Romanya’ya Eşya Taşıma Fiyatları

Dünya üzerinde bitmeyecek sektörlerden biri haline gelen taşımacılık sektöründe birçok ürün ve eşya taşınmaktadır. Her türlü eşya ve yüklerin taşınacağı gibi, daha dikkatli ve nizam gerektiren taşımacılık işleri de bulunmaktadır. Nakliyat işleri içerisinde en önemli taşımacılığı eşya taşıma sektöründedir. Firmanın uluslararası zati eşya taşımacılığı ve yurtdışı zati eşya taşımacılığı yapıyor olması da sizin için önemlidir. Ev eşyası taşıma işlerinde en önemlisi taşıyıcı firmanın garantörlüğü ve güvenirliğidir. Güvenirliği olan bir firma eşyaları sigortalı, korunaklı ve intizamlı bir şekilde taşımalıdır.

Romanya’ya Ev Eşyası Taşıma Ücretleri

Yurt içi Yurt dışı fark etmeksizin taşımacılık yapan firmalar iyice araştırılmalıdır. Romanya’ya eşya taşıma işleri yapan firmalar eşyayı taşıtma isteyen kişilerden bir dizi evraklar talep etmektedir. Gümrük evrakları ve taşınacak eşyanın izin belgeleri bulunmalıdır. Eşyanın Romanya’ya nakli için gerekli olan oturma izin belgesi, günü geçmemiş pasaportlarıyla beraber eşya sahipleri Türkiye’den çıkış yapamadan bu evrakları gerekli yerlere bildirilip izinleri alınmalıdır. Romanya’ya eşya taşıma fiyatları konusunda da önceden araştırılması yararlı olacaktır.

Romanya eşya taşıma fiyatları

Uluslararası evden eve nakliyat yapan ilgili firmayla anlaştıktan sonra, eşyanın gideceği açık adres, Türkiye’den çıkış izin belgesi, çalışma izni ve oturma izin belgeleriyle beraber Türkiye’den çıkış yapılır. Ülkeden çıkış yapmadan önce yol güzergahı ve eşyanın nasıl taşınacağı ile ilgili gerekli bilgilendirmeler yapılır. Eşyalar belirtilen gün ve saat içerisinde herhangi bir aksaklık olmadan teslim edilmek üzere yola çıkartılır. Eğer belirtilen gün ve saat içerisinde teslim edilmez ise sözleşme şartları yerine getirilir.

Herhangi bir şekilde eşyaları bekletmek gerekir ise ilgili firma tarafından depolarda muhafaza edilerek yola çıkacağı günü bekler. Dikkat edilecek noktaların yanı sıra Romanya’ya eşya taşıma fiyatlarının bütçeyi aşmaması da önemli noktalardandır.

Türkiye Romanya eşya taşıma

Yurt dışı taşımacılığı yaparken birçok eşya sebebi ile gümrüklerde sorunlar yaşanmaktadır. Bilinçlendirilmemiş müşteriler ve tam bilgi sahibi olmayan merdiven altı firmalardan uzak durulmalıdır. Romanya’ya eşya taşıma yapmadan önce Eşyaların içerisinde yanıcı, patlayıcı maddelerin olmaması gerekmektedir. Eşyaların içerisinde akıntı yapacak bozulacak malzemeler olmamalıdır.

Tüm eşyaların koli şeklinde paketlendiği kutuların üzerinde koli içerisinde ne olduğunun listesi olacak şekilde kutunun üzerine yapıştırılmalıdır. Romanya’ya eşya taşıma fiyatlarının firmalar arasında farklılıkları olsa da genel kriterler her zaman aynıdır. Nereye gideceği, ağırlığı, cinsi, gönderilecek araçları ve süreleri hemen hemen aynıdır. Gümrük ücretleri de nakliyata eklendiğinde firmalar sizlere net ve en uygun fiyatı sunmuş olacaktır. Kesin ücret bilgilerini firmalarla iletişime geçerek alabilirsiniz.

Ambalajlama Hizmetleri:

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1