir hizmettir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1