Antalya Uluslararası Evden eve Nakliyat

Antalya uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri açısından iddialı bir konumda yer alır. Ülkemizden yurtdışındaki yabancı ülkelere taşınan pek çok kişi bulunmaktadır. Taşınma nedenleri kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Genel olarak evlilik, iş ve eğitim nedeniyle taşınmaların olduğu görülmektedir. Yeni bir ülkede yeni bir yaşam kurmanın önemli basamağını taşınma oluşturur. Nedenleri farklı olsa da taşınma stresini herkes yaşamaktadır. Taşınma stresini nakliyat firmalarından alınacak hizmet hafifletecektir.

Taşınma, zor ve zahmetli bir iştir. İnsanlar her gün taşınmazlar. Bundan dolayı taşınma için yapılması gerekenleri düşünmek bile insanları yorar. Uluslararası evden eve nakliyat firmaları sürekli olarak insanları yurt dışına taşımaktadır. Taşınma işlemlerinin sürekli yapılması firmayı ve personelini pratikleştirmiştir. Profesyonel firmaların uluslararası nakliyat süreci sistemli ve programlı gerçekleştirildiğinden kusursuz işlemektedir.

Antalya Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Antalya Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Antalya Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Yabancı bir ülkeye farklı nedenlerle taşınması gereken kişiler öncelikle bir konuya karar vermelidir. Karar verilmesi gereken konu; eşya meselesidir. Yeni ülkeden yeni eşyalar alınabilir. Ülkemizdeki eşyalar taşınabilir. Yeni ülkede yeni eşyalar almak ciddi masraf yapılması anlamına gelir. Taşınma süreci masraflı olacağından ekstra harcamalar pek doğru bir adım olmayacaktır. Ülkemizdeki eşyaları taşıma konusunda kararsız kalınmasındaki en önemli neden; nakliyat fiyatlarının yüksek olacağı kaygısıdır.

Yurtdışına kargo göndermek pahalı olduğu için nakliyatın da çok yüksek olacağı düşünülür. Uluslararası evden eve nakliyat fiyatlarının bilgilerine bakıldığında zannedildiği kadar yüksek olmadığı görülür. Fiyat endişesini aşan kişiler hemen firma arayışına başlarlar. Firma arayışından önce oturum izni için başvuru yapılmalıdır. Oturum izninin çıkması bazen çok uzun sürebiliyor. Oturum izni olmadan firma belirlemenin pek manası olmaz. Çünkü uluslararası nakliyat hizmetleri oturum izin belgesi olmadan gerçekleştirilemez.

Çifte vatandaşlığı olanlar hemen firma arayışına geçebilir. Her taşınacak kişi eşyalarının zarar görmeden ve sorun yaşamadan taşınmak ister. Sorunsuz ve hasarsız taşınmanın sırrı profesyonel uluslararası nakliyat firmalarında saklıdır. Sorunsuz taşınma için Antalya uluslararası evden eve nakliyat firmalarından en kaliteli hizmeti sunan tercih edilmelidir.

Tercih aşamasında firmaların internet adresleri incelenebilir. İnternet sayfalarındaki bilgiler, müşteri yorumları tek tek değerlendirilir. Müşteri yorumları yaşanan tecrübenin aktarılması olduğundan karar vermede çok etkili olur.  Firmanın sunduğu hizmetin detayları ve diğer bilgilendirmeler için müşteri hizmetleri aranabilir.

Nelerin gönderilebileceği ve nasıl taşınması gerektiğine ilişkin daha az düzenleme olduğundan, uluslararası taşınmak genellikle kendi ülkenizde taşınmaktan çok daha ucuzdur. Ayrıca, yerel nakliyeciler yerine uluslararası bir nakliyeci kullanırken belirli maliyetlerden de kaçınabilirsiniz. Üstelik firma tercihinize dikkat edecek olursanız; bu tarz hizmetleri sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Profesyonel nakliyecilerle anlaştığınızda, nakliye sırasında veya nakliye başlamadan önceki depolama dönemlerinde herhangi bir ürün hasarı veya kaybı olmadan varış noktalarına güvenli bir şekilde ulaşmaları için tüm eşyalarınızı uygun şekilde paketlemekten sorumludurlar. Böylece tam olarak istediğiniz özelliklere sahip bir şekilde taşınabilirsiniz.

Antalya Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşınma özellikle de yurt dışına taşınma çok masraflı bir iştir. Hiç hesapta olmayan harcamalar çıkıp taşınma bütçesini sarsabilir. Bunun farkında olan bireyler uluslararası nakliyat firmasına daha uygun limitlerde bir bütçe ayırır. Uluslararası nakliyat konusunda fiyatın uygunluğuna değil hizmet kalitesine bakılmalıdır. Uluslararası evden eve nakliye hizmetinde kalitenin önemine her zaman dikkat etmek durumundasınız.

Kaliteli ve profesyonel Antalya uluslararası evden eve nakliyat fiyatları değişkenlik göstermektedir. Fiyatlardaki değişkenliğin ana nedeni ülkelerin ülkemize olan uzaklığıdır. Bulgaristan’a yapılacak nakliyatla Norveç’e yapılacak nakliyat aynı fiyatla gerçekleştirilemez. Fiyatları etkileyen bir diğer husus da eşyaların kapladığı hacimdir. Nakliyatın yapılacağı dönem de fiyatların değişiklik göstermesinde etkilidir.

Eşyalarınızı başka bir ülkeye taşımak stresli bir deneyim olabilir. Çünkü eşyalarınız taşınırken onları saklayacak bir yer bulmanız ve gidecekleri yere iyi durumda ulaşmalarını sağlamanız gerekir. Ancak, ne bekleyeceğinizi biliyorsanız, önceden planlayarak uluslararası hareket etmenin stresini azaltabilirsiniz. Bu aşamada profesyonel bir firmayı tercih etmek işe yarayabilir.

Antalya Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Ülkemizde yurt içi ve yurt dışına taşımacılık yapan çok sayıda firma vardır. Her firma uluslararası nakliyat yapamamaktadır. Ülkemizin yasalarına göre uluslararası evden eve nakliyat yapmak isteyen firmalar C3 belgesi almalıdır. C3 belgesi, Antalya uluslararası evden eve taşımacılık firmasının nakliyat yapabilecek özelliklere sahip olduğunu gösterir. Ulaştırma Bakanlığı, firmaların hizmetleri, imkanları ve özelliklerini detaylı bir şekilde inceler.

Uluslararası taşımacılık yapabilecek özelliklerdeki firmalara C3 belgesi verilir. Firmanın C3 yetki belgesinin olmaması uluslararası nakliyat yapabilecek şartlara sahip olmadığını gösterir. Güvenlik, uluslararası nakliyatın en temel unsurudur. Emniyetli olmayan firmalara hiç kimse eşyasını günlerce sürecek yolculuk için emanet etmez. C3 belgesi aynı zamanda güven ve emniyetin göstergesidir.

Uluslararası ev taşıma, kişisel eşyaların bir ülkeden diğerine taşınması işlemidir. Bu, istihdam nedenleriyle veya tatil amacıyla bir ülkeden diğerine taşınan bir kişiyi içerebilir. Çoğu durumda, bu tür bir taşıma, uluslararası bir taşıma şirketinden profesyonel yardım gerektirecektir. Böyle bir durumda mutlaka alanında uzman olanlardan hizmet almak gerekir.

Antalya Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Antalya Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Antalya Uluslararası Evden Eve Nakliye

Yurt dışına yapılan nakliyatların süresi genellikle haftaları bulur. Antalya uluslararası evden eve nakliye süresi ülkelere göre değişir. Avrupa ülkelerine teslimat süresi ortalama 14 gündür. Amerika, Kanada gibi ülkelerin teslimatı ise 40 gün kadar sürmektedir. Evden eve taşımacılık, nakliyat sektörünün sunduğu harika bir hizmettir. Her geçen yıl evden eve firmalarının sunduğu hizmet içeriği gelişmektedir. Bir de mutlaka böyle durumlarda firma tercihine dikkat etmek gerekmektedir.

Yurt içinde taşınan kişiler firma hizmeti satın almadan da taşınabilirler. Ancak yurtdışına yapılacak taşınma, uluslararası evden eve nakliyat firmalarının yardımı olmadan gerçekleştirilemez. Her ülkenin farklı yasaları, gümrük işlemleri ve kanunları var. Resmi işlemleri, ülkelerin yasalarına göre yapmadan uluslararası nakliyatı gerçekleştirmek imkansızdır. Profesyonel ve güvenilir firmalar, bu resmi işlemler konusunda pratikleşmiştir. Seri ve hızlı bir şekilde işlemleri yaparak nakliyat sürecini işletirler.

Antalya Uluslararası Evden Eve

Eşyaların zarar görmemesi, taşınmanın kusursuz gerçekleşmesi için güvenilir firmalardan hizmet alınmalıdır. Amatör firmalar daha uygun fiyata taşımaktadır. Uluslararası nakliyatta fiyata değil firmanın sunduğu hizmetlere bakılmalıdır. Antalya uluslararası evden eve nakliyat firmaları müşterilerinin taşınma yükünü alacak şekilde hizmetler vermektedir. Profesyonel firmaların sunduğu hizmetler içinde genellikle şunlar bulunur;

 • Karayolu nakliye hizmetleri
 • Demiryolu taşımacılığı
 • Havayolu taşımacılığı
 • Denizyolu taşımacılığı
 • A+ nakliye hizmetleri
 • Zati eşya taşımacılığı
 • Gümrükleme faaliyetleri
 • Eşya depolama hizmetleri

Bazı ülkelere nakliyatın yapılabilmesi için farklı ulaşım araçlarının kullanılması gerekir. Örneğin Amerika’ya sadece karayoluyla nakliyat yapmak imkansızdır. Deniz ve havayolu nakliyat hizmetlerinin de kullanılması gerekir. Profesyonel firmalar ülkelerin konumuna ve eşyaların durumuna göre bünyelerindeki hizmetleri aktifleştirirler.

Antalya Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Antalya Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firması

Antalya Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası nakliyat hizmetleriyle iki farklı eşya türü taşınır. Antalya uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmetiyle, bireylerin kullandığı eşyalar nakledilir. Zati eşya kategorisine şu eşyalar girer;

 • Evlerde kullanılan salon takımları, mobilyalar, PC, TV, beyaz eşyalar
 • Ofis veya şirketlerin tefrişatındaki masa, sandalye, koltuk, bilgisayar gibi malzemeler
 • Bireylerin ulaşımını gerçekleştiren araçlar

Uluslararası nakliyatı yapılan diğer eşya türü ticari eşyalardır. Ticari eşyalar, satılarak gelir elde edilen mallardır. Eşyaların ticari ve zati olarak sınıflandırılmasının ana nedeni gümrükteki işlemlerden kaynaklanır. Ticari mallara gümrükte vergi uygulanır. Zati eşyalara gümrük vergisi uygulanmaz. Gümrükte sadece incelenir, evrak kontrolü yapılır. Uluslararası zati eşya kapsamı, özellikleri ve detaylı bilgilendirmeye firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Antalya Uluslararası Ev Taşıma

Bir ülkeden diğerine eşya nakletmek uzmanlık ve deneyim isteyen bir iştir. Daha önce uluslararası nakliyat yapmamış veya bu alanda uzmanlaşmamış firmaların çok eksiği çıkar. Profesyonel Antalya uluslararası ev taşıma firmaları yıllarca deneyim kazanarak uzmanlaşmıştır. Nakliyatın her aşaması sistemli ve planlı bir şekilde ilerler. Profesyonel uluslararası evden eve nakliye firmalarının taşıma aşamaları vardır. Bu aşamalar şöyle gerçekleşir;

 • Müşteriyle anlaşma ve sözleşme aşaması
 • Eşyaların sigortalanması aşaması
 • Eşyaların paketlenmesi, araçlara yerleştirilmesi aşaması
 • Nakil aşaması
 • Yeni adreste eşyaların teslimi aşaması
 • Hasar tespiti yapılarak varsa zararın tazmini aşaması

Taşınmanın her aşaması kendi içinde önemlidir. Detaylara dikkat edilerek hareket edildiğinde eşyalara zarar gelmeden kusursuz bir şekilde nakliyat gerçekleştirilir.

Antalya Uluslararası Eşya Taşıma

İnsanlar, eşyalarına maddi ve manevi anlamlar yükler. Yüksek fiyatlara ödediği veya manevi değeri olan eşyaların zarar görmesini istemez. Genel olarak halk arasında taşınmanın yangının verdiği zarar denk zarar verdiği düşüncesi vardır. Antalya uluslararası eşya taşıma firması eşyaların zarar görmemesi için özenli davranır. Yurtdışına yapılan nakliyatlar çok uzun sürer. Uzun yolculuklar sırasında eşyaların hasar görmemesi için özel malzemelere sarılması gerekir.

Profesyonel uluslararası nakliyat firmaları eşyaların özelliklerine en uygun materyali kullanarak paketleme yapar. Örneğin bilgisayarın paketlendiği malzeme ile berjerin paketleme materyali farklıdır. Paketleme malzemelerinde yeni gelişmeler takip edilerek kullanılır. Paketleme işlemini bu konuda deneyimli ve eğitimli personeline yaptırır. Araçlara yerleştirilmesine gösterilen özenle eşyaların güvenliği maksimum seviyeye çıkarılır.

Antalya Yurtdışı Evden Eve Nakliyat

Taşınma kaygısı ve stresini yaşamayan yok gibidir. Eşyalar nasıl toplanacak, nasıl paketlenecek, kırılacak mı? Ve benzeri sorular taşınma aşamasında olan kişilerin en temel stres nedenleridir. Taşınma stresinden, güvenilir ve profesyonel Antalya yurtdışı evden eve nakliyat firmasının hizmetleriyle kurtulmak mümkündür. Güvenilir firmayı seçmek için bazı özelliklerine ve hizmetlerine bakmak gerekir. Firma seçiminde dikkat edilmesi gereken özellikler şunlardır;

 • Firmanın kurumsal bir kimliği olmalıdır.
 • Hizmet kalitesi yüksek olmalıdır.
 • Hizmet veren elemanlar firmanın sigortalı personeli olmalıdır.
 • Araç filosu geniş olmalıdır.
 • Müşteriyle sözleşme yapmalıdır.
 • Eşyaları sigortalamalıdır.
 • Depolama hizmeti olmalıdır.
 • Eşyaları paketlemede gelişmiş ve trend malzemeleri kullanmalıdır.
 • C3 yetki belgesine sahip olmalıdır.
 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermelidir.
 • Teslimat süresine uygun hareket etmelidir.

  Antalya Uluslararası Evden Eve Nakliyat

  Antalya Uluslararası Evden Eve Nakliyat Şirketi

Antalya Yurtdışı Evden Eve Nakliye

Uluslararası nakliyat hizmetinin kaliteli ve profesyonel yapılmasını sağlayan pek çok etken vardır. Güvenilir firma olmak ve daha fazla tercih edilebilmek için bu etkenlerin uygulanmasına dikkat edilmelidir. Taşınırken insanların firmadan beklediği şeyler vardır. Müşterilerin firmalardan beklediği en temel beklentiler şunlardır;

 • Eşyalarının zarar görmemesi
 • Aksiliklerin ve sorunların anında çözülmesi
 • Personelin güler yüzlü olması
 • Teslimatın zamanında yapılması

Beklentileri karşılayan firmalar çok fazla talep görmektedir. Antalya yurtdışı evden eve nakliye firmaları beklentileri karşılayabilmek için eleman seçimine dikkat ederler. Profesyonel firmalar hizmetlerini günlük elemanla vermezler. Elemanlarının hepsi firmanın sigortalı personelidir. Sigortalı personeller, firmanın kurumsallığına uygun hareket ederler. Müşterilerine karşı güler yüzlü ve çözüm odaklıdırlar. Düzenli olarak eğitimlerden geçtikleri için sundukları hizmetin kalitesi yüksektir.

Antalya Yurtdışı Evden Eve

Yurtdışına taşınmak zannedildiği kadar zor değildir. Daha önce Antalya yurtdışı evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanmamış olanlar yurtdışına taşınmanın zor olduğunu düşünür. Kişiler taşınmayı firma yardımı olmadan yapmaya çalışırsa zor hatta çok zor olur. Ancak firmalardan yardım alındığında çok kolaylaşır. Uluslararası evden eve nakliyat firmasının hizmetlerini satın alanlar kişilerin sadece bazı evrakları hazırlaması gerekir.

Oturum izni, nüfus cüzdanı ve pasaport fotokopisi, uçak bileti, sicil kaydı gibi belgeleri hazırlayıp firmaya teslim etmeliler. Belgelerin teslimi ve sözleşme imzasından sonra taşınmanın sorumluluğunu nerdeyse tamamen firma yüklenir. Uluslararası nakliyat sırasında bazı sorunlar yaşanabilir. Çünkü araçlar farklı ülkelerin topraklarından, denizlerinden veya hava yollarından geçmek zorunda kalırlar. Bu geçişlerde yaşanma ihtimali olan sorunlar firma yetkilileri tarafından çözümlenir.

Antalya Yurtdışı Zati Eşya Taşımacılığı

Yurtdışına yaşamak için taşınmakla satış için eşya nakletmek arasında fark vardır. Bireylerin yaşamları için gerekli olan eşyaların taşınmasına nakliyat sektöründe zati eşya taşımacılığı denir. Antalya yurtdışı zati eşya taşımacılığı hizmetleri çok özenlidir. Eşyaların paketlenmesi, araçlara yerleştirilmesi ve yeni adrese teslimi çok itinalı yapılır. Ticari eşya taşımacılığında genellikle eşyalar kendi özel kolileri içindedir. Üretimi yapan firmanın hazırladığı paketler alınarak araca yerleştirilir.

Genellikle ticari ürünler karşı adreste yine ticari bir kuruma teslim edilir. Ticari veya zati eşyaların uluslararası nakliyatı için istenen belgeler farklılık gösterir. Türkiye’den çıkış için hazırlanması gereken belgelerle nakil yapılan ülkenin istediği belgeler ayrı ayrıdır. Profesyonel firmalar gümrükte ve resmi işlemlerde sorun yaşamamak için müşterilerinden belgeleri eksiksiz teslim alır.

Antalya Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Antalya Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firması

Antalya Yurtdışı Ev Taşıma

Uluslararası evden eve nakliyat firması tercihinde firmanın sunduğu hizmetler dikkate alınmalıdır. Sunulan hizmetlerin kaliteli olması müşteri memnuniyetinin yüksek olacağı anlamına gelir. Nakliyat firmasının depolama hizmetinin mutlaka olması gerekir. Depolama, çok önemli bir hizmettir. Depolama hizmeti sunan MMT lojistik, tam da bu noktada profesyonel hizmetleri sizlerle buluşturmaktadır.

Profesyonel Antalya yurtdışı ev taşıma firmaları yaşanabilecek bütün aksilikleri düşünerek hizmetler geliştirmiştir. Depolama, ev bulamama veya müşterinin gelememesi gibi durumlarda devreye giren bir hizmettir. Örneğin nakliye aracı vaktinde nakil adresinde olur. Ancak müşteri çeşitli nedenlerle evini tutamamıştır. Ev olmayınca eşyalar dışarıda kalamaz, araçta bekletilemez. Depolama hizmeti olan firmalar hemen eşyaları depoya alır. Şartlar düzelince eşyalar eve yerleştirilerek teslimat gerçekleştirilir.

Antalya Yurtdışı Eşya Taşıma

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri kısa sürmez. Genellikle haftaları bulur. Müşteriler haftalarca yollarda olan eşyalarının durumunu, nerede olduğunu, aksilik olup olmadığını merak ederler. Profesyonel firmalar müşterilerinin 7 / 24 bilgi edinmelerine imkan tanırlar. İletişim adresleri ve numaraları kullanılarak firma yetkileriyle iletişim kurulabilir. Bu iletişimle eşyaların durumu hakkında detaylı bilgiye ulaşılır.

Hedef adreste eşyaların eksiksiz tam olarak yerleştirilmesi Antalya yurtdışı eşya taşıma hizmetleri arasınadır. Eşyalar, teknik elemanlar tarafından kurulur veya monte edilir. Uzman ekiplerin yapması eşyalarda zararın engellenmesi amaçlıdır. Eşyalar kurulduktan sonra hasar tespiti vardır. Alınan tedbirlere rağmen hasar oluştuysa mutlaka kaydı tutulur. Kayda alınan hasarın maliyeti sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Ziyaretçi Yorumları (1)
 1. Yeliz Çamkıran dedi ki:

  Antalya serikten Hollanda’ya 3+1 eşyalarımı taşıtmak istiyorum, fiyat bilgisi ve taşıma detayları ile alakalı detaylı bilgi almak istiyorum. Firmanıza bir arkadaşımın tavsiyesi doğrultusunda ulaştım yardımcı olursanız memnun olurum.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1