Uluslararası Nakliyat Ücretleri

Taşınmak kolay verilen bir karar değildir. Taşınmak denince daha çok yurt içi nakliyat akla gelmektedir. Bazı durumlarda uluslararası olarak taşınılması gerekebilir. Bu durumda eşyalarımızı nasıl götüreceğiz soruları akla gelmektedir. Uluslararası nakliyat hizmeti ile eşyalarınızı da gideceğiniz yere götürebilirsiniz. Yurt dışına taşınmak, yurt içine taşınmaya göre farklı bir süreci bulunmaktadır. 

Uluslararası Nakliyat Ücretleri

Yurt dışına eşyaların taşınması süreci eşyaların paketlenmesi, teslim alınması, gümrük işlemleri, yasal süreç, yurt dışı taşımacılık için ek belgeler ve eşyaların teslim edilmesinden oluşmaktadır. Gümrük işlemleri, en önemli noktadır. Burada yapılan en küçük bir hata büyük bir soruna neden olabilmektedir. Eşyaların taşınacağı ülkeye bağlı olarak ek evraklar ve farklı bir prosedürde bulunabilmektedir.

Alanında deneyimli ve uzman kişilerden ekibimiz ile profesyonel bir nakliyat hizmeti verilmektedir. Hem eşyaların taşınması hem ilgili yasal süreçler uzmanlık isteyen alanlardır. Yurt dışına taşınmanın farklı bir prosedürü olduğu için uluslararası nakliyat ücretleri pek çok faktöre bağlıdır. Gidilecek ülkenin mesafesi, eşyaların miktarı, gümrük masrafları, eşyaların taşınacağı ülkelere göre yurt dışı evrak masrafları gibi faktörlere bağlıdır.

Eşyalar karayolu, denizyolu ya da havayolu mu olduğuna göre nakliyat ücretleri değişmektedir. Bunların dışında eşyalarınız taşınırken sizlerden teslim alındıktan sonra ilgili yasal işlemler yapılırken depolanmaktadır. Eşyaları depolama hizmeti de nakliyat ücretine dahil edilmektedir. Uluslararası nakliyat ücretleri hakkında net bir ücret yoktur. Eşyaların taşınma süreci, hizmetin kalitesi ve sorunsuz bir şekilde taşınıldığı düşünülünce ücretler uygun olmaktadır.

Uluslararası eşya taşıma ücretleri

Uluslararası nakliyat hizmetimiz söz konusu olduğunda kaliteli ve güvenilir nakliyat hizmeti akla gelmektedir. Hizmet politikamız müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Amacımız %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Sizlerin taşınmak istediğiniz ülkeye sorunsuz bir şekilde taşınabilmeniz sağlanmaktadır. Eşyaların taşınması ve ilgili yasal süreç hakkında sahip olduğumuz tecrübe ile uluslararası standartlarda hizmet sunmaktayız.

Yurt dışına taşınmaya karar verdiyseniz uluslararası nakliyat hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir. Eşyalarınızı kendinizin yurt dışına çıkarması kolay bir iş değildir. Bu alanda hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Uluslararası nakliye hizmetini verebilmesi için firmanın C3 belgesine sahip olunmalıdır. Gümrük işlemleri konusunda sahip oldukları deneyim bu noktalara dikkat edilmelidir.

Sorunsuz bir şekilde taşınmak için alanında uzman bir firmadan hizmet satın alınmalıdır. Eşyalarınız yakın bir mesafeye taşınılmayacaktır. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için çok iyi bir plan yapmaktayız. Uluslararası nakliyat hizmetimiz ilgili belgelere sahip, gümrük işlemleri ve yasal sürece son derece hakimdir. Sizlerin en zahmetsiz şekilde taşınabilmesi için hizmet vermekteyiz.

Uluslararası eşya taşıma ücretleri hakkında yüksek olduğu düşünülmektedir. Ancak ilgili süreç sadece eşyaların taşınmasından oluşmamaktadır. Gümrük işlemleri, ek yasal belgeler, izinler her bir işi yapan farklı kişiler bulunmaktadır. Taşınma süreci daha uzun ve çalışan kişi sayısı daha fazladır. Verilen hizmet kalitesi de düşünüldüğü zaman nakliyat ücretleri bu çerçeveden değerlendirilmelidir. 

Uluslararası Ev Taşıma Fiyatları

Uluslararası nakliyat ücretleri şu şekilde belirlenmektedir. İlk önce eşyalarınız miktarı, paketleme hizmetinin ücreti belirlenmektedir. Eşyaların taşınacağı ülkedeki adresin yeri öğrenerek mesafe öğrenilmektedir. Karayolu, havayolu ya da denizyolu mu hangisinin uygun olduğu belirlenmektedir. Genellik ile karayolu ücretleri daha uygun olduğu için daha çok tercih edilmektedir.  Havayolu taşımacılığı ücretleri daha yüksektir.

Yasal süreç belirlenerek ilgili işlemlere başlanmaktadır. Her bir yasal süreçte belli bir ücreti bulunmaktadır. Birde eşyanın taşınacağı ülkeye bağlı olarak ek evraklar ve ek ücretler bulunabilmektedir. Eşyalarınız taşınmadan önce depolama hizmetinden yararlanılmış ise bu ücrette dahil edilerek belirlenmektedir. Yurtdışına taşınmak isteyen değerli müşterilerimiz için hem kaliteli hem de uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. ALTAN METİN dedi ki:

    antalya/kemerden belarus ülkesi baranoviçi şehrine ev eşyası nakliyesi yatak odası oturma odası mutfak gereçleri üçret lütfen

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1