Türkiye Fransa Evden eve Nakliyat

1.420

Yurt dışında daha kaliteli bir eğitim hizmeti, daha yüksek gelirli bir iş imkanı bulmanız veya diplomatik görevleriniz için yurt dışına çıkmanız gerektiğinde ya da yurt dışında eğitim, iş ve görevlerinizi tamamlamanız durumunda ülkemize geri dönerken eşyalarınızın taşınması gerekmektedir. İşte bu hususlarda uluslararası evden eve nakliyat firmaları ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Türkiye Fransa Evden Eve Nakliyat

Fransa’da yaşayan vatandaşlarımızın sürekli artmasıyla özellikle ihtiyaç duyulan bu hususta Türkiye Fransa evden eve nakliyat hizmetleri sağlanmaktadır. Herhangi bir sebeple Fransa’ya taşınmanız gerektiğinde ve ülkemize döneceğinizde yeni eşya almaktan daha uygun fiyat seçeneği de eşya taşımak için daha mantıklı olacaktır. Üstelik eşyalarınız da yeni ve hala kullanılır durumda ise bu hizmet tam da size göre. 

Türkiye Fransa Zati Eşya Taşımacılığı

İhtiyaçlarınızı gidermek için kullanılan bireysel eşyalar ve ticari amaç güdülmeyen eşyalar zati eşya kapsamında değerlendirilmektedir. Yani Türkiye Fransa evden eve nakliyat dediğimiz işlemde uluslararası zati eşya taşımacılığı faaliyetlerindendir. Uluslararası zati eşya taşımacılığı kapsamında gerek ev eşyalarınız, gerek ofis eşyalarınız ve araçlarınızı Fransa’ya ve Fransa’dan Türkiye’ye gümrük vergisi ödemeden taşınacaktır. 

Türkiye ile Fransa arasında uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmeti sunan firmalar için oldukça alternatif bulunmaktadır. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması ve teslim edilmesi açısından kaliteli bir hizmet alabilmeniz için Türkiye Fransa arasında lojistik hizmeti alacağınız firma seçimi oldukça önemlidir. Bu noktada yapacağınız tercihlerle işlemlerinizi kolaylaştırmanız mümkün olmaktadır. 

Türkiye ve Fransa arasında evden eve nakliyat işlemleri teslim süresi yaklaşık olarak 18 gün sürmektedir. Uluslararası eşya taşımacılığı işlemleri gerek prosedür gerekse teknik olarak yurt içi taşımacılık faaliyetlerine göre daha zorlu olmaktadır. Bundan dolayı profesyonel bir destek almanız, uluslararası evden eve nakliyat işlemi gerçekleştiren lojistik firmaları ile çalışmanız neredeyse bir zorunluluk haline gelmektedir. 

Türkiye Fransa Evden Eve Taşımacılık

Çeşitli sebeplerle Fransa’ya eşyalarınızın taşınması gerektiğinde izleyeceğiniz yol için adım adım basit bir anlatımla konuyu ifade edeceğiz. 

  • Öncelikle Fransa’da daha önce bulunmamışsanız oturma izni başvurusu yapmanız gerekmektedir. 
  • Fransa yetkili kurumları tarafından oturma izni talebinizin olumlu sonuçlanmasıyla Türkiye Fransa evden eve nakliyat sağlayan firmalarla iletişime geçerek fiyat ve hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. 
  • Teklif alacağınız firmalardan ekspertiz hizmeti talep ederek ön fiyat çalışması yaptırmanız önemlidir. 
  • Fiyat aldığınız firmaların arasında seçim yaparken firmanın kurumsallığı, hizmet ağı ve kalitesi, müşteri memnuniyeti ve teslim süresi gibi detayları değerlendirerek fiyat / performans kıstası ile ideal firmayı seçebilirsiniz. 
  • Sonrasında işleminizi gerçekleştirecek olan firmaya oturma izni belgeniz, pasaportunuzun fotokopisi ve vekaletnamenizi teslim ederek işlem için sizin yapmanız gerekenleri tamamlamış olursunuz. 
  • Bu aşamadan sonra ilgili lojistik firması eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması ve Fransa’da olan adresinize teslim edilmesi işlemlerini gerçekleştirecektir. 
  • Eşyalarınız Fransa için ilgili dağıtım bölgesine ulaştığında firma temsilcileri sizleri arayarak teslimat için uygun gününüzü talep edecek ve eşyalarınızı adresinize getirerek kurulumunu da yapacaktır. 

Bu şekilde Türkiye Fransa evden eve nakliyat işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş olacaktır. Ayrıca eşyalarınızın zarara uğramaması için bütün süreçler sigortalı olarak yürütülmelidir. Bu süreç firmaların hizmet kalitesi ve ağına bağlı olarak değişmekle yaklaşık olarak 18 gün sürmekte, eşyalarınız uygun paketleme koşulları ile sağ salim Fransa’daki adresinize teslim edilmektedir. 

Bu noktada dikkat etmeniz gereken hususlardan biri de eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesi konusunda firma çalışanlarının özeni, profesyonelliğidir. Evinizin taşınmasında elektronik eşyalardan sizin için değerli anlamlı ve özel eşyalarınıza kadar bütün eşyalarınız taşınacağı için bu hususta en az fiyat uygunluğu kadar önemlidir. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1