Türkiye Vatikan Zati Eşya Taşıma

 

Türkiye Vatikan zati eşya taşıma hizmetleri, şahsınıza ait olan bütün eşyaları, uluslararası alanda taşınmasını gerçekleştirmektedir. Zati eşyalar, kendiniz için satın aldığınız, kişisel eşyalardır. Bu tarz yüklerde herhangi bir vergi ödeme yükümlülüğünüz bulunmuyor. Bundan dolayı nakliyat işlemleri hariç gümrük vergilendirme işlemlerinde zati eşyalar tamamen muaftır.

Zati kapsamındaki bütün malzemeler çok değerli olduğundan, daha çok önem verilmektedir. Koli paketlemeleri özenle yapılır ve tek gelebilecek hasara karşı talebinize göre sigortalar oluşturulur. Sigorta kapsamında bütün taşınacak yükleriniz sağlıklı bir şekilde taşınır. Yurtdışı taşımacılık alanında kasko ile eşyalarınızın korunması oldukça önemlidir. Bütün kişisel eşyalarınıza sonsuz ehemmiyet gösteren ekibimiz, paketlenmesinden tutun, onarılmasına kadar her ayrıntıya dikkat ediyor ve sorunsuz taşıyor.

Türkiye Vatikan Zati Eşya Taşıma

MMT Lojistik olarak yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere dünyanın her yerine malzeme ve eşyalarınızı güvenilir bir şekilde ulaştırıyoruz. Eşyanızın niteliği ne olursa olsun kısa bir sürede ve sigortalı olarak ulaşımını sağlıyoruz. Firmamız gelen talep üzerine son zamanlarda Türkiye Vatikan zati eşya taşımacılığı ağını geliştirmiştir ve güvenilir taşımacılıkta adını duyurmuştur.

Uluslararası taşınması gereken eşyanız her zaman için ev eşyası niteliğinde olmak durumunda değildir. Diğer eşyalarınızın uluslararası taşınması için de aynı şekilde uluslararası evden eve nakliyat firmalarından hizmet alınabilir. Tabi ki yasak olmayan nitelikte ki eşyalar olmalıdır. Ancak burada önemli olan taşınması gerek eşyanın niceliğidir. Lojistik firmaları büyük araçlarla taşıma gerçekleştirdiğinden eşyanın niceliği önem taşımaktadır.

Türkiye Vatikan Zati Eşya Taşıma Fiyatları

Uluslararası taşıma sektöründen en çok merak uyandıran konu zati eşyaların taşınmasıdır. Zati eşya kişinin özel kullanımına ait eşyalardır. Ticari nitelik taşımamaktadırlar. Kullanılmamış yada kullanılmış olması önem taşımamaktadır. Zati eşyaların uluslararası taşınmasında gümrük vergisi alınmaz. Kişiler tüm zati eşyalarını beraberlerinde getirebildikleri gibi kendisi giriş yaptıktan 2 ay içerisinde de getirebilirler.

Son zamanlarda Türkiye Vatikan arasında lojistiğin artış gösterdiği ve bununla beraber de zati eşya taşınmasında ki talepte artış göstermiştir. Türkiye Vatikan zati eşya taşıma firmamız tarafından bu talepleri karşılayacak nitelikte güvenilir ve seri bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Türkiye Vatikan Zati Eşya Taşıma Firmaları

Uluslararası zati eşya taşınmasında bilinmesi gereken eşyanın niteliğinin müsteşarlık tarafından belirlendiğidir. Yani eşyanın zati eşya kapsamına girip girmediği müsteşarlık tarafından belirlenir. Bununla beraber giyim eşyaları ve yolculuk sırasında kullanılan eşyalar zati eşya kapsamına girmektedir. Örnek vermek gerekirse yolculuk yapan kişilerin elbise yapımı için kullandıkları kumaş zati eşya kapsamına girmektedir. Ancak kumaşın sınırı 5 metre olarak belirlenmiştir.

Yolcuya ait seyahat eşyaları zati eşya kapsamına girmektedir. Bunun yanında ise gündelik hayatta yolcunun kullandığı özel eşyalar da zati eşya kapsamındadır.  Kişinin yurtdışından kesin dönüş yaptığı bir durum söz konusu ise kişinin ev eşyaları da zati eşya kapsamına girmektedir. Bu belirtilen tüm eşyaları MMT lojistik olarak Türkiye Vatikan zati eşya taşıma kapsamında güvenilir bir şekilde taşıyoruz.

Türkiye Vatikan Ev Eşyası Taşıma

Elektronik eşyaların zati eşya kapsamına girebilmesi için taşınacak elektronik eşyanın belirli sayıda olması gerekmektedir. Türkiye Vatikan zati taşıma kapsamındaki elektronik eşyalardan en çok radyo, televizyon ve cep telefonu taşınması talep edilmektedir. Elektronik eşyalardan renkli ve siyah beyaz televizyon 1 adet ve 55 ekran boyutu ile sınırlandırılmıştır. Bunun yanında renkli cep televizyonları 16 ekran boyutu ile sınırlandırılmıştır. Video kamera taşınmasında ise kamera yanında bulunan kaset için 5 adet sınır getirilmiştir. Sinema makinası ise boyu 8 mm, kaseti ise 10 adet olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Slayt gösterme cihazı 1 adet taşınabilmektedir. Portatif özellikteki radyo ve teypler 1 adet taşınabilmektedir. Oyun setleri ise kartuş ve kaset olmayacak şekilde taşınmaktadır.

Türkiye Vatikan Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Uluslararası en çok taşınan eşyalardan olan spor ve oyun eşyalarının taşınması diğer zati eşyalar da olduğu gibi sayılarla sınırlandırılmıştır. En çok talep edilen spor ve oyun eşyalarının Türkiye Vatikan zati eşya taşıma işlemleri için belirli sayıları geçmemesi gerekmektedir. Kamp çadırı 1 adet ve iki bölümlü olanlardan olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Motorsuz olan şişme botlar için aynı şekilde sayı 1 adetle sınırlandırılmıştı. Bir çift ayak paleti olarak belirlenmiştir. Oyun kâğıdı taşınacaksa bunun da sayısı en fazla 5 olabilmektedir. Su altı sporları için dalış takımları ise yine sadece 1 adet taşınabilmektedir.

Türkiye Vatikan Ev Eşyası Taşıma Firmaları

Müzik aletlerinin zati eşya kapsamına girebilmesi için sayıları çok önemlidir. Her bir müzik aletinin sayısı birer adet olmak üzere maximum 3 adet taşınması zati eşya kapsamındadır. Türkiye Vatikan Zati Eşya Taşıma kapsamına giren müzik aletleri telli, üflemeli ve havalı olanlardır. Telli olanlar; telli çalgı mandolin ve çalgı gitardır. Üflemeli olan müzik aletleri çalgı armonika, çalgı kaval, çalgı mızıka, çalgı fülüttür. Zati eşya kapsamına giren bir diğer müzik aleti ise havalı çalgı akordeondur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1