Norveç’ten Türkiye’ye Ev Eşyası Taşıma

1.070

Zonguldak Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Norveç’ten Türkiye’ye Evden eve nakliyat

Hem Türkiye’den Norveç’e hem de Norveç’ten Türkiye’ye her yıl birçok kişi taşınmaktadır. Norveç’te bulunan Türk vatandaşları ya da Norveç’te yaşayıp Türkiye’ye taşınmaya karar veren Norveç ve diğer ülke vatandaşları için Norveç’ten Türkiye’ye evden eve nakliyat hizmetleri bulunmaktadır. Evde var olan eşyaları taşımak ile yeni eşyalar alma zahmetinden ve maliyetinden kurtulmuş olunur. Gümrük işlemlerini ve diğer kâğıt, evrak işlemleri uluslararası zati eşya taşımacılığı yapan firma aracılığı ile yapılmaktadır. Bu evrak işleri ilk defa uğraşacaklar için karmaşık ve uzun gözükse de, bu lojistik firmaların uzmanlık alanlarından biri olduğundan dolayı basit ve hızlı bir şekilde halledilmektedir.

Norveç’ten Türkiye’ye Taşınma İşlemleri

İskandinavya ülkelerinden biri olan Norveç diğer adı ile Norveç Krallığı, Dünya’da refah düzeyi en yüksek ülkelerden biridir. Türkiye ise Norveç’e göre daha sıcak bir iklime sahip, 3 taraflı denizlerle kaplı bir ülkedir. Birçok iş, okul, aile gibi birçok sebepten dolayı insanlar taşınmaktadır. Ve taşınma için de Norveç’ten Türkiye’ye evden eve nakliyat firmaları aracılığı ile taşınmaktadırlar. Taşınmak isteyen kişilerin sorumluluğunda çok az işlem bulunmaktadır çünkü birçok iş lojistik firması tarafından halledilmektedir. Bundan dolayı öncelikle anlaşma sağlanacak lojistik firması özenle seçilmelidir. Firmanın geçmişi, müşteri yorumları vb. ayrıntılar iyi araştırılmalıdır. Uluslararası evden eve nakliyat firması ile anlaştıktan sonra, firma yetkilileri eve gelip götürülecek eşyaların raporunu hazırlayarak, götürülecek yere göre bir fiyat çıkarır. Sigorta, gümrük ve diğer işler firma tarafından halledilmektedir.

Norveç’te Evden Eve Nakliyat

Norveç’in Oslo, Bergen, Stavanger, Drammen ve diğer illerinden Türkiye’nin her iline Norveç’ten Türkiye’ye evden eve nakliyat yapılmaktadır. Yurtdışı zati eşya taşımacılığı firmasının eşyaları sigortaladığından emin olunmalıdır. Ayrıca ziynet eşyaları gibi maddi değeri çok yüksek eşyaları ve manevi değeri olan eşyalarla birlikte taşınacak eşyalardan ayrı tutulması her zaman tavsiye edilmektedir. Norveç’te bulunan eşyaların taşınılacağı evde, eşyalar kaliteli malzemeler ile korunaklı bir şekilde ambalajlanır. Araca yüklenen eşyalar Türkiye’de taşınılacak eve özenle yerleştirilir. Eşyalara sadece taşıma işlemleri sırasında dokunularak, taşımanın başka hiçbir aşamasında el sürülmemektedir. Bundan dolayı eşyaların sahiplerinin endişe ve tedirginlik duyacağı ortamlar oluşmamaktadır.

Ambalajlama Hizmetlerimiz:

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1