İspanya’dan Türkiye’ye Evden Eve Nakliyat

2.259

Zonguldak Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İspanya’dan Türkiye’ye Evden Eve Nakliyat

Yurt dışına hem refah seviyesi yüksek hem de yüksek gelirli bir iş bulma imkanı ile giden vatandaşlarımız istediklerini yaşam şartlarını bulamadıkları zaman tekrardan ülkemize dönmek istemektedirler. Bir başka şekilde yurt dışında uzun süredir yaşayan vatandaşlarımız artık memleketlerine dönmek istediklerinde eşyalarını da getirmek istedikleri vakit taşıma işlemleri için bir taşıma şirketi ile anlaşmaları gerekmektedir.

✅ İspanya Evden Eve Nakliyat MMT LOJİSTİK DEPOLAMA
✅ Eşya Taşıma Sigortası : Allianz Sigorta Hizmeti
✅ Hizmet Bölgesi : Bütün Avrupa Ülkeleri
✅ Firma Faaliyet Belgeleri : C3-Yetki Belgesi-ÜDY Uygunluk Belgesi
✅ Firma İletişim Bilgileri : 444 9 642

Bu tür ülkelerden birisi de Avrupa ülkesi olan İspanya’dır. İstedikleri yaşam kalitesini bulamayan vatandaşlar, ülkelerine dönmek isteyen kişiler veya İspanya’dan Türkiye’ye yerleşmek isteyen kişiler nakliyat işleri ile ilgilenmelidirler. İspanya’dan Türkiye’ye evden eve nakliyat zannedildiği kadar zor bir iş değil aksine iyi bir uluslararası evden eve nakliyat yapan bir taşıma firması ile yapılırsa kolay bir iştir.

İspanya’dan Türkiye’ye Zati Eşya Taşımacılığı

Zati eşyalarımız ihtiyaçlarımızı gidermek için kullandığımız bireysel eşyalardır. Zati eşyalarda ticari amaç güdülmemektedir. İspanya’dan Türkiye’ye evden eve nakliyat işi de doğal olarak uluslararası zati eşya taşımacılığı alanına girmektedir. Uluslararası zati eşya taşımacılığı dahilinde taşınan eşyalarda İspanya’dan Türkiye’ye evden eve nakliyat sırasında taşıyacağınız ev eşyalarınız veya ofis eşyalarınızdan gümrük vergisi alınmayacaktır.

Ev eşyalarınızı taşımaya karar veren İspanyol vatandaşların konsolosluktan gerekli belgeleri tamamlaması gerekmektedir. Konsolosluktan alınması gereken belgeler şunlardır:

  • Günü geçmemiş pasaport
  • Türkiye’de oturacağınız evin sözleşmesi
  • Oturma ve çalışma için gerekli izin belgeleri
  • Geçim kaynağınızı gösterecek olan belge

Bu belgeleri tamamladıktan sonra taşıma işleminizi yapabilirsiniz.

Türkiye İspanya Eşya Taşıma

Taşınacak olan eşyalar yurt dışı zati eşya taşımacılığı prosedürü kapsamında yapılmaktadır. Prosedürdeki kuralları öğrenmek için herhangi bir taşıma firmasından veya konsolosluktan bilgi alınabilir. Taşıma kuralları kısaca şunlardır:

  • Eşyalar içinde yasal olarak yasaklı madde geçen eşyalar bulunmamalıdır.
  • Yanıcı, patlayıcı ve yakıcı madde bulunmamalıdır.
  • Sıvı şeklinde dökülecek, akacak veya koku yapabilecek mutfak eşyaları bulunmamalıdır.

Bu kurallara dikkat edilerek oluşturulan taşıma işlemi daha kolay olmaktadır. Eşyalarınızı yenilemeyi düşünmüyorsanız ve taşımak istiyorsanız İspanya’dan Türkiye’ye evden eve nakliyat basitçe bir işlemdir. Taşıma işleminde profesyonel firmalardan destek almanız dahilinde evinizi taşıma işlemi eşyalarınıza hasar verilmeden kolayca yapılır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1