Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Fiyat

Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma fiyat belirlenmesinde bazı önemli kriterler var. Bunlardan bazıları; eşyaların miktarı, kapladıkları alan, de monte-monte durumuna göre personel sayısı vb. ile belirlenir. Ayrıca Almanya’nın şehrine göre fiyatlandırma değişiklik gösterir. Permi hakkı bulunan kişiler KDV ödemez ve işlemleri de ücretsiz yapılır. Permi hakkı her birey için bir defalık bir haktır. Permi hakkı bulunmayan kişilerin gümrükte raiç bedeli ödemesi gerekir. Yani %18 KDV ve gümrükte işlem bedeli öderler. MMT Lojistik olarak yılların getirdiği tecrübe ile, deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın uzun bir yolculuğu güvenle geçirmesi için çalışıyoruz.

Türkiye'den Almanya'ya Ev Taşıma Fiyat

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Fiyat

Özellikle Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma fiyat fırsatları açısından firmamız avantajlı fırsatları sizlerle buluşturmaktadır. Alanında uzman olan ekibimiz bu tarz hizmetleri sorunsuz bir seviyede sunmaktadır. Ekibimiz eşyalarınızın de monte işlemini özenle gerçekleştiriyor. Elektronik cihazlarınız, beyaz eşyalarınız araca sabitlenir. Sıvı geçirmez materyallerle paketlenir. Ardından Avrupa standartlarında ambalaj malzemeleri ile paketleme işlemi yapılıyor. Gümrükteki işlemler alanında uzman profesyonellerimiz tarafından takip edilir, hızlandırılır. Gümrük geçişi öncesinde tüm belgeler hazır edilir. Özenle paketlenmiş kıymetli eşyalarınızın yeni evinizde özenle tekrar kurulumu yapılır.

Monte işlemi için tüm ekipman tarafımızca sağlanır ve tecrübeli personelimiz tarafından yapılır. Tüm eşyalarınız açılır ve yeni evinize yerleştirilir. Ardından hasar kontrolü yapılır. Eğer hasar oluşmuşsa firmamız ve sigorta şirketi tarafından hasarın bedeli karşılanır. Firmamız müşteri memnuniyetini önemser. Hiçbir durumda müşterisini mağdur etmez. Uzman ve deneyimli ekibi ile güler yüzlü hizmet sunar. İlkemiz en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermektir.

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Forum

Son zamanların popüler konusu olan; Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Forum, konu hakkında bilgileri aktaralım. Son yıllarda Almanya başta olmak üzere Avrupa ülkelerine taşınma planları arttı. Eğitim, iş imkanları ve daha iyi yaşam standartları için Almanya gözde bir ülkedir. Eğer oturma izniniz varsa geri kalan basit işlemlerdir. Taşınma için nakliye şirketi sizden bazı belgeler talep eder.

Nakliye firmanıza noter onaylı vekaletname verirsiniz. Bu belgeleri temin etmenizin ardından gerekli tüm işlemler nakliye firması tarafından özenle yürütülür. Bu noktada firma seçimi çok önemlidir. MMT Lojistik, kurumsal bir firmadır. Yılların getirdiği tecrübe sahiptir ve titizlikle tüm aşamaları yürütür. Eşyalarınız en modern yöntemlerle paketlenip taşınmasına rağmen kaza, hasar her zaman olasıdır.

Herhangi bir sorun yaşanmaması adına firmamız sözleşme ve sigorta yapmaktadır. Böylece müşterimizin güvenini sağlarız. Aklınıza takılan sorular ve tüm detaylı bilgiler için firmamızı arayabilir, e-mail gönderebilirsiniz. Müşteri temsilcimizden daha detaylı bilgi alıp rezervasyon yaptırabilirsiniz. Böylece müşteri ile görüşme sağlanarak fiyat teklifi yapılır. Fiyat teklifini kabul ederseniz ardından işlemler başlar.

 Türkiye’den Almanya’ya Ev Eşyası Taşıma Fiyat

Türkiye’den Almanya’ya ev eşyası taşıma fiyat için Türkiye’de ki şehir ve Almanya’da teslim edilecek şehir önemlidir. Eşya hacmi ve şehirler net fiyatı belirler. Türkiye’den Almanya’ya taşınmada eşyaları sökme, paketleme, eşyalara uygun hacimde seçilen araca yüklenmesi yapılır. Ardından yurt içi gümrük ve yurt dışı gümrük geçişleri yapılır. Ve nihayetinde yeni adresinize teslim yapılır. Böylece bütçenize uygun bir şekilde taşınmanız da mümkün hale gelir. Almanya Türkiye evden eve nakliyat hizmetleri son zamanlarda yoğun bir şekilde sunulmaktadır.

Teslimatın ardından eşyalarınızın kurulumu personelimiz tarafından yapılır.  MMT Lojistik; paketleme, montaj, gümrükleme, depolama ve nakliye hizmeti verir. Eskiye nazaran gelişen teknoloji ve ulaşım ile daha uygun fiyatlı ve daha profesyonel nakliye yapılmaktadır. Almanya’ya taşınıp gerekli tüm mobilya ve diğer ev eşyalarını oradan temin oldukça maliyetlidir. Ev eşyası götürmeyi tercih etmeyen kişiler piyasa değerinin çok altında fiyatlara eşyalarını satıyor. Böylece maddi yük artıyor.

Halihazırda kullandığınız eşyalarınızın manevi değeri de olduğundan en azından önemli kısmını taşımak daha iyi olacaktır. Eşyalarınız piyasa sigorta değerine uygun olarak hesaplanır. Yapılan telefon görüşmesi ardından ücretsiz ekspertiz hizmeti ile yerinde incelenir. Kıymetli müşterimize en uygun fiyat teklifi verilir. Böylece eşyalarınızın ne kadar taşınacağı bilgisi de tarafınıza verilmiş olur!

 

Türkiye Almanya Ev Taşıma Fiyatları

MMT Lojistik olarak her zaman odağımızda müşteri memnuniyeti var. Firmamızın ilkesi müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlı hizmet sunmaktır. Türkiye Almanya ev taşıma fiyatları firmalara göre değişiklik gösterebilir. Bazı firmalar diğer firmalara oranla çok düşük fiyatlar talep ediyor olabilir. Fakat kurumsal olmayan bu firmalar taşınma sonrası yeni adreste ek ödeme talep edeceklerdir. Bu ek ödeme de gümrükleme işlemlerinin ücretidir. Kurumsal, tek fiyat veren firmalar tercih edilmelidir.

Sigorta ve sözleşme konularında hassas olmalısınız. Kurumsal firmamızdan güvenle uluslararası nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Modern, kaliteli ve eşya grubunuza uygun ambalaj seçimi yapıyoruz. Eşya grubunuza uygun paketleme işlemi yapıyoruz. Halı gibi kirlenme ihtimali olan eşyalarınız su geçirmez tozlanmaz ambalajla paketlenir. Cam, ayna, avize vb. kırılacak türler darbe önleyici ambalajla paketlenir.

Her türlü eşyanızın taşınmasını sigortalı ve garantili olarak yapıyoruz. Eğitimli ve deneyimli personel ekibimiz ile çalışıyoruz. Müşterilerimize hızlı ve güvenli hizmet sunuyoruz. Uluslararası ev eşyası taşıyorsanız firma seçimi daha önemli hale geliyor. Çünkü bu süreç yurt içi nakliye işlemlerine göre daha uzun süreçli ve zahmetlidir.

Türkiye'den Almanya'ya Ev Taşıma Fiyat

Türkiye Almanya Eşya Taşıma 

Almanya Türk nüfusun en fazla olduğu Avrupa ülkelerinden biridir. Bu yüzden Türkiye Almanya eşya taşıma fiyat araştırması kolaydır. Çünkü taşınmak istediğiniz hangi Almanya şehri olursa olsun mutlaka orada yaşayan Türkler vardır. Bölgenizdeki Türkler size konuda yardımcı olacaktır. Almanya zati eşya taşımacılığı konusunda profesyonel Türk firmalar hizmet vermektedir.

Taşınmanın olduğu şehirler ve eşyaların kapladığı alanın yanında taşınma dönemi de fiyata etki eder. Eşya taşımasını firmaların kampanya dönemlerine denk getirmek daha ekonomik olacaktır. Firmaların C3 belgesi veya Yurt dışı hizmet yetki belgeleri olmalıdır. Ev eşyası nakliye hizmetleri yanında motorlu taşıt, evcil hayvan, ofis eşyası ve eşya depolama hizmetleri verilir. Kullanılmış ev eşyalarınız götürülür.

Fakat sıfır mobilya ve eşyalar için ticari nakliye işlemi gerekir. Sorunsuz ve iyi hizmet kalitesi için uluslararası zati eşya taşımacılığı yapan kurumsal firmalar tercih edilmelidir. Türkiye’den Almanya’ya taşınma da ücret genellikle Euro olarak temin edilir. Eşyaların kapladığı metreküp başına ücretlendirme yapılır. Metreküp başı ücret ortalama olarak 100-120 Euro civarındadır. Bütün bu bilgiler ışığında Türkiye Almanya uluslararası evden eve nakliyat konusunda etkili bir araştırma yaptığımızda karşımıza çok sayıda farklı seçenek de çıkmaktadır. Bu noktada mutlaka bu alanda uzman olan bir firmayla çalışmak şarttır. Tam da bu noktada MMT Lojistik sizlere mükemmel fırsatlar sunacaktır!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1