Türkiye’den Avusturya’ya Evden Eve Taşımacılık

Türkiye’den Avusturya’ya Evden Eve Taşımacılık

Avusturya’dan Türkiye’ye veya Türkiye’den Avusturya’ya evden eve taşımacılık hizmetleri almak isteyenler için ilk önerimiz firmaları araştırmaları olacaktır. Araştırmanız online yapabileceğiniz gibi daha önce benzer hizmet almış olanlara danışabilirsiniz. Firmaların verdiği hizmetlerin içeriklerini ve ayrıntılarını karşılaştırıp referanslarını inceleyerek ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Ön bilgi edindiğiniz firmalar ile iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bir nakliye firmasından hizmet alacaksanız ister yurt içi ister yurtdışı zati eşya taşımacılığı olsun, kriterlerinizi ve hassasiyetlerinizi mutlaka belirtmelisiniz. Kişisel eşyalar içinde antika veya sanat eseri gibi hassas taşınması gereken eşyalarınız varsa bunların paketlenmesi ve taşınması ayrı bir uzmanlık gerektirir. Firmamız uzman personelleri ile paketleme, montaj ve kurulum hizmeti de vermektedir.

Avusturya’ya Zati Eşya Taşımacılığı

Türkiye’nin hangi bölgesinde olursanız olun uluslararası eşya taşıma konusunda tecrübeli bir lojistik firmasından hizmet almanız doğru bir karar olacaktır. Firmanın yetki belgelerinin tam olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Avrupa ülkelerine örneğin Türkiye’denAvusturya’ya evden eve taşımacılık hizmeti alacağınızda doğru firmayı seçmek büyük ölçüde işinizi kolaylaştıracaktır. Hangi evraklar hazırlanmalı, nereye beyan verilmeli, hangi izinler alınmalı, firmamız en baştan size bunları bildirir. Böylece bürokratik işlem kargaşasına girmeden işlerinizi yoluna koyarsınız. Gümrükleme işlemleri sonunda sorunsuz bir şekilde eşyanız yeni adresinize ulaştırılır. İsterseniz Avusturya’da da kurulum ve montaj hizmeti tarafımızdan sağlanır. Yabancı bir ülkede lojistik firmanız tarafından bu hizmetleri almanız işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Size zaman ve maddi açıdan tasarruf sağlayacaktır.

Türkiye’den Avusturya’ya Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliye hizmetleri günümüzde modern donanımlı, bu iş için özel tasarlanmış araçlarla yapılmaktadır. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerinde de modern ve uygun donanıma sahip araçlar kullanılmaktadır. Firmamız her türlü ihtiyacınıza uygun modern araç filosuna sahiptir. Deneyimli ve uzman personeli ile size danışmanlık verir, gümrük yasalarına uygun bir şekilde eşyanızın hazırlanıp taşınmasını sağlar. Sigortalı ve sözleşmeli eşya taşımacılığı sayesinde zamanında ve sorunsuz bir şekilde eşyalarınız taşınır.Türkiye’den Avusturalya’ya evden eve taşımacılık hizmetleri uygun fiyat anlayışı ile güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Fiyatın belirlenmesinde eşyanın hacmi ve niteliği büyük önem taşımaktadır. Zati eşyalarda KDV bedeli olmadığından daha uygun fiyata taşınabilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. Murat dedi ki:

  Merhaba iki tane üçlü koltuk ikitane tekli koltuk buzdolabı çamaşır makinası Bulasik makinası yatak odası yemek masası alti sandalye setustu fırın mikrovella televizyon halılar orta masa ikitane iki kapili dolap cocuk çalışma masası artı 3 metrekarede ufat tefekler kirsehirden Avusturya ya nakliyesi ne kadar olur tahminide olsa olur

  1. Murat Bey Merhabalar;
   Belirtmiş olduğunuz ürünlerin Ülkeler arası taşımacılık faaliyetlerin de Paketleme, De-monte, Gümrükleme hizmetleri vs. Firmamız tarafından mı yapılacak
   Yoksa kendi isteğinizle sizlermi yapacaksınız ? bu detayları görüşebilmek ve fiyatlandırma noktasında sizlere net taşıma ücretleri sunabilmemiz adına lütfen 444 9 642 santral merkezimizden bizlere ulaşınız.
   SAYGILARIMIZLA

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1