Türkiye’den Irak’a Mobilya Taşıma

Türkiye’den Irak’a mobilya taşıma hizmetleri her zaman yoğun bir şekilde talep görmektedir! Firmamız deneyimli ve tecrübeli ekibiyle yıllar boyunca uluslararası taşımacılık yapmıştır. Lojistik alanında kendini geliştirerek, hizmetlerimizin kalitesi her geçen gün artmaktadır. Haftanın belirli günlerinde yola çıkarak Türkiye Irak arası nakliyat işlemleri başlatılır. Eşya sayısına göre kamyon boyutu belirlenerek, eşyaların zarar görmesi minimum seviyeye indirilir. Kamyon boyutları kısa, orta ve uzun olmak üzere birkaç çeşide sahiptir. Uluslararası lojistik alanında müşteri memnuniyeti ve hizmetinde en iyi hizmeti vermeye MMT Lojistik olarak devam etmekteyiz.

 

 Türkiye’den Irak’a Mobilya Taşıma

Türkiye’den Irak’a mobilya taşıma hizmeti veren firmamız, tüm ağır nakliyat işlemlerinize çözüm bulmaktadır. Profesyonel kişiler ile çalışan firmamız, modern kamyonlar ile nakliyat yapmaktadır. Lojistik hizmetleri için detaylı bilgiyi; firmamızdan alabilirsiniz.

Eşyaların uzun yola dayanıklı bir şekilde çıkarılması ve korunması müşteri memnuniyeti açısından önemlidir. Bu yüzden uzun ve günlerce süren yolculuklar için özel ambalajlarla dikkatli paketleme hizmeti vermekteyiz. Eşya sigortalama imkanı sayesinde eşyaların kullanılamaz duruma gelmesi durumunda hasar, firmamız tarafından karşılanmaktadır. Zamanında ve sorunsuz bir lojistik hizmeti için tüm prosedürlere uyulmaktadır.

Tüm gümrük işlemleri, ülkeye giriş çıkışlar firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurumsal bir kimliğe sahip olan firmamız, prosedürleri tam olarak uygular. Özel belgelerin temini ve müşteri ile iletişim için her an hazırdır. Bu sayede zamanında bir lojistik hizmeti vermek amaçlanır. Her biri alanında uzman ekipler, taşınma sırasında ve sonrasında eşyaların yerleşmesini sağlamaktadır.

Türkiye’den Irak’a Mobilya İhracatı

Türkiye’nin komşu ülkesi olan Irak, çoğu ithalat ürününü Türkiye’den karşılamaktadır. Bu ürünlerin içerisinde mobilya da vardır. Türkiye’den Irak’a mobilya ihracatı yapan firmamız prosedürlerin tümünü uygulamaktadır. Irak, iki parçaya bölünmüş ve bu şekilde yönetilmektedir. Bu yüzden farklı şekillerde gümrük geçişleri vardır. İhracatın yapılmadan önce tüm şartları ve kurallarının bilinmesi gerekmektedir. Irak Türkiye evden eve nakliyat hizmetleri her zaman yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

İki bölgeye ayrılarak yönetilen Irak, iki bölgesi içinde ithalatta farklı prosedürler uygulamaktadır. Bu bölgelerin ithalat, ihracat alanında uyulması gereken kuralları farklılık göstermektedir. Kuzey bölgesine ihracat yapılacaksa sadece o bölgenin kurallarının bilinmesi yeterlidir. Karayolu kullanılarak ihracat sağlanacaksa, her iki alanında kuralları iyi bir şekilde ezberlenmesi gerekmektedir. Gerekli evrakların hazır olması gerekmektedir.

Karayolu kullanılarak Güney’e ihracat yapılacaksa Kuzey bölgesi gümrük kapısının geçiş şartları bilinmesi gerekir. Bu bölgeye giderken önce Kuzeyden geçiş yapılacaktır. Daha sonra güney gümrük kapısına gidilerek iki giriş yapılması gerekecektir. Bu durum iki kat para ödemeye sebep olacaktır. Tüm sürece hakim olan firmamız belgeleri hazır ederek prosedüre uygun şekilde ihracatı gerçekleştirmektedir.

 Türkiye’den Irak’a Mobilya Taşıma Fiyat

İhracat için uluslararası lojistik hizmetlerini kullanmanız gerekmektedir. Ev taşıyabileceğiniz gibi ticaret alanında da nakliyat işlemlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Türkiye’den Irak’a mobilya taşıma fiyat, verilecek hizmete göre değişmektedir. Taşıma, ekibin masrafları, gümrük vergileri, yakıt masrafları gibi birçok unsur fiyatta etkilidir. MMT Lojistik firması olarak, tüm mobilya taşıma hizmetlerinde Orta Doğu ile çalışmaktayız.

Türkiye’den Irak’a Mobilya Taşıma

Uluslararası mobilya taşımacılığında, gerekli tüm izin ve belgelere sahip olunması gerekmektedir. Aksi halde araçlar gümrükten geri dönebilmektir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için kurumsal firmalar ile çalışmak oldukça önemlidir. Kurumsal firmalar, tüm prosedürlere hakim olarak, lojistik sürecini profesyonelce yönetmektedir. Firmamızda fiyatlar; nereye gidileceği, ne taşınacağı gibi durumlara göre değişiklik kazanmaktadır.

Alınacak tüm taşıma hizmetlerinde uygun fiyatlandırma çizelgeleri belirlemekteyiz. Tüm işlemlerin sorunsuz bir şekilde hallolması için ekstra özen ile çalışmaktayız. Gümrük prosedürleri, eşya sınıflandırması, yol masrafları vb, uluslararası lojistik alanını ilgilendiren durumlar fiyatlandırmaya dahildir. Eşya sigortalatma, kullanılamayacak duruma gelen eşyaların mağduriyetini yaşamamanız için yapılmaktadır. Hesaplı ve sorunsuz bir taşıma deneyimini firmamızla yaşayabilirsiniz.

Türkiye’den Irak’a Mobilya Taşıma Firmaları

Uluslararası lojistik hizmeti almak isteyen kişilerin kurumsal firmalar ile çalışması önem kazanmaktadır. Oluşabilecek her sorunun hemen çözüm bulması ve sorunsuz bir taşıma hizmeti, bu firmalarla mümkündür. Türkiye’den Irak’a mobilya taşıma firmaları arasında hizmet veren şirketimiz, tüm taşımacılık prosedürlerini tam olarak uygular. Müşteri memnuniyetinin sağlanarak, mağduriyetlerin önlenmesi ilk amaçlardan bir tanesidir.

Taşıma firmalarının dikkat etmeleri gereken birkaç prosedür vardır. Eşyaların korunması bunların başında gelir. Uzun yollara dayanıklı paketlemenin yapılması, müşteri mağduriyetini minimuma indirmektedir. Profesyonel ve alanında uzman kişiler tüm nakliyat ve taşımacılık hizmetlerindeki ihtiyacı karşılamaktadır. Kurulum ve tesisat alanında deneyimli ekip, tüm monte, marangozluk işlemlerini yapmaktadır. Ayrıca eşyaların yerleştirilmesini de sağlamaktadır.

Taşınma firmaları Irak’a eşya taşımanın zor olduğunu bilmektedir. Çünkü Kuzey ve Güney bölgelerinin uygulamaları farklıdır. Farklı durumlara göre iki bölgenin prosedürleri değişiklik gösterir. Kuzey Irak’ta, Türk plakasıyla taşıma yapılmamaktadır. Tüm bu detaylara hakim olan firmamız sayesinde sorunsuz taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz.  Deneyimli firmamız, hangi yolları kullanarak masrafsız taşınma süreci yaşanacağını bilmektedir.

Özellikle Türkiye son zamanlarda mobilya sektörünün dinamik bir durumda olduğu bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda Türkiye’den farklı ülkelere mobilya taşınması da sıklıkla gündeme gelmektedir. Tam da bu noktada Türkiye’den Irak’a mobilya taşınması da son zamanlarda sıklıkla gündeme gelmektedir. Bu durumun doğal sonucu olarak ülkemizde nakliyat sektörünün bu alanda etkili bir düzeyde hizmet sunduğunu da ifade etmek mümkün olmaktadır.

Türkiye’den Irak’a Mobilya Taşıma

Türkiye’den Irak’a Mobilya Taşıma Prosedürleri

Ortadoğu’ya lojistik hizmeti almak isteyen kişilerin tüm bilgilere hakim olması, işlemleri kolaylaştırır. Firmamız yılların deneyimi ve sayısız kere Irak’a gitmesi ile gerekli prosedürlere hakimdir. Türkiye’den Irak’a mobilya taşıma prosedürleri, ülkenin iki farklı bölge olmasından dolayı önem kazanmaktadır.

Irak; Güney Irak ve Kuzey Irak olmak üzere iki bölgeye sahiptir. Ülkemizden her iki bölgeye de mobilya sevkiyatı yapılmaktadır. Bundan dolayı Irak’a ait mobilya taşıma prosedürleri söz konusu olduğunda karşımıza geniş bir prosedür seçeneği çıkmaktadır. Irak uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri her zaman profesyonel hizmetleri de beraberinde getirir!

Irak’ın İki ayrı bölgeye sahip olması, iki farklı gümrük kapısına sahip olması anlamına da gelmektedir. Ayrıca iki farklı bölge içinde uygulamalar ve zorunluluklar farklıdır. Karayolu üzerinden yapılacak mobilya taşıma işlemleri için iki bölgenin prosedürlerine ve belgelerine hakimiyet gerekmektedir. Karayolu üzerinden taşınacak mobilyalar Güney’e gidecekse, önce Kuzey gümrük kapısından geçmesi gerekmektedir.

Kuzey Irak’ta Türk plakalara eşya taşıma izni verilmemektedir. Firmamız, gerekli tüm belgeleri toplayarak, aktarmasız geçiş sağlamaktadır. MMT Lojistik olarak, Orta Doğu’nun her alanına uluslararası lojistik hizmeti sağlamaktayız. Irak mobilya taşıma prosedürlerine hakimiyetimiz ve tecrübesiz sorunsuz ihracatı ve eşya taşımayı da sağlamaktadır. Uluslararası taşımacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1