İngiltere’den Türkiye’ye evden eve nakliyat

İngiltere’den Türkiye’ye evden eve nakliyat hizmeti veren ve güvenilir bir firma bulmak taşınırken akılları karıştıra bilmektedir. Uzun yıllar İngiltere’de yaşayıp Türkiye’ye dönme kararı vermek oldukça önemli bir adımdır. Çünkü orada kurulmuş bir yaşam düzenini Türkiye’de tekrar kurmak için eşyaların hiçbir zarar görmeden taşınması gerekmektedir.

Taşınmak söz konusu olduğu zaman hele ki uluslar arası bir taşınma gerçekleştirecekseniz karşılaşacağınız nakliye fiyatları arasında mutlaka farklılıklar söz konusu olmaktadır. Uluslararası evde eve nakliyat yapan ve eşyalarınızı bu uzun yolda sorunsuz ve güvenle taşıyacak firmayı bulmanız oldukça önemlidir.

Trabzon Yurtdışı Ev Taşıma

İngiltere’den Türkiye’ye evden eve nakliyat

Eşyalarınızla aynı düzeni devam ettirmek elbette yaşamınızı olumlu etkileyecektir. Ancak bazen istenilen fiyatlar insanları kurdukları düzeni öylece bırakarak yeni bir düzen kurma yoluna itebilmektedir. Ancak Türk ve İngiliz nakliye firmaları artık sundukları fiyatlar ve güvenceler ile yaşanan tüm bu endişeleri ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

İngiltere Türkiye Eşya Taşıma

İngiltere’den taşınmanın ilk aşaması olarak İngiltere’den Türkiye’ye evden eve nakliyat firmaları ile görüşeme yaptığınız zaman firmanın kurumsal olmasına dikkat ederek eşyalarınızın günlerce gümrükte beklemesini önleyebilirisiniz. Uluslararası zati ev taşımacılığı yapan firmalar eşyalarınızı firma garantisi ile taşımaktadır.

Firmalar uluslar arası taşınma yapılacak ise ev sahiplerinin birkaç öncesinden kendilerine ulaşmalarını talep ederler ki eşyalar en az bir ay önceden uygun bir şekilde toparlanıp ambalajlanabilsinler.  İngiltere’de yurtdışı zati eşya taşımacılığı yapan her firma genel olarak bir ön sözleşme imzalayarak işe başlar. Böylece sökülecek eşyalar veya kutulanacak eşyalar toplanmaya başlanmaktadır.

İngiltere Evden Eve Nakliyat

Genel olarak İngiltere’den Türkiye’ye evden eve nakliyat yapan firmalar gümrük vs bekleme noktalarına takılmadan yeni adresinize eşyalarınızı 4 ila 6 hafta kadar bir sürede taşımaktadır. Eşyalar garantili ve ambalajlı olarak uzman ekiplerce ilk adresten yenisine nakledilmektedir.

Türkiye İngiltere Zati Eşya Taşıma

Şayet İngiltere’ye evden eve eşya taşıtmayı planlıyorsanız; mutlaka profesyonel bir hizmet satın almak durumundasınız. Zira ancak bu sayede eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını mümkün hale getirebilirsiniz. Bu noktada firmamızın; mükemmel kalitede bir hizmetin adresi konumunda yer aldığını söylemek mümkün olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Abdul dedi ki:

    Uluslararası taşımacılık faaliyetleriniz arasında araç taşımacılığı mevcutmu, Detaylı bilgi almak istiyorum. Saygılarımla

    1. Melisa Özdemir dedi ki:

      Merhabalar. Londra’dan İstanbul’a kesin dönüş yapmayi planliyorum. 4 büyük bavulum var. Yaklaşık 80/90 kilo arasi. Ücret bilgisi olabilir miyim

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1