Danimarka Evden eve Nakliyat

Türk vatandaşları son on yılda İskandinav ülkeleri olan İsveç, Norveç ve Danimarka’ya yoğun bir göç etmektedirler. Yaşam kalitesinin yüksek olması ve yetişmiş iş gücüne tanınan iş imkanlarının çok olması bu ülkelere göçü arttırmıştır. Danimarka bu üç ülke arasında en çok Türkye’den göç alan ülkedir. Danimarka’dan iş teklifi alıp Danimarka’ya gidecek ve oraya yerleşecek kişiler Türkiye’de bulunan ev eşyalarını da Danimarka’ya götürmeyi planlarlar. Bu konuda da Danimarka evden eve nakliyat firmalarından hizmet alırlar. 

Türkiye’den Danimarka’ya ve yurtdışına evden eve nakliyat hizmeti uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir hizmettir. Ülke değiştirip Danimarka’da yaşamaya başlayacak kişi ev eşyalarını taşıyacak nakliye şirketinin problemli olarak taşıma yapması sonucu Danimarka’daki yeni yaşamının sorunlu başlamasını istemez. Ufak bir araştırma ile kurallara ve prosedürlere uygun olarak uluslararası ev eşyası taşımacılığı yapan bir taşıma şirketi ile çalışmak gerekir. 

Danimarka Evden Eve Taşımacılık

✅ Danimarka Evden Eve Nakliyat MMT LOJİSTİK DEPOLAMA
✅ Eşya Taşıma Sigortası : Allianz Sigorta Hizmeti
✅ Hizmet Bölgesi : Bütün Avrupa Ülkeleri
✅ Firma Faaliyet Belgeleri : C3-Yetki Belgesi-ÜDY Uygunluk Belgesi
✅ Firma İletişim Bilgileri : 444 9 642

Danimarka Ev Taşıma

Taşınma olayı anı şehir içinde olacaksa bile taşınacak kişiyi strese sokan bir iştir. Türkiye’den Danimarka’ya taşınmak taşınacak kişiyi kat kat daha fazla strese sokmaktadır. Bu stresi minimum düzeye indirip Danimarka’ya eşyaların sorunsuzca taşınabilmesi için Danimarka evden eve nakliyat şirketini seçerken dikkatli olmakta fayda vardır. Uzmanlık alanı sadece uluslararası nakliyat olan bir şirket ile eşyaların taşınması sorunsuz bir taşınma sağlar. Taşıma yapacak şirketten daha önce hizmet alan müşterilerinin memnuniyet yada şikayet mesajları için sosyal medya ve internetten araştırma yapılmalıdır. 

Taşınacak eşyaların taşınma gününden önce taşıma şirketi tarafından görülmesi ve ekspertiz çalışmasının yapılması gerekmektedir. Eğer taşınacak kişinin eşyaları ile ilgili özel bir talebi varsa taşınma gününden önce firmaya bunu bildirmesi gerekmektedir. Danimarka’ya evden eve nakliyat işini yapacak firmanın ünvanını ticaret Sicil Gazetesinden araştırarak merdiven altı bir firma ile taşınmak engellenmiş olur. Danimarka’ya eşyaları taşıyacak olan nakliyat şirketinin uluslararası eşya taşımacılığı için gerekli izin ve belgelerinin tam olması gerekir. 

İş anlaşması yapıp Danimarka’ya taşınan kişilerin ev taşıma işlemleri genelde Danimarka’da anlaşma yaptıkları çalışacakları firma tarafından ayarlanmaktadır. Ev taşıma masrafları da bu şirketler tarafından karşılanmaktadır. 

Danimarka Ev Taşıma Fiyatları

Danimarka’ya ya da başka bir yurtdışı ülkeye taşınırken en önemli konu eşyaların Danimarka ya da ilgili ülkenin gümrüğünden sorunsuz şekilde ülkeye girişinin olmasıdır. Gümrükten eşyaların sorunsuz şekilde girmesi de evraklarının tam olması ve ilgili ülke gümrük prosedürlerinin bilinmesine bağlıdır. Danimarka’ya taşınacak olan eşyaların Danimarka eşya taşıma prosedürlerine uygun olarak paketlenmesi ve taşınması gereklidir. Her ülkenin kuralları ve prosedürleri farklı olduğu için taşıma şirketinin bu konuda uzman kadrosunun olmasına dikkat edilmelidir. 

Her ülkenin prosedürlerine göre taşıma gerçekleştiren bir şirket seçilmelidir. Danimarka’ya taşınacak kişi Danimarka evden eve nakliyat firması seçerken ilgili firmanın uzman Gümrük Müşavirinin olmasına yada bir gümrük müşavirliği firması ile çalışmasına dikkat etmesi gerekir. Aksi takdirde eşyaların taşınmasında Danimarka Gümrüğünde bir sorunla karşılaşılabilir ve eşyalar Danimarka’ya giremez. Bu sorunun sonucunda eşyalar uzun süre Danimarka’ya giremeyebilir hatta Türkiye’ye geri de gidebilir. Böyle tatsız olaylarla karşılaşmamak ve Danimarka’daki ilk zamanlarınızı kabus gibi hatırlamamak için evden eve nakliyat firmasını seçerken dikkatli olunmalıdır. 

Danimarka’ya ev eşyalarının taşınması kara yolu ya da deniz yolu ve büyük taşıma araçları ile olduğu için zaman olarak 3 hafta ile 8 hafta arasında değişen sürelerde ev eşyaları Danimarka’ya ulaşmaktadır. Danimarka evden eve nakliyat firması ile eşyaların gelme süresini göz önünde bulundurarak taşınan kişi  Danimarka’daki ilk günlerini bu duruma göre planlamalıdır. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1