Türkiye’den KKTC’ye Mobilya Taşıma

168

Türkiye’den KKTC’ye mobilya taşıma hizmeti almak isterseniz; MMT Lojistik her zaman size mükemmel hizmetler sunacaktır! Ülkeler arası eşya taşınması işi çok dikkat ve deneyim gerektiren bir iş olması sebebiyle biraz güç görünebilir. Taşımaya karar verilen eşyalar iyi bir lojistik ya da nakliye şirketlerine emanet edilmeli.

Zor ve çetrefilli görünen bu taşıma işlemi aslında prosedürlerin tam uygulanmasıyla çok kolaylıkla halledilebilir. Siz taşınacak eşyalara karar verin ve iyi bir araştırmayla kaliteli bir firma ile anlaşıp işlemlerinizi yaptırmaya koyulun. Lojistik firmaları ülkeler  arası  taşıma işinde başarı kazanmış meslek gruplarıdır. Gerçek anlamda müşterilerinin yerine prosedürleri tamamlarlar ve müşteriye en kolay şekilde işlemlerini hızlandıracak yöntemlerle destek olurlar.

Türkiye’den KKTC’ye Mobilya Taşıma Firmaları

 Türkiye’den KKTC’ye Mobilya Taşıma

Türkiye’den KKTC’ye mobilya taşıma konusunda işinde çok iyi olan MMT Lojistik firmasına güvenle mobilyalarınızı teslim edebilirsiniz. Yurt dışına eşya çıkarmak çoğu zaman satış amacıyla gerçekleşir. Ama her ne kadar satış amaçlı taşımacılık fazla olsa da som dönemlerde okumak için, çalışmak için, bir süreliğine kalmak için ya da evlilik yoluyla taşınma için gümrüklerden eşya giriş çıkışına sık sık rastlanabilir. Burda lojistik firmalarına büyük iş düşüyor. Sizin eşyalarınızı sizin için paketleyip yükleyip uzunca yollarda güvenle taşıyıp başka bir ülke de tekrar sizin hizmetinize sunmak için çalışıyorlar.

Özellikle kurumsallaşmış lojistik firmaları aksaklık ve aksilik yaşanmadan işlemlerinizi yürüyüp, çabucak taşıma işlerinizi hal ediyorlar. Siz de sıkıntı yaşamadan gümrük işlemleriyle boğuşmadan adınıza hareket eden bu lojistik firmalar sayesinde tasasız eşyalarınızı sınır dışı ettirebiliyorsunuz.

Lojistik firmasına vereceğiniz vekaletnameyle dizin adınıza tüm işlemler yapılır ve siz sadece takibini yaparak işlerin yolunda gidip gitmemesini denetlenebilirsiniz. Aslında çoğu zaman buna bile gerek kalmaz. Çünkü lojistik firmaları alanlarında iyi ve tecrübeli elemanlarıyla sizin çözemeyeceğiniz konuları hızlı bir şekilde halledip işlemlerinizi yürütebilir.

Türkiye’den KKTC’ye Mobilya İhracatı

İhracat ve gümrük işlemleri göz korkutsa da artık gelişen ve globalleşen dünyada bu işlemleri sizler için yapan firmalar var. Lojistik firmaları sizin adınıza gümrük evraklarını işlemden geçirip tüm gerekli prosedürler hal ediyorlar. Lojistik firmasına vereceğiniz vekaletnameyle her türlü ihracat işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi Türkiye’den KKTC’ye mobilya ihracatınızı da zahmetsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’den KKTC’ye mobilya ihracatı söz konusu olduğunda karşımıza profesyonel hizmet alanı çıkar. Tam da bu noktada bu tür hizmetlerden yararlanırken, mutlaka bu alanda profesyonel olan bir firmadan destek almak şarttır. Ancak bu sayede mobilya nakliyatının sorunsuz bir şekilde yapılması da mümkün hale gelmektedir. KKTC Türkiye evden eve nakliyat hizmetleri günümüz koşullarında profesyonel seviyede sunulmak durumundadır!

Hem gümrük işlerinizi hem taşıma işlerinizi emanet ettiğiniz lojistik firmaları sayesinde bir ülkeden diğer ülkeye ihracat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’den KKTC’ye mobilya ihracatı yapacaksanız alanında en iyilerden olan MMT Lojistik aracılığıyla güvenle halledebilirsiniz. Her zaman işinde en iyisiyle çalışmak sizin açınızdan ve bütçeniz açısından daha doğru bir hareket olur. En uygun lojistik firması bulmak için deneyimsiz ve işimde disiplini olmayan firmalara kaymaktan kaçınmak gerekir.

Türkiye’den KKTC’ye Mobilya Taşıma Fiyatı

Uluslararası eşya taşınmasında müşterinin gözünde büyüyen bir faktör olan fiyat unsuru, çoğu zaman göz korkutmuştur. Çünkü müşterinin var olan masraflarına ek olarak bir de taşıma masrafları ekleniyor. İyi bir pazar araştırmasıyla bütçeye uygun bir firmayla anlaşma ayarlanabilir. Tabi ki de müşteri sadece fiyatın uygun olmasıyla ilgilenmiyor. Fiyat uygunluğu kadar işin iyi yapılması, özverili bir çalışma ortamı ve deneyimli çalışanlar müşteriyi cezbeden etkenler.

Kurumsal bir firmayla anlaşma sağlayan müşteri yapılacak işten daha emin olur. Buna istinaden alacağı hizmetten güven alan müşteri için fiyat unsuru bir nebze de olsa ikinci planda kalabilir. Ama orta derecede bir firmayla anlaşmak istenilirse fiyatın uygun olması da önemli kriterler arasına girer. Lojistik firmalarının her zaman bir ücret çizelgesi bulunur.

Gidilecek yere göre, taşınacak eşyaya göre, işlemlerin yoğunluğuna göre belirlemiş oldukları bu fiyatları kendileriyle anlaşmak isteyen müşteriye sunar. Gerekirse fiyatta indirime de gidilebilir. Müşteriyle anlaşma sağlandığı taktirde anlaşmalar imzalanır. Lojistik firmalarının taşıma ücretleri gidilecek yolun uzunluğuna göre de hesaplanır. Türkiye’den KKTC’ye mobilya taşıma fiyatı da bu unsurlara göre belirlenir.

Türkiye’den KKTC’ye Mobilya Taşıma Firmaları

Türkiye’den KKTC’ye mobilya taşıma firmaları sayı itibarıyla fazladır. Dünyanın globalleşmesiyle ülkeler arası geçişler hızlıca bir gelişme seyrediyor. Önceden sadece kişi giriş çıkışları ön plandayken artık eşyaların da ülke değiştirmesi gittikçe yaygınlaşıyor. Türkiye’den KKTC’ye mobilya taşıyan firmaların arasında olan MMT Lojistik, Pazar için titiz çalışan firmaların arasında yer edinmiştir.

Kurumsal yapısı, deneyimli personelleri ve düzgün çalışma disipliniyle adından söz ettiren firma lojistik işlemlerini sekteye uğramadan gerçekleştiriyor. Lojistik alanında faaliyet gösteren firmalar müşterilerinin adına işlemleri hızlıca halledip taşıma işleminin sıkıntısız gerçekleşmesini sağlamak ister. Bu konuda uzmanlaşan firmaların yanı sıra sektörde yeni ve deneyimsiz firma sayılarını da göz aradı etmemek gerek. Bu nedenle bir lojistik işleminiz için iyi bir pazar araştırması yapmakta fayda var.

Görüşme sağlanan firmaların geçmiş işlerine bakmak, nasıl bir yol izlediğini araştırmak ve firmanın fiyat bilgisine ulaşmak anlaşma yapılmadan önce müşteri açısından izlenmesi gereken bir yol olmalıdır. Böylelikle işlemlerinizi ve taşınacak eşyalarınızı risk altına almamış olursunuz. Sektörün en iyi firmalarını bulmak her zaman iyi bir araştırmayla mümkündür.

 

Türkiye’den KKTC’ye Mobilya Taşıma Prosedürleri

Türkiye’den KKTC’ye mobilya taşıma prosedürleri, iyi bir lojistik firmasıyla gözde büyütülmeyecek bir işlemler dizisi haline gelebilir. Düzgün ve güvenli bir taşıma işlemi için öncelikle taşıma işlemi gerçekleştirecek olacak firmanın Ulaştırma Bakanlığı’ndan C3 Yetki Belgesini almış olması gerekir. Bu belgeye sahip olmayan firmalar yasal bir taşıma gerçekleştiremezler. Ayrıca lojistik firmaların müşteri adına iş yürütebilmeleri için vekaletname alma yetkisine haiz olmaları gerekmektedir.

Müşteriden alınan vekaletname ile gümrük işlemleri seri bir şekilde halledilip ihracat işlemleri tamamlanır. Böylelikle müşteriyi yormadan onun adına tim işlemler gerçekleşir. Daha sonra uluslararası taşıma yapmak için tüm yasal işlemler seri bir şekilde formatına uygun olarak gerçekleştirilir. KKTC uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerinin etkili bir düzeyde sunulmasında firmamız sorumluluk üstlenmektedir.

Taşıma yapacak şoförün de yetki belgeleri kontrol edilir. Taşımada kullanılacak araç, taşınacak eşyaya göre düzenlenir. Yol boyunca gerekecek araç gereçlerle araç içi düzenleme yapılır. Yol güzergahı belirlenir ve taşıma işlemi gerçekleşir. Sağlıklı bir taşıma için lojistik firması taşıma yapan şoför ile sürekli irtibat halinde olmalıdır. Belirlenen güzergah ve belirlenen saat sınırı aşılmadan eşyanın hasarsız bir şekilde yerine ulaşması sağlanır. MMT Lojistik tüm bu işlemleri büyük bir titizlikle gerçekleştirir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?