tr

İsviçre’ye Eşya Taşıma Fiyatları

1.328

İsviçre’de yaşayan gurbetçilerimizin sayısı bir hayli fazladır ve her geçen gün bu sayı artmaktadır. Evlilikler, eğitim, iş olanakları gibi gerekçelerle her yıl birçok kişi ülkemizden İsviçre’ye hem gitmekte hem de eşya göndermek zorunda kalmaktadır. Bu süreçteyse uluslar arası nakliye ve eşya taşımacılığı firmaları devreye girmektedir. Kargo ile gönderimde bulunmak ekonomik olmadığından ve yüksek maliyetinden ötürü çok fazla tercih edilmemektedir. Uluslararası nakliye firmalarıysa İsviçre’ye eşya taşıma fiyatları açısından oldukça uygun teklifler sunmaktadırlar. Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti dışında zati eşya taşımacılığıyla da adeta kargo firması gibi hizmet sunan bu firmalar sayesinde İsviçre’ye eşya göndermek sorun olmaktan çıkmaktadır.

İsviçre’ye Eşya Taşıma Fiyatları

 

İsviçre ve ülkemiz arasında eşya taşımacılığı yapan firmalardan fiyat teklifi alırken eşyaların nakledileceği şehirlerin konumu, eşyaların hacmi, ağırlığı, cinsi, eşya kurulum, montaj ve paketleme hizmetleri, sigorta seçenekleri, gümrükleme ve depolama maliyetleri gibi detaylar belirleyici olmaktadır. Bu detaylara göre fiyat teklifleri değişebilmektedir. Yine fiyat konusunda dikkat edilmesi gereken bir başka detaysa tercih edilecek olan firmanın gerekli izin ve yetki belgelerine sahip olup olmadığıdır.

İsviçre’ye Eşya Taşıma Fiyatları

Yetkili firmalar mali sorumlulukları olan vergi, harç gibi giderlerini fiyat teklifine yansıtmak zorundadırlar. Korsan firmalarsa bu konuda esnek davranmakta ve fiyatları aşağıya çekerek müşterileri yanıltabilmektedir. Korsan yapılanmaları tercih eden müşteriler sonrasında ise büyük pişmanlıklarla karşılaşmaktadır. Gümrük sorunları, sigortasız taşımacılık ve neticeleri gibi birçok sorun gündeme gelebilmektedir. İsviçre’ye eşya taşıma fiyatları için yetkili ve kurumsal firmalardan teklif almak en doğru seçim olacaktır.

İsviçre’ye Eşya Gönderirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ülkemizden İsviçre’ye eşya göndermek isteyenlerin bu süreçte dikkat etmesi gereken bazı detaylar mevcuttur. Bu detaylar arasında ilk önce dikkat edilmesi gereken husus eşyalarınızı teslim edeceğiniz uluslararası zati eşya taşımacılığı firmasını doğru belirlemek olacaktır. Firmayı belirlerken hizmet standartları, sigorta seçenekleri, nakliye süresi, araç ve personel donanımları gibi detaylar dikkatle incelenmelidir. İsviçre’ye eşya taşıma fiyatları bu detaylara göre şekillenecektir. Yurtdışı zati eşya taşıma ihtiyaçlarınızda eşyayı göndereceğiniz adresi de net olarak belirtmeniz oldukça önemlidir. Gerekli belgelere dair ön bilgi olmak da faydalı olacaktır.

Ambalajlama & Paketleme Hizmetlerimizden Kareler:

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?