Belçika’dan Türkiye’ye Eşya Taşıma Fiyatları

Belçika’dan Türkiye’ye eşya taşıma fiyatları taşınma işleminin ne zaman yapılacağıyla alakalı olarak bile değişiklik gösterebilmektedir. Şirketlerin takviminin yoğun olup olması durumu bile fiyatların üzerinde hâkim bir durumdur. Bu nedenle fiyatlar konusunda net bir görüş bildirmek neredeyse imkansızdır diyebiliriz. Genellikle şirketler taşınma işlemi için kara yolunu tercih etmektedir. Bu sayede eşyalar çok fazla taşıt değiştirmeden kolaylıkla taşınabilmektedir. Karayolları ile taşımacılığı tercih eden çoğu firmanın yollarda ki kaza risklerinden ve insan kaynaklı doğabilecek problemlerden kaçınmak için uyguladığı bazı prosedürler bulunmaktadır.

Belçika’dan Türkiye’ye Eşya Taşıma Fiyatları

Yüksek refah düzeyi ve yaşayan insanlara gerek eğlence gerekse iş açısından birçok fırsat sunan Belçika Avrupa’da ki birçok turistik değere sahip ülkeye komşu olmasıyla da insanların yaşamak için en çok tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir. Bu sebeple yurtdışında taşımacılık yapan pek çok şirket taşımacılık ağlarının içine bu ülkeyi de dahil etmiştir.

Hizmet alabileceğiniz birçok şirket bulabileceğiniz için eşyalarınızı taşırken hiç zorluk çekmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca Belçika’dan Türkiye’ye eşya taşıma fiyatları da oldukça uygundur. Çoğu şirket evden eve taşımacılık yapmaktadır. Siz özel eşyalarınızı topladıktan evinizde ki eşyaları şirkete emanet edip süreci izlemekle yetinebilirsiniz. Eğer bu şekilde kapsamlı bir hizmet almayı seçerseniz gümrük işlemleri gibi prosedürlerle de uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Bunların başında sigorta işlemi gelmektedir. Bu işlem sayesinde eşyalarda oluşabilecek herhangi bir hasarda müşteri sorunsuzca zarar gören eşyalarının maddi karşılığını alabilmektedir. Yine firmalar, kullandıkları araçların kabinlerini eşyaların zararlardan korunması adına özel olarak dizayn ettirmektedirler. Bu durum uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri için de geçerliliği korumaktadır.

Belçika’dan Türkiye’ye Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Belçika Türkiye arası uçakla 3,5 saat sürerken eğer bu mesafeyi araçla kat edecekseniz 1,5 gün civarında sürmektedir. Bu sebeple kara yolları ile Belçika’dan Türkiye’ye ev eşyası taşıma fiyatları müşterinin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir diyebiliriz. Eğer çok büyük yer kaplamayan eşyalarınız varsa bunları hızlıca Belçika’dan Türkiye’ye havayoluyla gönderebilirsiniz. Ama bir evin bütün eşyalarını gönderecekseniz bu durumda karayolları üzerinden göndermek çok daha mantıklıdır.

Belçika'dan Türkiye'ye Eşya Taşıma Fiyatları

Karayolları üzerinde yapılan taşımacılık işlemlerinde çoğu şirket kullanılacak rotayı müşterileriyle beraber tayin etmektedir. Genelde kara yolları üzerinde yapılan bir gönderim işleminde kullanılan aracın tonajına göre miktar değişmekle birlikte 250 litre civarında bir yakıt tüketimi olabilmektedir. Bu yapılan taşıma işleminin temel maliyet kalemlerinden biridir. Eğer müşteri mesafenin kısalmasını isterse bu durumda kullanılacak ücretli yol seçenekleri temel maliyetleri artıracaktır.

Yine karayolları üzerinden yapılan işlemlerde taşımacılığın maliyetini artıran bir kalem müşterinin ekspres taşıma isteyip istemediğidir. Eğer bunu isterse araçta ekstra bir şoför daha yer alır ve araç temel ihtiyaçlar harici şoför değiştirerek durmadan yoluna devam eder. Haliyle uzun molalar olmadan araç çok daha kısa sürelerde Türkiye’ye giriş yapacaktır.

Belçika’dan Türkiye’ye Ev Eşyası Taşıma Firmaları

İşinde profesyonel Belçika’dan Türkiye’ye ev eşyası taşıma firmaları genelde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak temkinli ve hızlı bir çalışma yürütmektedir. Bu firmaların genelde kapsamlı bir internet siteleri de bulunmaktadır. Eğer sadece fiyat ve firmaların yaptığı işlere bir göz atmak isterseniz bu sitelerden yardım alabilirsiniz. Ortalama bir fiyat alabileceğiniz maliyet hesaplama araçları ve müşteri yorumları size oldukça yardımcı olacaktır.

Belki kendinize taşınma işleri için bir firmayla anlaşmaya gerek olup olmadığını soruyor olabilirsiniz, evet genel olarak bakınca bir firmanın yapabileceği her şeyi kendinizin de yapabilme şansınız vardır. Fakat bu noktada siz daha önce onlarca kere yurtdışına eşya götürmediyseniz deneyim eksikliğiniz nedeniyle işleriniz oldukça uzayacak hatta yer yer aksayacaktır. Çünkü ülkeler arası eşya taşıma prosedürleri zaman zaman kafa karıştırıcı olmaktadır.

Çoğu şirketin çalıştırdığı elemanlar deneyimli ve işini en iyi şekilde yapmak için eğitim almış kimselerdir. Bir eşya nasıl paketlenir ve yerleştirilirse zarar görmez bunun ilgili gerekli bilgiye haizlerdir. Ayrıca ellerinde oldukça fazla paketleme ekipmanı bulunmaktadır. Sizin sadece bir şeylere sarıp karton kutuların içine paketlediğiniz ürünlerin kırılma ihtimali onların imkanlarıyla yaptıkları paketlemelerin kırılması ihtimalinden çok daha fazladır.

Belçika’dan Türkiye’ye Zati Eşya Taşıma Fiyatları

Zati eşya demek herhangi bir ticari amaç dahilinde olmayan tamamen kişisel kullanım için olan ikinci el ya da yeni eşya demektir. Günümüzde artık insanların bir ülkeden bir ülkeye seyahati kolaylaştığı ve insanlar kullanmaya alıştığı, sevdiği ürünleri arkalarında bırakmak istemediğinden dolayı çoğu ülke eğer yurtdışına götürülecek eşyanın ticari bir anlam taşımadığı kanıtlanırsa bunların vergisiz bir şekilde ülkeye sokulmasına izin vermektedir.

Bu durum yurtdışına eşya çıkaracak olan kimseler için maddi yönden bir kolaylık sağlasa da Belçika’dan Türkiye’ye zati eşya taşıma fiyatları birçok duruma göre farklılık göstermektedir. Öncelikle eşyalar sadece taşınacak mı yoksa firma o eşyanın sökümünden ve montajından da sorumlu olacak mı, eşyanın sahibi hemen teslim alacak mı yoksa o eşyanın bir süre depoda saklanması gerekecek mi gibi sorular fiyatlara oldukça etki etmektedir.

Belçika'dan Türkiye'ye Eşya Taşıma Fiyatları

Bunun yanında gidilecek toplam mesafe ve eşyanın metreküp cinsinden ne kadar yer kapladığı da oldukça önemlidir. Tüm bu soruların cevapları neticesinde firmalar hesaplamalarını yaparak müşteriye net bir fiyat vermektedir. Ama tavsiyemiz fiyattan çok firmanın deneyimine bakmanız yönünde olacaktır. Örneğin firma gümrük konusunda bir hata yaparsa eşyalarınız gümrükte kalabilir ya da size ulaşmaları uzun süreler alabilir.

Belçika’dan Türkiye’ye Ev Taşıma Fiyatları

Yıllardır sektörde yaptıkları çalışmalarla artık verdikleri hizmetlerin çeşitlerini ve kalitesini oldukça artmış olan firmalar sayesinde ülkeden ülkeye taşınmak konusunda kaygılanmanıza gerek kalmamıştır. Üstelik Belçika’dan Türkiye’ye ev taşıma fiyatları oldukça uygun hale gelmiştir. Bunun başlıca sebeplerinden biri parça parça hizmet alabilmenizdir. Evinizi komple taşıtmanıza gerek yoktur. İsterseniz montaj söküm ve paketleme işlerini üstünüze alarak fiyatları düşürebilirsiniz. Uluslararası evden eve taşımacılık hizmetleri açısından firmamız her zaman etkili bir faaliyetin adresi konumunda yer almaktadır.

Eğer göndereceğiniz eşyalarınız fazla değilse bu noktada bir aracı birkaç kişi paylaşma imkânı da bulunmaktadır. Genelde bu durum insanların hoş bakmadığı bir taşıma işlemidir. Çünkü insanlar paketlerinin karışacağından ya da diğer kimselerin paketlerinin kendi eşyalarına zarar vereceğinden korkmaktadır. Ama günümüz profesyonel firmaları sayesinde eşyalarınız sabitlenip diğerlerinden ayrılarak sorunsuzca aynı araç içinde taşınabilmektedir.

Çalıştığınız firmanın işinde profesyonel olduğundan eminseniz taşınma sürecinin sıkıntısız geçeceğinden emin olabilirsiniz. Deneyimli firma demek işinde uzman bir kadro demektir. Bu işinde uzman personel son teknoloji ürünlerle desteklenince geriye korkmanızı gerektirecek bir şey kalmayacaktır. Eşyalarınız kapınıza kadar taşınıp hepsinin kurulumu yapıldıktan sonra size teslim edilecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1