Türkiye İspanya ev eşyası taşıma

601

Türkiye İspanya ev eşyası taşıma hizmetine olan talep son yıllarda oldukça artmıştır. İspanya’nın bu derece tercih edilmesindeki nedenlerin başında renkli yaşam şartları ve kültürel yapısı gelmektedir. Akdeniz’in sıcak iklimini insanlarında görebileceğiniz İspanya; maçları, boğa güreşleri ve flaminko dansları ile ilgi çeken bir ülkedir.  Diğer Avrupa ülkelerine göre çok daha ucuz olan İspanya, Türk insanının da yerleşmeyi tercih ettiği yerlerden biridir.

Yurtdışına eşya nakliyesi, yurtiçine oranla çok daha zor bir süreci kapsamaktadır. Bunun için İspanya’ya nakliye esnasında seçilecek firmaların çok iyi araştırılması gerekmektedir. Zira firma;  kişilerden alınan pasaport ve kimlik fotokopisi, eşya sahibinin noterden tasdikli vekaletnamesi, adli sicil raporu ve diğer belgelerle birlikte tüm işlemleri kendisi tamamlamaktadır. Bu nedenle gümrük sırasında herhangi bir aksilik yaşanmaması, firmanın profesyonelliği ve tecrübesi ile doğrudan alakalıdır.

Türkiye İspanya Ev Eşyası Taşıma

İnsanlar hayatları boyunca en az bir veya iki kez bazen de hayat şartları nedeni ile defalarca yer değiştirmek zorunda kalırlar. Taşınma eski çağdan günümüze kadar büyük değişiklikler, yenilikler geçirmiştir. Eşyalarda da aynı değişiklikler söz konusudur. Eşyalarda günümüzde artık kamyonlara değil daha büyük daha hacimli daha geniş araçlara bile zor sığmaktadır. Yani nakliyede hiçbir sıkıntı ile karşılaşmayacak, herhangi bir sorunla yüzleşmeyecek noktaya ulaşmıştır. Türkiye İspanya ev eşyası taşıma tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Türkiye İspanya Ev Eşyası Taşıma Nasıl Yapılır

Türkiye ile yurtdışında taşımacılık çokta kolay değildir. Eşyaların ülkelerarası taşımacılığında daha da dikkatli ve özen gösterilmesi gerektiğini bilen firmalar ile çalışılmalıdır. Türkiye İspanya  ev eşyası taşıma,  sizin ihtiyacınızı karşılayacak tecrübe ve güveni sağlayacaktır. Nakliye teklifi almak istediğiniz zaman telefonla iletişime geçebilirsiniz. Size uygun bir randevu oluşturulduktan sonra evinize ücretsiz olarak eksper gönderilir.

Eksperimiz eşyalarınıza dikkatli bir şekilde inceler ve liste yapar. Bu listeye göre hangi aracın size tahsis edileceğini, taşınma sırasında kaç personel gerektiğini, ne kadar sürede eşyalarınızı taşınacağını bildirir ve fiyatı netleştirir. Bu aşamada eşyalarının paketlenmesi veya sökülmesi işlemini muhakkak netliğe kavuşturmanız gerekir.

Eğer eşyalarınızı siz paketleyecekseniz, kolileri siz temin edecekseniz sorun olmayacaktır. Ancak ambalajlamayı firmanın yapmasını istiyorsanız belli bir miktar ek ödeme yapmalısınız. Kesinlikle çok cüzzi miktarlardır bu ücretler. İnanın sizin yapacağınız bir paketleme işine harcadığınız 30 dakikalık bir zaman onlar için 10 dakika demektir. Çünkü rutin olarak yapılan bir işlemdir. Hergün eşya taşıyan bir firma personelinden bahsediyoruz. Her firmanın kendi belirlediği iş pratikliği vardır. Türkiye İspanya yurtdışı ev eşyası taşıma da kendi sistematik çalışma şekilleriyle tüm eşyanızı en kısa zamanda ve dikkatli bir biçimde taşıyacaktır.

Türkiye İspanya Ev Eşyası Taşıma Hizmeti

Her firmanın genel prosedürleri vardır. Yani her firmanın çalışma şekli vardır ama genel kuralları da vardır. Türkiye İspanya uluslararası ev eşyası taşıma hizmeti nelerdir diye sıraladığımızda tam olarak sadece taşınabilir eşyalar taşınır. Bu eşyalar taşınabilir mobilya ve kolay monte edilecek genel beyaz eşyalardır. Ancak ek hizmet istenildiğinde bu hizmetin yapılamayacağı belirtilse dahi hiç bir nakliye firması o hizmeti yapmaz. Bunlardan bir iki örnek vermek gerekirse, piyano, klima, çelik kasa. Bunlar söküp takılabilen veya kolay bir montajı yapılabilecek eşya değildir. Yani bunlar her evde, her vatandaşın kullandığı eşyalar değildir. Bu konuda ısrarcı olunmamasına özellikle belirtmek isteriz. Böyle bir sorun ile karşılaşmamak için sizinle yapılan sözleşmeyi dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz.

Tüm eşyalarınız dikkatli ve itina ile sarılır. Streçlenir ve ambalajlanır. Her bir streç veya ambalajlarımız tek kullanımlıktır. Öncesinde veya sonrasında kullanılmaz. Türkiye İspanya  ev eşyası taşıma olarak hassasiyetimiz bu yöndedir.

Türkiye İspanya Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Eksper tarafından listelenen eşyalarınıza göre hem aracınız hem personelleriniz ayarlanır. Sizin belirlediğiniz gün ve saatte evinizden eşyalarınız paketlenir. Araçlara yerleştirilir. Araçlarımız çelik kasalıdır. Ve iç hazneleri oldukça ferahtır.  Tüm eşyalarınızın alınamaması diye herhangi bir korkuya kapılmanıza gerek yoktur. Personellerimiz önem sırasına göre araçların içerisine tüm eşyalarınızı taşır.

Türkiye İspanya ev eşyası taşıma ile yaptığınız sözleşmede buraya kadar her şey yolunda gitti. Evet, herhangi bir sorun olmadı. Şimdi peki ya “İspanya ‘da ben olmadan işleri nasıl yaparlar” düşüncesine kapılabilirsiniz. Lütfen rahat olun. Her bir müşterimiz ile anahtar teslim üzerine sözleşme yapılır. Siz yeni adresinizde olmasanız da tüm eşyalarınız dikkatli bir biçimde indirilir. Sökülen mobilyalarınızın montajı alanında ustalarımız ile dakikalar içinde kullanılabilir hale getirilir.

Beyaz eşyalarınız da aynı şekilde musluklara takılır ve hemen kullanmanız için sizi beklemektedir. Siz evinize vardığınızda sadece “eşyalarımı nereye yerleştireceğim” düşüncesi olacaktır. Türkiye İspanya ev eşyası taşıma ile ücret belirlemek için ekspertizimizle yapılan listede eşyalarınızda herhangi bir hasar olup olmadığı da kaydedilmiştir. Eğer bir ve birden çok eşyanızda bir çizik, kırılma ya da hasar oluşmuş ise sigortamız tarafından karşılanacaktır. Sorunsuz, zamanında ve temiz bir hizmet anlayışımız vardır. Bu nedenle hiçbir sorun yaşamanızı ya da bir pürüzle karşılaşmanızı istemeyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1