Belçika’dan Türkiye’ye Evden Eve Nakliyat

195.172

Ülke dışında bir yere taşınmak ya da yurt dışından ülkeye geri taşınmak, özellikle de eşya taşıma konusu dikkate alındığında, çok zor ve zahmetli görülen bir konudur Ve doğru bir Belçika’dan Türkiye’ye evden eve nakliyat firması ile anlaşılmadığı zaman da geçerli bir noktadır. Taşınma işleminde bu nedenle profesyonel ekibe sahip ve alanında uzman kimliği olan firmalarla anlaşma sağlamak daha güvenli olmaktadır.

Belçika’dan Türkiye’ye Evden Eve Nakliyat

Danışmanlık almanın mümkün olduğu yeterince bilgilendirme yapılan ve uluslararası evden eve nakliyat yapmak için gerekli olan sertifikalar ile üyelikleri almış olan firmalar, müşterilerini yarı yolda bırakmamaktadır. Taşıt bakımından da yeterli ve sağlam araçlara sahip bir firmanın olması uluslararası zati eşya taşımacılığı bakımından bir gerekliliktir. Güvenlik açısından bu noktalara dikkat edilmelidir.

✅ Belçika Evden Eve Nakliyat MMT LOJİSTİK DEPOLAMA
✅ Eşya Taşıma Sigortası : Allianz Sigorta Hizmeti
✅ Hizmet Bölgesi : Bütün Avrupa Ülkeleri
✅ Firma Faaliyet Belgeleri : C3-Yetki Belgesi-ÜDY Uygunluk Belgesi
✅ Firma İletişim Bilgileri : 444 9 642

Belçika’dan Türkiye’ye Ev Taşıma

Kalite belgesine sahip bir firma ile anlaşma sağlanıp sağlanmadığı, eşyaların en az zararla size ulaşabilmesi bakımından dikkat edilmesi gereken bir husustur. Aynı şekilde taşıma esnasında gümrükleme ve evrak işlerinin takibinin Belçika’dan Türkiye’ye evden eve nakliyat kapsamında sorunsuzca halledildiğine emin olmak gerekmektedir. Bunun için güvence istemek talep edilebilecek bir haktır.

Uluslararası taşımalarda süreç biraz uzun ve karmaşık olduğu için, firmanın dikkatle takip etmesi gerekir. Teslimat süresinin minimuma indirilmesini sağlamakta bu planlamanın yeri büyüktür. Ayrıca yurtdışı zati eşya taşımacılığı bağlamında eşyaların sigorta kapsamına alınarak muhafaza edilmesi, yaşanabilecek olumsuzlara karşı iyi bir önlem olacaktır.

Belçika’dan Türkiye’ye Eşya Taşıma Fiyatları

Taşınması istenen adresten alınan eşyalar paketlenerek taşıtlara yüklenir ve Belçika’dan Türkiye’ye evden eve nakliyat kapsamında yola çıkılır. Gümrük açtırılıp eşyaların ülkeye girişi sağlanır. Bu noktadan sonra eşyalar belirtilen adrese getirilerek içeri taşınır. Ambalajları açılarak montaj yapılması gereken eşyaların kurumu tamamlanır. Sorunsuz bir eşya transferinin yaşanması için, her adımda eşya sahiplerinin bilgilendirilmesi ve eşyalarının son durumunun haber verilmesi önemlidir. Ülkemizden dünyanın pek çok ülkesine sorunsuz, nitelikli ve güvenli bir şekilde evde eve nakliyat hizmeti sunabilen firmamız; sizleri mükemmel kalitedeki bir nakliye hizmetiyle buluşturuyor.

Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Musa dedi ki:

    Slm benim bazi eşyalar var taşınacak turkiyeye

  2. Necati Koçak dedi ki:

    benim 25 adet 40cm eni 65cm uzunluğunda kutularım var.Ben Hollandanın Rotterdamdan yük alınacak,Ankara nın Dikmen mahallesine gidecek. metre küp mü götürüyorsunuz, yoksa kilo olarakmı bu konuda bilgi veriniz . Ben Temmuz ayının sonuna doğru kesin dönüş yapacağım

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1