İtalya’dan Türkiye’ye Ev Taşıma Fiyatları 

İtalya’dan Türkiye’ye ev taşıma fiyatları konusunda insanlar çok fazla araştırma yapmaktadır. Ancak bu araştırmaların sonucunda pekte kesin bir rakama ulaşmamaktadır. Çünkü her şirket veya firma fiyat hesaplandırması uygulaması gerçekleştirir. Bu uygulamada bulunan unsurlara göre de fiyat sunmaktadırlar. Firmaların fiyat hesaplandırması yapmasının nedeni ise her müşterinin gideceği ülkeye göre farklı hizmetler sunmasıdır. Ayrıca hesaplandırma raporu hazırlanırken firmalar müşterinin eşya özelliklerini de göz önünde bulundururlar. Çünkü her müşterinin eşya sayısı ve eşya boyutu farklıdır. Bu farklılıklara göre ise bir nakliyat aracı belirlenmektedir. Bunun yanı sıra ise eşyalarınızı paketlemek adına kaliteli ve esnek ambalaj hizmeti de verilmekte ve bu hizmette fiyata etkendir. Bu nedenle firma araştırırken fiyat performansını da göz önünde bulundurunuz.

İtalya’dan Türkiye’ye Ev Taşıma Fiyatları 

İtalya’dan Türkiye’ye taşınmak isteyen kişilerin ilk merak ettikleri şey ise taşımacılık hizmeti sunan firmaların fiyat konusudur. İtalya ülkesinden kendi ülkemize sürekli göç eden insanlar bulunmaktadır. Bunların nedenlerinden biri ise kariyer veya eğitimdir. Bu iki ülke arasında nakliyat hizmeti gerçekleştiren firmaların çoğu son teknoloji donanımlara sahip olmakta ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Taşımacılık  bazında sunulan hizmetlere göre İtalya’dan Türkiye’ye ev taşıma fiyatları farklılık göstermektedir. Çünkü her müşterinin taşıyacağı eşyalarının sayısına ya da 2+1 veya 1+1 olarak farklı unsurlar sunmaktadır. Bu sunulan hizmetler her müşteriye göre değişmektedir. Bu nedenle firmalar internet siteleri üzerinden bir görüşme sağlamadan kesinlikle bir fiyat rakamı belirtmemektedir. Fiyatları öğrenmek istediğiniz şirketlerin mailine mail atabilir ve ya telefon numaralarından onlara ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Anlaşma sağlanılan firma eşya özelliklerinize ve ülkeler arasında ki kilometre gibi şeyler baz alarak bir fiyat raporu hazırlayıp size sunmaktadır. Fiyatlarda çoğu firmalar müşterinin memnuniyet açısından kampanyalar yapabilmektedir. Kısaca özetlemek gerekirse firmalar sizlere vereceği hizmete oranla bir fiyat belirlemektedir.

İtalya'dan Türkiye'ye Ev Taşıma Fiyatları 

 İtalya’dan Türkiye’ye Ev Eşyası Taşıma Fiyatları 

Nakliyat sektörü birçok dala ayrılmaktadır. Bunlardan biri ticaret eşyası taşımadır. Bir diğeri ise uluslararası evden eve nakliyat hizmetidir. Bu hizmette insanların en fazla düşündüğü nokta ise firmaların sunduğu fiyatlardır. Özellikle İtalya ile Türkiye arasında her iki seçenekte hemen hemen her gün binlerce taşınmalar gerçekleştirmektedir. Fakat bu ev taşınma işlemlerinizi tek başınıza yapmanız pekte mümkün değildir. Çünkü uluslararası evden eve nakliyat gerçekleştiğinde gümrükten geçiş yapılmaktadır.

Gümrükten geçiş yapabilmek içinse birkaç belge gerekmektedir. Bunun yanı sıra uluslararası taşımacılıkta birçok prosedür bulunmaktadır. Prosedürlerin hepsini tek başınıza yapmaya çalışmanız aylarınızı veya yıllarımızı alabilir. Bu nedenle nakliyat hizmeti üzerine kurulan firmalardan ya da lojistik şirketlerden destek alabilirsiniz. Bu firmalar olduğunca uygun fiyatlı çalışmaktadır. Ayrıca firmalar bütün prosedürleri ezberlemekte ve tüm kuralları yerine getirerek bir taşımacılık gerçekleştirmektedir.

İtalya’dan Türkiye’ye ev eşyası taşıma fiyatları ise firmaların sunduğu hizmete bağlı olarak kaleme alınıp değişkenlikler göstermektedir. Ayrıca uluslararası taşımacılıkta firmaların hizmet Fiyatları haricinde gümrük geçişlerinde eşya boyutunuza ve hacminize göre vergiler de alınabilmektedir.

 İtalya’dan Türkiye’ye Ev Eşyası Taşıma Firmaları

Günümüzde nakliyat sektöründe çok fazla rekabet bulunmaktadır. Bu rekabette ise fiyatlarda kampanyalar gerçekleşebilmektedir. Kampanyaların amacı müşteri çekmektir. Nakliyat hizmeti sunan firmalar eşyalarınıza önem verip dikkatli şekilde taşımaktadır. Bu nedenle eşya taşımacılığı hizmeti sunan firmaların tek odak noktası hasarsız bir taşımacılık hizmeti sunmaktır.

Firmalar eşya taşırken birçok araç ya da ambalaj gibi donanımlara sahip olmalıdır. Bu eşyaların ambalajı gibi hizmetler sigortalı işlemler uygulanıp garantiye alınmalıdır. Garanti hizmeti veren firmalar tüm eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını garanti anlaşması olarak sunmaktadır. Sigortalama işlemi ile garanti işlemi hemen hemen aynıdır. Her ikisi de eşyaların zarar gelmemesi adına çok uğraşır fakat olası kötü durumda eşyaların mağduriyetini firmalara sunmaktadır.

Tüm ülkelerden Türkiye’ye taşımacılık gerçekleştirmektedir. Özellikle İtalya’dan Türkiye’ye çok fazla göç görülmektedir. İtalya’dan Türkiye’ye ev eşyası taşıma firmaları hemen hemen gergin gerçekleştirdikleri taşınmalar sayesinde çok pratik şekilde bütün taşınmaları gerçekleştirmektedir. Müşterilerin farklı isteklerine göre sundukları hizmetler farklı olsa da her hizmete göre birçok deneyim kazanan personel bulunmaktadır. Deneyimli personeller sayesinde ise firmaların müşteri memnuniyeti sürekli olarak artı kazanmaktadır.

 İtalya’dan Türkiye’ye Zati Eşya Taşıma Fiyatları 

Taşınmaların arttığı şu dönemde her firma neredeyse her hizmeti hemen hemen aynı çizgide sunmaktadır. Ancak profesyonel çizgisine gelen birden fazla nakliyat hizmeti sunan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar ise her bütçeye uygun fiyatlar da hizmetler sunmaktadır. İtalya’dan Türkiye’ye zati eşya taşıma fiyatları da avantajlı ve uygun şekilde müşterilere sunmaktadır. Zati eşyalar kişisel eşyalardır.

Yani ticari olmayan eşyalardır. Bu nedenle zati eşyaların taşınmasında diğer taşınmalara göre gümrük ücreti alınmamaktadır. Söz konusu zati eşya taşımacılığı ise tüm firmalar çok önem vermektedir. Çünkü ticari olmayan eşyalardır ve maneviyat açısından önemi olma ihtimaline karşı tüm detaylar düşünülerek taşınmalar gerçekleşir.

İtalya'dan Türkiye'ye Ev Taşıma Fiyatları 

Zati eşyaların gümrük vergisi alınmadığından şirketlerde de çok uygun fiyatlarla taşınmaktadır. Zati eşyalarının fiyatlandırılması yapılırken m3 olarak fiyatlandırma raporlarına yazılmaktadır. Zati eşyaların ebadına göre getirilen araç ve ambalajlar da fiyat raporuna yazılmaktadır. Fiyat raporu ise tüm hizmetlerin listelenmesene denmektedir. Bu rapor sona erince müşteriye bir fiyat rakamı verilir. Bu rapor hazırlanırken taşınma başlamamaktadır. Taşınmadan 1 hafta önce gelen ekspertiz ekipleri sizlerin eşya durumunuza göre bir plan hazırlayıp ona göre rapor yapmaktadır.

 İtalya’dan Türkiye’ye Ev Taşıma Fiyatları

Bir ülkeden farklı ülkeye taşınmaya uluslararası taşımacılık denmektedir. Uluslararası evden eve taşımacılık fiyatları hesaplanırken tamamen müşterinin ihtiyacına yönelik hizmet unsurları göz önünde bulundurulur. Her bütçeye uygun kaliteli hizmet sunan firmalarda söz konusudur. Firmalarda fiyat politikaları nedeniyle internet üzerinden kesin bir rakam verilmemektedir. Her sunulan hizmet kaleme alınarak bir ücretlendirme belirlenir. Bu ücretlendirmezlerse müşteri bütçesine uygun olarak hazırlanmaya çalışılır.

İtalya’dan Türkiye’ye ev taşıma fiyatları konusunda kesinlikle endişe etmeyin. Çünkü firmalar müşteri memnuniyeti adına her dönem uygun fiyatlı kampanyalar yürürlüğe geçirmektedir. Bu kampanyalar haricinde uluslararası eşya taşıma da fiyatlandırma yapılırken şu faktörler kaleme alınmaktadır;

En önemlisi elbette ki eşyanızın miktarıdır. Diğer fiyat unsuru ise seçtiğiniz taşımacılık yöntemidir. Örneğin kara yolu taşımacılığı uygun fiyatlı olmakla birlikte güvenilirdir. Bir diğer fiyat unsuru da ek bir hizmet istemenize bağlıdır. Etkenler genel olarak müşterinin ihtiyaçları üzerine olmakla birlikte fazla hizmet kapsamı yapılmamaktadır. Ayrıca küçük bir miktar karşılığında sigortalama işlemi de yaptırmanız gerekir. Bazı firmalarda ise bu sigortalama işlemi karşılığında ücret alınmamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1