VİP Uluslararası Evden Eve Nakliyat

VİP uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri veren firmalar Türkiye ile birçok ülke arasında yaptıkları seferlerle hem ülkeler arasında ki iletişimi artırma konusunda hem de insanların değer verdikleri eşyaları onlara zarar vermeden yeni yuvalarına taşıma konusunda yardımcı olmaktadırlar. Yaptıkları bu hizmetlerle insanların güvenini kazanmış ve sergiledikleri samimi tutumla insanların kalbini kazanmış bu firmaların katkıları saymakla bitmez. Bu şekilde yaptıkları kaliteli işlerle öne çıkmayı başaran firmalar insanları yurtdışına çıkmak konusunda cesaretlendirmektedir. Ayrıca bu firmaların insanların oldukça zorlandığı noktalar olan gümrük ve depolama konusunda sorumluluğu üstlerine almaları ve kapıdan kapıya taşıma yapmaları insanların işlerini oldukça kolay hale getirmektedir. İnsanlar zahmetsizce taşınmanın keyfini çıkarmaktadırlar.

VİP Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Birçok farklı yoldan taşınma işlemini gerçekleştirebilen VİP uluslararası evden eve nakliyat şirketleri her müşterisine ayrı ayrı gösterdiği özenin yanında ülkelerine sağladığı değerle ve çevreye gösterdikleri saygıyla da ön plana çıkmaktadırlar. Çoğu firma, taşınma sırasında kullandıkları araçlarda Avrupa standartlarına uygun egzoz flitleri bulunup bulunmadığına dikkat etmektedir. Böylece karbon ayak izlerini küçülterek yaptıkları işi çevreye saygılı ve zararsız şekilde yürütmektedirler.

Ayrıca şirketlerin araçlarının çoğu 2 yaşından büyük olmayan ve son teknoloji donanımlara sahip araçlardır. Şehirlerin en büyük sorunlarından biri büyük tonajlı araçların gürültü yayarak çevreyi rahatsız etmesidir. Şirketler yeni araçları tercih ederek bu gürültü probleminin de üstesinden gelmektedir. Bu sayede müşteriler isterse iki şoförle durmaksızın eşyaları taşıyabilir ve kimseyi rahatsız etmeden günün her saati taşıma işlerini yapabilirler.

Deniz yolunda ise mümkün olduğunca eşyalara uygun konteynerler seçerek taşınma sırasında gereksiz yakıt kullanımın önüne geçmektedirler. Eşyaları az olan müşterileri aynı konteynerde buluşturarak tutumlu bir tavır sergilemektedirler. Yine birçok firma müşterilerine havayolu gibi hızlı çözümlerde sunmaktadırlar. Böylece eşyaları az olan müşteriler hem daha kısa sürede ve hem de çevreye daha az zarar verecek şekilde eşyalarını taşıtabilmektedir.  Uluslararası evden eve nakliyat süreci söz konusu olduğunda mutlaka bu alanda uzman olan bir firmayla çalışmak şart olmaktadır.

VİP Uluslararası Evden Eve Nakliye

Sıradan taşıma firmalarının aksine daha özenli şekilde işlerini yürüterek hizmet veren VİP uluslararası evden eve nakliye firmaları yaptıkları işleri sektörde ön plana çıkmak ve kendin değerlerini mümkün olduğunca korumak için yapmaktadırlar. Bu nedenle müşterilerinin ondan bekledikleri şekilde hareket edip, insani değerlerden şaşmaz bir şekilde hizmetlerini gerçekleştirmektedirler. Çoğu firma personellerini günün şartlarına uygun olarak eğitir ve onların morallerini yüksek tutmak için çabalarlar. Evden eve nakliye firmaları da son zamanlarda uluslararası çapta pratik bir düzeyde sunulmaktadır.

Çünkü çalıştığı firmadan mutlu olan personeller bu mutluluğu müşterilere de yansıtacak ve yaptıkları işlerde çok daha dikkatli ve özenli davranacaktırlar. Birçok firmanın kültüründe yenilikçilik büyük bir yer tutar. Firmalar ellerinden geldiğince sektöründe ki yenilikleri takip edip, taşımacılıkta kullanılmaya başlanan yeni ürünleri bünyelerine katarlar ve bunları müşterilerine verdikleri hizmetlere adapte ederler. Böylece onların ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip, onların taşınma sürecinden memnun ayrılmalarını sağlarlar. Özellikle evden eve taşımacılık sürecinin her zaman profesyonel bir düzeyde sunulduğunu rahatlıkla ifade etmek de mümkün olmaktadır.

VİP Uluslararası Evden Eve Nakliyat

VİP Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Taşımacılık şirketleri arasında VİP uluslararası evden eve taşımacılık hizmeti verdiğini iddia eden şirketlerin iki önemli özellik ile ön plana çıktıkları görülmektedir. Bunlar depolama hizmeti ve sigortalı şekilde çalışmalarıdır. Çünkü bu firmalarda güven ve müşteriyi mağdur etmeden taşınma sürecini tamamlamak esastır. Sigortalı çalışan çoğu şirket esasında personeline ve çıkardığı işe güvenmektedir. Bu durumu müşteriye de yansıtmak amacıyla çalışmalarında müşterinin önemsediği eşyaları ya da yurtdışına taşınacak olan bütün eşyaları sigorta yaptırmaktadır. Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları açısından etkili bir araştırma yapmak her zaman tavsiye edilmektedir.

Yine müşterilerine değer veren şirketlerce oldukça önemli görülen bir diğer hizmette depolamadır. Her ne kadar gidecek ürünlerin ağırlıkları, kapladıkları hacim ve gümrükte takılıp takılmayacakları önceden kontrol edilse de bazen istenmeyen aksilikler olabilmektedir. Böyle durumlarda firmanın antrepo adında gümrüğe yakın depoları olması mühimdir. Böylece takılan eşyalarınız gümrükte değil daha korunaklı, şartları daha iyi olan bir mekânda beklemiş olur. Sorun çözüldüğünde de tekrar yoluna kaldığı yerden devam edebilir.

VİP Uluslararası Evden Eve Nakliyat

VİP Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Zat eşya dediğimiz ürünler kişilerin gündelik olarak kullandığı ticari niteliğe sahip olmayan hiç kullanılmamış ve hali hazırda kullanılmakta olan eşyalardır. Bu eşyalara ev malzemeleri, ofis malzemeleri, fabrikalarda kullanılan bazı eşyalar girmektedir. Yine bu noktada götürülmek istenen eşyaların sayıları da önemlidir. Örneğin kişi yanında bir ya da iki tane televizyon götürebilirken bunun sayısı arttığında bu mal ticarete konu olabileceğinden haksız rekabet olmaması adına bu televizyonların hepsinin götürülmesine izin verilmemektedir.

Kişiler isterlerse ülkeye geçtikleri zamandan başlayarak 2 ay içinde eşyalarını getirtebilirler. Zati eşya sınıfına giren eşyaların niteliği ve miktarı ile ilgili kararlar Gümrük Müsteşarlığı tarafından belirlenmektedir. Deneyimli birçok VİP uluslararası zati eşya taşımacılığı yapan firmanın elinde bu konuda geniş dokümanlar olduğu için firma yetkililerinden bu konu hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Bu eşyaların hiçbiri gümrük vergisine tabi değildir. Çoğu kişisel eşya gümrükten bekletilmeden geçirebilmektedir.

VİP Uluslararası Evden Eve Nakliyat

VİP Uluslararası Ev Ofis Taşımacılığı

Yer yıl binlerce sefer yapıp ardında bıraktığı mutlu müşterilerle ve onların yorumlarıyla motive olup seferlerine devam eden, adeta ülkeleri birbirine bağlayan VİP uluslararası ev ofis taşımacılığında öncü firmalar sayesinde firmalar ihtiyaç duydukları ürünlere kavuşabilirken, şahsi müşterilerde gittikleri ülkelerde bulmakta zorlanacaklarını düşündükleri ürünleri ve hatırlarını geri bırakmamış oluyorlar. Firmalar şirketlere ve şahıslara sundukları farklı ulaşım çözümleriyle onlara uygun ve kaliteli bir taşımacılık süreci sağlayabiliyorlar. Unutmamak gerekir ki ev ve ofis taşımacılığının kendine özgü özellikleri bulunmaktadır. Bu tür hizmetlerin sorunsuz bir seviyede sunulması için mutlaka profesyonel bir firmadan destek almak şarttır.

Çoğu firmanın kullandığı araçlar uydularla takip edilebildiğinden araçlar hakkında kolayca bilgi elde edilebilmekte ve bu bilgiler isteyen müşterilerle paylaşılarak müşterilerin süreci stresiz bir şekilde atılabilmelerine yardımcı olunmaktadır. Bu şekilde araçlar takip edilebildiğinden ve navigasyon sistemleri çizilen rota hakkında geniş bilgiler verebildiğinden taşımacılık sırasında istenmeyen bir durum yaşanmadığı sürece müşteriye bildirilen süreler içinde araçlar istenilen yere ulaşabiliyor. Her sene değişen teknolojilerle beraber gelişen taşımacılık dünyanın globalleşmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1