Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Taşıma

Türkiye’den Fransa’ya mobilya taşıma hizmetleri her zaman yüksek kalite standartlarında sunulmak durumundadır. Fransa birçok ülke ile ticari anlaşmalara imza atmış, ekonomisi oldukça canlı, refah seviyesi yüksek bir ülkedir. Liman kentlerine sahip olması nedeni ile deniz aşırı ticarette ve okyanus aşırı ticarette önde gelen ülkelerdendir. Türkiye’de Fransa’nın ticaret yaptığı ülkelerdendir. TÜİK verilerine göre ülkemizin ihracat gelirlerinin doksan bir milyon dolar kadarını Fransa ile yapılan ticaret kapsamaktadır. Mobilya sektöründe önde gelen ülkemiz Fransa ile mobilya ticareti konusunda da oldukça gelişmiş ilişkilere sahiptir. Fransa ülkemizin mobilya ithalatı yapılan ülkeler listesinde doksan dördüncü sırada yer alır.

Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Taşıma

Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Taşıma

Geçtiğimiz beş yıl içerisinde Fransa’ya yapılan mobilya ithalatı yüz elli bir milyon Türk Lirası ile tüm ülkeleri geride bırakarak birinci olmuştur. Mobilya üreticileri, ülkemizde üretilen mobilyalardan Fransız vatandaşlarının oldukça memnun kaldığını ve bu durumun Türkiye’den Fransa’ya mobilya taşıma sektörünü canlandırdığını söylemektedirler. Taşıma işleminin gelişmesi yanında ulaşım teknolojilerinin de gelişmesi söz konusudur. Gelişen bu ulaşım sektörü evden eve taşımayı da, ticari mal taşımayı da oldukça kolaylaştırmaktadır.

Tüm bu zincirleme gelişim sebebi ile Fransa’nın Türkiye’nin pazarlarından biri olması oldukça önemlidir. Bunun dışında yerleşim alanlarını taşıyan vatandaşlar da bu lojistik gelişimden faydalanmakta ve ülkeler arasında daha güvenli, daha ucuz ve daha konforlu seyahat etmektedirler. Bu seyahat ve ticaret dahilinde ülkeler arasındaki ilişki ve işbirliği de gelişmekte, gün geçtikçe daha iyi bir hal almaktadır. Fransa Türkiye evden eve nakliyat hizmetlerinin profesyonel seviyede sunulduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz!

 

Türkiye’den Fransa’ya Mobilya İhracatı

Ülkeler arasında gelişen ilişkiler Türkiye’den Fransa’ya mobilya ihracatı konusunda da pozitif etkiye neden olmuştur. Denizaşırı taşımacılıkta önde gelen markalar bu ilişkilerden faydalanarak faaliyetlerine hız kazandırmış ve bu süreç boyunca birçok kişiye hizmet vermişlerdir. Bu konuda önde gelen firmalardan olan MMT Lojistik, bu alanda oldukça fazla iş tecrübesine sahip ve hizmet alanlar ile kurulacak sağlıklı iletişim bilgisine hakim olan uzman bir ekip ile çalışmaktadır.

Liman kentleri ile ticaret konusunda önde gelen ülkemiz, Fransa ile yapılacak olan mobilya ihracatları için birçok ulaşım seçeneğine sahiptir. Bu ihracat birçok veriye göre ekonomiye doğrudan katkı sağlamakta ve ülkede iş gücü fırsatı yaratmak konusunda oldukça faydalı bir kaynak oluşturmaktadır. Bu ihracat yalnızca mobilya ihraç etmeyi kapsamaz.

Mobilya yapımı için gerekli ham madde, boya ve proje ihracatını da içerir. Elbette bu güçlü içerik ülkelerin ekonomisine katkı sağlamakla da kalmaz, diğer ülkeler için de reklam niteliği taşır. Bu nedenle yapılan mobilya ihracatı birçok alana kaynak oluşturmakla kalmaz, farklı kaynakları da besler.

Trabzon Yurtdışı Ev Taşıma

Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Taşıma Fiyatları

Türkiye’den Fransa’ya mobilya taşıma fiyatları firmalara göre değişiklik göstermekle kalmaz. Birçok firmanın verdiği hizmete göre de değişir. Bu değişiklikler taşınacak olan materyalin niteliğine, büyüklüğüne ve gideceği konuma göre değişiklik gösterir. Fakat bu fiyat değişikliği hizmet alan kişi ya da kurumu zor duruma düşürmeden de yapılabilen bir değişikliktir.

Gelişen teknolojinin öncülük ettiği lojistik sektörü birçok sorunun pratik çözümünü bularak fiyatlarda gerçekleşecek olan dalgalanmaları engellemenin de akıllıca bir çözümünü bulmuştur. Kullanılan ekipman niteliği değiştirilerek en az iş gücü ile en fazla işi yapabilen birçok proje üretilmiş, üretilen bu projeler  taşımacılık sektörüne yeni bir nefes olmuştur.

Mobilya taşıma özelinde ise birçok firma aynı prosedürleri izlemekte ve ellerindeki ürünün güvenliğini korumak konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Firmanızın büyüklüğüne göre değişecek olan hizmet türleri yalnızca firmalar için değil, ev ya da ofis taşımak için de kullanılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken tek şey, taşınacak ürünün niteliğine uygun taşıma seçeneğini tercih etmek ve buna uygun bir planlama yapmaktır.

Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Taşıma Firmaları

Firmalar birçok alanda niteliklerine göre değişiklik gösterebileceği gibi taşımacılık alanında da oldukça değişik özellikler göstermektedir. Hizmet alan kişi ya da kurumlar ihtiyacına en uygun firmayı seçmek ve taşıma planı belirlemek durumundadır. Bu durumda ortaya net bir rekabet tablosu çıkmakta ve her konuda geçerli olan iyi olanın kazanması konusu bu alanda da geçerliğini korumaktadır.

Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Taşıma

Firmalar hizmet alanlara taşınacak malın niteliğine uygun olan paket seçeneklerinden sunarlar. Bu konuda önde gelen firmalardan olan MMT Lojistik bu rekabetin içerisinde senelerdir yerini korumakta ve üstün hizmet niteliğiyle sunulabilecek en iyi hizmeti kişi ya da kurumlara sunmaktadır. Her cebe uygun fiyat tarifeleri  ile çeşitli firmalar bu konuda istekler e değişimlere açıktır.

Çünkü genellikle taşınmanın gerçekleşeceği alan çoğu işte spesifik bölgelerdir. Ve bu bölgelere sağlanacak olan lojistik hizmet değişiklik göstereceğinden fiyat da değişiklik gösterecektir. Mobilya taşımak konusunda ise birçok şirketin fiyat skalası birbirine benzerdir. Türkiye’den Fransa’ya mobilya taşıma fiyatları gibi özel konularda firmalarla oldukça detaylı görüşmeler yapılmalıdır. Siz de tam anlamıyla sorunsuz bir seviyede nakliyat hizmeti almayı isterseniz; bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Taşıma Prosedürleri      

Taşıma prosedürleri birçok alanda değişiklik gösterebileceği gibi bu alanda da değişiklik göstermektedir. Bu değişiklikler taşıma işinin niteliği ile doğru orantılıdır. Birçok kişi bu prosedürlere dikkat etmez ve sonunda büyük maddi ya da manevi kayıplar yaşarlar. Hizmet alan kişi ya da kuruluşlar bu prosedürler konusunda oldukça sıkı araştırmalar yapmak ve firmaları oldukça iyi araştırma yükümlülüğüne sahiptirler. Şayet siz de Fransa’ya mobilya göndermeyi istiyorsanız mutlaka bu alanda uzman olan bir firmadan destek almalısınız!

Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Taşıma

Eşya taşıma prosedürleri mesafeye göre değişirken, ticari mal taşıma prosedürleri malın niteliğine bağlı olarak değişmektedir. Bu değişimler çoğunlukla paketleme, koruma ve ulaştırma konusunda çeşitlilik gösterir. Türkiye’den Fransa’ya mobilya taşıma prosedürleri de bu konu bağlamında sıkça araştırılan konulardandır. Taşınacağınız konum eğer denizaşırı bir konumsa gümrük ve ize işlemleri dolayısı ile sürecin biraz uzaması söz konusu olabilmektedir.

Elbette ülkeler arasındaki siyasi ilişki de bu süreci uzatabilir ya da süreci tamamen sonlandırabilir. Bu nedenle kişiler prosedürler konusunda önceden derin ve sıkı araştırmalar yapmalı, zamanlama ve güven konusunda hata payına yer vermeyen firmalar lehine tercihte bulunmalıdır. Bu tercihler kişilerin maddi ve manevi huzurunu korumak açısından oldukça önemlidir.  Tüm bu bilgiler ışığında firmamızın uluslar arası evden eve nakliyat hizmetlerinin merkezinde yer aldığını rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Muhammet Molod dedi ki:

    Merhabalar,

    Bir (yatak + baza + başlık) var, Paris Fransa’ya göndermek istediğim . Fiyatı ve ne kadar zaman alacağını bilmek istiyorum.

    Teşekkür ederim!

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1